NOORE KUU LOOMINE AVAB TULEKUKE AASTA

by in UUDISED .

Iga nädala viimasel päeval valin ma uue kristalli tervet tulevast nädalat sümboliseerima. Seekordne kristallivalik tuli Tulekuke aasta alguse pärast. Nüüd kohe, laupäeval 28. jaanuaril algab ametlikult Tulekuke aasta ja selle terve aasta kristalliks on MOOKAITE. Mookaite on terve nädal ka nädala kristalli positsioonil. Kes veel ei tea, mis nädala kristall on, siis mul on välja kujunenud see, et igal nädalal ma annan teile teada, milline kristall teid kõige enam sellel perioodil abistab ja seletan teile, miks just see nii on.

TULEKUKE AASTA ALGUS

Tulekukk ei ole tavaline Kukk, tuleelement annab sellele märgile võimu juurde, mis tähendab seda, et loomulikult kõik loomaaastad on erinevad ja element määrab väga palju selle aasta üldise iseloomu ära. Tuli annab sellele aastale võimsat energialaengut ja kohe kindlasti tuleb see aasta veelgi tempokam, kui eelmine aasta. Kui Tuleahvi aasta energia tõusis iga kuuga samm-sammult tempokamaks, siis Tulekuke aasta kiirendab enda energiat iga kuu lõikes topelt. Tulekukk jätab laisad inimesed maha ja elujanulised võtab endaga kaasa ning pakub neile palju head. Seega küsi enda käest: "Kas ma soovin pingutada ja joosta sellel aastal?" Kui jah, siis võid saada sellel aastal vägagi edukaks.

Tulekuke aasta algab 28. jaanuaril ja see langeb kokku täpselt Noore Kuu loomisega. See on lausa ideaalne, kuidas sellel korral asjad on kokku langenud. Noore Kuu loomise päev annab Tulekuke aastale jõudu ja energiat uuteks ettevõtmisteks. Seega sellel aastal võivad enamus inimesi enda elukorraldust väga suures pildis muuta ja väga palju uusi teemasi, suhteid, võimalusi võib sinu teele sellel aastal tulla. Loomulikult oled sa kas ise tark ja võtad need vastu või sa kardad riskida ning lased need tuulde. Jälle esita endale küsimus: "Kas ma soovin riskida?" ja kui see vastus on jah, siis võid samuti väga palju head enda ellu selle aastaga tuua.

Mookaite toob head õnne selle kandjale, see aitab sul olla õigel ajal õiges kohas ja kuulda õigel ajal õigeid asju. See on võimaluste kristall, kui sa otsid ellu muudatusi, siis Mookaite on see kristall, mis aitab sul neid tuua. Tulekuke aastal on võimalus väga palju suuri elumuudatusi teha ja leida, et Mookaite toetab sind terve selle aasta vältel.

Mookaite aitab sul kõike head sellest aastat üles leida ja sul end hea õnnega kokku viia. Igal aastal on omad head ja vead, Mookaite aitab sul Tulekuke aastast kõike head enda ellu kutsuda.

See aasta algab väga uniselt ja segadust tekitavalt. Ma mõtlen nüüd siin viimast nädalat ja nüüd seda nädalat, kus Tulekukk võtab positsiooni Tuleahvilt üle. Inimestes on segaduse tunne, ei teata, mida eluga enam edasi teha, valikuid on palju ja ei suudeta otsustada. Väga paljudes on suur segaduse tunne, mis ei anna kuidagi rahu. Inimesed võivad tunda ka seda, et nad ei näe väga palju samme endal enam elus ette. See kõik on Tuleahvilt Tulekukele ülemineku periood ja tundlikumad inimesed tajuvad selle ära. Sellest ei maksa lasta end segada, nüüd sa tead, milles asi on ja võid kergemini hingata. Soovitus kõigile - kui sul on vaja suuri otsuseid siin lähinädalatel vastu võtta, siis ära lase enda ebakindlusest end häirida, võta need vastu, olge julge. Tulekuke aastale üleminek on lihtsalt häiriv, kuna tuleb siiski väga võimsa väega aasta.

NOORE KUU MÕJUTUSED JA RITUAALI SOOVITUSED

Noore Kuu loomist mõjutab Veevalaja
See tähemärk annab selle Noore Kuu loomisele juurde väge idealistliku käitumise, armastuse ja raha tähtsustamise ning iseenda elu korda seadmise.

Suurepärane aeg on 28. jaanuaril, mil loob end Noor Kuu, teha kodus Lõuna poolses kodu piirkonnas suurpuhastust. Lõuna sümboliseerib armastust ja elujõudu. Soovitan seal põletada Kaneeli viirukeid ja Palo Santot. Kui sul on sinna viidud eelnevalt armastuse või elujõu kristalle, siis puhasta ka need ära. Võid lisada sinna uusi kristalle juurde, mis tooksid sinu ellu sellel aastal palju armastust. Lõuna poolsesse kodu piirkonda asetatakse Mookaitet, Karneooli, Granaati, Oranži Kaltsiiti jne.

Kui puhastada ja värskendada sellel päeval enda kodu Lõuna poolset piirkonda, siis sa võid tervesse aastasse head armastuse õnne ligi kutsuda.

Sellel päeval soovitan ma koju tuua uusi armastuse taimi ja asetada need võimalikult lähedale kodu Lõuna piirkonnale. Armastuse lilleks kõige enam sobib FLAMINGO LILL, selle kohta olen ma varem ka kirjutanud ja selle kirjutise leiad SIIT.

Kuna tegemist on Noore Kuu loomise ja Tulekuke aasta algusega, siis on soodne aeg teha erinevaid soovide täitumise rituaale. Kristallidega on kõige lihtsam teha rituaale, kuna need jätavad sinu sõnad meelde ja kannavad endaga seda kaasas ning annavad sulle pidevalt neid sõnu edasi.

Näiteks, kui sa soovid hakata spetsiaalselt sellel aastal kandma õnne talismani, siis sa saad selle ka niiöelda ise aktiveerida. Kristallide peale loetakse sõnu, et need tooksid konkreetset õnne meile.

Tulekuke õnne ja heaolu kristalliks on Mookaite, tervise kristalliks Sammalahhaat, Karneool toob sellel aastal tööedu, energia kristalliks Punane Jaspis ja õiges tempos aitab sul püsida Oranž Kaltsiit. Need on Tulekuke kristallid, mida võiks sellel aastal kindlasti endaga kaasas kanda.

Kui sa oled valinud endale sobiva talismani, siis enne sellest kristallist valmistatud ehte kandmist võiksid sa teha sellele väikese sõnumirituaali.

Selleks võetakse ehe ja asetatakse punase riide sisse koos müntide, loorberi lehtede ja kaneeli koortega. Koti sisse asetatakse ehe, mis on tehtud nendest kristallidest ja see kott jäetakse mitmeks päevaks enda voodi alla. Seda selleks, et see kristall saaks jõudu juurde sinu niiöelda teenimiseks. Kui sa ehte sinna koti sisse paned, siis soovi soov sellele kristallile kaasa. Anna sellele kristallile mõte eksisteerimiseks ja soov kaasa, mida sa soovid, et see sulle sellel aastal edasi annaks. Seejärel võiks olla 2-3 päeva see kott sinu voodi all ja loomulikult on kõige ideaalsem päev selle sinna alla panemiseks 28. jaanuar. Kui see on seal paar päeva olnud, siis võta see kott lahti, vabata taimed loodusesse ja alusta enda ehte kandmist. Kui ehte esimesel korral kätte paned, siis mõtle selle soovi peale, mis sa sellesse andsid. Soovitan sul terve selle ehte kandmise ajal mitmeid kordi mõelda oma soovi peale, et seda ehet võimsamaks muuta. Kui soovid, võid sellist väikest soovide rituaali mitmele ehtele korraga teha ja need ehted võib kõik ühte kotti panna.

MOOKAITE - ERILISELT JÕUDUANDEV JA POSITIIVSUST TOOV KRISTALL TERVE KUKEAASTA VÄLTEL KANDMISEKS

Mookaite on rõõmu tooja, positiivsuse looja ja hinge hea enesetundega rikastav kristall. See on kristall, mis muudab ka kõige nukrama hinge positiivseks ja aitab naeru näole tuua. Mookaite kannab endaga kaasas väge, mis aitab sul õnnelik olla.

Sellel kristallil on oskus sinu ellu palju nalja, lõbutsemist ja meelelahutust tuua. Sobib neile, kes tunnevad sellest kõigest puudust ja soovivad uuesti niiöelda "elama" hakata. Mookaite aitab südamest naerda ja elu nautida.

Mookaite toob head õnne selle kandjale, see aitab sul olla õigel ajal õiges kohas ja kuulda õigel ajal õigeid asju. See on võimaluste kristall, kui sa otsid ellu muudatusi, siis Mookaite on see kristall, mis aitab sul neid tuua. Mookaite aitab elul muutuda, paremaks minna, eluga edasi minna ja see õpetab sulle seda, et elu on elamiseks.

RAVITSEB: Mookaite tervendab depressiooni, ärevust, stressi, aitab kurbusest välja tulla ja aitab ka väga sügavate emotsionaalsete probleemidega inimesel mustast august välja tulla. Mookaite töötab tervendavalt paremini siis, kui seda kaelas kanda.

MOOKAITE ON 10 % SOODSAM 22. JAANUAR - 29. JAANUAR.
Uuendatud: 22.01.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja