PORGANDID - SINU KEHA SÕBRAD

by in UUDISED, TAIMED JA NENDE MAAGILISED OMADUSED .

 

 Õigesti toitumine on osa terveks olemisest, nii spirituaalses, kui ka füüsilises mõttes. Olen alati öelnud, et kui sa soovid terve olla, siis läheb sul vaja õiget elukeskkonda, õiget toitu ja häid mõtteid. Porgandid on eestlate jaoks vägagi kättesaadaval ja eestlane ise saab neid enda jaoks kasvatada, mis teeb sellest taimest tegelikult väga väärtusliku osa meie toidumenüüst. Vahel mulle tundub nii, et inimesed otsivad pidevalt kauguste tagant neid imetaimi ja imeravimeid ning samas unustavad ära enda ümbert neid otsida. Porgandid on iga eestlase jaoks kättesaadaval ja tegelikult ma usun, et paljud ei teagi veel seda, kui väärtuslik on see taim. Mina soovitan porgandeid ise kasvatada, eesti talunike käest neid soetada ja loomulikult neid ka süüa!

Porgandid on oma nime saanud Kreeka keelsest sõnast "Karoton", mis tegelikult vihjab beeta karoteenile ja porgandid on pigem saanud selle aine sisalduse ja nimetuse käest oma nime.

Porgandeid on kasulik oma aias kasvatada, seda sellepärast, et need aitavad kodust eemale hoida halbu inimesi ja salakavalust. Seega, kes on harjunud porgandeid ise kasvatama, siis nendele väike vihje ka selle kohta, mis need porgandid seal aias senikaua teevad, kui nad seal kasvavad.

Porgandeid võid ajapikku leida erinevates külluse rituaalides. Porgandeid süüakse enne külluse ja materiaalsete rituaalide tegemist. Seda selleks, et tõsta enda Auras küllusliku energiat. Rituaalide tegemise jaoks peab enda Aura ette valmistama, et soovid suudaksid õigetesse kohtadesse teele minna.

"Porgandid tervendavad sinu Sakraaltšakrat ehk teist Tšakrat"

Mulle meeldib alati käsitleda taimi nii füüsilisel, kui ka emotsionaalsel tasandil. Igal taimel on oskus füüsilisi probleeme leevendada ja tervendada. Igal taimel on oskus ka emotsioonidega mängida ja meie spirituaalsemat poolt tervendada. Porgandid on Sakraaltšakra jaoks hädavajalikud. Porgandid aitavad taastada seda Tšakrat ja anda sellele vajalikku energiat, et see Tšakra meil töötaks. Ja mis saab siis, kui Sakraaltšarka saab energiat? Kui sa toidad enda keha selle Tšakra jaoks õigete energiatega, siis Sakraaltšakra aitab sul enda eluga edasi minna.

Sakraaltšakra tervenemine läbi porgandi energia annab sulle oskuse vabaks lasta emotsioone, mis sind kurnavad. See aitab sul eluga edasi minna, liikuda tuleviku poole ja vabastada närvilisust, mis on seotud hirmudega tuleviku osas. Sakraaltšakra ja porgandid sobivad väga hästi kokku ka siis, kui inimese kehas on viljakusega seotud probleeme. Soovitan porgandeid süüa neil paaridel, kes soovivad beebiootele jääda, aga see kergelt ei õnnestu. Järelikult võib olla nende kahe inimeste meeltest hirmusid, mis on seotud küsimusega:"Aga, mis siis saab, kui me ei saagi lapsi", kui selliste asjade peale mõeldakse, siis Sakraaltšakra blokeerib energiate liikuvuse ja lapseootele jäämine peatatakse.

 

Porgandeid söö perioodil, mil sa soovid lapseootele jääda. Seda juba sellepärast, et porgandid annavad sinu Aurasse viljakusega seotud energiat. Sinu Aura peab olema lapse jaoks vastuvõtlik ja täidetud õigete energiatega. Porgandid on samalaadse energiaga nagu on Karneooli kristall, mis suudab samuti Aurasse viljakuse energiat endast kanda.


PORGANDI TERVENDAVAD OMADUSED:


1. TERVED SILMAD JA TERVE VISIOON


Porgandid on teada tuntud silmade tervendajad, andes regulaarselt neid süües sinu kehale piisavalt palju A-vitamiini. See on vitamiin, mis on sinu silmadel vaja, et silmenägemine suudaks korras olla. Eriti kasulik on porgandeid süüa neil, kes tunnevad, et viimasel ajal nende nägemine on kehvemaks muutunud. Selliseljuhul võiks porgand olla iganädalases tarbimises.

Peale selle, et porgandid suudavad füüsiliselt sinu näemist paremaks muuta, need suudavad sinu visioone teravamaks muuta. Kui ma räägin visioonidest, siis ma räägin ettenägelikkusest. Porgandid spirituaalses mõttes aitavad sinu meeli erksana hoida ja see töötab sarnaselt Piltjaspise kristalliga, millel on samuti oskus visioone selgemaks muuta. Piltjaspis on kristall, mis aitab sul enda elus selgusele jõuda ja mõista, miks üks või teine asi sinu teele saadetakse.


2. PORGANDIGA VÄHI VASTU

Inimesed paaniliselt kardavad vähkhaigust ja kahjuks enamus ei tee selleks palju, et seda ära hoida. Mina usun, et haiguseid on võimalik ära hoida ja et seda teha, tuleb enda elustiil sättida täpselt selliseks, et sa teeksid enda kehaga pidevat ennetusravi. Õige toitumine on osa vähi vastasest elustiilist. Porgand on eestlaste jaoks vägagi kättesaadav taim, mida just selle ennetamiseks kasutada. Porgandites on teatud aine olemas, mis aitab neid kaitsta seenetekke eest ja kui sa porgandeid sööd, siis see aitab ka sinu kehas seent eemale hoida. Teaduslikult on tõestatud, et porgandid aitavad kopsuvähi vastu.

Kui rääkida vähist ja porganditest spirituaalsel tasandil, siis mina usun, et porgandid aitavad inimeste hingest vihaemotsiooni leevendada, mis omakorda takistab sellisel koledal haigusel areneda. See on puhtalt minu enda tunnetus porgandite ja selle haiguse suhtes.

3. TERVE SÜDA, TUGEVAM ELU

Porgandites on väga palju kiudaineid, mis mõjuvad sinu seedesüsteemile ja mürkainete kehast väljutamisele kasulikult. Peale selle on selles ka beeta karoteeni, mis on keha taastava toimega. Need mõlemad aitavad sinu vereringel korras püsida ja kui see on korras, siis suudab ka süda oma tööd korralikult teha. Porgandid sisaldavad A vitamiini ja mina tean nii palju, et see vitamiin aitab kehast mürke välja juhtida.

Spirituaalses mõttes aitavad porgandid Südametšakrale elujõudu juurde anda, kui sa sööd porgandeid, siis sinu Südametšara saab lisaenergiat töötamiseks. Kui Südametšakra saab energiat, siis see mõjutab kogu südant, nii füüsilises, kui ka emotsionaalses mõttes.

 

4. SOOVID VANANEMIST PEATADA JA SA SAADKI SEDA TEHA

Porgandid on rikkalikult täidetud beeta karoteeniga ja antioksüdantidega, mis on peamised vananamisvastased ained taimedes. Seega, kas see ei ole mitte üks motiveerivamaid põhjuseid porgandi enda menüüsse lisamiseks. Porgandid aitavad sinu nahal särada ja sinu välimust nooruslikuna hoida.

Spirituaalses mõttes porgandid toidavad Sakraaltšakrat sellise energiaga, mis annavad sulle vajaduse koguaeg eluga edasi liikuda. Porgandites olev spirituaalne energia ei lase sul seisma jääda ja nooruse üheks valemiks on aktiivsus ning elutahe, mida need taimed Sakraaltšakrasse ka annavad.


MÕNED TEISED PORGANITE TERVENDUS OMADUSED

Motivatsiooniks veel lisaks võin ma öelda seda, et porgandeid võiksid süüa juba sellepärast, et sinu juuksed näeksid kaunid välja. Porgandeid söö ka sellepärast, et alandada südameinfarkti riski. Porgandid aitavad hammastel terved olla ja on kasulikud igemehaiguste või põletiku tervendamiseks. Porgandid aitavad alandada kolesterooli taset ja kellel on vähegi sellel teemal probleeme olnud, võiksid porgandeid regulaarselt süüa. Porganites on olemas vajalikud ained, mis aitavad haavadel paraneda. Seega, kui sinu keha peal on haavu, siis söö porgandeid, et need suudaksid kiiresti kokku kasvada ja vähem arme endast järele jätta.

KÜPSETA, SÖÖ TOORELT JA JOO PORGANDI MAHLA

Porgandist saab valmistada väga palju erinevaid toite ja selle maitse on küllalti mõnus, mis seguneb teiste toiduainetega suurepäraselt. Too enda menüüsse porgandit võimalikult palju, et sa selle käest tervendust saaksid. Valmista sellest ahjutoite, riivi salatite sisse, küpseta, valmista mahla ja söö toorelt. Mahlas ei ole kiudaineid ja see pigem mõjub kiirelt nahale ning selle nooruslikkusele.

Porganditest tulevad vitamiinid ja kasulikud ained paremini välja, kui sa seda sööd õliga koos. Seega salatit tehes, porgandeid küpsetades lisa sellele ka oliiviõli.

Kõik minu tervendavad teadmised tulevad minu enda seest, visioonidest ja nägemustest. Seega ei ole tegemist selle artikli näol arstlike soovitustega. Minu soov inimesi aidata ja enda teadmisi jagada on puhtalt minu enda nägemuste põhjal kirja pandud. 

Uuendatud: 25.01.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja