KUU ESIMESE VEERANDI LOOMINE JA NÄDALA KRISTALL

by in UUDISED .

Tulekuke esimene nädal algab enamus inimestel energia puudusega ja see on ka põhjus, miks nädala kristalliks sai valitud Oranž Kaltsiit. Peale selle on Oranž Kaltsiit ka üks selle aasta kristallidest Mookaite kõrval ja on väga kasulik toetamaks sind tervel sellel aastal.

Oranž Kaltsiit aitab neid, kes on enda elujõu ja energia ära kaodanud. Tulekuke aasta küll annab energiat, jõudu ja motivatsiooni, samas see võib selle ka täielikult ära võtta. Tulekuke aasta esimesed nädalad on väga kurnavad ja sa võid avastada, et sul ei ole lihtsalt jõudu enam midagi teha. See on lihtsalt energiate muutumine ja ülemineku periood võib sinus niiviisi kajastuda. Sellepärast on väga kasulik kanda mõnda energia kristalli, et ennast sellisest seisust välja tuua, loomulikult, kui sa oled nii tundlik ja tajud seda energiate muutust ning energia puudust.

Sa võid päris mitu nädalat tunda ennast, kui inimvare või lihtsalt suurt paigalseisu. Minu soovitus on sulle järgmine - Kanna energia kristalle, milleks võiks olla vähemalt üks Oranž Kaltsiit, söö väga palju Sakraaltšakra toitusid ehk kõike taimset, mis on oranži värvi. Võta endale eesmärgiks tegutseda isegi siis, kui sa tunned, et sa ei jaksa tegutseda. Kui sa puht füüsiliselt asud sellele energiale vastu, siis sa saad sellest perioodist kiirelt välja tulla. Ära mõtle kohe selle peale, et sind on tabanud stress, kui sa tunned, et sul on motivatsiooni puudus. Mõtle pigem selle peale, et sa oled tundlik ja tajud ülemineku perioodi.

Oranž Kaltsiit aitab sul ka paremini toituda ja ka see võib olla probleem, mille vastu sa ei suuda siin esimesed nädalad võidelda. Tulekuke aasta esimesed nädalad muudavad sind lohakaks toitujaks ja see periood jätab sinu keha unarusse. Oranžil Kaltsiidil on oskus ka kiire elutempo või laiskuse kõrvalt austada enda keha ning pidevalt toita keha õigete vitamiinidega. Kui sa tunned juba täna, et sa lihtsalt ei suuda tervislikult toituda, siis sa oled tundlik ja tajud energiate muudatust päris hästi. Sellisel juhul on Oranž Kaltsiit täpselt sinule!

Sellel nädalal loob end Kuu esimene veerand Sõnni märgis, mis tähendab seda, et tuleb soodne aeg tegeleda enda suhete ja armastuse teemadega.

Sõnn sümboliseerib armastust, uut algust suhetes ja töötegemist. Tulekuke aasta alguse energia sobib väga hästi sellega kokku ja toetab Kuu esimese veerandi loomist hea energiaga.

Kuu esimese veerandi loomine on laupäeval 4. veebruaril ja sellel päeval soovitan ma teha erinevaid armastuse rituaale. Kui sul ei ole enda jaoks välja valitud head rituaali, siis sobib ka armastuse kristallide värskendamine, puhastamine ja uute armastuse kristallide koju toomine.

Armastuse kristalle puhasta sellel päeval esmalt Palo Santo suitsuga, seejärel lase Kaneeli, Vanilje või Roosi viirukitel enda armastuse kristallide keskel põleda. Sa võid põletada ka nendest samadest essentsidest tehtud küünlaid, mis annab veelgi võimsama väe nende kristallide puhastamisele ja energiate taaselustamisele.

Loomulikult sa ei pea neid viirukeid ja küünlaid vaid enda armastuse kristallide keskel põletama. Sa võid seda teha terves majapidamises, et enda ellu paremat suhteõnne ja armastust tuua. Lihtsalt see on hea aeg armastuse kristallide puhastamiseks, aktiveerimiseks ja nendele lisaenergia andmiseks.

Kellel on Roosa Kvartsi, Oranži Kaltsiidi või Apofülliidi küünlaalused, siis nendes võiksid kindlasti juba enne laupäeva põleda küünlad.

Sõnn annab Kuu esimese veerandi loomisele ideaalset energiat suhete parandamiseks ja suhteprobleemide lahendamisteks. Kasuta seda maagilist päeva enda jaoks ära, valmista armastuse teed, mis avab sinu Südametšakrat, et sa suudaksid armastust vastu võtta ja seda jagada. Ideaalne oleks juua pärnaõie teed ja selle taime spirituaalsete mõjude kohta saad lugeda SIIT.

Enne Kuu esimese veerandi loomist ma soovitan sul juba enda Tulekuke aasta kristallide kõrvale lisada armastuse kristalle ja kanda neid. Seda selleks, et sellelt kuu faasilt endale armastuse õnne ligi tõmmata.

Väga ideaalne oleks ka see, kui laupäeval tooksid enda majja roose või valgeid kuukingi, mis sümboliseerivad armastust. Kui sul on mõned armastuse kristallid juba olemas, siis oleks hea neid valge kuukinga kõrval hoida, et see imeline taim sinu juurde ikka vaid armastust tooks.

Kuu esimene veerand, mis on Sõnni märgi mõjutuste all, võib inimeste selga ja hingamisteid nõrgestada. See tähendab seda, et kui sa avastad nädala lõpus end valusa kurguga või valuliku seljaga, siis oled sa sellest kuu faasist eriti mõjutatud. Tavaliselt haigestuvad ikka need, kellel on Aura nõrk ja kelle Aura vajaks lisaenergiat. Kui sa oled sellel nädala lõpus haige või haigestud sellel ajal, siis sa saad ilmselge vihje selle kohta, et kogu sinu Aurasüsteem on nõrk. Sellisel juhul soovitan ma sul enda Aura tugevdamisega tegelema hakata. Kuidas Aurat tugevdada? Kandes Aurakaitse kristalle ja ka näiteks Oranži Kaltsiiti, mis aitab sinu energiad elujõulisena hoida.

ORANŽ KALTSIIT "ELUJÕUD, ENERGIA JA POSITIIVSUS"

Tulekuke aasta algus võib enamus inimestele olla väga kurnav ja nali ning naer võib korraks ära kaduda. Seda kõike sellepärast, et tuleelemendilt tuleelemendile üle minek ongi sõna otseses mõttes väga, väga kurnav. Oranž Kaltsiit on ideaalne kristall selleks, et end selle väsimuse, kurnatustunde, kasvõi kurbuse ja jõuetuse tunde eest end kaitsta. Oranžil Kaltsiidil on oskus sinu Aurasse luua kaitset, mis ei lase sellistel emotsioonidel sinu ligi tulla.

Tegelikult on Oranži Kaltsiiti kasulik terve aasta enda lähedal hoida, see aitab sulle sellest aastast palju head ja positiivset ligi tõmmata. See on üks õnne kristallidest, mis on Tulekuke aastal.

Oranž Kaltsiit on emotsionaalse tervenemise kristall, sellel kristallil on oskus tuua inimese Aurasse positiivseid emotsioone ja optimismi. Oranž Kaltsiit on üks Kaltsiidi liikidest ja see omab oskust inimese mõttemaailma muuta. Mõttemaailma aitab see kristall muuta positiivsemaks, aidates lahti saada sellistest mõtetest, mis teevad liiga ja mis peatavad elus edasi minemise. See kristall on kõigile neile, kes tunnevad, et nad ise pidurdavad enda arenemist ja elus edasi liikumist. Oranž Kaltsiit tuleb Brasiiliast, Mehhikost ja Peruust.

Kui sa kannatad väga tugeva ja sügava väsimuse ning elujõu puudumise all, siis kanna seda kristalli koos Punase Jaspise või Mookaitega. Need on kaks kristalli, mis on samuti selle teema puhul kasuks. Peale selle on kõik need kolm kristalli Tulekuke aasta kristallid.

- Võitleb maohaiguste vastu, tervendab
Sakraaltšakrat ja Päikesepõimikut.

- Toob nalja, naeru, huumorit, positiivsust,
muudab sind õnnelikuks ja rõõmsameelseks.

- Kasutatakse "Hea Tuju" kristallikomplektide
loomisel, mis aitavad keskkonda tuua
positiivsust ja head tuju.

- Oranž Kaltsiit aitab väsimusest lahti saada
ja aitab uuesti üles leida nii emotsionaalse,
kui ka füüsilise jõu.

- Aitab vabaks lasta negatiivse mõttemaailma,
mõtteviisid ja sind ennast kurnavaid emotsioone.

- Aitab kaasa õppimisele ja on lastele väga
kasulikuks kristalliks.

Loe lähemalt Oranži Kaltsiidi kohta SIIT. Loe selle kohta, milline mõju on Oranži Kaltsiidi pendlil, kuidas see mõjutab sind käe peal kandes ja kuidas sa saaksid seda kristalli enda koju paigutada nii, et see sulle kasu tooks.

ORANŽ KALTSIIT ON NÄDALA KRISTALLIKS 29.01 - 05.02, NÄDALA KRISTALL ON 10% SOODSAM.
Uuendatud: 30.01.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja