ARBUUS - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

 

 


Arbuusi unes nägemine võib olla sinu jaoks väga hea, seleta enda unenägu vägagi täpselt lahti, et mõista, mis see sulle ütlema tuli. Unenägusid seletades tuleb viimnegi kui üks detail lahti seletada, et sa saaksid sõnumi õigesti kätte. Kui unenägusid seletatakse poolikult, siis suure tõenäosusega sa võid endale valet ettekujutust luua ja ka end hirmutada halbade sõnumitega asjatult.

ARBUUS  Arbuus sümboliseerib emotsionaalsust, emotsioone ehk tundeid millegi suhtes, armastust, romantilisi tundeid, vajadust, iha, soovi midagi saavutada, seksuaalsust ja viljakust. See, millest räägib sinu arbuus sinu unenäos, see seleta enda jaoks lahti.

Arbuus võib sümboliseerida uusi suhteid, uut sõprust ja uusi võimalusi.

Kui naine hakkab vahetpidamata unes arbuusi nägema ja sellega ei käi kaasas erinevaid negatiivseid sümboleid, siis see viitab peatselt lapseootele jäämist. See on märk sinu keha poolt, et ta on valmis last kandma.

Kui sa näed arbuusi taime väete kasvamas, siis see sümboliseerib millegi arenemist sinu elus. See, mis areneb, seda saad teada läbi teiste sümbolite lahti seletamist.

Kui sa oled arbuusi väetide sees kinni, siis see näitab, et sind hakatakse kiusama materiaalsete teemade suhtes. Võimalik, et keegi soovib sinu käest raha tagasi saada, see võib olla ka riigisüsteem, mis soovib sinu käest raha saada. Võib-olla on see peadselt tulev pangalaen, mille suhtes sinu alateadvus hirmu tunneb ja mille maksmise jaoks sul ei ole hetkel finantsi.

Kui sa näed unes vilksamisi arbuusi nii, et sellega ei käi emotsioone ega ka tegevusi kaasas, siis antakse sulle teada, et sa võid peagi tervemaks millestgi saada.

LISAEMOTSIOON ARBUUSI SUHTES, MIDA PEAKSID SILMAS PIDAMA...

Suur arbuus Mida suurem on sinu unenäos arbuus, seda suurem on selle sümboli tähendus. Mida suurem see on, seda rohkem see sind mõjutab ja sinu ellu vürtsi toob. Defineeri ära enda arbuusi tähendus ja kui see arbuus oli unes suur, siis tead, et ettekuulutus on sinu jaoks väga tähtis. Näiteks, kui sa sööd suurt arbuusi, siis on peagi sinu ellu saabumas tohutu õnn.

Väike arbuus Mida väiksem on arbuus, seda vähem selle sümboli tähendus sinu unenäos rolli mängib. Näiteks, kui sa näed, et sinu käes läheb imepisike arbuus katki, siis see viitab väikestele riidudele. Kui see oleks aga suur, siis riid, mis on tulemas, on väga pingeline ja kurbust tekitav.

Toores arbuus See võib sümboliseerida probleemide teket, läbi mõtlematut käitumist või liigset ruttamist ja lahti mõtlemata tegusid. Kui sa näiteks jagad enda toorest arbuusi, siis see tähendab seda, et sa liialt kergekäeliselt usaldad enda raha kellelegi või hakkad kellegiga koos tööd tegema, keda sa ei tohiks usaldada.

Küps arbuus Kui arbuus on küps, mahlane ja väga hea maitsega sinu unenäos, siis see toob head. See on õnne sümbol ja suure tõenäosusega sa näed seda arbuusi ka koos teiste heade sümbolite, emotsioonide ja tegevustega.

Pahaks läinud arbuus Kui sa näed pahaks läinud arbuusi, siis see unenägu viitab ebaõnnele, ära kasutamisele ja annab sulle märku, et sa pead otsima unenäost ohtusid ehk hoiatusi.


ARBUUSI TAIME ISTUTAMINE Kui sa istutad arbuusi taime või paned selle seemne mulda, siis see sümboliseerib sinu viljakaid ja edukaid ideid. Sa kas juba oled hiilgava idee peale tulnud või peagi tuled, mille sa soovid käivitada. Sinu sees on mõtteid, mida sa sooviksid füüsiliseks muuta ja arbuus annab sulle teada, et sa võid julge olla ning riskida. Üldiselt arbuusi istutamine viitab materiaalsetele projektidele ja raha tegemisele.

Juhul, kui sa istutad arbuusi mulla sisse, mis on väga kole, väga märg ja sisse vajuv, siis sellisel juhul see idee ei ole tegemist väärt. Kui ilm on ilus sinu unenäos ja teisi negatiivseid emotsioone sind ei valda sellel hetkel, siis on pigem arbuusi istutamine heaendeline sõnum sinu nägemuses.

Kui sa istutad arbuusi seemne täiesti kuiva ja problemaatilise mulla sisse, mis on kuiva võitu, siis see ei ole hea sõnum. See unenägu annab sulle teada, et sa raiskad enda energiat ja võimalik, et ka raha mõnesse teemasse, mis ei hakka mitte kunagi vilja kandma.

Kui arbuus kasvab sinu enda sees, siis sümboliseerib see rasedust ja lapseuudiste teada saamist. See võib viidata ka sellele, et sul on õige aeg lapseootele jääda ja sa oled küllaltki viljakas.

ARBUUSI VALIMINE Kui sa valid endale arbuusi kõikide teiste arbuuside vahelt, siis sinu alateadvus annab sulle märku, et sa peaksid eriliselt ettevaatlik olema enda otsuste langetamiste osas. Mõtle, mille üle sa enda pead vaevad ja mis vajab sinu otsustamist? Kui sa tead väga hästi seda, mis sul on peagi vaja kindlaks teha, siis ole väga ettevaatlik selle tegemisel.

ARBUUS LÄHEB KATKI Kui unenäos läheb arbuus katki, kas see siis kukub maha või sa viskad selle puruks, siis see on negatiivne sõnum sinu jaoks. See viitab sellele, et peagi võib sind tabada suhtekriis või mõni suurem riid. Arbuus sümboliseerib armastust ja see kriis võib tulla romantilises suhtes. See võib olla ka märk selle kohta, et sind reedetakse, petetakse või kasutatakse ära.

ARBUUSI LAHTI LÕIKAMINE Kui sa unes lõikad arbuusi lahti, siis on see vihje selle kohta, et sa oled ise valmis olema kirglikum ja soovid armastada. Sa oled armastuse jaoks valmis ja sa ootad enda ellu hingesugulast. Kui sa oled juba suhtes ja näed arbuusi lahti lõikamist, siis sümboliseerib see läheduse vajadust oma kaaslase poolt.

Arbuusi lahti lõikamine äriinimese või ettevõtja jaoks sümboliseerib uusi viljakaid projekte ja edukaid plaane.


ARBUUSI KASVAMINE Kui sa unes näed, et arbuus kasvab, siis peagi võid sa väga hea uudise või sõnumi oma lähedaselt teada saada. Arbuusi kasvamine sümboliseerib kellegi teise poolt millegi hea ja huvitava ilmsiks toomist, mis sulle väga võiks meeldida. Arbuusi kasvamine võib tähendada ka seda, et miski hakkab sinu elus vilja kandma.

 

ARBUUSI SÖÖMINE Arbuusi söömine on väga heaendeline nägemus, mida sa unes võid näha. Kui sa sööd unes arbuusi, siis peagi sinu materiaalne seis paraneb ja sa saad rikkamaks. Kus kohast see rikkus või materiaalne võimalus tuleb, seda võivad seletada ülejäänud sümbolid sinu unenäos. Kui sa sööd arbuusi kellegiga koos, siis see inimene võib olla see, kes sinuga seda rikkust naudib või kellega koos sa selle rikkuse majja tood. Mida suurema koguse sa arbuusi unes sööd, seda suurem on õnnetunne, mis sind valdama hakkab. Mida suurem isu sul arbuusi suhtes on, seda rohkem sulle meeldib see, mis sinu ellu on tulemas.

Kui sa jagad enda arbuusi kellegi teisega, siis peagi sa saad tuttavaks kellegi väga olulisega või sul tuleb uusi tutvusi, mis aitavad sul materiaalses mõtted edukas olla. Võib-olla on see tulevane äripartner või tööle saabub uus töötaja, kellega sa suudad koos hästi tööd teha.

ARBUUSI PÕLD Sümboliseerib ülimalt head võimalust, mis võib sinu elu väga pikaajaliselt mõjutada.

Soovitan luua sul enda voodi kõrvale, voodi alla või selle lähedale prohvetlikke unenägusid esile kutsuva kristallide komplekti. Sinna komplekti võiks esimeste kristallide seas kuuluda Sodaliit, mis aitab sinu Inglite poolt sulle sõnumeid tuua. Peale selle sobib üheks esimeseks kristalliks Ingli AuraAqua Aura ja Lasuriit. Need kristallid oskavad avada sinu meeli ettekuulutustele. Hiljem võid kristalle juurde lisada...

Kanna Preseli kristalli, et kutsuda esile ettekuulutavaid unenägusid.

Uuendatud: 30.01.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja