TELEFONI KÕNE UNES - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

Telefoni nägemine, sellega rääkimine või hoopis surnud inimese kõne vastu võtmine on väga tihti esinev nägemus unenäos. Seletan sulle veidi lahti seda, kuidas sa saaksid analüüsida iseenda jaoks, mis see telefoni kõne siis endas sümboliseeris.

Esiteks pead sa meenutama, kellele sa helistasid, kes sulle helistas, mis side sul selle inimesega on, mida see inimene sinu jaoks sümboliseerib. Võta korra hetk aega ja tunneta, millised on sinu emotsioonid selle inimesega. Loomulikult, kui sa just mäletad seda, kellega telefonis vestlesid või vähemalt üritasid vestelda.

Selles unenäo seletajas ma ei seleta lahti lihtsalt "Telefoni" sümbolit, vaid ainult seda, mis tähendab kellegiga vestelda või kellelegi helistada läbi une.

Kõike, mida unes kogetakse ja milliseid sõnumeid meile edastatakse, saab võtta otsese vastuse ning ka kaudse vastusena. See, milline on selle telefoni kõne sõnum, seda sa pead ise enda jaoks lahti analüüsima või lihtsalt ootama ning nägema, mis juhtuma hakkab. Üldiselt usun mina ikkagi seda, et kui kellelgi on unes telefonikõne, siis see on otsene vastus ja neid sõnu tuleb kuulda võtta. Kui vastus on segane sinu jaoks, siis tuleb proovida selle vastuse sõnum lahti seletada sümbolite tähendustega. Ehk näiteks tuues, kui sulle räägib keegi teisel pool telefonitoru, et Sa mine vaata seda raha - raha sümboliseerib hea võimaluse saamist ja see unenägu võis sulle vihjeks anda seda, et sulle tuuakse ellu mõni hea võimalus, millest sa peaksid kinni haarama. Võib-olla sa ise ei suuda seda märgata ja keegi kadunud lähedane soovib sind aidata. See oli lihtsalt üks näidetest, kuidas saaks enda unenägu seletada.

TELEFONI KÕNE SURNUD INIMESEGA

Kui surnud inimene helistab sulle läbi unenäo, siis pööra sellele kõnele erilist tähelepanu, ürita meenutada igat väiksematki detaili sellest nägemusest. Surnud inimesed saabuvad unenägudesse suure põhjusega ja üldiselt vaid siis, kui tõepoolest mitte kuidagi teisiti ei saa sulle informatsiooni edastada, et nad peavad ise kohale tulema.

Kui surnud inimene helistab sulle ja räägib sulle midagi, siis võta teda kuulda. Surnud ei ole kurjast, kui sul ei ole probleeme luupainajate, alkoholi- ja uimastisõltuvusega. Kui sul ei ole luupainajaid ja oled puhta elustiiliga, siis surnute unes nägemine on siiski hea.

Kui sa mõistad täpselt, mida surnu sulle ütleb või sina talle, siis kuula teda ning täida tema soov. Nad tulevad ennekõike meile appi ja kui sa soovid lähemalt lugeda, mida ma arvan surnud inimeste unes nägemise kohta, siis selle kohta ma olen eelnevalt artikli kirja pannud. Selle leiad SIIT.

Kui sa ise unes otsid surnud inimesega läbi telefoni kontakti, siis sul võib olla välja ütlemata asju temale. Tuleta meelde, miks sa soovisid talle helistada või mis sa soovisid temalt küsida. Kui see sama surnud inimene on sinu jaoks lähedane, siis ma soovitan sul selle sama küsimusega tema hauale minna. Võta kaasa Angeliidi kristall ja tema hauale minnes aseta hauale valge küünal ning peida Angeliidi kristall küünla lähedale. Enne, kui sa Angeliidi sinna viis, siid edasta see küsimus kristalli sisse ning jäta see hauale. See sama surnud inimene võib tuua sulle sellele küsimusele vastuse, mida sa tema käest otsisid. Angeliidil on oskus edastada meie enda elavate mõtteid surnutele ja nendel läbi selle kristalli konkreetseid vastuseid tuua. Sellist kristallirituaali saab kasutada surnutega suhtlemisel.

TELEFONI KÕNE ELAVA INIMESEGA

Kui sa räägid läbi une kellegiga, keda sa tead, sina helistad temale või tema helistab sulle, siis teil on vaja üksteisele informatsiooni jagada. Kui sa saad väga hästi aru, millest te unes vestlete ja see kuidagi väga hästi sobib sinu ellu, siis vastus on otsene. Kui sa ei mõista nende sõnade tähendust ja jutt on sinu jaoks kuidagi segasevõitu, siis proovi sümbolite lahti seletamist.

Kui see inimene, kellega sa unes vestled on ka reaalselt sulle väga lähedane, siis on see telepaatiline telefonikõne. Sa võid näha ka ette seda, millest ta tuleb sulle rääkima ja tema võib just seda sinust mõelda.

Kui see inimene sinu unes on sinu jaoks võõras või sa lihtsalt tead teda ja teil ei ole väga tugevat sidet täna, siis võib teil peagi see side tekkida. Sa võid näha ka seda, mida tema sinust mõtleb või kui sa oled just hiljuti tema peale ise midagi mõelnud, siis see sümboliseerib sinu alateadvust. Ehk seda, mida sa tema suhtes tunned.

Vastamata kõne Kui sa näed unes vastamata kõne ja sa tead, kelle poolt see on sulle tulnud, siis peagi võid sa selle inimese suhtes ennast reedetuna tunda. See sama inimene võib sinust halba mõelda, kasvõi sind taga rääkida või sinu ees teeselda midagi. Vastamata kõne surnud inimeselt on märk selle kohta, et sinuga tullakse peagi ühendust võtma ehk see surnud hing võib peagi veel tulla sinu unenägudesse. See on nagu ettehoiatav sõnum, et ole valmis!

Ise kõnet kellelegi tegema Sümboliseerib sinu enda vajadust kellelegi informatsiooni jagada.

Kõne vastu võtmine Informatsiooni vastu võtmine kellegi poolt, peagi sõnumi saamist kelleltki.

Kodus kõne vastu võtmine või ise helistamine Unenäo tähendus on sinu jaoks väga isiklik, puudutab sinu eraelu või sinule väga tähtsat teemat.

Väljapool kodu kõne vastu võtmine või ise helistamine Unenäo tähendus on kellegi teisega seotud või millegiga, mis sinu jaoks ei ole niivõrd isiklik.

Kõne vastu võtmine rahvamassi sees Kui sa võtad kellegi kõne vastu kusagil rahva sees ja see kõne, mis sulle tehakse, on vägagi kummalise sõnumiga või sa ei kuule neid sõnu, mis sulle öeldakse, siis see sümboliseerib klatši juttu. Klatš võib tulla sealt, kes sulle helistab, tema võib seda pealt kuulata või kui sa ei tea, kes helistab, siis tuleb see inimeste poolt, kes sind ei tunne.

Siiski soovin meelde tuletada seda, et, kui sa vähegi soovid vägagi täpselt teada, mida sinu unenägu sulle soovis rääkida, siis ole hea defineeri kõik sümbolid ära, mis seal unenäos oli. Kui seal räägiti veest, siis see näitab, et selle unenäo teema oli tervis jne.

KUI SA NÄED TELEFONI NUMBRIT VÕI LÄBI KÕNE ÖELDAKSE SULLE NUMBREID

Juhul, kui sa suudad tõesti meenutada numbrit, millelt sulle kõne tehti või keegi läbi kõne ütles sulle teatud numbreid, siis neid tuleb võtta Ingli sõnumitena. Igal numbril on oma tähendus, olen kirja pannud päris paljude numbrite ja numbri kombinatsioonide tähendusi. Need tähendused leiad SIIT, kus olen kirja pannud "Sõnumid Inglitelt" numbrid.

Kui sa soovid prohvetlikke unenägusi näha ja õppida iseenda unenägusid tõlgendama, siis ma soovitan kanda Sodaliidi või Lasuriidi kristalli. Kanna seda isegi öösel endaga või pane see padja alla, kui sa soovid unenägusi esile kutsuda. Soovitan ka Tselestiit geoodi voodi all hoida, et see avaks sind unenägudele.
Uuendatud: 03.02.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja