TÄISKUULE LOODUD VARJUTUS JA SELLE MEELETU VÄGI

by in UUDISED .
 

Igal pühapäeval kirjutan ma nädala kristallist ehk tulevasel nädalal kõige enam abiks olevast kristallist ja kuu faasist, mis tulevasel nädalal meid mõjutab. Sellel korral on mul veelgi huvitavam sellest kõigest kirjutada. Esmalt tahan ma jagada ühte kogemust teiega ja ka seda, miks ma siin kell kuus hommikul selle artikli üldse valmis kirjutan. Esiteks on ka mind tabanud see meeletu tempo ja kiirus, mis sellel aastal meid kõiki mõjutab ning ma ei ole isegi eelnevalt jõudnud keskenduda sellele, millise energiaga Täiskuu meid mõjutama hakkab. Mõtlesin tegelikult juba eile, et magan öö ära ja tunnetan, tajun ning analüüsin tähtede seisusid. Kuid hommikul ootas mind ees juba vastus selle kõige kohta. Nagu ma ise teile räägin, kui sa midagi küsid... sa võid lihtsalt selle enda mõtetesse jätta ja see ei pea üldse olemagi väga suur küsimus sinu sees - sulle vastatakse. Seda tehtigi!

 

Kaks päeva on olnud tohutu vajadus kanda Mäekristalli ja seda ma tegingi. Eks ma tunnen ennast vägagi hästi ja tean seda, et mitte ükski liigutus ega ka mõte ei ole juhuslik. Täna hommikul sain läbi Mäekristalli vastuse. Mida teeb Mäekristall? Kui Aura on puhastatud, siis see hakkab sinu soove teele saatma. Kuna elan Palo Santo suitsu sees ja kristallidega olen ma kaetud, siis loomulikult Mäekristall hakkab seda tegema, mis tal võimalik on ehk soove täitma. Ehk minu soov oli teada saada, mida toob veebruari Täiskuu.

 

Hommikul enne kella 6 ärkan ma üles ühe väga mõnusalt veidra ja müstilise unenäo peale. Vaadates kella, anti mulle ilmselge Inglite numbrite kombinatsioon, milleks oli 5.15 ehk Ingli kombinatsioon 5 ja 1. Olen selle sõnumi lahti seletanud ja artiklisse kirjutanud juba eelnevalt ning selle leiad SIIT. Mis see sõnum mulle teada siis ka andis? Kuna minu elu pöörleb ja tiirlebki ainult spirituaalsete teemade ümber, siis kõikide märkide lahti analüüsimine käib väga kiirelt. Sain aru, et pean seda sama unenägu vägagi täpselt endale teadmiseks võtma ja seal peitub vastus, mida ma tegelikult soovisin teada saada.

 

Unenägu, milline oli siis minu unenägu? Ma nägin unes seda, et ma jalutasin enda kodust välja ja nägin taevas Täiskuud. Täiskuu ei olnud tavaline, seda varjas udune loor ja ma ei mõistnud miks see nii on. Ma ei mõistnud seda sellepärast, et taevas oli selge ja udu ei eksisteerinud. Vaadates kuud, siis "keegi" ütles mulle nagu selja tagant: "Vaata kuud, kuidas Maa varjab seda, hinged pääsevad liikvele" Peale seda ma ärkasin üles ja kell 5.15 vaatas mulle otsa. Ilmselged vihjed ja kuna ma astusin enda kodust selles unenäos välja, siis see andis märku, et see Täiskuu mõjutab kõige enam inimese enda isiksust, iseennast, sisemust, meie hinge!

 

Eks loomulikult ma kohe soovisin enda informatsiooni andjat kontrollida ja vastus ongi nii ilmselge - 11. veebruaril loob end veebruari Täiskuu ja mitte seda ma ei kontrollinud, vaid sellel päeval on ka KUUVARJUTUS!

 

KUUVARJUTUS TÄISKUULE

 

Kuuvarjutus on see, kui maa seisab päikese ees ja varjab ära päikese valguse Kuu peale langemast. Kuu paistab meile taevast sellepärast, et päike valgustab seda ja kui päikese valgus ei paista sellele, siis me ei pruugigi seda näha. Päikese energia võimendab Kuu väge ja peegeldab selle maa peale.

 

Spirituaalses mõttes Kuuvarjutusega on nii, et meid hakatakse tasakaalustama ja see on ideaalseks perioodiks enda energia puhastamiseks. Kuuvarjutusega pääsevad ka hinged paremini liikvele, tekib elavate ja surnute vahele õrnõhukene piir ehk hinged saavad üksteisega erinevatel tasanditel kontakti.

 

Kuu sümboliseerib emotsioone, intuitsiooni, spirituaalsust ja naiselikkust. Kui on Kuuvarjutus, siis see energia, mis meie Maa peale saadetakse, on rahu toov. Mina ennustan ehk tajun sellel korral, et see on vaid meile isiklik rahu ja see ei lase sul rahu teha teistega. See on pigem energia, mis antakse sulle selleks, et sinu enda närvilisust, alateadvuses olevat pinget ja negatiivsust maandada.

 

Kui see aasta, milles me eksisteerime, on ülimalt pingeline ja ülimalt keeruline ning tempokas, siis ilmselgelt läheb meil vaja korra seda hetke, kus ma saaksime iseendaga maha istuda ning endaga taas sõbraks saada. Nüüd see Täiskuu aitab sul seda luua. AGA, iga Täiskuuga on olemas omad positiivsed ja omad negatiivsed omadused. Tavaliselt on see sama positiivsus, mis Kuu toob, ka negatiivsus, ehk kui ei osata õieti ennast lainestada või tehakse asju, mis ei toeta sinu energiaid, siis tõmbad selle negatiivselt endale hinge.

 

Kuidas siis peaks käituma, et endas rahu leida ja enda energiates korra suurpuhastust teha? Esiteks pead sa mõistma, et Kuuvarjutuse ehk Täiskuu päev on 11. veebruaril, küll aga hakkab see meid mõjutama juba mitmed päevad varem ehk sa võid selle energia lainest osa saada juba alates 8. veebruarist.

 

Ma soovitan alates 8. veebruarist kuni 13. veebruarini ennast ise tasakaalukana hoida. Kui me ise käitume vastavalt Kuu energiale, siis me enda emotsioonidega anname endale jõudu juurde, et me Täiskuust võtaksime kõik positiivse vastu. Soovitan olla rahulik, tegeleda sind ennast rahustavate teemadega ja hoiduda tülitsemisest, riidlemistest ning vaidlustest. Ürita olla diplomaatiline ja tolerantne. See on energia, mis aitab peagi saabuval Kuuvarjutusel sinu energiat puhastada närvilisusest. Tänu sellisele mõtteviisile ja käitumisele sa ei loo endale blokaade, mis takistaksid halval energial sinu seest kaduda.

 

Peale sellise emotsioonide mängu soovitan ma sellel korral tõepoolest teatud kristalle kanda kõikidel, kellel vähegi on need kristallid olemas. Peale kristallide teha enda Aurale Salvei ja Palo Santo suitsuga Aura puhastust.

 

"Kanna Mäekristalli, Rutiilnõeltega Kvartsi, Turmaliinsuletistega Kvartsi, Suitskvartsi või Draviiti."

 

Soovitan juba alates selle nädala esimestest päevadest kuni järgmise nädala esimeste päevadeni kanda neid kristalle, et need saaksid sinu Aurast välja juhtida seisvat, kurba, negatiivset, melanhoolset, närvilist ja segadust tekitavat energiat.

 

Mäekristall aitab sinu Aural puhastuda, Rutiilnõeltega Kvarts aitab sinust eemale juhtida energiaid, mis ei lase sinu ellu õnnel tulla. Turmaliinsuletistega Kvarts puhastab ära takistused sinu teelt ja aitab sul mõtteid selgeks saada. Suitskvarts on enesekriitilistele, ennast hävitava mõtteviisiga ja närvilistele inimestele. Draviit aitab sul läbi Kuuvarjutuse energia taas iseennast üles leida ja vabastada negatiivsust.

 

Kõik need viis kristalli suudavad tänu Kuuvarjutuse energiale vabastada sinu Aurast 6 kuu pikkust närvilisust, halba energiat ja takistusi, mis sa oled endasse kogunud.

 

Kui sul on nendest kristallidest olemas mitu erinevat või isegi kõik, siis soovitan need kõik enda külge riputada. Ole hea ja kanna kristalle kontaktis nahaga, siis need toimivad paremini.

 

AURA PUHASTUS

 

Tee endale kindlasti Aura puhastust kas vahetult enne 11. veebruari või täpselt samal päeval. See aitab vabastada sinu meeltest segadust ja aitab sul end hoida halbade energiate eest. See on väga hädavajalik rituaal selleks, et sa suudaksid üldse selle elutempoga ja katsumustega hakkama saada, mida aasta 2017 sinu jalgade ette viskab.

 

Aura puhastust tehakse mõlema rituaalitaimega ühel ja samal päeval. Sul läheb ka ühte valget küünalt vaja, kui soovid seda teha.

 

Esmalt leiad aega ja teed enda Aurale Salvei puhastust. See on esimene samm ja need samad Mäekristall, Draviit... need kristallid võivad sinu küljes olla. Salveiga Aura puhastamise kohta olen ma pikemalt kirja pannud Salvei artiklisse, selle leiad SIIT.

 

Hiljem, kui Salvei puhastus on Aurale tehtud, siis tee Palo Santoga seda sama. Teed seda täpselt sama moodi ja sa võid seda teha kohe peale Salveiga puhastamist, kuid võid seda ka samal päeval veidi hiljem teha.

 

Kui nende kahe rituaalitaimega enda Aurat puhastad, siis keskendu sellele, et kõik halb, mis sa oled iseendasse kogunud ja mida sa endas hoiad, et sa vabastaksid selle. Mõtle sellele, et sa soovid puhtalt lehelt alustada ja enda aura täita positiivsusega.

 

Edu Aura puhastajatele, mina teen seda teiega koos Kuuvarjutuse ajal!

 

KONTAKT HINGEDEGA

 

Kuuvarjutus annab energiat, mis vabastab teatud portaalide pealt piiranguid ehk blokaade, mis eelnevalt ei ole lasknud hingedel, kellel füüsilist keha ei ole, meiega kontakti saada. Need blokaadid on peal selleks, et meie füüsilise kehaga hinged saaksime füüsilisi asju siin maailmas ajada ja see blokaad ei lase kõikidel inimestel hingesid ning Ingleid tajuda, vaid tajuvad need, kellel on ülitundlik meel nende osas.

 

Nüüd tänu Kuuvarjutusele saavad hinged vabaks ja ka meie hing saab vabaks nendega suhtlema. See on ideaalne aeg saamaks müstilisi kogemusi, nägemusi, teateid teispoolsusest ja näha märke, mis aitaksid meid. Seda saavad tavalise energiaga inimesedki tunda, kellel on väga raske selliseid asju tunda. Siinkohal jäta väga hästi meelde see, et sa jälgiksid selle nädala lõpus enda mõtteid, sündmusi ja unenägusid. Sa võid väga-väga huvitavaid asju kogeda.

 

Mida teen mina sellisel ajal? Ma kasutan seda õrna piiri ära ja lasen endale tuleviku jaoks asju ette rääkida. Selleks ma puhastan enda kristallid ära, mis mul voodi kõrval on. Kristallid, mis atavad Inglitega ja hingedega kontakti saada ning mul võimsaid unenägusid näha. Puhastan kristallid ära, võtan sealt kristallikomplektist Preseli, Angeliidi ning Dumortjeriidi kristallid ja panen need endale padja alla. Need kristallid aitavad kontakti saada õigete hingedega ja läbi nende ma kutsun enda nägemustesse neid, kellel on mulle kõige enam midagi öelda.

 

Kuuvarjutus annab hingedele oskuse meile sõnumeid tuua, seega ole sina tark ja jälgi, mis sinu lähedal toimuma hakkab. Kui näed numbrite kombinatsioone, siis koheselt need ka tõlgi enda jaoks ära!

 

Kui sa soovid Kuuvarjutusest maksimumi võtta, siis puhasta enda kodu, lase valgetel ja helesinistel küünaldel kodus põleda. Põleta viirukeid ja taaselusta enda kristallide väge.

 

MÄEKRISTALL - NÄDALA KRISTALL

 

Kui ma seda artiklit kirjutama hakkasin, siis mainisin ära ka selle, et iga nädala jaoks valin ma seda nädalat sümboliseeriva ja enim toetava kristalli välja. Sellel korral on nädala kristalliks Mäekristall. Tegelikult ei pidanud ma ju selle peale väga palju mõtlema, mis see kristall siis on. Kui sa lugesid seda, mida ma enda unenäo kohta kirjutasin, siis asusin ma Mäekristalli paar päeva varem juba kandma, alateadlikult, et seda Kuuvarjutuse väge endasse laadida. Seega ilmselgelt on nädala kristalliks kõikide teiste kristallide ema - Mäekristall.

 

Mäekristall on inimeste jaoks enimvajaminevaid kristalle ja see on kristall, millest igaüks võiks alustada, kes kristallide maailma esmakordselt astub.

 

Mäekristall puhastab, taastab, tasakaalustab ja rahustab - sama teeb ka veebruari Kuuvarjutus.

 

Kõik Mäekristalli kristallid ja sellest valmistatud väeesemed, mis meil on, leiad SIIT. Erinevatel esemetel, talismanidel ja kujudel on oma spetsiaalne lisaenergia olemas. Seega soovitan sul läbi lugeda selle, mis teeb Mäekristall sinu energiaga siis, kui sa seda kaelas kannad või hoopis siis, kui sa sellest valmistatud päiksereatast kannad.

 

MÄEKRISTALL ON 10 % SOODSAM KUNI 12. VEEBRUARINI!

 

Artikli kirjutamise lõpetan ma täpselt kell 7.17 ja ilmselgelt "keegi" istub minu kõrval ning annab mulle teada oma Ingli sõnumiga, et... Ilmselgelt on nad minu spirituaalsete soovitustega rahul ja ilmselgelt sain ma need ka nende käest.

 

Elu on üks suur müstika, kui sa avad enda hinge ühel heal päeval müstilistele kogemustele, siis need ka juhtuvad. Kui need juhtuvad, siis sa ei soovi enam kunagi minna tagasi piirangutesse ja sa hakkad nägema elu valguses!

Uuendatud: 05.02.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja