INGLI SÕNUMID - NUMBER 184

by in UUDISED, SÕNUMID INGLITELT .


Inglid saadavad meile pidevalt sõnumeid ja märke, meie peame olema targad ning oskama need enda jaoks lahti seletada. Kui sa oled viimasel ajal näinud number 184 või korduvalt hakanud seda numbrit igal pool nägema, siis sinu Inglid soovivad sulle sõnumi edastada. Iga numbrikombinatsiooni sees peitub salajane sõnum. See, kuidas aru saada, kas number, mida sa näed on sinu Ingli poolt või mitte, seda on väga lihtne tähele panna. Kui see on sulle saadetud, siis sinu mõtted lihtsalt peatuvad sellele ja sa tunned, et see on sulle sõnumina toodud või, et sa pead seda märkama.


Kui numbrid on kolme erineva numbriga kombineeritud, nagu on 184, siis on numbrite järjekord ülioluline. Seega 184 ei tähenda seda sama, mida tähendab 481 või 814.

184 - Kui sinu Inglid saadavad sinu teele number 184, siis nad soovivad sulle teada anda, et sa oled hoitud ja armastatud nende poolt. See on märk sellest, et nad saadavad sinu eluteele tervendavat väge, mis aitab ükskõik, mis tasandil stressist ja närvilisusest vabaks saada.

 

Kui sa näed number 184, siis tea seda, et sinu enda Inglid soovivad, et sa hoiaksid positiivset suhtumist ja ei laseks hetkel elus käimas oleval närvilisusel ennast haigeks teha. Sinu Inglid soovivad sulle teada anda, et kõik läheb mööda, kui sa ise lased sellel ära lõppeda.

 

Kui sa hoiad positiivset suhtumist, siis nad kingivad sulle "midagi", mida sa oled juba ammu enda ellu oodanud. Tegemist on füüsilise asjaga või teemaga, mis on materiaalne. Nad ei saa seda sinu juurde tuua, kui sa lähed teiste närvilisusega kaasa. Sa pead aru saama, et teised ei tohiks enda tujutsemistega sind niivõrd mõjutada. Inglid soovivad sulle midagi kinkida, vastutasuks soovivad nad sinu poolset rahu.

 

Kui sa näed Inglite sõnumit 184, siis on see märk selle kohta, et nad hoiavad sind!

 

Inglitega aitab sul paremat kontakti luua see, kui sa kannaksid vähemalt ühte Inglitega kontakteerumise kristalli endaga igapäevaselt nahaga kontaktis. Üheks selliseks kristalliks on AQUA AURA. Meestele sobib väga hästi ka DUMORTJERIIT.

Uuendatud: 09.02.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja