TENE LAUL - MIKS LIHA EI OLE MINU JAOKS

by in UUDISED, KONTAKT TENEGA .

 

 

Ma ei kirjuta väga tihti iseendast, küll aga kirjutan ma igapäevaselt midagi, mis on hingele, mis on kristallidest või mis aitaks sul siin maailmas edasi areneda. Vahel tuleb mul tuju ka veidi iseendast kirjutada ja valgustada teid enda isikliku maailmaga. Valisin kohati väga kummalise teema, milleks on liha söömine või selle mitte söömine. Miks ma sellel teemal rääkima hakkan ja miks ma seda aspekti iseenda kohta avaldan, arvan, et on lihtsalt õige aeg selle tegemiseks. See artikkel on puhtalt vaid minu vaatenurgast, mis on seotud liha söömisega.

Tegelikult on aga nii, et viimasel ajal või noh, mis siin salata, see on pideva küsimuse all, et 
"miks mina liha ei söö?". Ma olen juba lausa harjunud korrutama kõikidele tuttavatele, vähem tuttavamatele ja enda seansilistele seda, miks ma liha ei söö.

Kui vestlen erinevate inimestega toitumise teemal, mida juhtub päris tihti ja seda sellepärast, et minu üheks ülesandeks on tunnetada inimese tervise probleeme. Enamus probleemid tulevad kehva toitumise tagajärjel ja sellepärast ka see teema on väga aktuaalne. Kui ma inimesi aitan, siis toon väga palju näiteid iseenda elust ja kuna minu elu üheks ülesandeks on suunata inimesi tervise poole, siis liha söömise teema tuleb pidevalt päevakorrale.

Kõige kummalisem asi selle teema juures on see, et kümnest inimesest vähemalt üheksa inimest reageerivad minu liha mitte söömisele nii: "Sa ei söö liha? Miks? Mida sa siis üldse sööd?" ja nüüd kujuta ette, et see inimene küsib minu käest seda väga imestunud toonil, nagu ta oleks saanud suure šhoki osaliseks.

Tihtipeale ma küsin inimestelt sellepeale vastu: "Kui sa ei suitseta, miks siis keegi ei küsi, miks sa ei suitseta ja kui sa ei tarvita alkoholi, mitte keegi ei küsi imestunult, miks sa ei tarvita alkoholi". Seda sellepärast, et anda sellele inimesele mõista, et kui keegi suitsetab või tarvitab alkoholi, siis keegi ei küsi seda tema käest. Kui tegemist on aga loomaliha mitte söömisega, siis tekib koheselt selline reaktsioon.

Tõesti ma ei söö liha ja kuna inimesed pidevalt imestavad selle üle ning soovivad teada saada minu valiku põhjust, siis mõtlesin veidi avada enda mõttemaailma selle koha pealt.

Tegelikult on aga nii, et mina ei ole enda elus teinud ühel hetkel teadlikku valikut, et lihasöömine ära lõpetada ja kuna igal inimesel on õigus ise valida enda elustiili eelistusi, siis ei suru ma ka kunagi kellelegi peale seda, et liha ei tohiks süüa. Kuigi, kui aus olla, siis mul on kurb teada, et inimesed ei teadvusta seda endale, mis nad liha söömisega iseenda kehale teevad.

Minu valik toimus arvatavasti eelmises elus, see valik, et ma ei soovi liha süüa. Sündisin kohe sooviga mitte liha süüa ja ma ei ole enda mäletamist mööda mitte kunagi soovinud seda süüa. Tänaseks ma ei tarbi juba aastaid mitte ühtegi lihatoodet ja mul ei ole liha järgi isugi. Ma ütlen aastaid sellepärast, et kui ma olin noorem, siis viisakusest külas olles toitu ma ei jätnud järgi, aga nüüd, kus ma olen targem, siis ma tean seda, et viisakusest midagi süüa, mida sinu keha ei soovi, seda ei tohiks mitte kunagi teha. Kui üldse mõelda selle peale, kui palju ma terve elu jooksul liha olen tarbinud, siis seda on nii väike kogus, et minu pärast pole võib-olla, et kahte elugi võetud.

Kui inimesed imestavad selle üle, et miks ma liha ei söö, siis tegelikult on seda reaktsiooni kurb pealt vaadata. Igal inimesel on oma vaba valik antud selle osas, et mida me soovime süüa ja mida mitte. Kui keegi ei söö sibulat või mõnda teist juurvilja, siis mitte keegi ei reageeri ja see on väga kummaline. Aga siis tekib mul küsimus, miks ma peaksin liha sööma, kui ma ei taha seda teha? Paljud küsivad minu käest kohe, et kuidas ma jõudu saan ja mida ma siis üldse söön? Esiteks olen ma terve elu elanud juurviljade ja teiste taimsete toitude peal, ei ole kordagi tundud, et mul ei ole jõudu. Vastupidi, mul on väga palju jõudu ja energiat, rohkem kui kümnel inimesel kokku. Olgu, ma nimetan seda enda elujõuks, aga tõesti ma lükkan väite ümber, et ilma liha söömata ei ole inimesel jõudu.

Mida ma siis söön? Söön taimi, kõike taimset, mis vähegi on kättesaadav minu, kui eestlase jaoks ja teen nendest sadu erinevaid maitsvaid roogasid.

Aga miks minu jaoks ei ole liha vajalik ja miks ma ei soovi seda süüa? Olen väikesest peale olnud vabatahtlik taimede kummardaja ja olen väikesest peale loomi austusega võtnud. Minu jaoks on loom võrdne, minule on elu antud ja temale on elu antud, järelikult meil on õigus elada. Ma ei suuda loomalt elu võtta, ega soovi ka kunagi sellele "jah" sõna öelda. Minu jaoks on loomade sees hinged, nagu meie kehade sees. Ma lihtsalt ei suuda kellegi hinge füüsilist keha süüa. Loomade ja inimeste hingetase siin Maa peal on kõrge, kõrgem, kui taimede oma. Mul on alateadvuses mingisugune kood, mis ei lase mul endaga võrdset hingetaset süüa. Kindlasti paljud, kes minu arvamust loevad, ei saa aru minu mõttest ja minu eluvaatest. Selline asi minu hinges on tekkinud eelmiste elude õppetundidega, mis on seotud tingimusteta armastuse õppimisest. Sa ei saa minuga ühele mõttetasemele jõuda, kui sa ei ole sellist asja enda elus või eelmistes eludes õppinud. Pealegi, Maa peal on nii palju taimset, mida tarbida, miks siis süüa liha.

Ma tean seda, et terve elu on inimesed liha tarbinud ja selle peale öeldaksegi seda, et liha on väga normaalne sinu tervise jaoks. Avaldan siinkohal veidi arvamust. Kui aus olla, siis sada aastat tagasi söödi loomaliha, mis ei olnud ravimitest täidetud ja ei söödud ka looma, kellel oli ära võetud normaalsed elutingimused. Siinkohal ma ei soovi rohkem peatuda, kuna ma ei soovi teha nii-öelda "propagandat". Küll aga ma pidin selle ära mainima selleks, et anda mõista looma hinge surma kohta midagi olulist.

Looma kehas on väga tark hing, kes jätab meelde igasugusegi emotsiooni enda elus ja kui see loom ei ole saanud elada õnnelikku ellu või vähemalt vaba elu, siis selle looma hing on emotsionaalselt piinatud. Iga loom soovib vabadust ja kui loom on kasvanud "puuris" ning tema surm on olnud kohutav, siis see sama hing jäädvustab enda füüsilise keha sisse väga suure ning võimsa negatiivse energialaengu. Kui sina inimesena seda liha sööd, kus on see sama energia, siis sa sööd enda Aurasse seda sõna otseses mõttes sisse. See on surma energia, mis tekitab sinu emotsionaalset kurnatust, negatiivsust, depressiooni, stressi ja sa võtad põhimõtteliselt kõik selle halva endasse. Ma tean, et täna mõistavad vähesed minu mõtet, küll aga tean, et seda mõistetakse paarikümne aasta pärast palju rohkem. Tegelikult ma arvan ka seda, et minu liha mitte söömine laseb mul olla tasakaalukas ja õnnelik.

Seega mina ei soovi surmaenergiast toituda, mina soovin positiivsusest toituda. Seda kõike selleks, et iseennast tasakaalus, õnnelikuna ja tervena hoida.

Kuna tajun maailma hoopis teises valguses ja energiate tunnetamine on minu jaoks tavaline, siis on ka suuresti minu liha mitte tarbimine tulnud kindlasti sellest, et ma ei soovi teadlikult enda hinge mürgitada.

Ma vahel vastan sellise küsimuse peale, mis käsitleb minu liha mittesöömist nii, et: "Kui ma soovin selgeltnägija olla, siis ma liha ei söö" . Selles lauses peitub suur tõde selgeltnägemise kohta. Selgeltnägemise taju ei kannata liha ja kui ma peaksin seda sööma, siis lukku mind pannakse. Seega valisin juba enne sündimist, et annan selgeltnägemisele võimaluse ja lasen sellel andel välja tulla.

Liha söömine paneb ülemised Tšakrad kinni ja tegelikult kehtib see ka intuitsiooni osas. Kes veel ei tea, siis selgeltnägemine ja intuitsioon on kaks erinevat asja. Selgeltnägemine on taju, mis suudab haarata võõraste inimeste tunnetamist, mineviku, oleviku ja tuleviku ettenägemist väga paljude erinevate inimeste koha pealt. Intuitsioon suudab öelda neid asju sul iseenda või lähedaste inimeste kohta. Mida rohkem inimene tarbib liha, seda vähem see inimene tajub. Mida vähem liha ja mida rohkem taimi, seda tugevamaks muutuvad spirituaalsed instinktid.

Juttu kokkuvõtvalt ma soovisin lihtsalt avada enda mõttelaadi seoses liha söömisega ja anda teada, et see oli minu valik enne siia füüsilisse kehasse sündimist. Anda mõista seda, et minu jaoks ei ole liha toit, vaid haiguste tekitaja ja igasuguse tajumise peataja.

Kuna tunnen enda keha ja tajun, mis minu kehale hea on, siis ma ei soovi ennast toita millegiga, millest ma positiivsust ei saa.

Sina ole hea, tee oma valikud ise ja taju, mida sinu hing ning keha vajab. Me oleme kõik erinevad ja meil on õigus enda elu üle otsustada.
Uuendatud: 09.02.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja