NÄDALA KRISTALL JA KUU VIIMANE VEERAND

by in UUDISED .

Igal nädalal on mul kombeks valida nädala kristall ja selle valin vastavalt sellele, mis energiad meid ümbritsevad. Sellel korral teen väikese erandi ja valin nädala kristalliks kõik südame kujulised kristallid, olgu need lihtsalt kujukesed või talismanid. Süda sümboliseerib armastust, kirge, romantikat ja sõprust. Sellel nädalal on sõbrapäev ja see on ka põhjus miks sellel korral ei ole üks kristall nädala kristalliks, vaid kõik südame kujulised kristallid.

KUU VIIMASE VEERANDI LOOMINE 18. VEEBRUARIL
 
Kuu viimane veerand muudab inimesed laisemaks, inimesed soovivad puhata ja sõna otseses mõttes mitte midagi teha. Seega võid selle nädala lõpus tunda end väsinuna ja sul võib pidev soov olla puhkamise jaoks. See on pingete maandamise periood, kus võiksidki vähem tegutseda ja rohkem puhata. Kuu viimane veerand on aeg, kus lastakse närvidel puhata ja magatakse sellel ajal end välja.

Kuu viimane veerand on laupäeval, seega, kellel tööd sellel päeval ei ole, siis neil ma soovitan sellel päeval võimalikult kaua magada ja tegeleda selliste asjadega, mis sinult energiat ei rööviks.

Planeeri endale selleks päevaks puhkamine, perekonnaga koosveetmise päev või sõpradega ajaveetmine. Ole lihtsalt, suhtle ja ära füüsilist tööd sellele päevale planeeri.

Seda kõike soovitan ma sellepärast, et Tulekuke aasta on suhteliselt tempokas ja see aasta nõuab inimeste käest väga palju energiat. On teatud perioodid, kus me saame sellel aastal puhata ja natukenegi enda energiavarusid täiendada. Nüüd see laupäev on täpselt see päev, kus sa võiksid seda teha. Kui sa sellel päeval ka nagu orav rattas tööd teed ja organiseerid midagi, siis ütlen ausalt, et sinust ei pruugi paari nädala jooksul mitte midagi alles jääda.

Võta aeg iseenda jaoks, tegele millegiga, mis sinu hinge rikastab. Mine metsa jalutama, loe enda lemmik raamatut või veeda aega minu artikleid lugedes. Anna hingele midagi head ja sa näed, et sa suudad peale Kuu viimase veerandi loomist energiat saada. Need, kes puhakavad laupäeval 18. veebruaril, need suudavad energiat koguda ja väga suure energia laenguga Noore Kuu loomise vastu võtta. Usu mind, peale 18. veebruari läheb sul nii kiireks, et sul lihtsalt on vaja lisaenergiat.
 
Soovitan sul laupäeval 18. veebruaril kodus põletada Lavendli viirukit või Lavendli küünalt. Selles essentsis on energia, mis läbi Kuu viimase veerandi väe suudab sinu hingest välja puhastada takistavat energiat, mis ei lase sul energiat läbi Kuu omastada. Mõnel inimesel on see probleem, et ta ei suuda Kuust võtta positiivset vastu ja Lavendli aitab seda probleemi vabastada. Lavendli essents aitab sinu kodus energiakanaleid vabastada, mis ei lase heal energial majja tulla. Seega Lavendli viiruk või küünal on sulle sellel päeval suureks abiliseks. Kui sul juba on Lavendli viiruk olemas, siis otsi see selleks päevaks välja.

Soodne aeg on ka enda magamituppa paremat energiat luua, et unehäiret tekitavat energiat kodust välja puhastada. Kui soovid Salveid kasutada, siis sellel päeval puhasta selle rituaalitaimega enda magamistuba ära. Vaheta voodilinad, tuuluta enda magamistuba, pese peeglit puhtaks ja põleta sellel päeval magamistoas valgeid või Lavendli küünalt. Lase läbi Kuu viimase veerandi energia magamistoast unehäiret tekitav energia sealt ruumist välja viia. Kui sa oled need puhastusnipid ära teinud, siis vaata, sa saad kohe sellel samal öösel endale sügava une ja sa puhkad end välja.

NÄDALA KRISTALLIKS ON KÕIK SÜDAME TALISMANID, KUJUKESED JA VÕTMEHOIDJAD

AMETÜST SÜDAME TALISMAN

Ametüsti südame kandmine on hea selleks, et vabastada Südametšakrast stressi ja pingeid. Ametüsti süda sobib nii täiskasvanud inimesele kui ka lapsele, kuna see aitab kriitikaga paremini sul toime tulla ning enda elust rõõmu tunda. Ametüsti südamel on oskus otse Südametšakralt vabastada kurbust ja ärevusetunnet.

ROHELISE AVENTURIINI SÜDAME TALISMAN

Rohelise Aventuriini südame talisman aitab selle kandjal emotsionaalses mõttes areneda. See aitab sul enda tundeid väljendada nii, nagu sa neid soovid väljendada ja see aitab iseendast paremini aru saada. See talisman on neile, kes ei mõista iseennast.

MOOKAITE SÜDAME TALISMAN

Mookaite on hea tuju kristall, see aitab sul end hästi tunda ja loob positiivset suhtumist erinevatesse asjadesse. Mookaite aitab sul olla õnnelik, elust rõõmu tunda, elus näha ilusaid asju ja näha ka seda, et sinu elu on väärt elamist.

OONÜKS SÜDAME TALISMAN

Oonüks on kristall, mis peatab energia kadumise ära ja sellisest tundest nagu "energiast tühi" olemise peatada. Oonüks aitab sinu Aurat puhastada, sellest halba energiat välja juhtida ja sinu Aura kinni panna ehk sellele kaitsekilbi luua.

HÜPERSTEEN SÜDAME TALISMAN

Südame sümbol aitab ennekõike Hüpersteenil oma kaitseomadusi aktiveerida selle kandja suhtes. See tähendab seda, et Hüpersteeni südame talisman kaitseb kõike seda, mis selle kandjale kallis on ning seda, mida selle kandja armastab. Hüpersteeni süda kaitseb armastust, suhet, pereliikmeid, suhet pereliikmete ja kallite inimestega. Hüpersteeni süda aitab ohtusid tajuda, mis on seotud lähedaste inimestega.

SELENIIDI SÜDAME KUJUKE

Seleniidist valmistatakse südameid selleks, et neid kinkida endale kallitele inimestele. Seleniit on selline kristall, mis võtab väga kiirelt omaks selle kasutaja mõtted ja emotsioonid. Kui sa hoiad Seleniidi südant enda käes, siis soovi soov ning keskendu positiivsusele ning kingi see süda ära. See Seleniidi süda hoiab sinu emotsioone ja heatahtlikkust selle sees ning kannab edasi sinule kallile inimesele.

MÄEKRISTALL SÜDA VÕTMEHOIDJA

Mäekristalli südame võtmehoidja on kasulik kodu võtmete küljes hoidmiseks, et vabastada majapidamisest stressi, mis on perekonda tekkinud. Mäekristall on universaalne tervendus kristall, millel on oskus vabastada halba energiat, mis seab takistusi perekonnale. Südame sümbol juhib Mäekristalli tööd perekonna omavaheliste suhete ja armastuse korrigeerimisse.

AMETÜST SÜDA VÕTMEHOIDJA

Ametüsti südame võtmehoidja aitab koju tuua armastuse ja suhete teemalist rahu. Aitab leevendada pingeid, mis pereliikmete vahel eksisteerib, aidates perekonnal ja suhtel kokku hoida. Kaitseb perekonna liikmeid riidude ja omavaheliste probleemide tekke eest. Ametüsti süda aitab läbi kodu võtmete hoida perekonna peal kaitset, mis ei lase perekonnal koost laguneda.

Nädala kristall ehk kõik südame kujulised talismanid, südame kujulised võtmehoidjad ja südame kujud on 10% soodsamad.

Kõik südame talismanid leiad SIIT.

Kõik võtmehoidjad leiad SIIT.
Uuendatud: 12.02.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja