OPALIIDI PROHVETLIKKUS

by in UUDISED, KRISTALLIDEGA ENNUSTAMINE .


Opaliit on üks lisakristallidest, mis kuulub ennustuskristallide komplekti. Iga kristall annab veelgi täpsema tulemuse ennustamisel, mida rohkem on komplektis kristalle, seda täpsema vastuse sa enda küsimusele leiad. Seega on soovitatav ka peale põhikomplekti lisada teisi kristalle komplekti.

VASTUS: Opaliit jõuab sinu juurde kristallide ennustamise komplektist siis, kui selle vastuse toovad sulle sinu Inglid. Opaliit on Inglite kristall ja ennustamise kristallide keskelt aitavad Inglid sinu alateadvust juhtida ning vastusel sinu juurde tulla. See võib olla ka märk selle kohta, et sa tegelikult juba tead seda vastust. Seda sellepärast, et Inglid on võinud juba sinu mõtetesse need eelnevalt saata.

- SUHETE teemal ennustab Opaliit ette seda, et kui sa oled vallaline, siis peagi võib sinu teele keegi hea tulla ja kui sa oled suhtes, siis asjad võivad paremaks minna. Opaliit annab teada, et kõik hakkab paremaks minema.

- REIS Opaliit annab sulle teada, et sinu reisimise kohta ei ole vastust olemas. Kui küsid, kas on hea mõte minna, siis vastust sulle ei anta.

- TÖÖ Opaliit soovitab tööst puhkust võtta ja tegeleda vahepeal millelegi muule keskendumisele. Opaliit annab teada, et ei ole õige aeg töö ümberkorraldamiseks, uue töö peale minemiseks ja töö otsimseks.

 

- TERVIS Opaliit teatab sulle, et sinu Inglid kaitsevad sinu tervist. See vastus kehtib ka siis, kui sa oled väga raskelt haige.

PÄEVASÕNUM Päevasõnumina toob Opaliit sulle teate, et täna Inglid valvavad sind ja sa võiksid nendega suhelda. Inglid kuulevad, mida sa mõtled ja annavad sulle vajadusel ka vastuseid, kui sa küsid nende käest midagi. Opaliit soovitab märke ja numbrite kombinatsioone jälgida, nendes on sügavad sõnumid!

Põhilised märksõnad: Inglid ümbritsevad sind, aeg puhkamiseks, ei tohi töö peale mõelda.
Uuendatud: 24.02.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja