NOORKUU KALADES - AEG ETTEKUULUTUSTE PÜÜDMISEKS

by in UUDISED .


Noore Kuu loomine on sellel nädalal 26. veebruaril ja see päev on pühapäev. Samal päeval tehakse ka materiaalse edu rituaali, mille kohta ma just mõni aeg tagasi kirjutasin. Selle rituaali leiad SIIT.

Noorkuu on Kalade tähemärgi mõjutuste all, mis tähendab seda, et on soodne aeg ettekuulutuste kinni püüdmiseks. Kalad annavad inimestele läbi selle Kuu faasi intuitsiooni juurde, see on periood, kus me saame ennast spirituaalsemaks muuta ja võimendada enda energiate taju. Kui aus olla, siis see on ideaalne päev minu jaoks. Saan enda väge võimsamaks muuta ja soovitan ka teil kõigil enda väge täpselt sama moodi võimendada.

Intuitsioon on instinkt, mida peaks iga inimene endas arendama ja kui sa soovid enda intuitsiooni tugevamaks muuta, siis nüüd tuleb sul selleks ideaalne võimalus.

26. VEEBRUAR KALADE NOORKUU

See on päev, kus tuleks tegelda kõigega, mis on spirituaalne ja mis aitaks sinu intuitsiooni tugevdada. Ennekõike soovitan ma pendlid välja võtta ja ennustama asuda. Vaata, mida tulevikul sulle öelda on ja küsi pendli käest küsimusi, millele sa vastuseid sooviksid saada. Võta välja Ruunid või mõned teised ennustamise vahendid.

Peale ennustamise, puhasta enda väeesemed ära, lae need Kuu energiast võimsamaks, vii need aknalauale puhkama ja värskenda neid viiruki suitsuga. Lase veidi Palo Santo suitsul ergutada enda ennustamise vahendite energiat.

Kristallidega tegelemine ja ennustamine on spirituaalsed tegevused, mis aitavad läbi selle Noore Kuu energa sulle võimas väge tuua, mis aitavad sul intuitsiooni tugevdada.

Sellel päeval on õige aeg kanda intuitsiooni tugevdavaid kristalle. Meestele ja naistele mõjuvad intuitsiooni kristallid veidi erinevalt. Näiteks meestele ma soovitan kanda Lasuriiti, Dumortjeriiti või hoopis Draviidi kristalli, et enda intuitsiooni tugevdada. Samas naistel soovitan kanda Sinist Pitsahhaati, Ingli Aurat või hoopis Larimari kristalli. Loomulikult neid kristalle on veel ja veel!

Sellel päeval soovitan ma juua terve päeva vältel piparmündi teed, et piparmünt saaks avada sinu meeli arenema ja intuitsioonil tugevaks muutuda. Piparmünti on kasulik sellel päeval ka sellepärast juua, kuna see avab sinu meeled ettekuulutuste kinni püüdmiseks.

Vahetult enne magama minekut kohe kindlasti joo piparmündi teed, et läbi une sulle ettekuulutusi antakse. Enne magamaminekut oleks hea Palo Santol lasta magamistoas suitseda, et see sinu Kroontšakra avaks. Hommikul, kui üled ärkad, siis kindlasti analüüsi oma nägemust, seal võis sulle midagi väga-väga kasulikku olla.

Läbi selliste spirituaalsete tegevuste suudab sinu Aura läbi Kalade Noorkuu ammutada endasse spirituaalset väge.

Noorkuu päeval küsi pidealt enda mõtetes, enda Inglite käest vastuseid ja küsi teatud asjade kohta märke. Ka märkide küsimine ja Inglitega suhtlemine aitab sind avada ning sinu intuitsiooni tugevamaks muutuda.

Noorkuu päeval söö võimalikult palju taimset, et sinu Auras muutuksid energiad positiivsemaks ja et sinu Kroontšakra ning Kolmas Silm saaksid arenemise jaoks avaneda.
 
Põleta kodus võimalikult palju valgeid ja siniseid küünlaid. Need küünlad ammutavad Noore Kuu energiast sinu koju spirituaalset väge, mis omakorda aitab sul paremini energiaid tunnetada.

Tegele sellel päeval märkide tõlgendamisega ja püüa inimeste sõnu lugeda sügavama tähendusega. Kalade Noorkuu toob palju märke, visioone ja see on Kuufaas, mis avab meie meeli müstika kogemise jaoks.

Kui sa oled soovinud juba ammu mõnda rituaali teha, siis 26. veebruar annab sulle lisaväge selle teele saatmiseks!

NÄDALA KRISTALL - LASURIIT

Lasuriit ehk Lapis Lazuli, mis on mineraalide kogum Lazulist, Püriidist ja Valgest Kaltsiidist. Lasuriit on erksinakat tooni kristall, mille seest käivad läbi valged kuni kuldset tooni mustrid. Enamus meie Lasuriiti tuleb Afganistaanist, kus pärineb maailma kõige väärtuslikum Lasuriit. Lasuriidi kristallil on väga võimas minevik, mis on seotud Pärsia ja Egiptusega.

Lasuriit on olnud kaua aega nende piirkondade kaitse talismaniks ja usutakse siiamaani, et Lasuriidil on oskus sulgeda ligipääsemise võimalus "The Evil Eye" jaoks ehk kurja silma vastu. Lasuriit on võimas Aura kaitse kristall, mis kaitseb needuste, halva karma ja ebavajalike kogemuste eest. Lasuriidi puhul on minu jaoks veel üks lemmikomadus mis sellel on, ehk see aitab selgeltnägemise oskust tugevdada ja võimendada.

- Lasuriidi kandmine aitab säilitada kontakti sinu eelmiste elude, eelmiste hingedega, kellega oled kohtunud ja seotud olnud. Aitab neid läbi une näha ja nende käest soovitusi saada selle elu kohta.

- Kaitseb vaimsete rünnakute eest ja samal ajal aitab intuitsiooni tugevdada. Eriti intuitsiooni, mis on seotud ohuga ja negatiivsete või kahjulike inimeste ära tabamisega.

- Aitab kiirendada meditatsiooni minemist, aitab mediteerimist õppida ja aitab sisemist rahu tagada. Meditatsiooni minemise oskus on äärmiselt vajalik, kui sa soovid enda intuitsiooni avada, nägemusi või Ingleid näha.

- Kaitseb energiate eest, mis on toas või mõnes keskkonnas ja on äärmiselt negatiivne. Takistab energia vampiirlusel, mis toimub mõnes keha energiaga kohas viibides.

- Lasuriit aitab neid, kellel on väga palju igapäevaseid toimetusi ja neid, kes unustavad paljud asjad ära tiheda graafiku pärast. Lasuriit aitab sul kõik oma asjad õigel ajal ära teha.

- Lasuriit aitab unenägusid mäletada ja neid lahti analüüsida.

KALADE TÄHEMÄRGI KRISTALL ON LASURIIT

Lasuriit sobib Kalade tähemärgile väga hästi. Lasuriit tugevdab Kalade intuitsiooni ja aitab neil spirituaalselt edasi areneda. Lasuriit tugevdab visioonide nägemist ja aitab "õigel" sisetundel tekkida. Väga eriliselt aitab Lasuriit Kalade tähemärgi all sündinud mehi. Lasuriit õpetab iseenda sisetunnet usaldama ja kuulda võtma.

LASURIIT ON NÄDALA KRISTALLIKS 19. VEEBRUAR - 26. VEEBRUAR! NÄDALA KRISTALL ON ALATI 10 % SOODSAM.
Uuendatud: 19.02.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja