VÕIDA KINGITUSEKS ISIKLIK SÜNNIKAART JA TALISMAN

by in UUDISED .


Kingitusi teha on väga meeldiv ja milline saaks ollagi suurem rõõm, kui kedagi teist õnnelikuks teha. Mina hindan ja austan oma kristallide sõpru ja neid, kes minu artikleid jälgivad. Minu soov on sinu hinge jõuda, kas siis läbi kristallide, enda loodud artiklite või sinuga isiklikult kohtudes.

Minu soov on kinkida KOLMELE erinevale inimesele ISIKLIK SÜNNIKAART ja lisaks sellele veel TALISMANI, mille olen võitjale spetsiaalselt välja valinud. Lisaks sellele kingin ära ka paljudele teistele võimsa väega kristalle.

LOOSIS OSALEVAD KÕIK OSTUD, MIS ON TEHTUD E-POES, TALLINNA VÕI KURESAARE BUTIIGIS.

Kõik ostud ajavahemikus 21. veebruar - 21. märts osalevad LOOSIS!

Loosin kõik kolm sünnikaardi võitjad ja väeesemete võitjad 21. märtsil enne südaööd.


ISIKLIK SÜNNIKAART ja TALISMAN

Isiklik sünnikaart on see, kuhu panen kirja kõik selle sinu kohta, mis on sinu ellu kaasa antud läbi sinu sünnikuupäeva numeroloogia ja läbi nime numeroloogia. Selle valmistan ma isiklikult sellele, kes selle sünnikaardi võidab. Selleks läheb vaja mul sinu nime, sünnikuupäeva ja fotot, mis on tehtud sinust aasta aja jooksul.
Sünnikaardi peale panen kirja selle, kuidas sinu sünnikuupäev sinu eluteed ehk saatust mõjutab ja millise väega nime sa kannad. Kui sünnikaardi võitja on abiellunud ja enda nime elujooksul vahetanud, siis mul on vaja teada ka seda teist nime. Abielludes muutub iga inimese saatus, kes enda nime abielludes vahetab.

Sünnikaardile panen kirja sinule sobilikud kristallid ja annan sulle kaasa õnne toova talismani. Selle talismani juurde panen kirja ka selle, miks see sulle hea on ja mis see just sulle annab.
Võitjale seletan, millised on tema elu ülesanded, mis on tal vaja selles elus õppida ja kuidas iseennast rohkem mõista.

Sünnikaart on väga põhjalik ja selles toon välja väga palju erinavaid teemasi võitja kohta. See on väga isiklik sünnikaart, mille soovitan võitjal alles jätta. See kaart võib abiks olla ka selle sünnikaardi võitja lähedasele, see aitab teisest inimesest paremini aru saada. Numeroloogia annab meile iseloomu, soovid, temperamendi, positiivsed ja negatiivsed küljed. On alati hea teada, kes sa oled ja miks sul just selline elu on!

KRISTALLID, MILLE SOOVIN VEEL LISAKS TEILE KINKIDA

Lisaks kolmele sünnikaardile kingin ära kristallidest väeesemeid ja ehteid!

1. 3 x CRAZY AHHAAT SÜDAME TALISMAN 


Crazy Ahhaat on tasakaalu loova toimega kristall. See on kristall, mis aitab inimese hingest välja tõmmata valu tekitavat energiat. Crazy Ahhaat aitab vaigistada ülemõtlemist ja iseendale enda mõtetega liiga tegemist. Crazy Ahhaadil on oskus puhastada sinu Aurat ja seega tuleks seda kristalli väga korralikult puhastada ning laadida.

2. 3 x KARNEOOL AUGUGA TALISMAN


Karneool on ambitsioonide, töö ja isiklike saavutuste kristall. Karneool südametšakral kohal kandes aitab sul mõista, mida sa elust tahad, milles sa hea oled, aidates ka näha iseenda positiivset ja andekat külge. Karneooli kandmine aitab sul kõigepealt seda näha ja seejärel süstib sinu hinge energiat, mis aitab sul nende poole püüdlema hakata.

3. 3 x SININE KVARTS AUGUGA TALISMAN


Sinine Kvarts rahustab, maandab pingeid, eemaldab negatiivsed mõtted, aitab lõõgastuda ka siis, kui on väga raske päev seljataha jäetud. Sinine Kvarts aitab öösiti uinuda ja end rahulikult ning võimalikult hästi välja puhata.

4. 3 x LUMIOBSIDIAAN AUGUGA TALISMAN


Lumiobsidiaan on Aurat puhastava toimega, mis tähendab seda, et kui sa hakkad seda kristalli esmakordselt kandma, siis see ongi tema kõige esimene töö, mis ta sinuga teeb. Lumiobsidiaan puhastab sinu Aura ära, aitab vabastada ebavajaliku energia Aurast, eemaldada närvilisust ning asjatud muremõtted. Seejärel alles hakkab Lumiobsidiaan ülejäänud oma energiaid sinu abistamisel kasutama ja endast välja andma. 

5. 3 x ROHELINE AVENTURIIN AUGUGA TALISMAN


Roheline Aventuriin avab külluse kanali sinu sees, see toob head materiaalset õnne ja head tööedu. Roheline Aventuriin tõmbab enda poole kõike seda, millest sa ise saad endale heaolu luua ehk see toob võimalusi. Sobib koos kandmiseks erinevate külluse kristallidega, nagu näiteks Tiigrisilmaga, Krüsopraasiga või hoopis Püriidiga.

6. 3 x SERPENTIIN JAAD AUGUGA TALISMAN

Serpentiin Jaad on selline kristall, mis aitab kõige enam sinu emotsioone tervendada, aidates sul eluterve suhtumisega olla tervesse maailma. Aitab näha, mis sinu ellu võiks kuuluda ja mis kohe kindlasti ei tohiks omada kohta sinu elus. See on kristall, mis aitab sul enda elu selgelt näha ja tunnetada, mida sa tõesti soovid siin elus saavutada.

HEAD LOOSIÕNNE KÕIGILE!
Uuendatud: 20.02.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja