KUU ESIMENE VEERAND 5. MÄRTS - KAS MURDUD VÕI ÜLETAD PROBLEEMID

by in UUDISED .

 

Kuu esimene veerand loob end pühapäeval 5. märtsil. Seda Kuu faasi mõjutab Kaksikute märk, mis annab sellele Kuu faasile ka konkreetsemad eesmärgid ja omadused kaasa.

Kuu esimese veerandi loomisel on Kalad need, kes mõjutavad meie Päikese energiat ja Kaksikud need, kes peegeldavad oma väge Kuule.

Kui Kaksikud mõjutavad Kuu esimese veerandi loomist ja sellele aitab kaasa ka Kalade märk, siis segadused ning nende selgeks tegemine on põhiline teema, millega pead silmitsi seisma.

See on hetk, kus sinu elus võib kõik selgemaks muutuda ja sa saad enda "vaevast" lahti, mida oled siin viimasel ajal endaga kaasas kandnud või murdud selle all. Viimasel ajal on inimesed väga pinges ja seda kõike Tulekuke aasta energia tõttu. Nüüd tuleb Kuu faas, mis aitab sul sellest pingest vabaks lasta või see lükkab sind veel sügavamasse närvitsemiste ning paanika emotsioonide alla.

See Kuu faas annab sinu ette valiku: "Kas ma murdun või ma ületan probleemid", see on sinu valik, millise tee sa enda jaoks valid.

Selleks, et mitte murduda, ei tohi kohe kindlasti mitte kellegiga riidu, tülisse ega ka vaidusesse astuda ei 4. märtsil, 5. märtsil ega ka 6. märtsil. Need on need kolm ohtlikku päeva, kus sa võid läbi vihaenergia endas murdumise hetke tuua. Sa pead nendel kolmel päeva ja veel eriti 5. märtsil ennast hoidma. Ürita end hoida eemale ka nendest inimestest, kes võiksid sinu tuju rikkuda ja kui sa tead, et sa pead kohtuma kellegiga, kes sulle ei meeldi, siis kontrolli enda emotsioone. See kõik on sinu enda heaolu jaoks!

Kui me anname selle konkreetse Kuu esimese veerandi loomise ajal vihaseid emotsioone ja signaale endast välja, siis me tõmbame seda sama energiat enda lähedusest juurde. See on nagu küsimuse esitamine :"Saatke mulle palun probleeme!" ja sulle saadetaksegi. Seega sina vali hoopis selline signaal endast välja saatmiseks, mis on positiivne. Küsi universumilt positiivset jõudu ja väge hakkama saamiseks.

Kui sa oled negatiivne, kritiseerid, vihastad, vaidled ja riidled nendel kolmel päeval, siis sa võid päris mitmeks nädalaks endale õnnetuse kaela tõmmata. Hoiatan teid lihtsalt selleks, et te teaksite, millise energiaväljaga meil sellel perioodil tegemist on.

HEA KÜLG JA IMELIHTNE KÜÜNLARITUAAL 5. MÄRTSIKS

Igal Kuu faasil on olemas ka enda positiivsed jooned ja iseloomu küljed. Kuu esimese veerandi loomine Kaksikute mõjutuste ja Kalade päikesemärgi ajal annab sulle võimaluse enda elu korda seada. Nüüd mõtle palun selle peale, mis on sind nii kaua piinanud ja millisest emotsioonist sa sooviksid lahti saada. Kas see on mure kellegi kalli inimese üle, kas see on sisemine rahutus, suhte probleemid või hirm materiaalse laostumise üle. Mis on sinu hirm? Mõtle korra selle peale, mis muudab sind kurvaks või tekitab sinus ärevust. Ma võin vabalt öelda, et enamus inimeste sees valdab mõni ärevus, kuna on väga ärevad aja kõikide eludes. Seega mis on sinu hirm?

Nüüd, kus sa oled selle hirmu enda seest üles leidnud või selle negatiivse emotsiooni enda jaoks lahti mõtestanud, nüüd on aeg see läbi 5. märtsi Kuu esimese veerandi loomise minema saata.

Selleks võtad 5. märtsil valge küünla, võid kasutada ka Piibelehe küünalt, mis sobib muremõtete minemasaatmise rituaalide jaos. Võtad sellise suurema küünla, millega saad rituaali teha, et see rituaal saaks kesta vähemalt 5-6 päeva. 

5. märtsil kirjuta noaga, mida sa söögi tegemiseks ei kasuta, sinna peale oma muremõte. Kui sa oled eelnevalt rituaale teinud, siis on sul olemas kindlasti selline nuga, millega küünlamaagiat teed ja võid seda sama kasutada, mida eelmistel kordadel oled kasutanud.

Nüüd kirjutad sinna küünla peale oma muremõtte, millest sa soovid vabaks saada. Kui sa kardad, et sa ei saa terveks, siis kirjutad "hirm haigeks jäämise ees", kui sa kardad, et sinu suhe puruneb, siis kirjutad: "hirm suhte purunemise ees". Kirjutad selle muremõtte märksõnadega küünla peale ja paned selle küünla põlema.

Lased sellel küünlal põleda nii kaua, kui võimalik, sellel samal päeval. Lased sellel küünlal ära põleda enne Täiskuu saabumist ja iga kord, kui küünla uuesti põlema paned, igal korral keskendud sellele, et sa soovid sellest hirmust vabaneda. Kui teed sellist imelihtsat küünlarituaali täie tõsidusega ja kogu hingest, siis peaks Täiskuu päeval sinu hirm kaduma. Katseta ja vaata, kuidas sinu Aura rituaaliga koostööd teeb!

MIDA OLEKS HEA 5. MÄRTSIL TEHA?

-
Sellel päeval on hea võimalus sul tulevikku enda jaoks korda seada. Selleks istutakse kaaslasega koos maha või äripartneriga ühe laua taha ning hakatakse tuleviku peale mõtlema. Mõeldakse selle peale, mis võiks tulevikus teha ja kuidas asjad võiksid olla ning seda kõike positiivse alatooniga.

See on aeg, kus positiivsed mõtted ja tulevikuplaanid suudavad läbi sinu Kroontšakra universumi poole jõuda. Kaksikute märk, mis mõjutab 5. märtsi Kuu faasi, annab väge juurde tuleviku plaanide tegemisele.

- Hea aeg vanu harjumusi seljataha jätta, mis sinu keha mürgitavad ja kahjustavad. Ideaalne aeg alkoholi, tubaka või liigsöömise sõltuvusest vabaks lasta. Ideaalne aeg dieedi alustamiseks ja tervisliku eluviisiga alustamiseks.

Selleks söö sellel päeval kõike, mis sinu keha tegelikult vajab ja ära söö liigset rasva ning toite, mis ei ole orgaanilised. Sellel päeval ära joo alkoholi ega ka tarvita tubakat. Kui teed täpselt vastupidi ning sööd kõike ebatervislikku, siis tegelikult süvendad enda isusid ja vajadusi kõige selle üle, mida sa tarbid.

- Dieeti aitavad sul pidada Valge Hauliit ja Apatiit.

- Alkoholist aitavad sul loobuda Ametüst ja Ioliit. Tubaka sõltuvusest aitab vabaneda Suitskvarts, Dalmaatsia Jaspis ja Piltjaspis.

NÄDALA KRISTALLIKS KÕIKIDEST KRISTALLIDEST VALMISTATUD KÄEKETID

Sellel nädalal teen suure erandi ja ma ei vali konkreetset kristalli nädala võimsamaks kristalliks. Valisin nädala kristalliks kõik kristallidest käeketid, mis meie Butiikides olemas on.

10% on soodsamad kõik käeketid, mis meil olemas on!

Käeketid leiad SIIT ja La Tene käeketid leiad SIIT. La Tene käeketid erinevad teistest kristallehetest nii palju, et need olen ma spetsiaalse kristalli väe jaoks kokku loonud. Viinud kokku mitmed erinevad kristallid ühte ja samasse käeehtesse, et sealt välja tuua konkreetsemat jõudu.
Uuendatud: 02.03.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja