TENE LAUL - NÕIDUSLIK VÄGI AVAB NÕIDUSLIKU JÕU

by in UUDISED, KONTAKT TENEGA .


Hinge tuleb puhastada ja seda tuleb teha regulaarselt. Mina teen seda regulaarselt, ma teen seda vahel isegi mitmeid päevi järjest. Ma räägin väga palju sellest, et enda Aurat tuleb korras hoida ja seda tuleb tervendada. Aura on sinu emotsionaalne keha, mille eest sul tuleb täpselt sama moodi hoolt kanda, nagu sa kannad enda füüsilise keha eest. See, et sa ei näe seda visuaalselt, ma mõtlen seda, et sa ei ei suuda enda Aurat katsuda ning sa ei suuda seda värvilistes toonides näha, ei tähenda seda, et seda ei eksisteeri. Loomulikult sa saad endas arendada oskust, et sa saaksid enda Aurat näha, küll aga enamus inimesed ei suuda seda mitte iialgi kogeda. Seda sellepärast, et ei suudeta spirituaalsel rajal püsivalt, ilma kõrvalepõigeteta püsida.

Aurat on vaja puhastada, et enda hingest vabastada emotsioone ja energiaid, mis takistavad sul olla positiivne ning mis takistavad sul enda saatuse positiivsel rajal kõndimist.

Mina puhastan enda Aurat väga tihti ja ma kirjutan teile pidevalt erinevatest Kuu faasidest, millal tuleks seda teha ja erinevatest rituaalidest. Vahel võid mõelda, et seda on nii palju ja seda kõike peab nii tihti tegema ning tegelikult tulebki seda tihti teha. Ma lihtsalt soovin, et sa korra mõtleksid iseenda peale. Mõtle selle peale, kui palju sa päeva jooksul mõtled selliseid mõtteid, mis on seotud hirmuga, muretsemisega või mõne analoogse teemaga. Kas sa teed seda, küsi enda käest? Nüüd mõtle sellele, kui palju sa päeva jooksul tunned, et keegi on sind vaimselt rünnanud või sulle öelnud asju, mida sa ei tahaks teada või mis sind kurvaks muudavad? Seda küll ei pruugi igapäevaselt juhtuda, küll aga seda juhtub meie kõigiga. Nüüd mõtle ja kujuta ette, kuhu küll need kõik emotsioonid kinni jäävad - need jäävad sinu Aurasse. Nüüd, kui sa ei puhasta enda Aurat, siis mis saab? Sa hoiad seda kõike enda sees kinni ja homme sama teema, tuleb uusi emotsioone, mis sulle liiga teevad. Kui sa oled inimesena sündinud, siis sulle on antud siin maailmas katsumusi. Kõigil on vaja õppida negatiivsusega toime tulema ja enamus inimesi ei suuda sellega toime tulla.

Sa kuhjad enda Aurasse pidevalt ebavajalikku energiat, stressi ja pinget ning need inimesed, kes enda Aurat ei puhasta, nemad sellest vabaks ei saa. Sellise asja tagajärjel tekib sügav stress, millest hiljem kujuneb välja ka depressioon ning kõik ülejäänud halvad emotsionaalsed olekud.

Aurat tuleb puhastada isegi siis, kui sa ennast halvasti ei tunne. Kui sa oled saavutanud endale vajaliku rütmi ning asud Aurat puhastama regulaarselt, siis sind ei paina negatiivsed emotsioonid ja sa suudad pidevalt edasi liikuda. See on ka põhjus, miks ma tegelen nõiduslike rituaalitaimedega ja miks ma puhastan enda Aurat pidevalt ning seda soovitan ka teil teha. Seda selleks, et nõiduslike taimede suistuga avada iseenda nõiduslik vägi.

Taimedel on vägi, nendel igal ühel on oma maagiline nõiduse jõud, mida inimestel on antud võimalus ära kasutada enda heaolu jaoks. Mulle meeldib teha rituaale, see muudab mind rahulikumaks ja peale igasugust Aura puhastust ma tunnen, kuidas minu sees avanevad võimsad väed. Nende võimsate energiate saatel suudab minu selgeltnägemise oskus teha minu jaoks tööd nii, et sellel ei oleks takistusi. See, et ma teen erinevatel Kuu faasidel kodu või enda Aura puhastuse rituaale, annab mulle jõudu kõikidest enda teadmistest sulle kirjutada, inimesi aidata ja näha selgeid visioone. See on viis, kuidas mina avan enda nõiduslikku jõudu, kasutades taimede maagiat.

Minu jaoks on Aura puhastamine üks elu osa, mis on väga olulisel kohal minu elus ja ma ei soovi isegi mõelda seda, kui ma ei tee seda. Kui ma soovin vastuseid enda seest üles leida ja mul on vaja inspiratsiooni ning motivatsiooni, siis ma haaran Salvei ning puhastan enda emotsionaalse keha ära. Andes iseendale võimaluse enda nägemusi uskuda, teades, et segavat energiat ei eksisteeri. Peale puhastusrituaali tean, et kõik mida ma tunnen ja näen on selge selleks, et ma saaksin enda nägemusi usaldada. Kui Aura on puhas, siis ma tean seda, et ma olen enda poolt kõik andnud selleks, et ma ei kannaks mitte ühtegi ebavajalikku ja takistavat energiat endaga kaasas.

Ma kirjutan igapäevaselt midagi teistele inimestele ja ma arvan, et ma ei suudaks seda teha, kui minu energias eksisteeriksid väed, mis takistaksid mul seda teha. Ma võin pakkuda seda, et kui oleks stress, hirm tuleviku ees või ükskõik, mis negatiivne emotsioon, ma ei suudaks teile kirjutada. Ma näen väga palju vaeva, et ennast elujõulisena hoida ja ma usun, et tegelikult peaksid kõik inimesed seda iseendale tegema. See on enese tervendamine ja enda jõu suurendamine. Mina läbi rituaalide ja maagiate võimendan enda nõiduslikku väge. Ma toidan taimede energia kaudu enda Aurat ja enda hinge, taastan seda, mida olen enda seest ära jaganud.

Selgeltnägijana keerleb minu elu teiste inimeste ümber, kuna mulle on antud eluülesanne teisi inimesi aidata ja juhtida. Annan igapäevaselt enda seest enda isiklikku väge välja ja kui sa annad midagi välja, siis tuleb asendada see osa uue väega. Kui ma kirjutan teile artikleid, siis mul alati suitseb Palo Santo samal ajal laua peal ja kui ma olen viinud läbi mõne eraseansi ehk eravisiidilise abistamise, siis alati puhastan enda Aura Salveiga. Seda selleks, et vabastada enda abivajava inimese stressi enda Aurast ja taastada iseennast.

Kui sa soovid olla energiline, jõuline, täis armastust, elurõõmu, soovi elada, elada suurema stressita, siis tuleb sul endal midagi selleks teha. Mina kasutan selleks nõidusliku väega taimi, et enda väge taastada. Kasutan kristallide energiat enda energia täiustamiseks ja jalutan looduses, et lasta loodusel endal hinge täiustada. Inimesed on osa loodusest ja tegelikult ei tohiks mitte ükski meist ära unustada, kust me pärit oleme. Kui me oleme loodusest, siis loodus on see, mis meid toidab. Salvei on loodusest, Palo Santo samuti ja ka kristallid. Mina olen valinud selle tee, et kasutada neid enda energia allikatena ning paljusid teisi elemente. Küsi iseenda käest, palju sina toast väljas käid? Palju sina taimi sööd ja nende väge kasutad ning seejärel võib-olla ehk saad aru, miks sa stressis või õnnelik oled. Kui sa elad taimede keskel ja kasutad Maa antud ande enda elu jaoks, siis sa oled terve ning sul on energiat elamiseks. Ei ole ainult päike see, mis meile väge annab. Annavad taimed, Kuu, vesi ja igasugune kontakt Maaga.

Ma armastan rituaalide tegemist ja selle põhjus on väga sügav. Kui sina ei ole aru saanud, miks tuleb enda hinge ja Aurat puhastada, siis mõtle see enda jaoks läbi, miks seda teha tuleb ning sa saad aru, miks see osa minu elust on ja kust pärineb minu jõud palju luua, teha ning paljusid aidata. See tuleb kusagilt, see tuleb siis, kui sa ise selle nimel vaeva näed! 
Uuendatud: 04.03.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja