TÄISKUU 12. MÄRTS - AKTIVEERI ENDA ISIKLIK JÕUVÄLI

by in UUDISED .

 

Pühapäeval 12. märtsil on taevas säramas võimas Täiskuu, mida mõjutab Neitsi tähemärk, mis omakorda annab oma väe sellele Kuu faasile. Kalad mõjutavad päikest ja Neitsi kuud, üheskoos loovad need väga sügavamõttelise jõu Kuu jaoks. Sellel korral on Täiskuul selline vägi, mis suudab aktiveerida sinu isikliku jõuvälja. Selleks, et seda aktiveerida, tuleb teha sellele spetsiaalsele Kuule mõeldud rituaale. Panen siia kirja võimalused, kuidas enda isiklikku jõuavälja suurendada ja enda energiat taastada.

 

NÄRVILISUS JA TULEHARGIKS OLEMINE

 

Peale selle, et Neitsi Täiskuu ajal saab enda jõudu suurendada, on sellele Täiskuul ka konkreetsed omadused, mida see nii ehk naa sulle annab. Neitsi muudab sinu elu hetkeks väga ärevaks, mis tähendab seda, et 12. märtsil, enne seda ja peale seda kuupäeva võid sa veidi närviliselt end tunda. Miks sa tunned end närvilisena sellel ajal? Seda kõike sellepärast, et Neitsi Täiskuu toob sinus esile emotsioonid, millest sa peaksid vabaks saama. See on Täiskuu, mis aitab sinu hingest vabastada stressi, ülekoormust ja närvipinget. Seega, kui sa oled nendel päevadel veidi närvilisem või lausa tulehark, siis tea seda, et see Täiskuu teeb sinuga suurpuhastust.

 

Kui sa soovid ise suurpuhastusele jõudu kaasa anda, siis kanna Täiskuu päeval, päev enne ja peale Täiskuud Draviiti või Turmaliinsuletistega Kvartsi. Need on kristallid, mis aitavad sinu hingest Täiskuul välja tõmmata närvilisuse ja vabastada need universumisse. Loomulikult, kui sa hakkad neid kandma, siis ole hea ja puhasta need kristallid energeetiliselt ära rituaalitaime suitsuga ning peale kandmist tee seda uuesti. Seda kõike selleks, et need kristallid saaksid sind maksimaalselt aidata.

 

SOOLA PUHASTUS KODULE

 

12. märtsi hommikul aseta kausi täis meresoola enda kodu välisukse kõrvale ja lase sellel terve päev seal puutumatult olla. Järgmisel hommikul võta sool ja vii see jõevette. See on üks ülimalt lihtne kodu puhastuse rituaal, mida sa saaksid sellel Täiskuu ajal enda kodus teha.

 

See sool aitab sinu kodust välja tõmmata igasuguse negatiivse energia, mida sa oled ise enda koju toonud või keegi sinu perekonnast. Sool aitab endasse tõmmata kõik selle energia, mis tegelikult perekonda ja koju ei kuulu.

 

PUHASTA KODU SELLEL KORRAL VALGE MUSKUSE VIIRUKI, SALVEI, VALGE KÜÜNLA JA MÄEKRISTALL GEOODIGA.

 

Kui sa soovid Täiskuu ajal enda kodule puhastusrituaali teha, siis sellel korral kasuta selleks Valge Muskuse viirukit, valget küünalt, Salvei rituaalitaime ja Mäekristall geoodi. Selleks leia enda jaoks alus, mille peale sa saaksid kõike need rituaaliesemed asetada. Leia selline alus, mida sa saaksid käes kanda ja kodus sellega ringi liikuda. Selleks võid kasutada ka kandikut.

 

Aseta kandiku peale üks Valge Muskuse viiruk, mille oleks suitsema pannud, sinna kõrvale pane ka eraldi kuumakindla aluse peale Salvei oks või tõrvik suitsema. Nende suitsevate rituaalitaimede kõrvale aseta Mäekristall geood ja põlev valge küünal. Kui sa ei tea millist Mäekristall geoodi kasutada, siis tegelikult on nii, et sul võiks olla spetsiaalne geood just selliste kodupuhastuste tegemiste jaoks. Seda geoodi hoitakse koos rituaalitaimede ja viirukitega ühes kapis/karbis või kotis, kui seda ei kasutata. Igal korral, kui puhastusrituaale soovid teha, siis võetakse see uuesti välja.

 

Kui sa oled kõik rituaaliesemed asetanud sinna kandiku peale, siis jaluta selle kandikuga läbi kogu enda elamine. Mine vaikselt ühest toast teise nii, et sa teeksid ühele konkreetsele toale ringi peale. Naudi seda tegevust ja samal ajal, kui sa enda kodu puhastad, siis keskendu sellele, et kõik ebavajalik energia vabaneks sinu kodust ning sinu perekonna liikmete hingedest.

 

Valge Muskus sobib väga hästi kokku Neitsi Täiskuuga, läbi selle Täiskuu suudab Valge Muskus vabastad närvilisust, stressi, tööpinget ja põhjendamatut pinget. Salvei on universaalne rituaalitaim, mis vabastab üleliigseid energiaid, küünal aitab rituaalil toimida ja Mäekristall annab läbi rituaalitaimede suitsu ning küünla valguse uut energiat sinu elamisse.

 

Kui sul vahepeal kodu puhastamise juures kustub Salvei suits ära, siis ole hea võta Salvei korra kätte ja lase sellel uuesti suitsema minna nii, et sa hoiad seda korra seal valge küünla leegi sees.

 

Kui sul on kodu puhastuse rituaal tehtud ehk sa oled tervele kodule ringi peale teinud, siis aseta valge küünal kuskile laua peale põlema, aseta geood sinna kõrvale ja pane rituaalitaimed ära, mis alles jäid. Selleks korraks on sinu kodu taas puhastatud. Pea meeles, kui kodu puhastust teed, siis hoia ka aknaid lahti!

 

AKTIVEERI ENDA ISIKLIK JÕUVÄLI

 

Kui sul on kodu puhastuse rituaal tehtud, siis on hea aeg alustada enda isikliku jõuvälja aktiveerimist. See on meditatsiooni seanss, mida sa iseendale teed. Kui sul on keegi lähedane, kes on huvitatud samasugustest rituaalidest ja spirituaalsetest toimingutest, siis võite seda üheskoos teha. See oleks isegi võimsam, kui te seda koos teeksite!

 

1. Leia enda kodus selline koht, kus sa saaksid põranda peal padja või teki peal istuda ja jõuvälja suurendamise meditatsiooni läbi viia. Ruum valmista ette nii, et oleksid kardinad ees või tee seda õhtusel ajal, kus on pime. Mina soovitan seda võimalikult hilja enne magama minekut teha.

 

2. Valmista end ette! Sul läheb jõuvälja aktiveerimise meditatsiooniks vaja sinu lemmik viirukit, küünlaid, tükike Palo Santot, ja Mookaite, Punase Jaspise ning Karneooli kristalle.

 

3. Meditatsiooni tegemise jaoks pead sa ise olema hingelt valmis seda tegema. Aseta viiruk suitsema ja laota igale poole tuppa küünlaid põlema.

 

4. Enda meditatsiooni tegemise koha juurde aseta aluse peale Palo Santo koos valge põleva küünlaga. Kui oled maha istunud, siis laota enda ette need kolm kristalli.

 

5. Nüüd algab meditatsioon! Esmalt istud mugavasse positsiooni, võtad kolm kristalli enda peopesa sisse ja hakkad enda mõtetes lausuma sellist sõna nagu on Akasha. Teed seda terve meditatsiooni tegemise ajal. Akasha sümboliseerib viite elu elementi ja tasakaalu. Akasha on see võlusõna, mis aitab sul enda isiklikku jõuvälja aktiveerida. Lausud Akasha enda mõtetes ja teed seda senikaua, kuni tunned, et oled meditatsiooni seisundisse laskunud. (Akasha on see sõna, mida sa lausud kuni rituaali lõppemiseni)

 

6. Kui tunned end lõõgastunult ja sa tajud, kuidas sul hakkab juba kerge energia tekkima, siis asetad kristallid enda ette ja võtad Palo Santo. Samal ajal lausudes muudkui "Akasha". Võtad Palo Santo ja asetad selle valgest küünlast põlema. Hoiad sellel leeki umbes pool minutit ja raputad leegi kustu. Nüüd tuleb Palo Santost võimas valge suits ja hakkad selle suitsuga enda ümber ringe tegema. Tee seda intuitiivselt, tee nii, et sinu keha ümber suitseks Palo Santo. Ei ole olemas valesid liigutusi, lased enda meeltel avaneda ja teed seda intuitiivselt. Samal ajal lausud muudkui Akasha. Palo Santo suits avab sinu kõrgemad Tšakrad ja puhastab kogu sinu hinge ära, avades samal ajal sinu sees tugevaid energia välju, mis aitavadki sul isiklikku jõuvälja suurendada.

 

7. Kui sa soovid Palo Santoga lõpetada, siis võtad uuesti kristallid enda kätte ja lausud Akasha ning nüüd hakkad ette kujutama seda, kuidas sinu energiad taastuvad ja sa muutud võimekamaks. Sa võid meditatsiooni silmad kinni teha, siis sa suudad võib-olla paremini keskenduda.

 

8. Meditatsiooni teed nii kaua, kui sa ise soovid! Mina soovitan sul senimaani seda teha, kuni sa suudad keskenduda sellele kõigele. Kui ühel hetkel sa tunned, et sinu sõnum on teele saadetud ja sa oled kogunud energiat, siis oled sa sellega hakkama saanud.

 

9. Akasha annab sulle jõudu ja õnne igasse eluvaldkonda. See meditatsioon õnnestub, kui ühel hetkel meditatsiooni ajal sul kaob keskendumine ära ning selle asemele tekib meeletu energia. Kui sa oled energia laengu kätte saanud, siis sinu isiklik jõuväli on aktiveerinud. Nüüd on aeg tegutsemiseks!

 

Ole hea ja pane enda meditatsiooni koht kokku ning naudi seda energiat, mida sa läbi Täiskuu ja Akasha meditatsiooni saanud oled!

 

Järgmistel päevadel võid sa tunda meeletut vajadust midagi teha, sa oled motiveeritud, sul on soov enda unistuste poole liikuda ja selline energia laeng võib tegelikult väga kaua püsida, kui sa meditatsiooni tegid väga suure sooviga läbi.

 

Kristallid, mis meditatsioonis kasutasid, neid ma soovitan kanda sul kaasas või enda koju Lõuna poolsesse ilmakaarde asetada. Lõuna sümboliseerib isiklikku väge ja jõudu. Kui need ära sõnutud kristallid sinna paned, siis need kutsuvad sinu ellu Akasha väge ehk jõudu igasse tegemisse!

 

NÄDALA KRISTALL - GEOODID

 

Sellel nädalal on nädala kristalliks kõik geoodi vormis kristallid. Täiskuu hakkab end looma ja õige aeg on iseenda, kodu ja enda ehtekristallide puhastamiseks ning laadimiseks. Geoodid on need kristallid, mis aitavad sinu kodu täita puhta ja uue energiaga. Geoodid on hädavajalikud kristallid kõigile neile, kes armastavad kristallidest valmistatud ehteid kanda. Geoodidest luuakse kristallide laadimise altareid ja erinevaid geoode võiks olla palju.

 

Kõik geoodid ja nende geoodide tähendused leiad SIIT. Avasta Mäekristall, Tselestiit, Ametüst, Tsitriin, Aragoniit, Vanadiniit Bariit, Ahhaat või mõne teise geoodi omapära ning selle vajalikkust.

 

KÕIK GEOODID ON 10 % SOODSAMAD 5. MÄRTSIST - 12. MÄRTSINI!

Uuendatud: 05.03.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja