INGLI SÕNUMID - NUMBER 186

by in UUDISED, SÕNUMID INGLITELT .

Inglid saadavad meile pidevalt sõnumeid ja märke, meie peame olema targad ning oskama need enda jaoks lahti seletada. Kui sa oled viimasel ajal näinud number 186 või korduvalt hakanud seda numbrit igal pool nägema, siis sinu Inglid soovivad sulle sõnumi edastada. Iga numbrikombinatsiooni sees peitub salajane sõnum. See, kuidas aru saada, kas number, mida sa näed on sinu Ingli poolt või mitte, seda on väga lihtne tähele panna. Kui see on sulle saadetud, siis sinu mõtted lihtsalt peatuvad sellele ja sa tunned, et see on sulle sõnumina toodud või, et sa pead seda märkama.

Kui numbrid on kolme erineva numbriga kombineeritud, nagu on 186, siis on numbrite järjekord ülioluline. Seega 186 ei tähenda seda sama, mida tähendab 681 või 816.

186 - Inglid saadavad sinu juurde selle numbrite kombinatsiooni, kui nad soovivad sulle teada anda, et sa hakkad kohe-kohe ise enda elus olevat probleemi või ärevaks ajavat teemat lahendama. See on hetk, kus sa oled tegelikult mõne teema suhtes võtnud just õige otsuse vastu ja Inglid annavad sulle lihtsalt tuge, et sa julgeksid seda teha. Mõtle ja küsi iseenda käest, millele sinu Inglid praegu soovivad viidata. Nad tulid sinu juurde selle numbriga sellepärast, et sind toetada ja öelda: "Kõik, mida sa teed ja mida sa oled mõelnud, see on õige!"

Ingli number 186 sümboliseerib ka materiaalset ja kodust heaolu ning nende tasakaalus olemist. Kui Inglid toovad sinu eluteele selle numbri, siis nad ütlevad sulle, et kõik läheb paremaks, mis on seotud rahaasjadega ja koduga/perekonnaga.

Jäta meelde, et see number annab sulle ka vihje selle kohta, et kui sa soovid midagi siin elus saavutada, siis sa pead hoidma end positiivsena, sa pead olema rõõmsameelne, sa pead ise ennast inspireerima ja motiveerima. 186 sümboliseerib õnne läbi õnnekanali avamise ja õnnekanalit avatakse läbi rõõmu, see on Päikesepõimiku üks emotsioonidest.

Selline numbrite kombinatsioon suunab sinu mõtetesse ka vihje, mis on seotud sellega, et kui sa soovid midagi siin elus saada, siis sul tuleb esmalt anda. Jäta see meelde!

Inglitega aitab sul paremat kontakti luua see, kui sa kannaksid vähemalt ühte Inglitega kontakteerumise kristalli endaga igapäevaselt nahaga kontaktis. Üheks selliseks kristalliks on SERAFINIIT. Meestele sobib väga hästi ka SODALIIT.
Uuendatud: 09.03.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja