MIKS ON VAJA ENDA SOOVE SALAJASES HOIDA

by in UUDISED, ASTRAAL INGEL .

 

Ma räägin teile veidi sellest, miks peaksime me enda südamesoove salajases hoidma ja miks me ei tohiks enda unistustest alati valjusti välja rääkida. Kui sa soovid, et sinu suurimad unistused ja südamesoovid ühel päeval saaksid reaalse kuju sinu elus, siis ma soovitan sul väga palju asju enda teada hoida. See ei tähenda aga seda, et ma keelaksin ära sul enda elust kellelegi teisele rääkida, küll aga ma soovin, et sa valiksid inimesi, kellele nii suuri emotsioone ning teemasid enda seest avada.

 

Kui sa unistad millegist, kui sa soovid enda ellu midagi saada ja sa soovid seda kogu südamest, siis sul on väga suur võimalus antud selleks, et see ühel päeval juhtukski ning sinu ellu see võib saabudagi. Kui sa unistad millegist, siis see on väga isiklik emotsioon sinu jaoks ja oma isiklikke asju ei pea me jagama igaühega. Miks me ei tohi seda teha, sellel on väga sügav mõte ja ma loodan, et sa saad sellest mõttest endale motivatsiooni soove enda sees hoidmiseks.

 

Esiteks ma soovin lahti seletada selle, kuidas unistused ja soovid täituvad. Need täituvad siis, kui see soov tuleb Südametšakra kaudu ehk see soov peab olema otse südamest, see peab olema tugev ja iga üks teab, mis tunne on midagi niivõrd väga siia ellu tahta, et see tunne on nii võimas, et seda pole võimalik lihtsalt ise luua. See soov sinu sees lihtsalt hakkab eksisteerima ja sellel on võimas vägi taga. See tähendab seda, et unistused ja soovid saavad täituda vaid siis, kui Südametšakra annab sellele nõusoleku. Ükski unistus ei täitu, kui sa ise tekitad selle enda sisse poolvägisi, see peab tulema loomulikult ja see peab pärinema alateadvusest. Need tugevad emotsioonid ja soovid on need, millest ma siin rääkima hakkan.

 

Kui sul on südamesoov olemas, siis sellele tuleb energiat anda ehk sa pead uskuma sellesse. Kõik, mida sa enda emotsioonidega saad teha, ongi see, et sa annad lisajõudu selle täitumise jaoks. Usk on see emotsioon, mis muudab selle unistuse väe suuremaks ning see usk suunab selle otse Kroontšakrasse, mille kaudu unistused universumisse saadetakse.

 

Kui sa tead, kus asuvad Tšakrad, siis sa tead ka seda, et Südametšakra ja Kroontšakra vahel eksisteerib veel kaks teistsugust Tšakrat. Nüüd on nii, et kui sa unistad, soovid ja pidevalt tegeled millegi peale mõtlemisele, siis Südametšakra suunab selle unistuse Kroontšakrasse. Kui see on Kroontšakrasse saadetud, siis on Kroontšakra see, mis suunab selle füüsilisse maailmasse. Soove tuleb salajases sellepärast hoida, et Kroontšakra suudaks sinu unistusi universumisse saata nii, et need ka täide läheksid.

 

Kui sa räägid kellelegi enda soove, unistusi ja ihaldatud teemasid välja, siis Kurgutšakra, mis on otse Südametšakra kohal avab selle energia, mille sa peaksid Kroontšakrasse juhtima. Kui sa räägid seda välja, siis sa jagad mingisuguse osa sellest väest ära ja Kroontšakra poole on teel veidi vähem sellest unistusest. Ma räägin sulle selle niiviisi lahti, et sa suudaksid endale ette kujutada seda, kuidas energiad meie Auras liiguvad. Nüüd on see koht, kui sa jagad oma unistusi inimestega, kes võivad olla sinu peale kadedad, siis nad ammutavad sinu Aurast selle soovi energiat nii palju, et sellest ei piisa Kroontšakra unistuste täideviimise jaoks. See tekitab olukorra, kus sinu unistus ei lähe täide, kuna sellel unistusel ei ole väge.

 

Kadedus ei ole vaid inimese sees, kes on sinu jaoks ebameeldiv. Kadedus võib eksisteerida ka sõbra sees, kes soovib näiteks täpselt seda sama teemat enda ellu, kuid tal pole see õnnestunud. Kui sa räägid sellele sõbrale enda unistusest, mis on ka tema unistus, siis tema Aura automaatselt neelab sinu õnne energiat. Ta ei pea seda meelega tegema, et see nii juhtuks! Kuid sa võid sattuda ka sellisesse vestlusesse, kus sinuga suhtleval inimesel tekib kasvõi kogemata see kadedus, mis on vägagi inimlik.

 

See on üks suurimaid põhjuseid, miks ma pidevalt inimestele, kes minu juures abi käivad otsimas seletan pidevalt, et sa ei tohi oma soovidest valjusti välja rääkida. Siis tekib neil tavaliselt küsimus, et : "Kas ma ei tohi siis enda kaaslasele ka välja rääkida või sulle Tene?", sellepeale ma alati ütlen nii, et sa võid rääkida enda unistustest inimesele, kes armastab sind tingimusteta, tema annab sulle väge, mitte ei võta seda ära. Mina, mul on antud oskus inimestega suhelda nii, et ma ei riku nende energiavälju, vaid pigem annan energiat juurde, kui mulle inimene väga meeldib ning see teema, mida ta enda ellu soovib saada.

 

Seega soovitan sul järgmine kord olla targem ja ära jaga enda seest nii väärtuslikku väge välja, las see kasvab sinu sees ning las see unistus saab oma füüsilise kuju sinu elus.

 

Soov tuleb Südametšakrast, ootab sinu energiat, et sa suunaksid seda läbi suurema unistamise Kroontšakrasse. Kui Kurgutšakra, mis on Südametšakra kohal, avab selle energia ja sa ise juhid selle kaudu seda endast eemale, siis sinu unistus ei täitugi. Unista suurelt, unista palju, usu enda tegemistesse, usu iseendasse, usu sellesse, et sa suudad enda ellu häid asju tuua ja luua. See sama emotsioon juhib sinu unistust aina üles, ülespoole Kroontšakrasse, mis annab selle unistuse universumisse.

 

On olemas teatud kristalle, millega avatakse Kroontšakrat, et üldse sinu unistused saaksid täituda. See on hästi oluline, et sinu Kroontšakra töötaks.

 

Lisaks soovitan sul läbi lugeda ühe enda vanema artikli soovide täitumise kohta, mis käib selle sama teemaga kokku. Selle artikli leiad SIIT.

 

Sinu soovi aitab kaitsta soovi lagunemise ja soovi energia ärakadumise eest selline kristall nagu on Püriit-Tripliit, seda tuleks sellisel juhul kaelas kanda, et see saaks Südametšakra kohalt soovi kaugemale suunata, kui Kurgutšakra ehk Kolmanda Silma kohale, kus edasi seda saata on juba enda emotsioonidega imelihtne. Lisaks sellele on veel kristalle, mis aitavad unistusi täide viia. Goldriver on see, mis aitab sind ühel rajal hoida, sellel rajal, et sa püüdleksid enda unistuse poole, see motiveerib sind sinna poole liikuma. Kinavar aitab eriliselt neid, kelle soovid on seotud materiaalsete teemadega.

 

Mäekristall, Rutiilnõeltega Kvarts ja Sinine Kuldkivi on need, mis tervendavad sinu Kroontšakrat ning aitavad sinu unistusel füüsiliseks muutuda. Need on ka kristallid, mis on universaalsete toimetega, kui me räägime soovide täitumisest.

 

Hoia enda kõige ihaldusväärsemat soovi ja unistust enda sees, et see saaks piisavalt tugevaks muutuda ning sinu tulevikus endale kohta leida.

 
Uuendatud: 10.03.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja