KUU VIIMASE VEERANDI LOOMINE JA SÕLTUVUSEST VABANEMINE

by in UUDISED .Täiskuu on täna enda sära ja võimu kõigile näitamas, kuid nädala pärast, 20. märtsil, mõjutab meid selline Kuu faas, milleks on Kuu viimane veerand. Kuu viimane veerand on see aeg, kus tehakse erinevaid rituaale ja maagiaid, millega soovitakse millestki vabaneda. Peale selle on ka see õige aeg mõne harjumuse maha jätmiseks, mis sinu keha ja hinge hästi ei teeni.

20. märts mõjutab meid niivõrd, et see annab sulle võimaluse tõepoolest millestki lõplikult vabaneda. Kui sa oled viimasel ajal mõelnud selle peale, et sa võiksid enda toitumise käsile võtta, magusast loobuda, suitsetamise maha jätta või mis iganes, mis sulle halba teeb, siis nüüd tuleb õige aeg selle tegemiseks.

Igal Kuu faasil on omad erilised energiad ja nad aitavad meil teatud asju siin elus saavutada. Kui sa jälgid seda, mida Kuu sulle annab ja millises faasis see parasjagu on, siis sa saad Kuu maagiast osa. Erinevatel kuu faasidel on erinevad energiad need, mis meid mõjutavad. Kui on näiteks Täiskuu, siis see on Kuu faas, mis võimendab kõike sinu ümber ja aitab kiiremas korras kõike sul saavutada. Samas Kuu viimase veerandi loomine, mis nüüd kohe tulemas on, see blokeerib kiire energia vahetuse. See on ka põhjus, miks enamus inimesi end selle faasi ajal laisana ning liialt mugavana tunnevad. See on aeg, kus sinu aeg lihtsalt korra peatatakse.

20. märts on kõige õigem hetk näiteks treeningute või dieediga alustamiseks.

Kuu viimase veerandi loomine annab sulle ka jõudu juurde vanade jamade klaarimiseks. See on õige päev tegeleda kõige sellega, mida oled teistele lubanud või mõne vana tüli kellegi teisega lahti arutamiseks. Sellel päeval selliste toimingute tegemine ei too endaga kaasa halbu tulemusi, vaid pigem annab sulle jõudu juurde selleks, et neist vabaneda.

SÕLTUVUSEST VABANEMISE RITUAAL

Kui sul on probleeme mõne sõltuvusega või sinu lähedasel on sõltuvushaigus, siis saad 20. märtsil teha väikest sõltuvusest vabastamise rituaali. See rituaal on väga lihtne, selleks läheb sul vaja lillat värvi küünalt ning Palo Santot ja ma soovitan selleks kasutada Lavendli küünalt.

Täpselt 20. märtsil sa võtad küünla ja kirjutad sinna küünla peale noaga enda sõltuvuse nimetuse või enda lähedase sõltuvuse. Kui sul on probleeme suitsetamisega, siis kirjutad suitsetamine, kui alkoholismiga, siis alkoholism. Kui sa oled selle sõna sinna kirjutanud, siis võtad tiku ning kõrvetad selle sõna sinna küünla sisse. Kõrvetamine käib nii, et sa võtad tiku, millel on leek ning sulatad neid tähti, millest see sõna koosneb. Kui sa oled selle ära teinud, siis paned küünla põlema. Enne, kui küünla põlema paned, siis samal ajal soovi: "Ma ei suitseta" või "Ma ei joo alkoholi", kui teed seda enda kaaslase või lähedase jaoks, siis ütle "Tema nimi ning ta ei joo alkoholi!". Küünal võib olla ükskõik millises toas.


Kui küünal on aktiveeritud, siis võtad Palo Santo rituaalitaime tüki ja lased lavendli küünlast selle põlema. Lase sellel veidi põleda ning raputa selle suits ära. Nüüd tee ümber küünla Palo Santo suitsuga ringe ning soovi uuesti see sama soov. Kui see on tehtud, siis lase sellel küünlal sellel päeval nii kaua põleda, kui võimalik. Õhtul pane küünal kustu ning järgmistel päevadel põleta see küünal lõpuni. Küünal tuleb lõpuni põletada Noore Kuu loomise päevaks ehk täpselt nädala aja pärast peab see olema põlenud.

See on sõltuvusest vabastamise soovi rituaal, mida sa saad endale teha ja see rituaal toimib, kui sa keskendud ning teed seda õigel päeval. Selle rituaali mõte on see, et sa annaksid universumisse soovi ning tänu õigele keskendumisele ning õigele sõnumisele saab see soov täituda. Seda soovirituaali saab teha iseenda või sinu jaoks kallile inimesele.


AURA KVARTSID ON NÄDALA KRISTALLIKS

Selle nädala kristalliks valisin kõik Aura Kvartsid, seda seetõttu, et sellel nädalal on vastavad energia kanalid meie ümber avanenud, mis toetavad spirituaalset arengut ja unes ettekuulutuste nägemist. Uni on see, mida sa peaksid terve selle nädala jooksul hästi tähele panema ja meelde jätma. Soovitan sul kasutusele võtta väike märkmik, kuhu sa saad enda unenäod kirja panna. Ole väga ettevaatlik ka enda unenägude tõlgendamisega, proovi selles olla vägagi detailne. Sulle tuuakse visioone ja enamus inimesi näevad sellel perioodil unes asju ette. Seega head unelemist!

Aura Kvartsid on need kristallid, mis omavad endas väga võimast spirituaalset väge. Nendel kristallidel on oskus sinu meeli avada nägemuste nägemisele, intuitsiooni tugevdamisele, unes ettekuulutuste kinni püüdmisele ja enda Inglitega suhtlemisele.

Iga inimene, kes soovib end spirituaalselt arendada, tal võiks olla kodus Aura Kvartse ja aeg-ajalt võiks neid kristalle ka ehtena kanda. Kui sul on olemas kodus Aura Kvartse, siis puhasta need Palo Santoga ning asu neid kandma.

Hea aeg on enda kodu Palo Santo suitsuga puhastada ja seda võib teha terve nädala vältel, mitte ainult 20. märtsil. Palo santo vabastab sinu hingest stressi, kurnatuse tunnet ning toidab seda värske väega. Peale selle aitab Palo Santo nägemusi näha ja intuitsiooni tugevdada.

Aura kristallid on ühed "New Age" ehk uue ajastu kristallid, mille on inimesed ise puhtast Mäekristallist valmistanud, kuumutades kristalli ja lisades kuuma protsessi juures erinevaid metalle juurde, mis annavad Aura kristallile oma värvuse. Mina olen Aura kristallidest lummatud ja usun, et pigem see tule energia, mis nendesse jäädavalt antakse, annab neile jõudu juurde. Aura kristallile antud värv on jäädav.


AQUA AURA

Aqua Aurat on soovitatatv voodi kõrval hoida või voodi kõrval asuvas kristallikomplektis, mis on seotud hea une, astraal rännakuga, inglitega kontakteerumisega või prohvetlike visioonide nägemisega. Aqua Aura aitab kiiresti kanalduda ja öösiti astraal rännakut kogeda.

INGLI AURA

Sellel kristallil on oskus luua kontakt hingede maailmaga. Võimalused sellise omaduse selle kristalli käest kätte saamiseks on järgmised - üks võimalustest on kanda Ingli Aurat ehtena endaga ja teine võimalus on luua erinevaid kristallide komplekte, mida hoida enda magamistoas. Kui me uinume, siis meie Aura avaneb ja lendame paralleelmaailmadesse, kus meil on võimalik hinge tasemel inimestega ja teiste energiatega kohtuda. Seega on alati kasulik Ingli Aurat hoida justnimelt magamistoas.


ŠAMPANJA AURA KVARTS

Lisa Šampanja Aura Kvarts geood külluse karpi, raha kogumise karpi, külluse kristallide keskele või oma kodu Kagupoolsesse tuppa. Šampanja Aura Kvarts aitab küllusel sinu ellu tulla ja materiaalsetel unistustel täituda. See on kristall, mis suurendab sinu enda jõudu ja väge, millega sa saaksid enda elu parandada.

Loe kindlasti ka kõikide teiste Aura Kvartside kohta - Titaanium Aura Kvarts, Ametüst Aura Kvarts, Hõbe Aura Kvarts, Koobalt Aura Kvarts, Tangeriin Aura Kvarts.

KÕIK AURA KVARTSID ON AJAVAHEMIKUS 12.03 - 19.03 10 % TAVAHINNAST SOODSAMAD!

Uuendatud: 12.03.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja