PUUK - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .


Kui me räägime sellest, mis inimesed unes võivad näha, siis enamjaolt ei kujutatagi ette, et võiks nii eriliselt kummalisi asju unes näha nagu näiteks puuke. Unenäod võivad olla väga veidrad, aga just selliste veidrate nägemuste taga peitub salajane sõnum, mille sina pead enda jaoks lahti seletama. Eks inimestele antakse läbi une ka kummalisi ehk mitte otsese tõlgendusega nägemusi, seda kõike sellepärast, et märke tuleb õppida tõlgendama. Kui on tegemist intuitsiooni arenemisega, siis alati ei tooda sulle otseseid sõnumeid ja sa pead õppima ka kaudseid sõnumeid õigesti tõlgendama. See on põhjus, miks me näeme sümbolisme läbi une.

Kui sa näed puuki unes, siis suure tõenäosusega see nägemus ei ole positiivne, kuid see võib olla sulle väga kasulik, kui sa suudad selle informatsiooniga midagi peale hakata. Puuk sümboliseerib reetlikkust, salakavalust, halbu emotsioone, piinavaid emotsioone ja probleemi sees olemist. Kui sa näed unes puuke, siis ole hea defineeri kõik teised emotsioonid, sümbolid ja unes nähtud ära, analüüsi neid ning ürita enda ellu seda sõnumit sobitada. Nii leiad sa enda nägemusele ka vastuse.

PUUK

Puuk sümboliseerib midagi, mis sinu elujõudu, energiat ja positiivsust sinu hingest välja neelab. Üldiselt sümboliseerib see inimest, kellega on konflikt, salakavalus, halba sõpra, klatši juttu ja probleeme, mida konkreetne inimene võib sulle põhjustada.

PUUGI NÄGEMINE

Kui sa näed lihtsalt unes puuki ja mitte mingisugust teist tegevust selle puugiga seal unes tegemist ei ole, siis see vihjab sellele, et sa varjad kellegi eest midagi. Sa võid hoida kellegi saladust või teadmist, mille salajases hoidmine võib kellegi teise jaoks olla kahjulik. Näiteks, kui sa näed puuki ja oled unes koos enda parima sõbraga, siis sa võid tema suhtes midagi teada, keegi on temast midagi rääkinud või sa näed, et ta teeb elus vea, kuid sa ei ütle seda enda sõbrale välja. Puugi nägemine selles unenäos sümboliseerib tõe varjamist, mida peaks tegelikult avalikustama. See oli lihtsalt üks näide, sina ürita enda unenägu analüüsida nii, et see sinu ellu sobiks. Pea meeles, unenäod toovad meile hoiatusi, ettekuulutusi ja vastuseid.

Näiteks, kui puuk on kellegi juures, siis sümboliseerib see seda, et see inimene varjab sinu eest midagi, mida sa tegelikult peaksid teadma.

Puugi nägemine ja kui terve unenägu on seotud puukidega, siis on see ilmselge vihje sinu alateadvuselt, et sul on tegemist vanlasega/vaenlastega. Kui terve sinu unenägu on seotud puukidega, siis on keegi klatšiv, halba sooviv või probleeme tekitav inimene sinu elus. See probleemide tekitaja ei pruugi sinu jaoks olla veel ilmselge, kuna ta ei ole otseselt veel midagi teinud, küll aga sul peaksid olema kahtlusi tema suhtes. Seega, kui sa oled kellegi ebalojaalsuses kahelnud viimasel ajal, siis on see unenägu ilmselge märk selle kohta, et sinu intuitsioon on olnud õige. Loe märke!

Unenägu, kus on väga palju puuke ja sa meeletult kardad neid puuke, annab vihje selle kohta, et sa lased kellegil ennast niivõrd mõjutada, et see inimene nõrgestab sinu enesekindlust. On keegi, kelle suhtes sa ei oska käituda, võib-olla on see uus inimene sinu eluteel, kes näitab võimu välja, mis nõrgestab sind.

PUUK HAMMUSTAB

Kui puuk hammustab sind unes, siis peagi lõpetad sa kellegiga suhte ja see muudab sind emotsionaalseks ning see võib põhjustada sulle valu. Kuigi see suhte lõpetamine on hea ja seda tuleb teha. Lihtsalt vahel ei saa ilma probleemideta asju lahendada.

Juhul, kui unenäos on ka vesi või veekogu, siis puugi hammustus sümboliseerib raskelt haigeks jäämist. Seega sinu alateadvus annab märku, et sinu füüsiline keha hakkab kuskilt otsast end üles andma. Kui keegi teine on vee sees ja teda hammustab puuk, siis tema tervis muutub kehvemaks.


PUUK RONIB SINU PEAL

Unenägu, kus puuk ronib sinu peal, see viitab inimesele, kes soovib sinu isiklikku informatsiooni teada saada. See on inimene, kes kasutab nuhkimiseks teisi inimesi, olles sõbralik ja salakaval. Inimene, kes näitab teistele endast häid külgi ja samas oskab nuga selga lüüa, kui vähegi vaja. Kui see puuk ronis kellegi teise peal sinu unenäos, siis see inimene nuhib sinu kohta informatsiooni just tema käest, keda sa unes nägid.

Kui puuk ronib sulle suhu või sinu suust välja, siis on see märk selle kohta, et sa kritiseerid kedagi või sa ütled peagi välja halba arvamust kellegi kohta. See võib viidata ka riiule ja sõnasõjale.

PUUGI TAPMINE

Kui sa enda unenäos tapad puugi ära, siis on see märk sellest, et sa saad vaenlasest lahti. See tähendab seda, et tuleb mingisugune intsident, kus sa paned ennast kehtestama ja sa ei lase endale liiga teha ning sa suudad seda nii hästi teha, et ta ei tule enam sulle ligi. See võib olla unenägu, kus vihjatakse ka intsidendile, kus inimene, kellele sa ei meeldi soovib sulle liiga teha. Sina otseselt ei pea tema suhtes midagi halba tundma, küll aga tema tunneb seda sinu suhtes.

Kui sinu unenäos tapab keegi teine puugi ära, siis sinu vaenlane või inimene, kellele sa ei meeldi nuhib sinu järgi ja kogub informatsiooni sinu nõrgestamise jaoks. Aga samas sa saad sellest teada, kas keegi annab sulle vihje tema kohta või ta ise ütleb sulle välja, mida ta sinust arvab.

PUUKIDE KOKKU KOGUMINE/PUUGI KINNI PÜÜDMINE

Unenägu, kus sa püüad puugi kinni näitab sinule, et sa saad peagi midagi teada, mis ei ole sinu jaoks hea ja mis võib sulle liiga teha. See unenägu näitab seda, et tänu sellele, et sa saad sellest teada, sa suudad selle ka ära lahendada ja vabaneda probleemist. See on nagu õigel ajal õiges kohas olemine ja millegi ära hoidmine. Sa suudad leida keerulisele probleemile lahenduse, mis sind probleemist vabastab.

PUUGIST VABANEMINE

Kui sa saad enda unes puugist lahti, viskad ta enda pealt ära või lükkad ta eemale, siis on see märk selle kohta, et sa saad probleemist lahti. See on märk, et sa saad mõnele probleemile jaole ja suudad salakavalast inimesest lahti saada. See on heaendeline unenägu, kus sa ikkagi saavutad enda heaolu, ükskõik, kui raskeks sulle see olukord valmistatakse.

Kui soovid negatiivseid unenägusi osata paremini seletada, siis lisa enda unenägude kristallide keskele või padja sisse sellise kristalli nagu on Hüpersteen. Hüpersteen on kristall, mis aitab sul aru saada sellistest nägemustest ja nendest kiirelt õppida, et probleeme ära hoida! 

Uuendatud: 14.03.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja