HAVISABA - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

 

Kui sa oled viimasel ajal unes lilli näinud, siis lillede unenäoseletaja leiad SIIT. Kui sa oled näinud konkreetset taime ja sa oled veendunud, et just see taim oli sinu nägemustes, siis sellel on oma eriline sõnum sulle sinu alateadvuselt. Igal taimel on lisaks eraldi enda spetsiaalne tähendus, kui sa seda läbi une näed.

 

Havisaba sümboliseerib kaitset, millegi ära hoidmist või salakavaluse eest kaitse saamist. Havisaba on väga tugeva toimega taim, millel on väga kõrge spirituaalne vägi ja sellepärast seda taime tuuakse koju kodu kaitsmise eesmärgil.

 

HAVISABA

 

Havisaba hoiatab sind salakavaluse eest. See on taim, millel on oskus sind kaitsta halbade inimeste ja salakavalate juttude eest. Kui sa näed ükskõik, millises kontekstis Havisaba unes, siis see vihjab sulle, et sa pead kellegi konkreetse suhtes eriliselt ettevaatlik olema.

 

Kui sa tood unes enda majja Havisaba, siis sa kogemata lased enda ellu kellegi, kes ei tohiks sinu elus eksisteerida. Lased enda ellu inimese, kes võib sulle liiga teha. Täpselt sama kehtib selle kohta, kui sa soovid Havisaba majja tuua, osta või keegi kingib sulle Havisaba. Kui sa näed ka kes see oli, siis võib see inimene tema olla või tema kaudu tuleb ta sinu ellu.

 

Kui sa viid Havisaba enda majast minema, soovid sellest lahti saada või keegi viib selle minema, siis sa saad salakavalast inimesest lahti. See on märk selle kohta, et sinu elust läheb minema inimene, kes ei olnud sinu kõrval õigel eesmärgil ja ta ei ole olnud sinuga algusest peale siiras.

 

Havisaba hävitamine sümboliseerib vaenlase üle võidu saamist, vale tabamist ja vale kuulmist.

 

Kui sinu unes varastatakse Havisaba sinu kodust, siis sümboliseerib see valeliku inimese elust kadumist. Küll ei pruugi see tähendada seda, et see valelik inimene sulle seljataga pole liiga teinud või seljataga klatšinud. Havisaba üldiselt sümboliseerib kedagi, kes kasutab sõnu teise inimese maha tegemisel.

 

Kui sa näed unes Havisaba, siis soovitan ma kodu välisukse kõrvale Serpentiin Jaadi panna. See on kristall, mis aitab sinu ja sinu perekonna elust halbu, salakavalaid ning enesekasupüüdlikke inimesi eemale hoida. Selle võid sinna panna ka siis, kui sa ei ole Havisaba unes näinud.

 

Pehme, mädanenud või longus Havisaba

 

Kui Havisaba sinu unenäos näeb väga inetu ja elutu välja, siis see hoiatab sind peagi teele tulevast ebaõnnest. See on märk selle kohta, et peagi keegi kas kurvastab sind või teeb sulle liiga. Oleneb loomulikult, mida ülejäänud sümbolid sulle unes seletavad, nende kaudu saad aru, mille eest Havisaba sind hoiatab.

 

Kaunis ja ilusa väljanägemisega Havisaba

 

Kui Havisaba näeb väga kaunis välja ja see on elujõuline, siis lisaks selle sümboolikale annab see vihjeks ka seda, et see kaitseb sind. Järelikult midagi saab ära hoida, midagi hoiti ära või millegi eest on sind kaitstud. Kauni väljanägemisega Havisaba sümboliseerib seda, et sa tuled võitjana millegist välja.

 

Havisaba taime kohta saad veel eraldi lugeda ühest minu vanemast artiklist, mille leiad SIIT.

 

Kui sa soovid läbi une prohvetlikke visioone saada ja ettekuulutusi näha, siis saad nende esile kutsumiseks kristalle kasutada. Üks võimalus on see, et sa hoiad enda padja all, voodi all, öökapi peal või unenägude esile kutsumise kristallide keskel Phosposideriidi kristalli. See on kristall, mis avab sind nägemustele! 

Uuendatud: 16.03.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja