INGLI SÕNUMID - NUMBER 187

by in UUDISED, SÕNUMID INGLITELT .


Inglid saadavad meile pidevalt sõnumeid ja märke, meie peame olema targad ning oskama need enda jaoks lahti seletada. Kui sa oled viimasel ajal näinud number 187 või korduvalt hakanud seda numbrit igal pool nägema, siis sinu Inglid soovivad sulle sõnumi edastada. Iga numbrikombinatsiooni sees peitub salajane sõnum. See, kuidas aru saada, kas number, mida sa näed on sinu Ingli poolt või mitte, seda on väga lihtne tähele panna. Kui see on sulle saadetud, siis sinu mõtted lihtsalt peatuvad sellel ja sa tunned, et see on sulle sõnumina toodud või et sa pead seda märkama.

Kui numbrid on kolme erineva numbriga kombineeritud, nagu on 187, siis on numbrite järjekord ülioluline. Seega 187 ei tähenda seda sama, mida tähendab 781 või 817.

187 - Number 187 tuleb sinu juurde siis, kui sinu enda Inglid soovivad sulle teada anda, et see mille peale sa just mõtlesid, selle saatsid sulle just nemad. Nii võta nüüd kiirelt hetk aega ja mõtle, miline "uitmõte" sulle tekkis. See on see sama mõte, millest sulle Inglid räägivad. Nad soovivad sulle sellega seda öelda, et sa pead nii tegema, sa pead sinna poole suunduma ja see on õige, millele sa keskendud. Nad tahavad öelda sulle, et nad suhtlevad sinuga.

Peale selle kõige, kui sa hakkad igal pool just ainult number 187 nägema, siis sellega soovitakse sulle öelda, et sinu materiaalne seis hakkab peagi paremaks muutuma. See tähendab seda, et järk-järgult samm-sammult hakkab sinu elukvaliteet paranema.

Soovitusena antakse sulle number 187 teada ka seda, et sa ei tohiks mitte mingil juhul materiaalsete teemade suhtes muretseda. Kõik laheneb peagi! Saada endast välja positiivset väge, et Inglid saaksid selle kaudu sinu ellu küllust saata.

Inglitega aitab sul paremat kontakti luua see, kui sa kannaksid vähemalt ühte Inglitega kontakteerumise kristalli endaga igapäevaselt nahaga kontaktis. Üheks selliseks kristalliks on AQUA AURA. Meestele sobib väga hästi ka LABRADORIIT.

Uuendatud: 20.03.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja