JÄÄR - SODIAAGI VÄGI JA KRISTALLID

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

 

Jäär on tähemärgi süsteemis esimene sodiaak ja Jäär on see, keda valitseb tuleelement. Tuleelement on see, mis annab Jäärale oskuse olla energiline, elujõuline, aktiivne ja teotahteline. Kui üldse lühidalt Jäära iseloomustada, siis need neli sõna sobivad igati hästi just tema iseloomustamiseks.

Jäär on vägagi aktiivne inimene, kellele absoluutselt ei meeldi paigalseis ja selle sõna otseses mõttes. Jäärad on sellised, kellel peab alati midagi teha olema ja seda füüsilises mõttes. Jäär on üks sodiaakidest, kellel on vaja kõige enam füüsilist tööd. Füüsiline töö on nende jaoks ellujäämiseks täiesti hädavajalik, töö on koht, kus nad rakendavad enda üleliigse energia. Jäärad on sündinud väga suure sisemise väe ja energiaga ning enamus Jääradel on energiat rohkem, kui teemat, kuhu seda saaks rakendada. See on ka põhjus, miks on hädavajalik, et Jääral oleks tegevust.

Kui Jääral on tööd mida teha ja ma siinkohal ei räägi ainult sellest tööst, kus sa kellaajast kellaajani käid, vaid ka koduseid töid ja toimetusi, siis Jäär on tasakaalukam. Jäärad, kellel on vähe tegevust, nad rakendavad oma energia valesti ära ehk nad võivad seda teiste peal välja elama hakata. Igal Jääral on oma komme seda üleliigset energiat välja elada, kes hakkab teise elu organiseerima, teiste toimetusi ära tegema või kes hakkab tüli norima. Igatahes kuldne kesktee on sellisel juhul, kui Jäärale anda tegevust. Jäär peab tundma, et ta on kasulik ja ta peab silmadega nägema seda tulemust. Jäärad on need, kes elavad läbi silmade ehk nad hindavad seda, mida nad näevad, nad pigem usuvad sellesse, mida nad näevad. Täielik vastandmärk kohe kõrval oleva Kalade märgile.

Jäärade jaoks on ideaalne tööedu kristall Karneool. See on kristall, mis motiveerib Jäärasid. Karneool annab Jäärale tööõnne, aidates tööd tema ellu tuua ja sellist tööd, millega Jäär rahule jääks. Peale selle on see ka motivatsiooni kristall, mis aitab Jääral pidevalt olla enda positiivses olekus. Igal sodiaagil on positiivne mina-isiksus ja negatiivne mina-isiksus. Karneool on see kristall, mis aitab Jääras alati esile tuua vaid positiivseid omadusi. Seega Karneool on Jäära jaoks suhteliselt multifunktsionaalne kristall.

Jäärad on iseloomult väga iseseisvad ja nendele ei meeldi, kui nende iseseisvuses kaheldakse. Nende jaoks on väga tähtis see, et nad saaksid ise hakkama, otsustaksid enda elu üle ise ja juhiksid seda ise. Juhtiv ja liidri iseloom on Jäärale sünnist kaasa antud ning see on ka põhjus, miks Jäär soovib kodus olla perekonna pea või ka näiteks töö juures. Jäärale soovitan ma juba sellepärast Karneooli kanda, et see aitaks temas tuua positiivses mõttes juhtivad omadused välja. See on kasulik neile selleks, et nad teisi inimesi enda hulljulge pealehakkamisega eemale ei peletaks. Enamus sodiaagid ei ole nii julged ja selline energia võib Jäära poolt tunduda esmapilgul veidi äraehmatav. Kes aga õpib Jäära tundma, see teab, et selline energia ei tule paha pärast.


Üldiselt ei ole Jääradel raske teiste inimestega sõbraks või suhtlemistasandile saada. Jäärad on suhteliselt avatud suhtlejad erinevatel üldistel ja globaalsetel teemadel, mis kiirelt aitavad teiste inimestega sina peale saada. Küll aga ei soovi Jäär absoluutselt rääkida sellest, mis tema hingeelus toimub. Kui aus olla, siis see on nii suure saladuse all, et seal oleks nagu mõni kuritegu hinge peal. Ehk Jäär ei soovi enda isiklikku informatsiooni eriti kellelegi rääkida. Seda kõike sellepärast, et Jäär ei ole harjunud rääkima enda nõrkustest ning probleemidest, kuna ta tunneb, et kui ta nüüd räägib need välja, siis ta ei ole tugev. Jäär üldiselt üritab ise hakkama saada ka väga suure kurbusega ja viimases hädas läheb sellest kellelegi teisele rääkima.

Jäärade sisemist maailma aitab rahustada, emotsioone aitab tasakaalustada, stressi ja negatiivseid emotsioone aitab taandada Amasoniit. Amasoniit on kristall Jääradele, kui nad soovivad enda isiklikele probleemidele lahendusi tuua. See on rahustava toimega kristall, mis aitab närvilisusest üle saada. Kusjuures närvilisus ja närvisüsteem on Jäärade üks nõrgimaid kohti. Peale stressi leevendava toime suudab Amasoniit Jäära intuitsiooni avada arenemise jaoks ja Amasoniit on üks kristallidest, mida võiks iga Jäär kasutada enda spirituaalse väe suurendamiseks.

Jääradest saavad teiste inimeste jaoks head sõbrad, kui sõber suudab Jäära hinnata ja oskab seda talle ka välja näidata. Kui teine inimene Jäärale meeldib, siis Jäär kaitseb teda, hoiab ja aitab teda erinevate toimetuste juures. Ainuke asi, mida Jäär salamisi vastu ootab on veidikenegi kiitust ja motivatsioonikõnet. Kui sa oled Jäära sodiaagi all sündinud, siis sinu alateadvus ootab teiste poolt häid sõnu ja see paneb sind tegutsema.

Jääradel on küllaltki temperamente iseloom, mis tähendab seda, et nad on küllaltki jonnakad ja jäärapäised, kui nad on endale eesmärgiks võtnud, et neile midagi ei sobi. Väga raske on teisel inimesel Jäära ümber veenda. Kui keegi peaks üldse teda ümber veenma, siis selleks saab vaid tema ise olla. Kui Jäär langeb kõrvale enda positiivselt saatuse rajalt ja ta langeb enda negatiivsesse saatusesse, siis ta muutub küllaltki sarkastiliseks ning isegi pahatahtlikuks. Jäära temperamentsus on ülimalt hea, kui ta on oma positiivses eluhetkes. See sama temperamentsus annab talle oskuse elus hakkama saada, ennast kehtestada ja annab ka oskuse enda eest seista.


Punane Jaspis on ülimalt hädavajalik kristall Jääradele. Punane Jaspis ennekõik aitab Jäära hoida tema positiivsel eluteel ehk tuua talle piisavalt palju õnne, et tal elus hästi läheks. Punane Jaspis on ka see kristall, mis aitab Jääral olla positiivne, heatahtlik ja see aitab tema temperamentsust positiivselt ära kasutada. Punane Jaspis aitab kaitsta Jäära tervist, hoides ja tugevdades tema füüsilist keha. Ka Draviit on Jäära kristall, mis aitab tema tervist kaitsta ja ära hoida erinevaid õnnetusi, mis tervist võiksid halvasti mõjutada.

Jäärade jaoks on ülitähtis see, et pidevalt oleks põnev ja kui põnevus kaob, siis nad otsivad endale uue teema, mis oleks põnev. See käib iga asja juures nendega kaasas, eriti peab neile nende töö meeldima. See peab olema põnev ja majanduslikult motiveeriv. Kusjuures Jäärad on need, kellele on materiaalne motivatsioon oluline. Selle iseloomu omaduse annab neile Jäära juhtiv tuleelement. Samuti on materiaalne motivatsioon töö tegemise juures oluline ka Lõvidele ja Amburitele.


Jäära tööedu, materiaalse õnne, küllust ligi tõmbav ja edu toov kristall on Mariami Jaspis. Mariami Jaspis on see kristall, mis toob rahaõnne ja majanduslikult head elujärge. Mariami Jaspis on kristall, mis võiks Jäära töölaua peal olla, kodus külluse nurgas või seda võiks ta ka tööjuures kaasas kanda. Mariami Jaspis on ka sellepärast Jäärale kasulik, et see annab talle püsivust ühe koha peal tööd teha. Jäär on väga töökas inimene, kuid tal on vaja motivatsiooni selleks, et ühe koha peal tööd teha. Erilist küllust ja õnne toob Jäärale ka Kambaba Jaspis.

Jäärad on need, kes jäävad elulõpuni lapsemeelseks ja kellele jääb nali ning lõbu alati meeldima. Ilma selleta ei ole nende jaoks elu väärtuslik. See on üks parimaid omadusi, mida Jäär enda hinges kannab, soov elus lõbutseda ning seda lõbu nautida.

Kui sul on kasvamas kodus väike Jäära poiss või tüdruk, siis tema suhtes sa peaksid teadma, et teda ei tohiks mitte mingil juhul ära hellitada. Jäärad on need väikesed lapsed, kellele on vaja piirid ette näidata, vastasel juhul nad astuvad üle sinu sõna väga kiirelt. Kui nad seda teevad, siis tagasiteed enam ei ole. Jäärale meeldib domineerida või olukorda enda kontrolli all hoida, see on ka põhjus, miks väikesed Jäärad kiirelt ema ja isa enda pilli järgi mängima panevad. Tegelikult on aga nii, et Jäärast kasvab väga edukas inimene siis, kui kodus õpetatakse talle seda, et teisi inimesi tuleb ka austada. Väikese Jäära kristalliks on kohe kindlasti Ametüst, see on kristall, mis aitab Jääral õppida seda, et teistel võib ka õigus olla.

Ametüst on Jäärade universaalne kristall, milles on väga paljud kasulikud omadused olemas, mida Jäära energia vajab. Ametüst annab Jäärale intuitsiooni, spirituaalset energiat, head und, rahustab tema närvisüsteemi, toob unenägudele seletust ja aitab Jääral tema saatusest rohkem aru saada. Ametüst on kristall, mis aitab Jääral teha tarku otsuseid ja õpetab teda õiges suunas liikuma.

Jäärad on ülimalt aktiivsed, temperamentsed, elujõulised, multifunktsionaalsed ja hullud töörabajad. Selle enesekindla, eduka ja ülimalt optimistliku Jäära kaitsekilbi taga peitub ka ebakindlus. Hoolimata tema oskusest särada ja olla edukas, on ta väga haavatav ning väga ebakindel. See ebakindlus kiusab teda, kui ta peab üksinda olema. Siis kui Jäär on üksinda, siis ta hakkab üle mõtlema. See on põhjus, miks Jääral peaks pidev seltskond ümber olema, et ta ei teeks iseendale liiga. See ebakindlus tekib ka sellepärast, et ta seab endale pidevalt väga kõrge lati ja väga kõrged eesmärgid, teades, et ta saab kõigega hakkama. Kui tema teele tuleb veidi takistusi, siis see sama takistus teeb teda sisemiselt ebakindlaks, küll aga ta ei loobu eesmärgi poole liikumisest. Kui Jääral on kõrval õige kaaslane, kes on positiivne ja kes on selline "üles turgutaja" iseloomuga, siis on Jäär tugev. Jääral on vaja kedagi, kes räägiks talle pidevalt seda, kuidas kõigega peab hakkama saama.

Jääral aitab tema ebakindlusest lahti saada või vähemalt taandada seda ebakindlat hetke Apatši Pisar. Apatši Pisar aitab lahti saada sisemisest stressist ja veel eriti sellisest stressist, mida Jäär iseendale põhjustab. Peale selle aitab Apatši Pisar tugevdada Jäära Aurat. Soovitan seda kanda Aura tugevdamiseks, puhastamiseks, taastamiseks ja võimsamaks muutmiseks.

Jäärad on isadena-emadena väga aktiivsed ja üldiselt nad soovivad laste kasvatamise rolli vaid enda peale võtta. Nad teavad, et nad teavad kõike enda laste kohta, kuidas miski käbi, mis oleks parem ja mis on halb. Seega Jäärad on need, kes suudavad täiesti üksinda lapsi kasvatada, kui vähegi selleks vajadust on. Jäärad soovivad enda lapsi oma kontrolli all hoida suurest isaduse-emaduse instinktist. See on hea asi, andes lapsele tegelikult turvatunde, mida Jäär pakub. Jäär ei ole selline, kes meeletult näitaks enda nunnutavaid emotsioone välja, ta näitab oma armastust nii, et sellel lapsel oleks kõik olemas. Jäärad on need, kes oma laste eest teevad kõik ette-taha ära ja Jäärad rakendavad seda tihti ka enda kaaslase suhtes. Seega Jäär võib olla kohati teiste suhtes ärahellitav. Seda ta teeb sellepärast, et Jäärale meeldib asju organiseerida ja teha enda moodi. Ta parem teeb kõik ise kiirelt ja ruttu ära, siis on asjad tehtud! Jäärad ei soovi eriti oodata, kui mitmete tundide pärast tehakse tema antud kodune korraldus ära. Lihtsam on see ise ära teha ja pealegi energiat oli ka lihtsalt ju väga palju üle.Jäärade armastuse õnne kristalliks on naistele Maasika Kvarts ja meestele Kullisilm. Need on kristallid, mis toovad Jäära ellu armastust, õiget inimest ja isegi hingesugulast.

Jäärad on kirglikud armastajad ja ennekõike ootavad nad kaaslaselt seda, et talle kirge välja näidatakse. Jäärad, kui armuvad, siis nad teevad kõik selleks, et enda armastatud inimest enda kõrvale saada. Nad pingutavad, teevad põhimõtteliselt kõik selleks, et nad saaksid just sellise kaaslase, nagu nad soovivad. Kui Jääraga jõuab suhe juba edasi ning suhtesse tekib rutiin, siis soovib Jäär seda, et temale näidatakse pidevalt tundeid välja. Jäärad on iseseisvad ja seda nad ootavad suhtes ka teiselt poolelt, et ka tema oleks iseseisev. Iseseisvus on ka see iseloomu omadus, mis neid kütkestab. Jäär armub ikka sellesse, kelles ta näeb tugevust!

Jäärad on väga ettevaatlikud majanduslike otsuste vastu võtmisel ja selle jaoks neil ei ole lisaenergiat kristallidelt vaja. Küll aga nad ei oska väga hästi ära tunnetada teiste inimeste salakavalust ja selliseid emotsionaalseid ohtusid. Kui näiteks Kalad on need, kes võivad silmapilkselt öelda, kas sa oled salakaval või mitte ja näiteks Vähid võivad öelda hetkega, kas sa soovid teda ära kasutada või mitte, siis Jäärad seda kohe ei oska tuvastada. Seda kõike sellepärast, et tuleelement annab Jäärale pigem jõudu, mitte intuitsiooni. Seega Jääral soovitan ma enda intuitsiooni arendada ja Ahhaat on selline kristall, mis on selle juures ka väga kasulik. Ahhaat on kristall, mis aitab Jäära salakavalatest inimestest ja temale kahjulikest olukordadest eemale juhtida. Ahhaat on Jäära jaoks väga tugev kaitse kristall, mis kaitseb teda nii emotsionaalsete probleemide kui ka füüsiliste probleemide eest. Eriliselt kasulik on Ahhaat neile Jääradele, kes soovivad teiste inimeste tõelist palet kiiremini ära tuvastada. Ahhaat kaitseb ka liiklusõnnetustesse sattumise eest ja hoiab ära ebaõnne, mis teele võib tulla.

Jäärade sodiaak on sodiaagi süsteemis esimesel kohal ja seda kõike sellepärast, et nemad on need, kes teisi juhivad, aitavad teistel elus edasi liikuda ning nemad on need, kellel on oskus teisi sodiaake paika panna.

Jäärad on ka need, kes võivad enda enamus elu elada tööd tehes. Mitte sellepärast, et nad ei oska tööle ei öelda, vaid see on viis, kuidas nad ennast elavana, positiivsena ja elujõulisena hoiavad. Kui Jääral on tööl kõik hästi ja töö sujub, siis on kõik teised eluvaldkonnad ka korras. Kui Jääral on töö suhtes midagi halvasti, siis ei ole Jäära jaoks ei tervist, ei armastust ja ka head tuju ei ole.Jääradel on oskus kiireid otsuseid vastu võtta ja nad suudavad ka kiirelt tegutseda. Kuid kui on teema rahaasjus, siis nad võivad tihtipeale maha magada häid võimalusi, kuna nad on liialt kalkuleerivad raha numbrite osas. Jäär pigem eelistab kindlat sissetulekut, kui õnne peale lootma jääda. Jäärad on ka need, kes koguvad raha soki sisse, nii umbes igaks juhuks, kunagi ei või teada, millal seda vaja võib minna!

Sellel sodiaagil on üks väga hea omadus olemas, mida nad oma eluteel õpetavad paljudele teistele. Kui Jäär on oma positiivse saatuse raja peal ja temas ei ole esile tulnud negatiivne temperamentsus, siis ta oskab elada hetkes ning kohati ka ühe jalaga tulevikus. Väga paljud teised sodiaagid elavad pigem minevikus kinni ja nendel ei ole oskust asjadel minna lasta. Jäär on see, kes naudib hetke ja ta oskab seda nautida. Jäär oskab mineviku enda jaoks välja lülitada ja mõelda, et mis seal ikka, mis minevikus juhtus, seda enam ei eksisteeri. Jäärad õpetavad enda kaaslasele seda, et asjadel tuleb minna lasta.

Lisaks kõigile kristallidele on Jäärade väärismetalliks KULD. Kuld toob Jäärale head materiaalset õnne.

ERILISED TALISMANID VASTAVALT SÜNNIKUUPÄEVALE ON JÄÄRADELE JÄRGMISED: Olen esimesed ja viimased kuupäevad kirja pannud vastavalt uskumustele. Teatud uskumuste põhiselt algavab Jäär 20. teisel juhul 21. märtsil jne.

20. - 22.03 MUST OBSIDIAAN
22. - 24.03 PUNANE AVENTURIIN
24. - 26.03 OONÜKS
26. - 28.03 KRÜSOPRAAS
28. - 30.03 MALAHHIIT
30.03 - 01.04 MÄEKRISTALL
01. - 03.04 TŠAROIIT
03. - 05.04 AMETRIIN
05. - 07.04 AMETÜST
07. - 09.04 ŠEVROON AMETÜST
09. - 12.04 AHHAAT
12. - 15.04 ROHELINE AVENTURIIN
15. - 17.04 SODALIIT
17. - 19.04 SERPENTIIN JAAD
19. - 20.04 PILTJASPIS

Kõik kristallid mõjutavad kõiki inimesi, aga mõned konkreetsed kristallid suudavad kiiremini teatud tähemärkide Aurasse jõuda.

Uuendatud: 06.04.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja