HINGEDE AEG - ON AEG VASTUSTE SAAMISEKS!

by in UUDISED .

 

Taaskord on avanemas portaalid, mille kaudu kadunud hinged, Inglid ja erinevad energia tasandil elavad spirituaalsed olendid saavad kontakti elavatega ehk inimestega. Sellega seoses annan teile teada, et nüüd on väga õige aeg enda sõnum teele saata, et keegi, kes teab sulle vastuseid anda, see suudaks sind aidata. Ole nüüd lähiajal eriliselt tähelepanelik kõige selle suhtes, mis sinu teele saadetakse, milliseid unenägusi sa näed ja milline sisetunne sind valdab. Portaalid avanevad seoses nüüd kohe-kohe saabuva Noore Kuu loomisega ja need on avatud mitmeid päevi.

 

Noore Kuu loomine toimub teisipäeval 28. märtsil ja sellega avaneb ka portaal hingede jalutuskäigu jaoks. Väga tundlikud inimesed võivad väga huvitavaid, meeldejäävaid ja sõnumite rohkeid unenägusid juba esmaspäeva öösel näha ja need võivad jätkuda kuni selle nädala lõpuni.

 

Portaali avamine tähendab seda, et avanevad energiaväljad, mis hoiavad elavate ja surnud hingede vahel distantsi. Seda selleks, et me liialt palju üksteise elusid ei segaks. Nüüd avanevad portaalid, mis annavad võimaluse meil nendega suhelda ja neil meiega. Iga teatud perioodi tagant need portaalid avanevad, et me saaksime vajalikku informatsiooni ja nemad meie käest seda täpselt sama moodi omal moel.

 

Portaali avamise tõttu on inimestel võimalus oma küsimustele läbi hingede või Inglite vastuseid saada. Vastuseid saadakse läbi une ehk minnakse unne konkreetsete küsimustega. Seda selleks, et me läbi une saaksime õigetel hingedelt vastuseid.

 

Kui sa soovid seda perioodi ära kasutada, siis mine igal öösel terve selle nädala vältel unne konkreetse mõttega, millele soovid vastust saada või millele soovid näha informatsiooni, mis sulle kasulik võiks olla. Kui sa lähed teatud mõttega magama, siis sellele samale mõttele tuuakse sulle vajalikku teavet.

 

Portaali avanemise tõttu soovitan sul Noore Kuu loomise päeval ehk 28. märtsil enda kristalli kõik voodi alt välja võtta, mille oled sinna pannud selleks, et Inglid ja hinged saaksid sulle unenägude kaudu sõnumeid saata. Võta need välja, puhasta need voolava vee all ära, lase viirukite suitsul, rituaalitaimede suitsul ja küünla leegil nende kristallide keskel olla. Seda selleks, et need kristallid saaksid puhastatud. Loomulikult oleks hea, kui sa laseksid nende kristallide lähedal korra Salveil ja Palo Santol mõlemal suitseda. Kui need on oma energiatöö ära teinud, siis oleks hea ka seal hiljem Muskuse viirukit põletada. Puhasta enda kristallid ära ja aseta need tagasi omale kohale ning lase Inglitel endale sõnumeid saata.

 

Õige aeg on enda Inglitega kontakteerumise kristallehteid kanda. Mõtle, millised ehted on sul selleks, et saada sõnumeid ja hingedega kontakteeruda. Kanna neid kristalle terve nädala vältel ja loomulikult nüüd teisipäeval lase neil aknalaual laadida endasse väge, mis aitab sul hingedega suhelda.

 

Õige aeg on täiustada enda kristallikomplekte, mis on seotud nägemuste nägemise ja hingedega kontakteerumisega.

 

Nädala kristalliks valisin ma Inglite ja hingedega suhtlemist toetava kristalli, milleks on SODALIIT!

 

Kuna hinged rändavad sellel nädalal ringi, siis soovitan ma minna sul küünlaga ja lilledega oma lähedase hauale, kellele sa sooviksid enda poolt mõtteid edastada. See on sellel nädalal võimalik, kus meil on võimalik hingedega suhelda nii, et sellel ei ole suuri piiranguid. Küünlavalguse andmine on väga tähtis surnuaial käies. Elav tuli on see, mis saadab meie mõtted edasi hingedele ja see annab neile jõudu meid kuulata.

 

Selle nädala jooksul võid sa väga palju näha erinavaid numbrite kombinatsioone ja ma soovitan need koheselt enda jaoks ära tõlkida. Kui numbreid näed, siis tea, et Ingel või hing seisab samal ajal sinu kõrval!

 

SODALIIT

 

Sodaliit on universaalse toimega kristall, kui sa otsid kristalli, mis aitaks sinu spirituaalset energiat tõsta, sinu intuitsiooni tugevdada ja sind hingede energiatele tundlikumaks muuta. Sodaliit võiks igaühe esimene kristall olla, kes soovib Inglitega kontakteeruda ja end sellele maailmale avada.

 

Sodaliit on selline kristall, mis suudab igaühega väga kiirelt tööle hakata ja see on ka põhjus miks ma seda alati ka esimeseks intuitsiooni tugevdamise ning Inglitega kontakteerumise kristalliks soovitan.

 

Sodaliiti kanna selleks, et end tundlikumaks muuta ja avada enda energia väljas sellise magneti, mis tõmbab Ingleid ligi ning mis aitab Inglite ning hingede poolt saadetud informatsioonil sinu Aurasse pääseda. Kui see informatsioon pääseb Aurasse, siis on sul võimalik ka seda tunda, näha ning kuulda.

 

Sodaliiti kanna ehtena, et tajuda enda Ingleid ja nendega ühendust saada. Üks võimalus on ka see, et sa hoiad Sodaliidi kristalli voodi all, teiste kristallidega koos, mis töötaksid samal eesmärgil. Sobib ka see, kui sa põletad enda magamistoas Sodaliidi küünlaaluse sees küünalt. See sama küünla valgus aitab Sodaliidil terve sinu magamistoa energiaga tööd teha, muutes selle energiavälja selliseks, mis laseks sinu Inglitel ja rändavatel headel hingedel öösel unes sinuga suhelda.

 

Üks võimalus on veel see, et sa riputad Sodaliidi päikeseratta enda unenäopüüdja külge, et avada Inglite jaoks tee sinu unenägudesse.

 

SODALIIT ON NÄDALA KRISTALL, SEE ON 10 % SOODSAM 26.03 - 02.04! 

 

Uuendatud: 26.03.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja