POLITSEI - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

 

Väga tihti nähakse unes just politseid ja väga paljud, kes on minu käest soovinud teada saada selle tähendust on tundnud politseid unes nähes hirmu. Seega küsitakse pidevalt, et mis see täpsemalt tähendab ja kas see on halvaendeline unenägu. Tegelikult on aga nii, et polisei unes nägemine võib tähendada head ja halba mõlemat, ning see võib ka väga heaendeline olla.

 

POLITSEI

 

Politsei unes nägemine tähendab üldiselt ikkagi distsipliini, korda, tegutsemist ja eriti sellist tegutsemist, mis on vajalik või peale sunnitud. Politsei sümboliseerib reegleid, põhimõtteid, reeglite järgi tegutsemist ja negatiivses unenäos võib see sümboliseerida inimesi, kes ei käitu nii nagu nad peaksid käituma. See, kas unenägu on positiivse tähendusega või mitte, seda selgitavad kõik unes olevad sümbolid, emotsioonid ja tegevused ära. Sina pead olema piisavalt nutikas, et sa suudaksid seda kõike analüüsida, mida sa nägid.

 

Politsei võib sümboliseerida ka korra loomist või kellegi paika panemist, kes ei allu korrale. Politsei võib tähendada reeglite rikkumist või reeglite täitmist. Politseid võib näha unes sellepärast, et sinu alateadvus, sind valvavad hinged või Inglid soovivad midagi sulle rääkida karma seadusest - sinu enda karmast. See, mida politsei nägemine sinu unenäos tähendas, seda selgita välja läbi selle, mis tegevus selle politseiga kaasas käis.


Kui sa hakkad ühe hetkel väga tihti politseid unes nägema, siis sulle soovitakse sellega pidevalt "õieti" käituda. Nii, et sa kellelegi halba ei teeks, et sa teaksid iseenda piire ja oleksid eeskujulik. See on nagu korrale kutsumise unenägu, kus sind kaitsvad hinged paluvad sul jälgida seda, mida sa teed ja vastutada enda tegude üle.


Kui politsei käib sinu unest vilksamisi läbi ja sa näed lihtsalt kuskil eemal teda, siis see politsei sümbol viitab sinu oskusele asju kontrolli all hoida.


Unenägu, kus sa näed tegevust, mis hõlmab politseisid, siis see on kindlasti sulle selleks antud, et sa midagi korda teeksid.


POLITSEI KUTSUMINE/HÜÜDMINE

Unenägu, kus sa hüüad politseid, helistad politseile, et teda kutsuda või sul tekib soov politseilt abi paluda ei ole eriliselt hea tähendusega. See tähendab seda, et sul võib tekkida selline olukord, kus sa näed ülekohut pealt ja sul ei ole võimalik appi minna. Sinuga võidakse väga halvasti käituda ja ka väga põhjendamatult ning sul ei ole võimalus end kaitsta.

Juhul, kui sa kutsud politseid ja ta tuleb sinu juurde, siis suure tõenäosusega abi saabub mingil hetkel. Kui politseid oled kutsunud ja ta ei jõua sinu juurde, siis kahju tuleb ning probleemi ei ole võimalik ära hoida.

Kui sa politsei käest abi ei saa või nad keelduvad sind aitamast, siis sa võid tunda peagi, et sinu perekond/lähedased inimesed ei ole millegi suhtes sinule toeks või sa tunned, et sul ei ole jõudu teatud olukorraga silmitsi seista.

POLITSEI AUTO

Politsei auto nägemine sümboliseerib oskust, võimalust ja julgust teha otsuseid, mis viivad sind heale järjele ning edule. See sama suund, mille endale võtnud oled, selle suudad lõpuni viia ja ennast distsiplineerida selleks, et see oleks edukas. Politsei auto nägemine sümboliseerib ka sinu oskust olla millegi suhtes väga korrektne ning järjepidev.

Kui politsei auto ajab sind taga, siis sinu hingel võib olla midagi, mida sa ei soovi, et see teiste inimeste jaoks välja tuleks. See võib sümboliseerida süütunnet või midagi, mida sa ei julge iseenda suhtes tunnistada. See võib tähendada ka seda, et sa ei soovi näha enda halbu omadusi, mida teised inimesed sinus näevad.

POLITSEI AUTO SIREENID

Kui sa kuuled enda unenäos politsei auto sireene või näed, kuidas vilkurid töötavad, siis sinu elus on midagi, mis sulle väga suurel määral stressi põhjustab. On midagi, mille suhtes sa selgelt pilti ei oska näha ja sa soovid sellesse teemasse rahu saada.


ARRETEERIMINE

Kui sind unes arreteeritakse politsei poolt, siis see unenägu sümboliseerib kiirete uuenduste vajadust. See tähendab seda, et sul on vaja kiirelt enda elus uuendusi teha ja kui sa neid ei tee, siis see eeldab mingis konkreetses eluaspektis katastroofi ilmnemist. Seega, kui sa näed, et sind arreteeritakse, siis mõtle kiirelt läbi see, milline koht sinu elus vajab kiireid muudatusi ja hakka neid ellu viima.

Sa võid sellist und ka siis näha, kui sina oled see, kelle peal on vastutus ja kelle poolt oodatakse muudatuste elluviimist. Kui keegi teine arreteeriti, siis temal on suur kohustus ja vastutus millegi suhtes.

Kui sa näed unes arreteerimist, sa kardad seda ja sa tunned selle juures paanikat, siis peagi võib keegi oma arvamuse välja öelda. Arvamuse, mis on seotud mingisuguste reeglite rikkumisega või kellegi ära kasutamisega.

Politsei poolt süüdi mõistmine ja vangi saatmine sümboliseerib hetke, kus sa tunned, et sinu suhtes tehakse ülekohut.
 

POLITSEI EEST ÄRA JOOKSMINE

Kui sa enda unenäos jooksed politsei eest ära, siis tähendab see seda, et sa ei ole nõus millegiga kaasa minemast. Võib-olla sinu elus toimuvad hetkel muudatused ja sa ei suuda nende muudatustega kohaneda või arvad, et sul ei ole neid vaja. Kui sa näed unes politseid, siis see näitab, et sul on seda vaja teha kuna politsei sümbolism on karmaga seotud.

Kui sa jooksed ära kellegiga koos või see, kes politsei eest ära jookseb ei ole üldse mitte sina, siis temale kehtib täpselt see sama asi. See, et ta ei ole nõus muutustega kaasa minema.

Politsei eest ära jooksmine ja meeletut paanikat seal juures tundes annab sulle teada seda, et sa teed midagi, mida teised ei salli, ei tolereeri või ei mõista sinu käitumise juures.

UNENÄGU, KUS SA OLED ISE POLITSEI

Unenägu, kus sa oled ise politsei sümboliseerib mineviku seljataha jätmist. Kõige enam tähendab see seda, et sa tunned süütunnet selle suhtes, mida sa oled minevikus teinud ja tunned ka kahetsust.

Hoiatavate unenägude tihedamini nägemiseks, selleks aseta enda unenägude kristallide keskele Hüpersteen või näiteks ka Tektiidi kristall. Nendel mõlemal kristallil on oskus sinu nägemustesse tuua hoiatavaid teateid, mis sulle kasulikud on. Tektiit on ka kristall, mis aitab sul lahti seletada selle, miks sa näed negatiivsema alatooniga nägemusi ja see aitab neid sul lahti seletada. Peale selle aitab Tektiit ära hoida "vale nägemusi", mis viivad sind eksiteele. Igas hoiatavas unenäos võib olla ka positiivne sõnum ja sellest aitab Tektiit sul aru saada.

Uuendatud: 28.03.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja