ROHELISED SILMAD - MIDA NEED SINU KOHTA ÜTLEVAD

by in UUDISED, ASTRAAL INGEL .

 

Inimesed võivad olla väga erinevat värvi silmadega ja sinu silmade värvus sõltub sinu geneetikast. Sellest, millist geeni sinu ema ja isa koos edasi kannavad ning milline värvus võib sellest esineda. Küll aga on igal värvusel oma tähendus ja vägi, mida see inimese hingele edasi annab. Kui sa sünnid roheliste silmadega või hoopis pruunide silmadega, siis sellel on väga suur erinevus, mitte ainult värvuse poolest, vaid ka spirituaalses mõttes.

 

ROHELISED SILMAD

 

Roheline silmade värvus on kõikidest teistest värvustest kõige haruldasem. See tähendab seda, et maailmas on roheliste silmadega inimesi kõige vähem. Rohelised silmad annavad sinu hingele lisaväärtust ja teatud iseloomu. Roheliste silmadega inimene on see, kellele meeldivad faktid, õppimine ning enda arendamine. See on inimene, kes soovib pidevalt edasi pürgida. See, kuhu poole ta soovib pürgida, see on loomulikult individuaalne. Aga üks on kindel, ta soovib pidevalt edasi liikuda ning enda jaoks midagi jälle avastada.

 

Roheliste silmadega inimesed on suhteliselt rahutud, nad võivad olla äärmiselt impulsiivsed ja kui nad ei oska enda energiad mitte kusagile ära rakendada, siis nad muutuvad teiste inimeste jaoks veidikene tüütavaks või kiusavaks. See tähendab aga seda, et sellel inimesel on vaja pidevalt millegiga tegeleda, olgu see töö tegemine, koristamine, trenni tegemine jne.

 

Roheliste silmadega inimesed on hingelt tundlikumad, kui teiste värvuste kandjad. Mis teeb selle inimese ka väga sensitiivseks. Roheliste silmadega inimesed tunnevad väga hästi teiste emotsioone ehk nendel on kõrgenenud empaatia võime. Nendel on loomulik magnet, mis tõmbab teisi inimesi tema poole. Seega võib roheliste silmadega inimene alati tunda, et kõik soovivad temaga juttu ajada või ta lihtsalt ka tutvub teiste inimestega kergemini.

 

Rohelised silmad annavad sellele inimesele oskuse olla jõuline ning enda soovi pigem saada, kui kellelegi teisele alla anda. Ehk need on inimesed, kes soovivad pigem jäärapäiselt enda soovi saada ja mitte kompromisse niivõrd kergelt teistega teha.

 

Inimene, kellel on rohelised silmad, see on väga romantiline, sensuaalne ning kirglik. Roheliste silmadega inimesed suudavad olla väga suure fantaasiaga ning nad armastavad armastada. Rohelised silmad annavad hingele soovi pidevalt olla seotud armastusega, mitte seda ära unustada ning nad ei salli suhtes rutiini. Pidevalt peab midagi toimuma, üksteisele peab lähedust andma ning alati peab olema põnev. Rohelised silmad annavad loomuliku rahutuse ja see kehtib igas eluvaldkonnas.

 

Roheliste silmadega inimesed oskavad valetada nii, et teised ei pruugi sellest arugi saada. Kui nad vihastavad, siis nad vihastavad nii, et kõik sellest teaksid.

 

TUMEDAD VÕI HELEDAD?

 

Tumerohelised silmad on kindel märk selle kohta, et see inimene on väga jõulise ja kindlameelse iseloomuga. Inimene, kes teeb seda, mida ta soovib ja kui ta midagi on endale pähe võtnud, siis ta läheb lõpuni välja.

 

Helerohelised silmad annavad märku hingest, kes on tundlik teiste inimeste emotsioonidele ja ta on tundlikum, kui see, kellel on tumerohelised silmad. Helerohelised silmad lisaks veel annavad ka erinevate toiduainete suhtes tundlikuse. See tähendab seda, et selliste silmadega inimene ei pruugi kõike saada süüa ja tal võib esineda allergiaid ning mõnele ainele ülitundlikkust.

 

Inimese hinge on võimalik lugeda läbi märkide, mida tema keha kannab. Silmade värvus on üks väga paljudest vihjetest, millise inimesega tegu on.
Uuendatud: 30.03.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja