UUED ALGUSED - SELLE NÄDALA VÄGI

by in UUDISED .


Traditsiooniliselt kirjutan iga pühapäeval sellest, mida tulevane nädal meile toob, millised huvitavad energiaväljad meid ümbritsevad, mille jaoks on soodne periood ning mis kristall on sulle selleks nädalaks kõige kasulikumaks kaaslaseks. Selle nädala kristalliks valisin ma kõik kristallid, mis on poleeritud kujul ja mida saab kasutada kristallikomplektide loomisel ning Feng Shui kodu teraapias. Kõik poleeritud kristallid leiad SIIT.

Kohe-kohe on taevas meid mõjutamas ja enda energiat meile jagamas Kuu faas, milleks on Kuu esimese veerandi loomine. See Kuu faas loob end homme, 3. aprillil ehk esmaspäeval. See nädal algab uute alguste loomise võimalusega, kuna vastanad energiad ümbritsevad meid, mis annavad meile lisaenergiat selleks, et me saaksime enda elu muuta. Loomulikult paremaks muuta!

"Võimalus midagi muuta"

Väga soodne aeg on jätta seljataha midagi, mida sa enda tulevikus ei soovi näha. Sulle antakse võimalus end muuta. Loomulikult vaid siis, kui sa ise soovid seda. Seega mõtle hästi järgi, millest sa sooviksid loobuda ja mida sa sooviksid enda elus paremaks muuta. Kuu esimese veerandi loomine annab sulle ka võimaluse enda pidevast väsimusetundest või närvilisusest vabaneda, kui sa enda emotsioonid ja mõtted positiivseks ise suunad.

"Ole aktiivne"

Selleks, et vabaneda närvilisusest, mida Tulekuke aasta sulle põhjustanud on, selleks tuleb Kuu esimese veerandi loomise päeval ehk homme võimalikult palju väljas liikuda ja ise aktiivne olla. Vastavalt Kuu faasile tuleb meil ka tegutseda, kui me soovime selle energiaväljast endale kasu lõigata. Seega homme ole aktiivne ja loomulikult ka positiivne, see on see, mida sa endale saad teha, et vabastada enda hingest närvilisust.

"Lõuna ilmakaar tervenema!"

Loomulikult oleks ideaalne aeg alates homsest kuni nädala lõpuni tegeleda enda kodu Lõunapoolse toa puhastamisega, kristallidega täiustamisega, et Lõuna ilmakaares olev energiakanal saaks avaneda. Seal asub lisaks armastuse energiale ka elujõu allikas. Kui see piirkond on kodus paigast ära, must ja energeetiliselt puhastamata, siis sinul ega ka sinu pereliikmetel ei ole jõudu ning ollakse väga närvilised. Seega Kaneeli viiruk suitsema ja Granaadi ning Päikesekivi kristall mõne sealse toa taime mullapallile.


"Loo endale uusi alguseid"

Kuu esimese veerandi loomine on toimumas ja peale esmaspäeva jätkub suurepärane energia, millega on võimalik endale head energiat ja õnne ligi kutsuda. Annan mõningad vihjed, mida sellel nädalal teha võiksid ja seda vastavalt sellele, millisesse elu aspekti sa soovid uusi võimalusi ligi tõmmata.

ARMASTUS: 


Kui sa soovid õnne tuua suhtesse, milles sa oled, siis kindlasti ei tohiks homme, 3. aprillil üksteisega vaielda ega ka tüli norida. Homme on päev, kus tuleb armastust avaldada sellele, kelle vastu sa romantilisi tundeid tunned. Terve nädala vältel võid kanda Roosa Kvartsi või Granaadi kristalli, mis aitab samuti taastada teie omavahelisi tundeid ja läbisaamist. Õige aeg on ka oma magamsituba energeetiliselt puhastada, mis tähendab seda, et põleta selles toas Roosi viirukit, Vanilje või Sandlipuu viirukit.

Kui sa oled vallaline ja soovid endale seda "õiget" leida, siis homme, 3. aprilli õhtul magama minnes soovi enne uinumist soov. Soovi, et sinu teele saadetakse hingesugulane ja et ta tuleks õigel ajal sinu ellu. Kui sa seda teed, jälgi kindlasti ka seda, millest sinu uni sellel öösel ka räägib. Võib-olla sulle näidatakse ette see, kus kohas te kohtute, kes ta on või millal te kohtute. Lisaks sellele võid kanda terve nädala vältel Rodokrosiidi kristalli, mis kutsub hingesugulast sinu ellu või aseta Rodokrosiit ja Larimar enda voodi kõrvale, et need sinu ellu armastust kutsuksid. Voodi kõrvale võib armastuse kristallide komplekti luua mõne aluse peale või mõne karbi sisse. Seda selleks, et kristallid aitaksid sul armastust leida.

Need, kes on vallalised, nemad võivad enda kodus põletada Vanilje viirukit, mis aitab samuti paremat armastuse õnne sinu ümber luua.

Joo selle nädala jooksul võimalikult palju Sidrunheina teed, et enda ellu uut armastust ligi kutsuda. Joo Kibuvitsa teed, kui soovid enda armastust võimsamaks muuta.

TERVIS:

Kui sa soovid uut algust tervise teemal luua, siis sul tuleb kõigepealt mõelda selle peale, mida sa enda tervisele halba teed. Mis on see, mis tegelikult rikub sinu füüsilist ja vaimset keha? Kui sa ise ei oska selle peale tulla, siis homme öösel, 3. aprillil uinudes küsi sellele küsimusele vastust. Uinudes küsi enda mõtetes seda, et näidake mulle, mis on see, mis minu tervist rikub ja hommikul meenuta, mis sulle öösel räägiti - võib-olla sa saad vastuse just läbi une. Sa võid vähemalt proovida seda ja vaadata, kas sulle vastatakse.

Kui sa tead täpselt, et sa sööd liialt palju selliseid toite, mis sulle tervislikud ei ole või sa näiteks liigud liiga vähe, siis muuda seda kohe. Kuu esimese veerandi loomine annab sulle piisavalt palju motivatsiooni ja jõudu, et aidata sul seda teha. Ideaalne aeg on alustada dieedi pidamisega.

Kui sa soovid kristallidelt abi, siis aseta ApatiitValge Hauliit ja Must Obsidiaan enda kööki/külmikusse, et need annaksid sulle ning sinu perekonnale soovi tervislikult toituda. Võid kasutada ka Valge Hauliidi püramiidi, mis on eriliselt võimas selle jaoks, et muuta sinu isusid tervislikumaks.


Kui sa oled ise haige või sinu kodus on keegi haige, siis vaata üle oma kodu Ida ilmakaar. Vaata, kas seal on seisvaid asju, mida keegi ei kasuta, katkiseid asju või kas seal näiteks ei ole mitte ühtegi taime. Ida ilmakaar on seotud tervisega ja kui sa soovid olla terve, siis vaata ka seda, kas see ilmakaar on Feng Shui järgi õigesti seatud. Likvideeri katkised ja seisvad asjad, too rohelisi taimi majja ning põleta sellel nädalal seal Aaloe viirukit. Kui Ida ilmakaar on terve energiaväljaga, siis pääseb sinu koju tervis.

Joo sellel nädalal võimalikult palju Šungiidi püramiidi vee-eliksiiri, et anda läbi kristallide väe enda kehale märku, et sa soovid tervenema asuda.


MATERIAALSUS:


Kui sa soovid, et sinu materiaalne seis muutuks paremaks, sinu tööelu muutuks sinu jaoks mugavamaks ja tulutoovamaks, siis ka selle jaoks sa saad ise midagi teha. Kuu esimese veerandi loomine ootab sinu käest seda, et sa ise tegutseksid selle nimel, mida sa elult ootad. Seega ennekõike sa peaksid esmaspäeval 3. aprillil ja sellele järgnevatel päevadel tööd rabama nii, et sa naudiksid seda. Motiveeri end töötama ja tee seda positiivse tujuga. See on viis, kuidas sa Kuu väest võtad endale head tööalast õnne.

Kui sa soovid endale tööedu tuua, siis selleks saad sa ise endale luua kristallikomplekti koos sooviga, millega sa aktiveerid need kristallid enda jaoks tööle. TÖÖEDU - KRISTALLIDE KOMPLEKTI leiad SIIT.

Soodne aeg on luua ka kristallikomplekt, mis aitab sinu ambitsioonidel ja soovidel täituda. Sellise maagia komplekti saad sa samuti endale luua. AMBITSIOONID - KRISTALLIDE KOMPLEKTI kohta saad edasi pikemalt lugeda SIIT.

Terve nädala vältel soovitan sul Krüsopraasi või Ametriini endaga kaasas kanda selleks, et enda materiaalset õnne suurendada ja võimsamaks muuta. Kanna ka sularaha kaasa, mis aktiveerib need kristallid sinu kasuks tööle.

Sularaha kasutamine on üleüldse väga kasulik, see avab sinu energiaväljas materiaalse õnne. Inimesed, kes kasutavad rohkem sularaha, nende inimeste Auras töötab külluse kanal kiiremini, kui neil, kes ei kasuta sularaha. Seda tõde võiks igaüks teada ja see on ka põhjus, miks rahakotis võiks alati sularaha olla. Eriti, kui sa kannad rahakotis ka materiaalset õnne toovaid kristalle.

Kui soovid materiaalset õnne enda ellu tuua, siis värskenda kõiki taimi enda kodus, mis on seotud küllusega. Ahvileivapuu ehk Turdleht ja Sulgvõhk on need taimed, mis kõige enam sinu majja jõukust toovad. Puhasta nende lehed tolmust, kasta neid, aseta küllust ligi toovaid kristalle nende taimede mullale. Kui sul neid taimi kodus ei ole, siis nüüd on õige aeg enda majja üks küllusetaim tuua. Feng Shui teraapia on seotud ka taimedega ja need taimed toovad sinule materiaalset õnne.

Põleta enda kodus Patšuli viirukit, et avada enda kodus külluse kanal ja sellega sa tõmbad ligi ka uusi materiaalseid alguseid.

Sellel nädalal on õige aeg alustada mõne uue projektiga ja uude kohta tööle minna. See töökoha valik, mille selle nädala jooksul enda jaoks leiad, see võib sinu jaoks väga edukas olla. Sa võid enda valikuga väga rahule jääda. Samuti on õige aeg just sellel nädalal uut töökohta otsima hakata, kui sa tahad enda ellu tööalaseid muudatusi.

Joo sellel nädalal võimalikult palju Piparmündi teed, et avada enda sees olev külluse kanal uutele võimalustele.

Kui sa soovid enda Aurast välja juhtida ebaõnne energiat, mis ei lase sinu materiaalsel elupoolel korras olla, siis söö sellel nädalal võimalikult palju basiilikut ja sellerit. Need kaks taime, kui sa neid sööd samal päeval, vabastavad materiaalset ebaõnne sinu Aurast.

02.04 - 09.04  ON KÕIK POLEERITUD KRISTALLID TAVAHINNAST 10 % SOODSAMAD!
Uuendatud: 02.04.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja