VILJAKUS JA LAPSEOOTELE JÄÄMINE - SPIRITUAALNE VAATENURK

by in UUDISED, TERVIS .

 

Viljakuse ja lapseootele jäämise teemad käivad minu elust tihtipeale läbi ning seda kõike sellepärast, et minu käest abi otsivad inimesed ootavad väga palju vastuseid just nendel teemadel. Väga tihti tullakse minu juurde ja küsitakse nõu selle kohta, miks naine lapseootele ei jää, miks see periood on nii pikk ja närvesööv. Kusjuures väga paljudel on just probleeme sellega, et suhtes ei jää naine lapseootele. Tihtipeale on need naised füüsiliselt terved, kuid nende hinges on tugevad emotsionaalsed blokaadid, mis ei lase naisel lapseootele jääda. Sellisel juhul mina saan aidata seda naist või paari nii, et ma vaatan, kus peitub see probleem, mis takistab lapseootele jäämist. Kas see on ülemõtlemine, valede toitude söömine, vale keskkond elamiseks või hoopis valede emotsioonide kinni hoidmine. Igal ühel on see oma faktor, mis sellist probleemi põhjustab. Täna räägin ma sellest, kuidas enda viljakuse energiat tõsta ja miks on Auras olevad energiad ning nende harmoonias olemine ülioluline.

 

Ennekõike soovin ma rääkida sellest, et mitte ükski naine ei võiks lapseootele jääda nii, et ta võtab selle endale kinnisideeks. Karma seadus näeb ette seda, et mida sa enda ellu nõuad, seda sa enda ellu ei saa. Ehk lapseootele jäämine peaks alati olema tervislike emotsioonidega ning see soov võiks tulla kogu südamest.

 

Teiseks soovin ma öelda seda, et mitte ükski naine ei tohiks taga tõugata seda, et ta lapseootele jääks ehk anda endale mõtteliselt mingisuguse aja mille vältel võiks see juhtuda. Kes on seda teinud, see teab täpselt millest ma räägin. Seda selleks, et me ei tohiks ise teadlikult enda ellu hingel sundida sündida. Seda kõike sellepärast, et vastasel juhul me kutsume hinge liiga kiirelt füüsilisse ellu. See aga annab väga suure tõenäosuse, et ta tuleb siia ilma hirmudega, mõne suurema emotsionaalse probleemiga või terviseriketega. Ehk siis lastel tuleb lasta ise sündida ja kui sa soovid lapseootele jääda, siis ära keskendu paaniliselt sellele, et millal sa rasedaks jääd, vaid pigem keskendu sellele, et sa oled valmis last enda ellu vastu võtma ning jääd tingimusteta ootama teda. Vastasel juhul oled sina see, kes sunnib teda sündima siis, kui ta ise ei soovi tulla ehk kui ta ei ole valmis tulema.

 

Kõige suuremat rõõmu pakuvad need lapsed emadele-isadele, kes tulevad etteteavitamata või nii, et sellele ei keskenduta. Sellisel juhul on selle lapse hing ise valinud endale õige aja tulemiseks ning ta on valmis selles maailmas eksisteerima, mis tema ümber on. Rõõmu ka sellepärast, et nende laste ja tema vanemate vahel ei ole ebaselgeid katsumusi. Kõik on nii, nagu peab olema!

 

Ma näen tihti naisi, kes paaniliselt soovivad last saada ja kes ei jää mitte kuidagi lapseootele. Siis nendes naistes tekib meeletu "janu" selle järgi, et nüüd ning kohe peab see tekkima, kuna sina oled selle otsuse vastu võtnud. Elu aga ei käi nii, et sina saad kõike otsustada. Veel eriti ei saa sa otsustada seda, kelle hing sinu ellu kasvatamiseks saadetakse. Kui sinu jaoks ei ole õiget hinge veel tulnud, siis sa ei pruugi teda enda kõrvale saadagi. Kui aga see hing on sinu Auras juba olemas ja sina paaniliselt soovid tema tulekut, siis ta tuleb ebaküpselt. Ta tuleb nii, et ta ise ei soovi tulla! Kui ma näen selliseid naisi, minu esimene reaktsioon on alati, et: "palun lõpeta ära ja vabasta need mõtted". Seda sellepärast, et senkaua kuni sa paaniliselt teda ootad, siis sa blokeerid teda tulemast ja sa võid kuid ning aastaid jäädagi teda ootama.

 

See, kas sa jääd lapseootele või mitte oleneb täpselt sellest, kuidas sellel hetkel sinu Sakraaltšakra töötab ning sellest, kas sa annad lapsootele jäämiseks võimaluse. Sakraaltšakra peab töötama, et rasedus saaks üldse eksisteerima hakata. Meie Auraväljas olevad Tšakrad töötavad nii, et kord on need kinni, kord terved ja kord poolenisti terved. Kui Sakraaltšakra on kasvõi poolenisti terve sellel hetkel, siis on võimalik sul lapseootele jääda.

 

Sakraaltšakra on meie Tšakrasüsteemis teine Tšakra, mis asub otse naba all. See on energiakanal, mis on seotud viljakusega ja kui see energiakanal töötab, siis sinu emotsionaalne ning füüsiline keha teevad viljakuse suhtes koostööd. Sinu keha suudab last vastu võtta, kui see Tšakra töötab.

 

Tšakrad toituvad sinu emotsioonidest ja kui sa juhid valesid signaale enda kehasse, siis sa ei saa seda, mida sa soovid. Sa pead õppima enda emotsioone juhtima nii, et need sulle kasu tooksid ja avaksid sinu jaoks erinevaid uksi.

 

SAKRAALTŠAKRA EHK VILJAKUSE KANAL

 

Millised on need emotsioonid, mis avavad viljakuse kanali või blokeerivad selle tööd?

 

Esiteks sa pead ise olema rõõmsameelne ja sul peab olema soov lõbutseda. Kui sa tunned, et sul neid emotsioone ei ole, siis hoiad sa ise viljakuse kanalit kinni.

 

Sakraaltšakra avab enda viljakuse kanali ka siis, kui sa naudid füüsilist armastust ja sa ei tee seda vaid selleks, et lapseootele jääda. Naised suudavad enda Sakraaltšakra kiirelt seisma jätta, kui nad ei naudi seda protsessi. Seega kui sa soovid lapseootele jääda, siis sa pead keskenduma füüsilise armastuse ajal enda kaaslasele, mitte sellele, et last saada.

 

Sakraaltšakra viljakuse kanali avab ka positiivne egoism ja enesekindlus. Sa pead nautima seda, kes sa oled ja milline sa oled. Sa pead nägema iseendas ilu, sa pead olema oma kehaga rahul ja sa ei tohi end mõtetes alandada. Kui sa ei väärtusta enda füüsilist keha, siis sa suunad viljakuse kanalisse blokaade, mis ei lase sul lapseootele jääda.

 

Inimesed, kes on lahked ja on nõus teisi inimesi aitama, nende Sakraaltšakra on tervem. Inimesed, kes nõuavad ja soovivad teistest "üle" olla, nemad seavad enda Sakraaltšakra kinni. See on ka põhjus, miks lapseootele ei jää naine, kes soovib meeletult lapseootele jääda. Kuna Sakraaltšakra õpetab seda, et kui sa soovid elus midagi füüsilist saavutada, siis pead sa ise olema valmis end füüsiliselt teiste jaoks liigutama. Käsi peseb kätt on see sõnum, mida Sakraaltšakra kannab. Seega kui soovid enda viljakuse kanalit avada, siis ole lahke, ole nõus aitama, ole avatud teiste inimestega koostööd tegema ja ole nõus tingimusteta abistama, ilma selleta, et sa midagi vastu nõuaksid.

 

Viljakuse kanal avaneb ka siis, kui sa oled füüsiliselt aktiivne ja oled nii öelda tegutseja. Sakraaltšakra saab energiat sellest, kui sa end liigutad, teed trenni, käid igapäevaselt jalutamas ja teed seda kõike naudinguga.

 

Pidev istumine ja istuv töö võib samuti Sakraaltšakra energia kinni panna ning see pidurdab selle energiakanali tervenemist.

 

Viljakuse kanal avaneb siis, kui sa naudid enda elu. Naudi seda mida sa teed, ükskõik, mis see parasjagu on. Leia head sellest, mis on hetkel sinu elus ja armasta enda elu.

 

Sakraaltšakra on kinni ehk ebaterve, kui sul esinevad hormonaalsed probleemid või sinu tsüklis on ebakorrapärasus. Need on kaks ohumärki, mis annavad sulle tegelikult teada, et sinu viljakuse kanal on kinni. Kui sul neid probleeme ei ole, siis võib Sakraaltšakra lihtsalt aeglasti töötada ning selle tervendamine käib lihtsamini. Kui on näiteks olemas hormonaalsed probleemid, siis tuleb väga palju pühendada end õigesti mõtlemisele.

 

Viljakuse kanal avaneb ka siis, kui sa tegeled loominguliste asjadega. Näiteks joonistamise, kirjutamise, muusika kuulamisega.

 

Kindlasti ei tohiks karta ja enda käest pidevalt küsida analoogseid küsimusi: "Mis juhtub siis, kui ma rasedaks ei jää?", "Mis juhtub siis, kui lapsega on midagi viga?". Need samad mõtted on hirmud ja hirmuga sa suunad enda viljakust kinni ning tekitad endale ise probleeme lapseootele jäämiseks. Karma seadus näeb ette ka seda, et mida kõige enam kardad, seda enda ellu saad. Ehk ole hea ära ise blokeeri endal lapseootele jäämist ja anna endast kõik, et sa oleksid positiivne. Kui sa kardad, siis järelikult ei olegi õige aeg selleks.

 

Lapseootele jäämiseks peab olema õige aeg ja see soov peaks tulema otse südamest. See peab olema sisemine hääl, mis ütleb, et sa oled valmis, mitte läbi mõeldud plaan, et nüüd oleks õige aeg selleks. Õige aeg tuleb siis, kui sinu intuitsioon hakkab sinuga kõnelema.

 

Kindlasti ei tohiks naine keskenduda materiaalsusele ega ka materiaalsete soovide täitumisele samal ajal, kui ta soovib lapseootele jääda. Kindlasti ei tohiks kalkuleerida seda, mis lapse saamine endaga kaasa võib tuua ning milline hetk oleks hea lapseootele jäämiseks, arvestades seda, milline võib ka näiteks emapalk tulla. Kui naine keskendub materiaalsusele samal ajal, siis tema Sakraaltšakra seatakse kinni. Lapsesaamine peab tulema kogu südamest, raha ei ole see, mis määrab ära selle, kas laps võiks tulla või mitte. Kahjuks väga paljud inimesed just seda teevadki ja kui ma tajun seda, siis ma pean alati raputama seda mõtet. Andes teada, et tõesti materiaalne kindlustunne on tähtis, kuid tähtis ei ole see, et laps tuleks nii, et ta sulle materiaalselt kasulik oleks. Ühtegi hinge ei tohiks kalkuleerida rahasse. Võib-olla liialt järsk väljaütlemine, aga teisti ei saa sellele lihtsalt läheneda ja see on tõsi. Seega laps tuleb siis, kui sa südamest teda enda kõrvale soovid ja kui sa hingest, oma emotsioonidega oled valmis teda vastu võtma. Kõik ülejäänud on teisejärguline ning kõik ülejäänud on võimalik lihtsamini saavutada.

 

Sakraaltšakra ei ole ainult seotud viljakusega, kuid sellest Tšakrast oleneb, kas sa suudad last kanda tervena ja lõpuni välja või mitte.

 

BRETŠASTUNUD JASPIS "VILJAKUSE PROBLEEMIDE TERVENDAJA"

 

Bretšastunud Jaspis on see kristall, mida ma soovitan kanda siis, kui on kehas suuremad probleemid viljakusega. Bretšastunud Jaspis on kasulik tervendaja kristall neile, kellel esinevad füüsilised probleemid ja tervisemured, mis ei lase lapseootele jääda. Meestele on see kristall täpselt samamoodi kasulik, aidates meeste viljakust suurendada.

 

KARNEOOL "SAKRAALTŠAKRA TERVENDAJA"

 

Karneool on kristall, mis annab tervendavat jõudu Sakraaltšakrasse, aidates sellel terveneda, avaneda, selle energial liikuma hakata ning parandada neid emotsioone, mis suunavad Sakraaltšakrasse negatiivset energiat. Karneooli oleks väga kasulik kanda sellisel juhul käeketina, et see aitaks Sakraaltšakrat tervendada.

 

MEREVAIK "LAPSEOOTELE JÄÄMISEKS"

 

Merevaik avab sinu mõttemaailma armastavamaks, aidates sul armastusega enda kaaslast võtta ja kõike seda protsessi, mis lapseootele jäämisega kaasas käib. Merevaik ennekõike aitab lahti saada ülemuretsemisest, mis võib tekkida seoses rasedaks jäämisega. Merevaik aitab hirmutavatest mõtetest vabaks saada ja aitab avada sinu Sakraaltšakrat uue hinge jaoks.

 

PUNANE JASPIS "VILJAKUS JA RASEDUSE KAITSMINE"

 

Punane Jaspis on kristall, mis ennekõike tervendab Sakraaltšakra probleeme ja see on kristall, mis aitab sul sinu lapseootuse soovi täita. Punane Jaspis on soovide täitumise kristall neile, kes soovivad last saada.

 

UNAKIIT "TERVE RASEDUS"

 

Unakiit on kristall, mis ennekõike aitab sinu Aurasse edastada positiivseid energiaid, mis on kasulikud lapseootele jäämiseks. Seejärel aitab see kaitsta last, kui hakkad last endas kandma. Unakiit kaitseb rasedust ja aitab lapsel ning ka sul endal terve olla. Unakiit on kristall, mida sa võiksid kontaktis nahaga kanda ja samalajal hoia ka tükikest Unakiiti enda voodi all terve raseduse vältel. 

 

Kristalle tuleks kindlasti kontaktis nahaga kanda. Nendest samadest kristallidest võid luua ka enda magamistuppa voodi alla viljakuse kristallide kompleki. Ole hea, aseta need punase koti sisse ja hoia neid senimaani seal, kui laps on ära sündinud. Soovitan kindlasti ka igapäevaselt ehtena mõnda neist kristalli kanda.

 

Taimed, mis tervendavad Sakraaltšakra viljakuse kanalit

 

ASTELPAJU

 

Astelpaju on üks tugevamaid ja multifunktsionaalseid marju, mis on kasulik igaühele, kes soovib lapseootele jääda. Loomulikult soovitan ma ka lihtsalt astelpajusid süüa selleks, et enda Sakraaltšakrat tervena hoida. Isegi, kui sa ei soovi last saada, tuleb sul tegeleda enda Tšakrasüsteemiga ning Tšakrate tervis on ülioluline igaühe jaoks. Ühel Tšakral on mitmeid-kümneid eesmärke ja ülesandeid. Sakraaltšakra üheks paljudest eesmärkidest on viljakusega tegeleda. Astelpaju, kui sulle see meeldib ja sobib, siis soovitan iga päev 6-10 marja ära süüa. Soovitan seda teha puhtal kujul, et sa ei lisaks neid mõne teise toiduainega kokku. Seda selleks, et astelpaju hakkaks kiirelt kehas reageerima.

 

GRANAATÕUN

 

Granaatõun on taim, mis suurendab sinu Auras viljakuse energiat ehk see annab sinu Sakraaltšakrale jõudu tervemaks muutuda. Granaatõuna soovitan ma süüa pea igapäevaselt või ülepäeviti. Seda selleks, et kiiret tervendust enda viljakuse kanalile anda. Granaatõuna soovitan ma ka meestel süüa, et nemad enda Sakraaltšakrat tervendaksid. Kui paar soovib lapseootele jääda, siis tuleb ka mehel enda Auras positiivseid muudatusi teha.

 

GRANADILL EHK PASSION

 

Granadill on ülim viljakuse taim, mida soovitan ma süüa siis, kui on väga sügavad emotsionaalsed probleemid lapseootele jäämisel. Granadill aitab ülemuretsemisest ja paanilisest soovist lapseootele jääda lahti saada. Granadill annab Sakraaltšakrasse sellist energiat, mis vabastab sügavamaid blokaade ja selle Tšakra probleeme. Granadilli soovitan ma samuti väga tihti süüa.

 

KÕRVITSASEEMNED

 

Kõrvitsaseemned on suurepärane valik, kui sa soovid enda viljakuse kanalit tervendada. Lisa enda menüüsse kõrvitsaseemned, et see taim saaks puhastada sinu Sakraaltšakra kohal eksisteerivaid negatiivseid energiaid ning tervendada Sakraaltšakra tööd.

 

Sakraaltšakra ei soovi loomaliha ja liigne loomaliha söömine paneb väga paljude naiste Sakraaltšakra kinni. Ehk ei lase lapseootele jääda, seades viljakuse kanalile blokaade. Proovi loobuda lihast ja lase imedel juhtuda.

 

OMAVAHELINE SUHTELMINE KAASLASEGA


Kui sina ja sinu kaaslane soovite last saada, siis te peate omavahelised suhted korras hoidma. Te peate mõlemad olema avatud üksteise jaoks, palju suhtlema ja suhtlemine võiks olla väga lihtsatel teemadel ning koos tulevikust unistamina avab teievahelise kontakti. Kui teie vahel eksisteerib positiivne energia, siis lapseootele jäämine ei ole nii raske.


Kui soovite last saada, siis ei tohi tülitseda, etteheiteid üksteisele teha ja ei tohi olla suhtes tasakaalu puudust. Mõlemad peavad pingutama ja mõlemad peavad üksteisele armastust välja näitama. Füüsiline lähedus on ülitähtis ja üksteise puudutamine ning hellitamine samuti. Mida rohkem on füüsilist romantilist kontakti, seda suurema tõenäosusega teie Sakraaltšakrad teevad koostööd. Seega, kui sa soovid lapseootele jääda, siis ennekõike loo enda ja kaaslase vahele soov olla lähedased ning praktiseeri seda.


Magamistuba olgu energeetiliselt puhastatud


Magamistoa energia mõjutab väga seda, kas sinu Sakraaltšakra töötab või mitte ehk kas sinu viljakuse kanal on avatud või mitte. Magamistuba peab olema füüsiliselt korras ehk puhas. Magamistoas võiks olla armastusetaim nimega Flamingolill ja see võiks olla punaste õitega. Flamingolille kõrvale võid asetada viljakuse kristalle või sinna mullapalli peale, et need juhiksid läbi selle taime sinu ning sinu kaaslase energiasse positiivset viljakuse sõnumit.


Puhastada magamistuba regulaarselt Kaneeli viirukiga ja põleta selles toas Kaneeli küünalt. Kaneel on viljakuse taim, mis puhastab energeetiliselt sinu magamistuba.


Magamistoa aknad peavad olema puhtad ning pestud ja seda sama peab olema ka peegelpindadega.


Magamistoas ei tohiks kindlasti olla surnud taimi ja ka see ei mõju viljakuse energiale hästi, kui voodi üks pool on vastu seina. Voodi peaks olema nii, et mõlema külje pealt saaks voodisse minna.


Aseta Granaadi kristall enda ja kaaslase öökapile, et Granaadi kristall saaks suurendada teie omavahelist keemiat ning armastavat sidet.


TÄISKUU JA NOORE KUU LOOMINE


Viljakust tõstavad need kaks Kuu faasi, milleks on Täiskuu ja Noorkuu. Nende Kuu faaside ajal oled sa kõige enam avatud ja sinu viljakuse kanal muutub võimsamaks. Seega sellel päeval on ka kõige lihtsam tervendada enda Sakraaltšakrat ning ka lapseootele jääda.

Karma seadus näeb ette seda, et kui sa midagi väga elus soovid, siis sina oled see, kes esimese sammu teeb. Seega sina ole positiivne, toida end hästi ning toida ka enda emotsioone õigete mõtetega, et sinu soov saaks täituda.

Uuendatud: 05.04.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja