KLATŠIJUTT - ISEENDA KARISTAMINE

by in UUDISED, ASTRAAL INGEL .

 

Kõik teavad, mis asi on klatšijutt ja mis see endast kujutab. Või kas sa ikka tead mis see täpselt on? Sa tead, kuidas seda teha, aga kas sa ka tead, kuidas see sind tegelikult mõjutab. Kui ma räägin klatšijutust, siis ma ei räägi vaid sellest, mida kuulutatakse nii, et paljud inimesed ikka kindlasti teada saaksid. Klatšijutt ei ole vaid kuulujuttude rääkimine, see on ka oma parima tuttavaga teist inimest seljataga lahti-risti-läbi arutada. See jutt ei pruugigi teie seast edasi liikuda, kuid see on siiski klatšijutt.

 

Klatšimine on kellegi teise taga rääkimine või tema kohta informatsiooni jagamine selle salakavalas või halvustaval eesmärgil. Klatšimine on see, kui sa räägid kellestki, arutad tema eraasju ning arvustad teda seljataga. Klatšimisega kaasneb üks ja ainus emotsioon, milleks on kadedus. See ei ole viha, see ei ole viha! See on kadedus oma hiilgavas vormis. Nüüd võta korra paus... mõtle... millal sa kedagi taga klatšisid? Millal sa klatši juttu pealt kuulasid? Keegi teine peale minu ei saa sellest teada, seega mõtle-mõtle rahulikult. Nüüd, kus sa meenutasid seda, millal sa klatšiga olid seotud ja kellesse see puutus, siis nüüd küsid enda mõtetes uue küsimuse. Küsi enda käest, kui tihti sa sellise teemaga kokku puutud. Ma mõtlen seda, et kas sa ise räägid kellegiga koos kedagi taga või sa kuulad teiste klatšivestlust pealt. Nüüd jäta see kõik meelde ning loe lähemalt selle kohta, mida mina sellest arvan ning mida sina võiksid selle kõige kohta teada.

 

Esiteks soovin ma öelda sulle seda, et esmapilgul võib tunduda klatš selline süütu ning enamjaolt tagajärgedeta tegevus. Kuid siiski ma ütlen sulle seda, et see ei ole kaugeltki nii. Ma ütlen alati inimetele, kui sa julged mõelda-öelda, siis julge ka tunnistada ja vastutada. Sama moodi me vastutame ka selle eest, kui me kedagi taga klatšime. Süütu tegevus? Kaugeltki mitte.

 

Klatš on väga-väga negatiivse energiaga tegevus, mis tähendab seda, et see on nagu suur must pilv, mille sina ja sinu kaaslane tekitate, see kaaslane, kellega sa parasjagu oled klatšimisega asjakallal. Isegi siis, kui sa ise kaasa ei räägi, vaid ainult naudid seda juttu mida kuuled, siis ka sinu peakohal virvendab üks suur must pilv. Ei ole vahet, kas sa räägid või sa naudid kuulamist - ühed mustad mõlemad.

 

Klatšimise käigus vallanduvad inimeste sees kadeduseenergiad ja mida kauem, pikemalt, sügavamalt jutustatakse kellegi teemal, seda suuremaks vallandub see suur kadedusepilv. Mida rohkem sa räägid või kuulad, seda suuremaks läheb see negatiivne energia, mis vallandub selle tegevuse käigus. See on tegevus, kus sa aktiveerid enda sees ISE halva energia. Selle sama energia, millest ma koguaeg teile räägin, et loobuge, kaitske ning hoidke end. Mõtle kui julm sa saad ise enda vastu olla. Lood ise midagi sellist, mida sa enda ellu ei soovi?

 

Klatšijutu rääkimise/kuulamise käigus blokeerib sinu Juurtšakra oma töö. Kes veel ei tea, siis Juurtšakra on inimese Auras kõige esimene Tšakra ehk see asub otse Sakraaltšakra all, vaagna piirkonnas. Kes vähegi Tsakratest midagi juba teab ja kes on minu Tsakra õpetusi jälginud, siis see teab, et Juurtšakra blokeerumisel kaotavad tasapisi kõik teised ülemised Tšakrad oma energiavarud. Ehk lühidalt ja näiliselt öeldes sa lülitad end välja. Kui sa lülitad end välja, siis head emotsioonid, motivatsioon, armastuse tunne, lahkus, intuitsioon, ettenägelikkus, energia ja kõik teised väga väärtuslikud energiad peatuvad. Sa ise klatšimise käigus peatad enda energia. See on julm käitumine iseenda keha ja hinge vaatenurgast.

 

Kui sa tekitad enda sees kadedust, siis kadedus on seotud Juurtšakraga ja see sama energia blokeerib selle Tšakra tööd. Kui sa nüüd mõtled, et sa ei tunne kadedust klatšimise ajal, siis sa eksid. Sinu alateadvuses on see emotsioon olemas. Mõtle, kui sa klatšid, siis sul tekib selle jutuajamise käigus veelgi ning veelgi suurem vajadus veelrohkemgi rääkida. Vahel juhtub nii, et sa jäädki ühte ning sama asja edasi korrutama. Vahel juhtub nii, et sa ootad teiselt poolt tagasisidet, et ta veelgi rohkem torgiks seda teemat. See sama tunne, et sa soovid veel rääkida ja soovid, et keegi seda torgiks, see on kadedus. Tekib nagu janu, janu selle järgi, et keegi torgiks seda teemat - see on kadeduse üks vormidest, vajadus rääkida millestki, mis teisel on halb ja mida sina naudid. Kui sa kuulad klatši juttu pealt ja sa soovid veelgi-veelgi rohkem kuulata, siis ka see on kadeduse emotsioon. Kui sa kõike seda teed, siis sellel samal ajal sa lõhud ennast. Niisiis tekib mul küsimus, miks üldse end lõhkuda? Sul tekib kindlasti sellepeale selline küsimus, et miks see sind siis nii väga võib lõhkuda, see klatš?

 

Kirjutasin hiljaaegu just karma seaduse ja seal tõin ma ka välja selle, et mida universumisse saadad, sellele vastust ka saad. Klatši jutuga on täpselt sama moodi. Jäta meelde, et sina ei ole kohtumõistja, hukkamõistja, sul ei ole antud volitus korrigeerida inimesi ning neid karistada. Seega, kui sa omavoliliselt võtad kohtuniku rolli, siis sa saad selle eest ka vastava karistuse ehk karmat. Klatšimise käigus ja selle kuulamise ajal sa suunad selle inimese poole halba energiat, keda sa taga klatšid. Sinul on oma karma, mis jälitab sind terve elu ning karma teeb omad korrektuurid. Ta avab sinus endas negatiivse väe ning paneb sinu energia kinni, see on karistus, mis rakendub koheselt.

 

Mida rohkem sa klatšiga end seod, seda kiiremini sa end hukatusse viid

 

Mida rohkem sa kuulad, räägid ja naudid seda, seda kinnisemaks muutuvad sinu energiakanalid. Ühel hetkel juhtub lihtsalt nii, et sa ei tööta. Sa ei tööta selles mõttes, et sa ei ole õnnelik, sa oled vihane, sa ei suuda keskenduda ja sa oled kurb asjade üle, mille pärast sa tegelikult ei peakski kurb olema. Sa muutud iseenda hävitajaks ja viid end hukatusse. Tekivad närvivapustused, närvilisus, stress, paanika, paanikahood, enesekindluse probleemid ja kõikvõimalikud teised probleemid. Kaob ära ka armastus! Seda kõike sellepärast, et sa ise lülitad end kinni.

 

Klatšijutt ei kahjusta seda, keda taga klatšitakse, vaid sind ennast

 

Kui sa arvasid eelnevalt, et taga klatšimine kahjustab seda inimest, kelle kohta teema käib, siis sa eksid rängalt. See ei tee talle liiga, see annab talle vaid jõudu juurde. See, kes klatšib blokeerib enda energiavoogu ja juhatab selle inimese Aurasse, kellest jutt käib. Sa põhimõtteliselt annad enda head energiat ära ja toidad sellega teise inimese Aurat. Selle sama inimese Aurat, keda sa taga klatšisid! Nüüd vali, kas sa ikka tahad enda energiast ja õnnest loobuda või mitte. See on karma, sina soovid halba teisele, aga ise saad selle hoopis tagasi.

 

Ole ettevaatlik, millest kõneled

 

Kui sa klatšid, siis see tähendab seda, et sa räägid kellegi teise elust loo ja arvustad tema loos valikuid. Mida sa sellega teed on see, et sa jutustad loo, mille tõmbad tegelikult iseenda ellu. Inimesed, kes parastavad alkohoolikuid ja räägivad halvustavalt sellest, et kui jubedad inimesed need ikka on, mitte ei tunne kaasa, nad tõmbavad enda ellu sellega selle sama teema. Ühel päeval oled ise alkoholismi küüsis, ühel päeval oled ise pealtvaataja oma kallima alkoholi sõltuvusest. Kui sa räägid midagi teise kohta, siis sa tõmbad selle sama loo enda ellu. Sa lood ise endale kogemusi, mida sa teistes inimestes siunad.

 

Kuula passiivselt, mitte aktiivselt

 

Tahes tahtmata võime me sattuda seltskonda ja olukorda, kus kedagi asutakse taga klatšima. Siis tekib küsimus, kuidas sellest eemale hoida? See on tegelikult lihtne. Sa pead passiivselt kuulama, mitte olema aktiivne selles vestluses. Ehk sa ei tohi kuulata nii, et sa süveneksid. Sa ei tohi kaasa mõelda, sa ei tohi kaasa rääkida ja kaasa elada sellele teemale. Kui kuulad, siis kuula nii, et sind ei huvitaks see. Kui sind huvitab, siis oled osa klatšijatest.

 

Kas sa saad hinnata inimest ja tema tegusi vaid lühikese jutu korral

 

Klatšimine, klatši jutt ja levitatud jutt on vaid üks jutt. Mõtle, kas sa saad ühe loo rääkida tõetruult ära kellestki, kelle motiive sa ei tea, kelle seisukohta sa ei ole ise kuulanud, kelle elu sa ei tunne, kelle kehas sa ei eksisteeri ja kelle samme sa ei tea. Sa ei saa seda. Seega klatšijutt on lihtsalt jutt, see ei tähenda kaugeltki seda, et see oleks tõsi. Kui sa usud klatšijuttudesse, siis sa teed valiku. Sinu valik on luua sellest inimesest enda jaoks pilt. See pilt, mille sa lood läbi klatši on negatiivne ja kui sa mõistad hukka inimese, kes ei ole isegi sinuga seotud, siis ühel päeval mõistetakse sind ise hukka. Saad selle, mida ise enda ellu lood. Seega hoia eemale sildistamistest ja lase inimestel ise tõestada seda, kes nad tegelikult on.

 

Sa saad suheldud ka nii, et sa ei räägi teisi taga

 

Kui sa lõpetad ära klatšimise ja sa hakkad elama elu, kus sa ei soovi teisi inimesi hukka mõista ning enda nina nende asjadesse pista, siis sa hakkad kuulama. Kui sa soovid kellegiga rääkida, siis pigem kuula, mis temal sulle iseenda kohta on rääkida või räägi ise midagi enda kohta. Ära keskendu sellele, et sa pead mõtlema midagi, millest rääkida. Räägi endast midagi, mida sa tunned, et sa soovid jagada. See on suhtlemise mõte, et me jagaksime iseennast, mitte ei keskenduks kaugetele inimestele. Kui sa hakkad ühel päeval kuulama ja end avama, siis sa tervendad iseennast. Avad enda Südametšakra läbi selle, et sa kuulad teise inimese mõtteid ja avad enda Kurgutšakra läbi selle, et sa jagad tükike iseendast. Rääkimine ja suhtlemine on teraapia, siis ära kuritarvita seda, vaid kasuta seda enda kasuks ära.
Inimesed, kes ei klatši, nad on õnnelikud, stabiilised ja rahulikud.

 

Punane Tiigrisilm on kristall, mida kandes see blokeerib sinul soovi klatšida. See on kristall, mis aitab sul vähem rääkida teistest inimestest halba ja võtab järk-järgult sul soovi ära ka halba kuulata. Punast tiigrisilma soovitan ma kõigile, kes ise soovivad klatšimisest loobuda ja kellel on seda väga raske teha, kas iseenda või teiste mõjutuste pärast.

 

Teinekord, kui keegi tuleb ja küsib sinu käest:"Noh mis uudist, klatši ka?" - ole temast targem ja ära astu temaga koos järgmist sammu

 

Tihtipeale tullakse seltskonda, istutakse maha ning jäädakse ootama kõike seda, mida teiste kohta vahepeal teada on saadud. Kui keegi tuleb küsib sinu käest, et noh mis uudist, klatši ka? Siis sina ei tee välja sellest ja teed valiku tervema MINA poole.

 

Hoia mürgistest inimestest eemale

 

Kui sa tahad elada õnnelikku elu, kus sa juhid iseenda saatust ise ja soovid hoida enda sisemist tasakaalu, siis hoia mürgistest inimestest eemale. Suhtle vähem inimestega, kes soovivad klatšida ja suhtle rohkem nendega, kes soovivad sind kuulata, endast rääkida või rääkida kõigest muust, mis ei ole negatiivse alatooniga.
On olemas selline kristall nagu näiteks Serpentiin Jaad, mis aitab klatšijutu halva mõju eest sind kaitsta. Serpentiin Jaad on ka selline kristall, mis aitab sul klatšimisest lahti saada.

 

Serpentiin Jaad on ka selline kristall, mis aitab sinust eemale hoida "sõpru", kes tegelikult ei ole sinu sõbrad ja kes soovivad sinu kohta informatsiooni saada, et seda edasi jagada. Kanna seda kristalli või aseta kodukaitse kristallide sekka, mis asuvad kodu välisukse kõrval.

 

Ära võitle, jaga pigem armastust

 

Kui sul tekib tunne, et sa soovid klatši jutule vahele segada ja raputada teisi inimesi veidi ning näidata, et see inimene siiski on parem, kui te arvate, siis sellel ei ole mõtet. Kui sa soovid seda teha, siis lähene armastusega ja anna jutuvahele teada ilusaid sõnu temast. Öeldes, et "kõigel on oma põhjus, võib-olla see on kasulik, kindlasti ei teinud ta seda meelega, ta ei ole veel õppinud sellest, tuleb oma aeg ja ta mõistab" - analoogseid mõtteid jaga ja sa näed, kuidas sa pidurdad sellega seda kadedusepilve.

 

Jälgi end kõrvalt!

 

Kui sa soovid olla klatšivaba hing, siis ole hea hakka iseennast jälgima ja ürita aru saada, kui sa ise hakkad muutuma mürgiseks. Tõde on see, et mürgised inimesed võivad ka kõige armastavama inimese ära mürgitada, kui seda mürki on liialt palju. Kui sa tunned, et sa hakkad liialt palju kaasa mõtlema ja sõna sekka ütlema, siis peata end. Vabanda enda sees, võta enda sõnad tagasi, soovi andestust enda käest ja liigu edasi. Pea meeles sa oled siiski inimene, sa oled siia tulnud õppima ja see on täiesti normaalne, kui sul asjad kohe selged ei ole ning sul ei tule kõik alati kõige paremini välja. Piisab ka sellest, kui sa märkad, millal sa muutud kibedaks ja sa muudad seda. Sellisel juhul ei kaasne ka karma, kui sa soovid iseenda käest vabandust!

 

Süümepiin jälitab või mitte

 

Inimesed, kes on sellised, kes soovivad pigem klatšimisest eemale hoida, kuid siiski aeg-ajalt libastuvad võivad tihti peale klatšimise koosviibimist hakata süümepiinu tundma. Need süümepiinad on sellised, et pärast, kui seltskonnast on ära mindud hakkavad need samad mõtted edasi-tagasi peas ringi käima. Ning tekib esimene küsimus, milleks on: "Kas ma rääkisin liiga palju? Ah vahet ei ole!". Sinu meeled võivad hakata blokeerima sinu alatut tegu, ühtepidi saad aru, et tegid vea ja teistpidi üritad ära unustada seda. Sellel hetkel on tegelikult sul võimalik veel otsustada, kas sa kahetsed ning lähed teed selle heaks või lased karmal ebaõnne külvama hakata. Igakord, kui nii tunned, siis tea, et karmauks suletakse kohe, karma annab sulle veel viimase sõna ütlemise õiguse. Enamjaolt siiski öeldakse karmale, et "vahet ei ole, ma võtan selle karistuse" läbi selle, et blokeeritakse neid emotsioone. See on hetk, kus sa peaksid andeks paluma enda käest ja tegema heaks selle, mida külvasid.

 

Ära riku iseenda Aurat ja ära karista end. Ole puhta energiaga, jaga armastust, mitte vihkamist!

Klatšimine taandab sinu spirituaalset väge kõige madalamale astmele. Madal aste tähendab aga seda, et sul võetakse ära igasugune oskus enda elus õnne tunda ja enda elu juhtida nii nagu sa soovid. Võetakse ära soovide täitumised, tervis ja armastus.

Jagage armastust, mitte kadedust! 

 

Uuendatud: 06.04.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja