VERI - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

 

Vere unes nägemine on populaarsem, kui sa arvatagi oskad. Vere unes nägemine ei tähenda ilmtingimata halba, nii nagu esialgu võib tunduda. Ütlen seda sellepärast, et paljud, kes minu käest on just selle teema kohta nõu küsinud, on arvanud, et see on negatiivse tähendusega. See ei pruugi kaugeltki nii olla! Kui sa seletad enda unenägu, siis ole hea ALATI seleta lahti kõik tegevused, sümbolid ja emotsioonid ning ürita neid enda jaoks jutustavaks looks mõelda. Unenägu on jutustus, mis sulle antakse ja sina pead oskama seda müsteeriumit lahendada ning tõlkida.

 

VERI

 

Veri sümboliseerib elujõudu, elu, liikumist, arengut, armastust, kirge, soovide täitumist ja pettumust. See, mida tähendab veri sinu unenäos, seda saad teada alles siis, kui sa väga täpselt selle unenäo ja selles olevad tegevused enda jaoks ära tõlgid.

 

Juhul, kui sa näed pidevalt unes verd ja selle nägemine ei lõppe ära, siis sinu keha soovib saada rauda, vitamiine ja mineraalaineid ning sinu keha annab läbi une sellest sulle teada.

 

Kui sa näed unes pidevalt verd või seda juhtub tihti, siis soovitan ma sul kanda Verekivi. See on kristall, mis turgutab keha ja aitab kurnatusest taastuda. Verekivi on üks tugevamaid tervise kristalle.

 

VERITSEMINE

 

Unenägu, kus sa veritsed ehk sul jookseb kusagilt verd, sümboliseerib sinu energia kadumist. See on märk selle kohta, et sa oled kurnatud ja sa annad mõne teema juures endast maksimumi ilma puhkamiseta. Sinu alateadvus annab märku, et sul on vaja peagi puhkama hakata.

 

See võib olla ka emotsionaalne kurnatus, märk selle kohta, et sa oled vaimselt väsinud ja sul on vaja oma hinge turgutada hea ning tervisliku toiduga.

 

Kui ülejäänud sümbolid, tegevused ja üldine unenäo emotsioon on positiivne, siis on see märk selle kohta, et sa omad enda elus midagi väga hinnalist. Veritsemine võib sümboliseerida uut algust, uut eesmärki ja uut teemat, mis annab sulle võimaluse särada. Sellisel juhul ei tohiks seal halbu sümboleid ja hoiatavaid märke rohkem olla.

 

Kui keegi teine veritseb sinu unenäos, mitte sina ise, siis võib see keegi teine sinu käest energiat saada või ta võib sulle laastavalt mõjuda.

 

Unenägu, kus veritsemine ei lõppe, siis võib ka olla probleem/positiivne kogemus väga tähendusrikas ning märkimisväärne.

 

VERE VÄLJA KÖHIMINE

 

Unenägu, kus sa köhid verd välja, sümboliseerib sinu asjatut aja raiskamist millegi peale, mis ei too tulu. Kui seda teeb keegi teine, siis tema on seotud millegi "mõttetuga" ja võib ka sind sellesse proovida siduda. See on märguanne selle kohta, et "ole hea, ära raiska enda aega suvaliste asjade peale, mõtle enne, kas see on kasulik või mitte!"

 

VERE ANNETAMINE

 

Unenägu, kus sa annetad verd, on ilmselge appihüüe sinu alateadvuselt, et sa oled sattumas sügava stressi või isegi depressiooni sisse. See on hoiatus ja sul soovitatakse end turgutama hakata. Kui keegi teine annetab verd, siis on tema see, kes on stressist ja sa võid seda pealt näha.

 

VEREÜLEKANNE

 

Kui sa saad vereülekande enda kehale, siis see on märk sinu alateadvuselt, et sul on vaja inspiratsiooni, motivatsiooni ja tõuget millegi loomiseks/alustamiseks. Kui keegi teine seda saab, siis tema vajab seda. Igatahes sümboliseerib vereülekanne vajadust motivatsiooni järele.

 

Kui sa annad ise vereülekannet unenäos, siis sa päästad kedagi ka ärkvel olles. Kas annad head nõu, kaitsed või abistad, midagi head sa igatahes teed.

 

VERE JOOMINE

 

Kui sa jood unenäos enda või kellegi teise verd, siis on see märk sellest, et sa hakkad millestki kosuma. Sa saad tagasi enda elujõu ja see võib sümboliseerida ka armumist - armastuse leidmist.

 

SEINA PEAL ON VERI

 

Kui sinu unenäos on seina peal verd, siis see on hoiatav sõnum sinu alateadvusest. Selline hoiatus, mis annab sulle märku eespool tulenevast ohust. Kui sa seda unes näed, siis tõlgenda teised tegevused ja sümbolid ära enda unes, et mõista, kust kohast pärineb see ohtlik olukord. Seda selleks, et sa saaksid olla valmis ja kindlasti tähendab see seda, et sul ei ole võimalik seda probleemi ära hoida. Ole lihtsalt valmis!

 

Kui sa näed konkreetse toa seinu, siis loe selle kohta, mis erinevad toad sümboliseerivad. Maja kohta saad lähemalt lugeda SIIT.

 

VERI PÕRANDAL

 

Unenägu, kus veri on põrandal, on ettehoiatus. See on hoiatus selle kohta, et sa peaksid olema ääretult ettevaatlik oma uute tuttavatega või nendega, kes soovivad sinuga tuttavaks saada. Nende seas liigub keegi, kes on halva pärast tulnud. Võib-olla keegi, kes nuhib ja kes ei hinda sind.

 

VEREPROOV

 

Vereproovi andmine või võtmine sümboliseerib sinu väga kehva tervist. Kui sa seda unes näed, siis ole hea, tegutse kiirelt ning hakka end õigete toitudega toitma. Kui unenäos on keegi teine see, kes vereproovi annab või võtab, siis on see tema, kelle tervis hakkab üles ütlema.

 

VERI RIIETEL

 

Kui veri on riiete peal, siis tuleb peagi midagi sinu minevikust sind kummitama. Tulevad esile vanad probleemid, lahendamata asjad, vanad negatiivsed mälestused, üleelatud trauma tuleb meelde või keegi tuleb sinuga tasaarveldust tegema. Igatahes sümboliseerib veri riietel minevikku ja seda halvas mõttes.

 

OLED ÜLENI VEREGA KAETUD

 

Unenägu, kus sa oled üleni vere sees või sinu keha on üleni verine, on väga palju halba toov. See on märk selle kohta, et sind võidakse peagi hukka mõista, süüdistada ja maha teha. See on märk halvast õnnest, kus keegi teine soovib sinu nime määrida. Kui sa tunned end seal vere sees hästi, siis sul on ka sellel hetkel ükskõik, mida teised sinust arvavad. Kui sa tunned hirmu või mõnda teist negatiivset emotsiooni, siis see mõjutab ka reaalselt sind väga halvasti.

 

JALAD ON VERISED

 

Kui jalad on verised, siis võib peagi sinu põhimõtted kannatada saada. Keegi kas ei austa sinu põhimõtteid või keegi üritab sulle selgeks teha, et see mida sa tunned, arvad ja millesse sa usud, et need on valed. Küll aga ei pea see tähendama seda, et need on päriselt valed. Igaüks usub just sellesse, millesse ta ise soovib uskuda.

 

KÄED ON VERISED

 

Unenägu, kus sa näed käte peal verd, on ettekuulutus heast õnnest. Kui sa aga pesed selle vere maha, siis sa kaotad selle võimaluse. Kui veri jääb sinu kätele, siis sa saad selle õnne enda ellu.

 

SÕRMED ON VERISED

 

Kui sõrmede peal on unenäos veri või sõrmed veritsevad, siis sa hakkad enda elus looma midagi, mis hakkab vilja kandma. See on positiivne unenägu, kus sinu raske töö hakkab vilja kandma ja sinu pühendatud energia on olnud väärtuslik. See võib olla ka märk selle kohta, et sa oled päevast-päeva millegi nimel pingutanud, ilma et sa oleksid tulemust näinud ja nüüd see tulemus hakkab kohale jõudma.

 

Mida rohkem verd sinu unenäos on, seda suurem on vere sümboli tähendus ja mida vähem seda on, seda väiksem on selle tähendus.

 

Verekaotus sümboliseerib seda, et unenäo kõige tähtsam sümbol ongi veri ja selle sümboolika tähendust.

 

Vana või halvaks läinud veri sümboliseerib halba õnne, pettumust, negatiivset unenäo tähendust ja kurbust.

 

Värske veri sümboliseerib head ja positiivset unenäo tähendust. Kui unenäo seletaja juurde on kirjutatud kaks varianti, positiivne ja negatiivne, siis värske veri sümboliseerib positiivset ettekuulutust. Kui seal on ainult negatiivne seletus, siis värske veri teeb selle negatiivse sümboli leebemaks.

Uuendatud: 07.04.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja