TÄISKUU JA KÜLLUSE KANALI AVAMINE

by in UUDISED .

 

 

TALLINNA BUTIIGI AVAMINE Ennekõike soovin ma teada anda seda, et avame enda Tallinna uue kristallide Butiigi teisipäeval, 11. aprillil kell 10.00 ja ma ootan kõiki enda jälgijaid, kristallihuvilisi ja sõpru endale sinna külla. Kohtume Tallinnas Tartu maantee 50A ja ma olen vägagi avatud sind aitama ning sinuga suhtlema!

 

Tene Laul

 

Olen spetsiaalselt selleks Täiskuuks ladunud kaarte, mis sümboliseerivad selle Täiskuu väge. Kaardid räägivad mulle sellest, et sellel päeval on sul võimalus enda külluse kanalit avada läbi selliste tegevuste, mis küllust sinu ellu ligi kutsuvad.

 

Sellel nädalal loob end aprilli kuu Täiskuu ja seda teisipäeval, 11. aprillil. See on külluslik Täiskuu, mille ajal on õige aeg külluse rituaale ja maagiaid tegema asuda ning külluse kristalle puhastada ning neid kanda. Seda selleks, et sa saaksid läbi Täiskuu väe endale head õnne ja veelgi enam - materiaalset õnne ligi kutsuda. Täiskuu energiaid tuleb jälgida, et enda elu paremaks muuta. Annan sulle mõned vihjed, mis sa võiksid teisipäeval teha. Kui teisipäeval ei jõua seda teha, siis kasuta esmaspäeva õhtut või kolmapäevast päeva nende rituaalide ellu viimiseks.

 

Puhasta enda kodu Kagu nurk ehk külluse nurk ja too enda koju materiaalset õnne

 

Selle Täiskuu ajal tuleb puhastada enda kodu külluse nurk, et see paremini tööle hakkaks. Kui sa teed seda Täiskuu ajal, siis sa avad enda kodus oleva külluse kanali tööd tegema ja seega annad sa jõudu juurde ka selleks, et külluse kanal suudaks sinu koju küllust ligi kutsuda.

 

Puhastamiseks kasuta esmalt salvei suitsu, seejärel pane enda kodu kagu ilmakaarde põlema kaneeli küünal ja kaneeli viiruk. Kui soovid, siis võid kasutada kaneeli asemel ka aaloe küünalt ja aaloe viirukit. Need mõlemad taimed avavad ja puhastavad külluse kanalit.

 

Sa võid värskendada enda külluse nurka nii, et sa tood sinna Tiigrisilma kristalli ja võid sinna ka sularaha panna. Sularaha kagu nurgas tõmbab raha sinu perekonda. Kasuta sellel samal päeval ehk Täiskuu päeval samuti sularaha. Sularaha kasutamine aktiveerib sinu enda külluse kanali.

 

Lisaks Tiigrisilmale võid enda külluse nurka viia ka Kinavari või mõne teise küllust ligi tõmbava kristalli.

 

Lisa Täiskuu päeval enda külluse kristallide peale kadakamarju. Jäta need marjad sinna kuni järgmise Täiskuuni seisma. Kadakamarjad toovad head õnne ja jõukust.

 

Kui soovid täielikku kodu puhastust sellel päeval teha, siis põleta erinevates tubades külluse viirukeid. Lisaks kaneelile ja aaloele võid põletada ka patšulit.

 

Puhasta aken mustusest, mis asub sinu kodu kagupoolses ilmakaares.

 

Puhasta enda külluse taimede lehed ehk pühi lehtedelt tolmu, kasta neid ja vaheta mulda. Seda selleks, et värskendada enda külluse taimede tööd. Lisa enda külluse taimede mulla sisse erinevaid külluse kristalle materiaalse õnne suurendamiseks. Kasuta külluse nurga taimede jaoks rohelist värvi või kuldset värvi potte. Need on need kaks värvi, mis toovad sulle läbi külluse kanali head materiaalset õnne.

 

Mida teha ja mida mitte teha Täiskuu päeval

 

Kindlasti ei tohiks sa sellel päeval muretseda rahaasjade pärast ja sellistel negatiivsetel teemadel ka kellegagi rääkida. Seda selleks, et sa ise ei tõmbaks enda ellu veelgi rohkem rahamuresid. Pigem ole positiivne ja mõtle sellele, et kõik on sinu elus siiski hästi. Unista sellest, mis sinu elus võiks olla ja mida sa pigem sooviksid enda elus näha.

 

Täiskuu päeval joo kindlasti palju kummeli teed, et enda külluse kanalit avada läbi taime väe. Kummeli joomine suurendab energia ringlust Päikesepõimikust ja seal asub ka sinu külluse kanal. Eriliselt kasulik on kummel siis, kui sa samal ajal kannad mõnda küllust ligi tõmbavat kristalli.

 

Kui sa oled enda maitsetaimede istutamisega hiljaks jäänud, siis võid sellel päeval mulda panna basiiliku seemned. Sellel päeval kasvama pandud basiilik toob sulle rahaõnne ja avab sinu külluse kanali. Kui see suvel lõpuks valmis saab, siis saad süüa võimast külluse basiilikut. Teine võimalus on see, et sa ostad poti sees olevat basiilikut enda koju ja jätad selle aknalauale kasvama. Basiiliku koju toomine, istutamine ja selle söömine aprilli Täiskuu ajal toob sulle palju materiaalset õnne.

 

Söö sellel päeval ube. Oad aitavad kaitsta sind vaesuse, materiaalse ebaõnne ja erinevate materiaalsete probleemide eest. Valmista endale ja kogu perele toitu just ubadest. Soovitan sul seda teha siis, kui sa tunned, et sinu materiaalne elupool mitte kuidagi ei suju. Eriliselt hästi sobivad suuremat sorti kuivatatud oad.

 

Võid sellel päeval süüa ka aprikoose ja kuivatatud aprikoose. Aprikoosid on need, mis avavad sinu Päikesepõimiku sees oleva külluse kanali. Kui külluse kanal on avatud ja see töötab, siis sa tõmbad ise enda Auraga enda ellu head õnne ligi.

 

Õige aeg külluslike rituaalide ja maagiate tegemiseks

 

11. aprill on üks kõige paremaid aegu sellel aastal külluslike rituaalide ja maagiate tegemiseks. Seda sellepärast, et selle Täiskuu vägi aitab keskenduda sul materiaalsete soovide täitumisele. Aidates sinu soovidel universumisse minna, et need saaksid täituda.

 

"Tulekuke külluse maagia" - leiad SIIT

 

"Külluse karp - raha maagia" - leiad SIIT

 

"Külluse koju kutsumine - Täiskuu maagia" - leiad SIIT

 

"Tööedu - kristallide komplekt" - leiad SIIT

 

Õhtul magama minnes keskendu ühele konkreetsele materiaalsele soovile...

 

Täiskuu avab külluse kanali, kui sa keskendud Täiskuu ajal materiaalsetele soovidele. Kui sa Täiskuu ajal magama lähed, siis enne uinumist keskendu konkreetsele materiaalsele soovile ja jää selle peale mõeldes magama. Keskendu nii, et sa kujutad ette, et see juba eksisteerib sinu elus. Keskendu, soovi, unista ning uinu. Tänu sellisele tegevusele sa saadad läbi une enda soovi universumisse. Nüüd jääb vaid oodata seda, et see täituma hakkaks. Jäta meelde, see unistus peab olema selline, mis ei oleks ahnusega seotud. Külluslikud ja materiaalsed soovid täituvad, kui need tulevad otse südamest.

 

Soovide teele saatmise kohta saad lisaks veel lugeda SIIT.

 

TIIGRISILM - KÜLLUSE, EDU, JÕUKUSE, ÕNNE JA KAITSE KRISTALL

 

Tiigrisilm on üks kaunemaid kristalle terves kristallide maailmas, veelgi kaunim on selle hing ja sellest kristallist välja kiirgav energia. Kui sina oled Tiigrisilma kristallist lummatud, siis sul on selle kristalli väge vaja. Kas sa kannad seda kristalli, kasutad koju loodud kristallikomplektides või riputad selle autosse, igatepidi toob see sulle head õnne ning kaitset.

 

Tiigrisilm kaitseb autot!

 

Riputa Tiigrisilma päikeseratas auto tahavaate peegli külge, et see kaitseks sind, sinu kaasreisijaid ja autot liiklusõnnetuste eest. Kasuta autovõtmete küljes Tiigrisilma võtmehoidjat, see töötab täpselt sama moodi. Kanna Tiigrisilma kristalli ehtena, kui sõidad autoga, et end kaitsta liiklusõnnetuste eest.

 

Toob külluse majja ja külluslikke võimalusi sinu ellu!

 

Kanna Tiigrisilmast valmistatud ehteid, et enda külluse kanalit avada. Eriliselt kasulik on kanda Tiigrisilma talismani võimalikult pika paela/kee otsas, et see ulatuks otse Päikesepõimiku kohale. Päikesepõimik asub rindere all ja naba kohal. Kasuta Tiigrisilma kristalle enda kodus külluslike kristallide komplektides ja aseta see enda kodus kõige Kagupoolsemasse tuppa. Külluse koju ligitõmbamiseks kasuta enda kodu võtmete küljes Tiigrisilma võtmehoidjat. Tiigrisilm on see kristall, mis kutsub sinu ellu ja sinu koju head materiaalset õnne.


Kaitse perekonda kurja eest!

Tiigrisilmal on oskus sinu kodu ja perekonda kaitsta. Kasuta seda kristalli enda kodu kaitsmiseks ja aseta see enda kodu välisukse kõrvale. Kui sinu välisukse kõrvale on juba loodud kodu kaitse kristallide komplekt, siis aseta üks Tiigrisilm teiste kristallide sekka.

TIIGRISILM ON 9. APRILLIST - 16. APRILLINI 10% SOODSAM!

Uuendatud: 09.04.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja