PORGAND - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

 

Kui sa näed porgandit või porgandeid unes, siis enne, kui sa alustad porgandi sümboli lahti seletamist, sa pead enda jaoks ühe konkreetse asja selgeks mõtlema. Küsi enda käest, kas see unenägu oli hea või halb. Ehk kas sa tundsid end hästi või oli seal hirmu. Porgandil on kaks mõtet, kui see oli hea unenägu, siis see porgand toob sulle õnne ja kui seal unes oli hirmu, siis ebaõnne. Nüüd võid alustada enda unenäo lahti seletamist.

 

PORGAND

 

Porgand sümboliseerib uusi võimalusi, viljakust, head võimalust, küllust, tehtud töö eest tasu saamist ja õnnelikku perioodi, kui sinu unenägu oli positiivne. Kui negatiivne, siis ebaõnne, takistusi, probleeme, kurbust ja vaesust. Siia allapoole kirjutan sellest, mis porgand positiivses unenäos tähendab. Kui sinul oli unenägu täis hirmu, ebamugavuse tunnet ja stressi ning teised tegevused/sümbolid olid samuti negatiivsed, siis loe unenäo seletajat ja seleta see endale täpselt vastupidiseks. Kui on kirjas toob õnne, siis see sinu unenäos võib sümboliseerida ebaõnne.

 

Üleüldiselt, kui sa näed porgandeid unes, siis sinu alateadvus soovitab sul teha asju nii nagu õige on. Minna kõige õigemas suunas, kuulata iseennast ja tegutseda ilma ahnuseta - siis tuleb ka lubatud küllus ja õnn.

 

Kui sa unenäos näed vilksamisi porgandeid, siis see sama hetk, kui sa näed, siis selle sama tegevuse kohta antakse sulle teada, et sellel on õnne ja sa saad sellest enda ellu väga palju head.

 

Unenägu, kus sa näed porgandeid ja näiteks need on suuremal hulgal kuskil korvi sees, siis on see head tõotav. See on märk selle kohta, et sinu pikaajaline töö tegemine hakkab küllust endas kandma ja hakkab sulle selle vaeva eest tasu tooma.

 

Kui sa leiad unenäos porgandi või porgandeid, siis tuleb sinu ellu peagi küllus, õnn ja hea tervis.

 

Unenägu, kus porgandid on sinu käes, see sümboliseerib sinu võimalusi, mis elu on sulle pakkunud. Iseasi, kas sa nendest võimalustest ka kinni haarad ja neid kasutad.

 

Porgandi mahlal on samuti oma tähendus, selle kohta saad lugeda MAHL - UNENÄGUDE SELETAJA alt SIIT. Seal ma olen välja toonud eraldi porgandi mahla tähenduse.

 

PORGANDITE OSTMINE

 

Unenägu, kus sa ostad porgandeid sümboliseerib raha saamist. See, kustpoolt see raha tuleb, seda võivad teised sümbolid, inimesed ja tegevused sinu unenäos ära seletada. Kui sa ise müüd porgandeid, siis sina jagad raha välja. Kui keegi teine ostab porgandeid unes, siis temaga võib see rahaline teema seotud olla. Võib-olla see oli just sinu tööandja, kes seal unes oli ja see tähendab seda, et ta annab peagi sulle vastava tasu. Porgandid igatahes sümboliseerivad raha, mille sa oled välja teeninud või see on õige, et sa selle endale saad.

 

PORGANDITE SÖÖMINE

 

Porgandite söömine sümboliseerib väga hea võimaluse tulekut, midagi, mida sa oled juba väga ammu enda ellu oodanud. Porgand sümboliseerib ka äkilisi muudatusi, seega see "miski" võib tulla väga ootamatult. Kui sa ise sööd porgandeid unes, siis oled sina see, kes õnnega kuhjatud saab. Kui keegi teine sööb sinu unenäos porgandeid, siis on see tema, kelle kohta sa häid uudiseid kuuled või te mõlemad saate osa sellest õnnest.

 

Kui sul on unenäos meeletu vajadus porgandite järgi ehk sul on meeletu isu, siis on sul ka tegelikult vajadus vitamiinide järgi. See on märk selle kohta, et sinu keha soovib rohkem vitamiine saada ja sinu alateadvus soovitab porgandeid süüa. Porgandites on vitamiinid, mis sinu keha vajab.

 

Unenägu, kus porgandid on valmis söömiseks annab sulle teada, et sa liigud mööda õiget suunda, mis toob sulle materiaalses mõttes õnne. Porgandid on valmis söömiseks tähendab seda, et need on ette valmis tehtud, pestud ja sinu ette antud.

 

PORGANDITE PESEMINE

 

Unes porgandeid pestes antakse sulle teada, et sa saad varsti kellegi kohta teada häid uudiseid. Need uudised ei ole sinuga seotud, kuid see uudis teeb sulle rõõmu.

 

PORGANDITE RIIVIMINE/VIILUTAMINE/HAKKIMINE

 

Unenägu, kus sa näed, et sa ise viilutad või riivid porgandeid sümboliseerib heade uuenduste ellu tulekut. Uuendused, mida sa ise hakkad enda ellu looma. Kui seda sama tegevust teeb keegi teine ja sina vaatad seal unenäos pealt, siis sinu ellu tuuakse uuendus. Seda selles mõttes, et saatus toob sulle head õnne ja muudatusi. Seega, kui sa näed midagi sellist enda unenäos, siis oota ja vaata, varsti hakkavad muudatused tulema.

 

PORGANDITE ISTUTAMINE

 

Porgandite istutamine ehk maha külvamine sümboliseerib uut tööga seotud algust. On midagi, mida sa enda töö juures muudad, võib-olla sa vahetad töökohta või sa hakkad teises suunas tööd tegema. Inimestele, kes tegelevad ettevõtlusega, nendele sümboliseerib porgandite külvamine uusi projekte. Porgandite külvamine sümboliseerib õigeid valikuid.

 

LISAKS UNENÄOS OLEVALE TEGEVUSELE, SUL TULEB LAHTI SELETADA KA SEE, MILLISED PORGANDID OLID:

 

Pahaks läinud porgandid sümboliseerivad suurt tööd, vaeva nägemist ja pinget enne seda, kui küllus või tulemus võib sinu juurde tulla. See on vihje selle kohta, et sul on eesmärgi poole jõudmiseks vaja palju aega ja vaeva näha.

 

Värsked porgandid sümboliseerivad kiireid muudatusi paremuse poole ja värsked porgandid sümboliseerivad ka suurt õnne ning jõukust.

 

Erksat tooni porgandid on head õnne endas kandvad. Mida erksam on porgand, seda suurem on positiivne sõnum selles sümbolis.

 

Mustad ja tuhmid porgandid sümboliseerivad vähest õnne ja see võib olla unenäos, kus porgandil ei ole nii suur roll sinu sõnumis. Tuhmid porgandid sümboliseerivad väga väikest raha kogust.

 

Magus või kibe porgand ka sellel on oma tähendus. Magus sümboliseerib head õnne ja kibe ebaõnne või kättesaamatut õnne.

Uuendatud: 11.04.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja