INGLI SÕNUMID - NUMBER 190

by in UUDISED, SÕNUMID INGLITELT .

 

Inglid saadavad meile pidevalt sõnumeid ja märke, meie peame olema targad ning oskama need enda jaoks lahti seletada. Kui sa oled viimasel ajal näinud number 190 või korduvalt hakanud seda numbrit igal pool nägema, siis sinu Inglid soovivad sulle sõnumi edastada. Iga numbrikombinatsiooni sees peitub salajane sõnum. See, kuidas aru saada, kas number, mida sa näed on sinu Ingli poolt või mitte, seda on väga lihtne tähele panna. Kui see on sulle saadetud, siis sinu mõtted lihtsalt peatuvad sellel ja sa tunned, et see on sulle sõnumina toodud või, et sa pead seda märkama.

Kui numbrid on kolme erineva numbriga kombineeritud, nagu on 190, siis on numbrite järjekord ülioluline. Seega 190 ei tähenda seda sama, mida tähendab 109 või 901.

190 - Number 190 saadetakse sinu teele sinu enda Inglite poolt siis, kui nad annavad sulle väga kasulikku informatsiooni. See informatsioon tuleb kellegiga vesteldes või läbi selle sama, mida sa täna öösel unes nägid. Nad toovad sulle number 190, kui sa pead kuulama väga tähelepanelikult seda, mis sulle räägitakse. Seega kui nüüd 190 nägemise ajal sa suhtled samal ajal kellegiga, siis ole väga tähelepanelik. Ta võib sulle rääkida midagi, mis on sinu jaoks ülioluline.

Kui sa oled samal ajal üksinda, kui sa number 190 näed, siis peagi võib keegi sinu eluteele sattuda ja sulle sõnumi tuua. Kuula tähelepanelikult kõiki, kes täna sinu teele satuvad. Kui sa näed 190 enne magama minekut, siis on see märk selle kohta, et öösel võid sa Inglite käest sõnumi saada.

Kui sa oled aru saanud, miks 190 sinu teele on saadetud ja sa mõistad, mille kohta see sõnum käis, siis hakka tegutsema. Inglid ootaksid, et sa kuulaksid märke. Ole hea ja tee seda!

190 sümboliseerib märgi lugemist ja kohest reageerimist, seega see informatsioon, mis sinu teele saadetakse, seda tuleb sul kiiresti ka kasutada. See ei ole lihtsalt asi, mida sa peaksid teadmiseks võtma, see on asi, mida sa pead kohe ära kasutama.

Ole tähelepanelik, jälgi märke ja tegutse koheselt!

Kui sa soovid Inglite sõnumeid rohkem näha, siis soovitan sul enda koju tuua Phosposideriidi kristalli. Phosposideriit ühendab sind enda Inglitega ja aitab luua sul nendega head suhtlemist. Sa võid ka seda kristalli kanda, et Inglitega ühenduses olla. Lisa see teiste Inglite kristallide sekka enda voodi alla, et unes prohvetlikke märke näha. 

Uuendatud: 12.04.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja