PRUUNID SILMAD - MIDA NEED SINU KOHTA ÜTLEVAD

by in UUDISED, ASTRAAL INGEL .

 

Silmade värvus annab meie hingele konkreetsemaid iseloomu omadusi, mis tähendab seda, et meie silmade värv mõjutab seda, kes me tegelikult oleme. Silmad on hinge peegel ja silmade värvusega paljastame me teistele inimestele veidi seda, kes me tegelikult hingesügavuses oleme. Ehk milline on meie temperamentsus ja meie emotsionaalne seis. Eelnevalt olen ma kirja pannud samal teemal roheliste silmade kohta ja selle artikli leiad SIIT.

 

Pruunide silmadega inimesi on terves maailmas kõige enam ja pruunid silmad sümboliseerivad väga lühidalt kokkuvõtvalt inimest, kes on väga emotsionaalne. Emotsionaalne selles suhtes, et pruunide silmadega inimene on temperamentne.

 

Pruunide silmade puhul võib olla kahte sorti pruuni. Kõige enam levinud pruun silmade värvus on tumepruun ja vähem levinud värvus on helepruun ehk pähklipruun. Nendel kahel värvil on vahe vahel ja kui sa hakkad iseenda kohta lugema, siis esmalt vaata, kas sa oled tumepruunide silmadega või helepruunide silmadega. Seda sellepärast, et nendel kahel värvusel on erinevad spirituaalsed tähendused, mida need meie hingede kohta paljastavad.

 

TUMEPRUUNID SILMAD

 

Tumepruunid silmad annavad sinu Aurasse sellise energia, et teised tunnevad seda, kuidas sa soovid olukordi juhtida või sa oled enesekindel. Kui see tuleb sulle endale üllatuseks, siis tõepoolest tumepruunide silmadega inimesed tunduvad teiste inimeste jaoks vägagi enesekindlad. Nende Auras eksisteerib selline energia, mis saadab teistele inimestele signaale, et: "Hoia eemale, kui asja ei ole!". Seda ei tee tumepruunide silmadega inimene ise teadlikult, vaid see on energia, mida tema Aura endaga kaasas kannab. Loomulikult on iga inimese hinges ebastabiilsemaid aegu ja enesekindlamaid perioode, kuid tumepruunide silmadega inimene ei näita seda teistele kergelt välja. See kuidagi lihtsalt ei paista välja.

 

Tumepruunid silmad kannavad endaga kaasas energiat, mis muudab selle hinge temperamentseks. Temperamentsus veel eriti armastuses ja armuasjades. Nad on hingelt tulised ja kirglikud armastajad ning võivad ääretult kergelt ära armuda. Tumepruunide silmadega inimesed on kiired armujad ja nad ise naudivad ka väga teiste inimeste tähelepanu. See, et nad onarmujad, see ei tähenda seda, et neil oleks meeletult palju suhteid. Lihtsalt nad jõuavad selle "liblika efektini" väga kiirelt ja see sama kiirelt ka läheb üle, ning tuleb uuesti, läheb üle, tuleb uuesti ja taaskord läheb üle. See on märk selle kohta, et tumepruunide silmadega inimesed on armastajad. Nendele on väga tähtis emotsionaalne side ja nad otsivad enda ellu alati "seda õiget". Selle õige inimese leidmine on väga oluline ning vahel võib see isegi kinnisideeks muutuda.

 

Kui nad ise on sellised armujad ja neile meeldib tähelepanu, siis nad ei salli seda, kui nende kallim tähelepanu armastab. Nad on alateadvuses suhteliselt armukadedad. Mis on minu oma, see on minu oma.

 

Tumepruunide silmadega inimesed soovivad tihti puhata ja neil on väga palju aega vaja enda sees asjade selgeks mõtlemiseks. Neil on vaja vabadust või õhku, mida hingata. See tähendab seda, et tumepruunide silmadega inimene võib tihti lihtsalt korra eemale jalutada seltskonnast, et lihtsalt enda mõtetes korra ringi käia. See on nende sisemise rahu ja tasakaalu loomiseks vajalik. Kui näiteks roheliste silmadega inimesed on ülikiire reaktsiooniga ja nad suudavad suure rahvakarja sees teha otsuseid, siis tumepruunide silmadega inimene peab selleks veidi aega leidma. Nad on küll temperamentsed, aga seda teisel teemal ehk armastuses või inimsuhetes.

 

Tumepruunid silmad paljastavad inimeses sellise omaduse, mis on liialt kiire teise inimese suhtes seisukoha võtmine. Tumepruunide silmadega inimene võib liialt kiirelt jääda uskuma inimese headusesse või näha temas negatiivsust, isegi kui seda seal tegelikult ei ole. Seega nad langetavad väga kiirelt inimeste suhtes otsuseid ja mõeldes, kas ta nüüd võiks ellu kuuluda või mitte. Vahel nad teevad päris suuri vigu, seda sellega, et nad ei anna lihtsalt teisele inimesele aega end tõestada. Tumepruunide silmadega inimesed soovivad elada kiirelt edasi, seega selliseid otsuseid tuleb ka kiirelt nende meelest langetada.

 

Tumepruunide silmadega inimesed on emotsionaalselt ühed tugevamad, nad suudavad kannatada füüsilist ja emotsionaalset valu kümneid kordi rohkem, kui heledamate silmadega inimesed. See ei tähenda aga seda, et nad oleksid tundetud - kaugeltki mitte, nad on väga kirglikud ja nende üheks elu eesmärgiks on olla armastatud. Kuid nad kannatavad valu, nad ei nõrke nii kiirelt, kui heledate silmadega inimesed. Nad langevad ka aeglasemini stressi ja depressiooni küüsi, mis on väga hea omadus.

 

Tumepruunide silmadega inimesed võivad teiste jaoks kohati esmapilgul tunduda ülbed või upsakad. See on ka põhjus, miks väga tihti võib tumepruunide silmadega inimene kuulda lauseid: "Alguses ma arvasin, et sa oled ülbe" või "Alguses ma pelgasin sind".

 

Tumepruunide silmadega inimese põhiliseks eesmärgiks on saavutada koduses elus ja armastatud inimestega harmooniat. Nad ei salli, kui armastatud inimesed omavahel läbi ei saa ja nad soovivad iga hinna eest enda kodu armastavaks muuta. Kodu on nende jaoks väga tähtis ja pereliikmed on need, kes suudavad tumepruunide silmadega inimesele kõige enam haiget teha.

 

Tumepruunide silmadega inimeste kehakeel on väga väljendusrikas. Nad tihtipeale kasutavad enda käsi ja näoilmeid, et end väljendada. Kui nad on rõõmus, siis nad võivad sinu ees tantsida, kui nad on vihased, siis nad võivad raevu väljendada läbi kerge agressiooni või äkiliste liigutuste. Kui nad on kurvad, siis nad võivad sinu ees ka nutta.

 

Kui sul on tumepruunid silmad, siis need on need iseloomu omadused, mida sa endaga kaasas kannad ja lisaks kõik see, mis sinu numeroloogia sulle räägib, mis sinu nimi sulle annab ja millise sodiaagi all sa oled sündinud.

 

HELEDAMAD EHK PÄHKLIPRUUNID SILMAD

 

Kui tumepruunid silmad on enimlevinud silmade värvus terves maailmas, siis heledamad pruunid ehk pähklipruuni värvi silmad on haruldasemad ning neid leidub vähestel. Ka selle tõttu on pähklipruunide silmadega inimesed küllaltki keerulise ja erilise iseloomuga. Lühidalt öeldes on nad väga suure sisemise maailmaga, mida enamus inimesed ei suuda tähelegi panna ehk ei suudeta näha, mis selle inimese sees tegelikult toimub.

 

Pähklipruunid silmad on salapärased, nende sisemine maailm on salapärane ja nad ei avalda väga kergelt seda, mida nad tegelikult tunnevad või mõtlevad. Andes inimestele tihtipeale ka valesid signaale, tihtipeale olles positiivsed ka inimestega, kes nendele absoluutselt ei meeldi. Pähklipruunid silmad annavad oskuse end kaitsta halbade inimeste eest nii, et sa ei näita, et sa kardad teda või nad ei paljasta enda tõelist "mina" vestluse käigus. See on kaitsev positsioon, mis tuleb hinge seest loomulikult välja.

 

Pähklipruunid silmad kannavad mõnda analoogset energiat endas, mida omavad ka tumepruunid silmad. Pähklipruunide silmadega inimesed on emotsionaalsed, tundlikud, haavatavad, kuid nad ei näita seda teistele välja. Täpselt samamoodi suudab tumepruunide silmadega inimene end enesekindlana näidata.

 

Pähklipruunide silmade taga on tegelikult väga loominguline, muusikat armastav ja suure fantaasia maailmaga inimene. See inimene tihtipeale elab enda loomingulist poolt sisse poole ja tal võib minna väga palju aega, et teistele välja näidata, mis ta tegelikult oskab ning milles ta tegelikult hea on.

 

Pähklipruunide silmadega inimesed on üldiselt väga rõõmsameelsed ja teistele inimestele nad hakkavad väga kiirelt meeldima. Teised inimesed tunnevad end tema seltsis hästi ja turvaliselt.

 

Väga raske on aga teistel inimestel pähklipruunide silmadega inimese hinge sisse näha, seda kõike sellepärast, et ta näitab endast välja rahu ka siis, kui seda rahu kaugeltki ei ole. See ei tähenda seda, et neid inimesi oleks raske endast välja viia, nad lihtsalt keelduvad sinu manipulatsioonile allumast ja nad tunnevad, et nad ei tohi sinu ees enda nõrkus väljendada. Oma kurbust võivad nad üksi läbi elada nii, et keegi ei saa mitte kunagi sellest isegi teada.

 

Pähklipruunide silmadega inimesed tunduvad teiste jaoks alati tugevad, seda sellepärast, et nad teavad, et oma nõrkust ei pea teistele välja näitama.

 

Need inimesed oskavad väga hästi saladust hoida või salatseda ning seda nad teevad ka tihti siis, kui ei ole vajadust midagi salajases hoida. Seega nad ei soovi eriti asju välja rääkida, mis nende endaga on seotud. Pigem võivad nad rääkida millestki muust ja kellestki teisest.

 

Pähklipruunide silmadega inimesel on väga palju kannatlikkust, nad võivad kaua oodata muudatusi ja anda teistele inimestele aega. Kuid ühel hetkel, kui karikas täis saab, siis nad lahkuvad sellest situatsioonist või inimese juurest jäädavalt. Enne seda võib nende poolt tunduda kõik korras olevat.

 

Pähklipruunide silmadega inimesel on vaja palju elus muusikat kuulata, muusikaga tegeleda või midagi loomingulist enda ellu lülitada, siis on ta hing tasakaalukas.

 

Inimese keha on täis märke, üheks märgiks on silmad - nendes peitub sinu hinge iseloom ja sinu tõelised tunded!

Uuendatud: 13.04.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja