VABASTA MATERIAALNE EBAÕNN JA ASENDA SEE KÜLLUSE VÄEGA

by in UUDISED .


Just oli Täiskuu, mis avas sinu materiaalseid soove universumi poole liikuma ja aitas täita läbi erinevate külluse ning edu rituaalide sinu materiaalseid soove. Nüüd on kohe-kohe tulemas Kuu faas, milleks on Kuu viimase veerandi loomine. See sama päev on nüüd kolmapäeval, 19. aprillil. See päev on väga oluline, seda sellepärast, et ka see kuu faas on seotud materiaalsusega. Seda kõike sellepärast, et me eksisteerime veel Jäära mõjutuse all, mis annab ka kuu faasidele materiaalsemaid eesmärke.

Nüüd, 19. aprillil avaneb selline energiaväli, mis aitab sinu hingest ja sinu eluteelt vabastada materiaalset ebaõnne. Seda selles mõttes, et see aitab likvideerida takistusi, mis ei lase sul enda tööd nautida, ei lase sinu tööl edeneda, äril õitseda ja mis ei lase sul tööd leida, kui sa oled töötu. See on kasulik ka neile, kes tunnevad, et nende elus on seisak ja mitte kuidagi ei liigu need materiaalsemad teemad. Järelikult sinu enda energiaväljas on seisak ja sinu materiaalsem energia ei liigu. Selle energia saad sa vabastada nüüd, 19. aprillil, kus Kuu toetab erinevate probleemide vabastamist ja eluga edasi minekut.

Kuu viimase veerandi loomine on väga kasulik periood vanadest asjadest vabanemiseks ja sellel korral, kus see Kuu faas on seotud materiaalsusega, aitab see energiaväli, mida Kuu endast meie poole kiirgab, vabastada materiaalseid probleeme ja seisakuid. Sa võid seda päeva ka selleks kasutada, et värskendada enda energiavälja küllusliku väega ja seda eriti ma soovitan neil teha, kes nüüd aprilli Täiskuu ajal ei jõudnud erinevaid külluslikke rituaale teha. Nüüd avaneb sul uuesti võimalus veidigi külluslikku energiat enda ellu tuua. Seda sellepärast, et Kuu viimase veerandi loomine sellel korral aitab sinu energiaväljas olevad energiad positiivsel eesmärgil uuesti tööle panna.


Aga mida siis teha 19. aprillil ja kuidas sa siis saad likvideerida enda eluteelt materiaalset ebaõnne? Esiteks - sellel päeval on väga hea aeg tegeleda vanade võlgade kustutamisega. Kui sul on mõni võlg õhus, tegemata töö, lõpetamata töö, siis võta see päev ja tee see lõpuni. Kui sa soovid, alusta juba täna, et sa jõuaksid 19. aprilli õhtuks endaga valmis. Kui me lõpetame erinevaid materiaalseid lõpetamata otsi just 19. aprilli õhtuks ära, siis see sama Kuu energia aitab kiiremini vabastada halvast ja seisvast energiast sind. Kui meil on tegemata töid, siis need hoiavad külluse liikumise kinni. Seega tee enda töö lõpuni, mis ootab juba väga kaua sinu panust!

 

On olemas mõned kristallid, mis aitavad materiaalsest ebaõnnest vabaneda. Neid kristalle on hea 19. aprillil, enne seda ja peale seda kanda. Seda selleks, et kristall suudaks läbi Kuu faasi sinu energiaväljast likvideerida ebaõnne. Kui sul ei ole ühtegi neist kristallidest, siis on just väga hea 19. aprillil hakata seda kristalli endaga kaasas kandma. Kui sa hakkad kristalli kandma, siis soovitan sul mitmed ööd seda talismani padja all hoida ja uuesti päeval kanda ning öösel uuesti padja all hoida. Seda selleks, et kristall saaks maksimaalselt sinuga koostööd teha. Üheks materiaalse ebaõnne vabastaja kristalliks on selle nädala kristall Roheline Aventuriin. Rohelisel Aventuriinil on oskus eriti hästi tööga seotud probleeme likvideerida. Kuna Roheline Aventuriin on seotud tööga, siis see aitab sul paremini enda tööd teha, edukamaks saada ja kasvõi paremat töökohta leida. Teiseks üheks väga tugevaks materiaalse ebaõnne likvideerijaks on Püriit-Tripliit ja ka lihtsalt Püriit ise. Loomulikult ka just nüüd eelneva nädala kristall, milleks oli Tiigrisilm.

"VABASTA KODUS OLEV EBAÕNNE ENERGIA"


Kindlasti soovitan ma 18. - 20. aprill puhastada enda kodu põhjapoolne ilmakaar, mis tähendab seda, et sa leiad esmalt üles selle toa, mis asub põhja ilmakaares ja seejärel asud seda puhastama. Põhi sümboliseerib tööedu, materiaalset edu ja isiklikke saavutusi, lisaks rahule ning heale unele. Enda kodus tuleb sul seda ilmakaart puhastada ja täiustada, kui sa soovid materiaalsest ebaõnnest vabaneda.


Ennekõike soovitan ma põletada Jasmiini viirukit kodu põhjapoolses ilmakaares. Seda selleks, et vabastada enda kodus olevat halba energiat, mis takistab sul tööl edukas olla. See on kasulik ka selleks, et vabastada muremõtteid seoses töö ja rahaasjadega. Jasmiin on meeli rahustava toimega, mis aitab sul vabaneda ülemõtlemisest ja liigsest muretsemisest. Lisaks Jasmiinile on alati hea kasutada samal ajal ka Salvei rituaalitaime või Palo Santo puud. Kui sinu perekonnas või sinu isiklikus elus materiaalne pool seisab ning ei ole mitte kuidagi tunda, et midagi paremaks läheb, siis soovitan sinna ilmakaarde lisada Rohelise Aventuriini kristalli. Seda sa võid ka nii teha, et kui sul on seal mõni taim, siis paned lihvimata Rohelise Aventuriini tükid, väikesed chipsi kristallid või poleeritud kristallid sinna taime mullale või poti sisse. Nii sa saad läbi taime väe hoida neid kristalle seal ilmakaares töös. Roheline Aventuriin likvideerib materiaalseid muresid ja ebaõnne.


Lisaks sellele võid sa puhastada enda põhja ilmakaares oleva toa. Puhasta peeglid, tuuluta tuba, pese korralikult põrandad ja isegi seinad ära. Likvideeri seisvaid ja vanu asju, mida mitte keegi teie kodus enam ei kasuta. Seda kõike sellepärast, et need samad elemendid võivad ebaõnne sinu teel kinni hoida.


"MATERIAALSE EBAÕNNE PUHASTAJA TEE"

19. aprillil valmistada endale kindlasti sellist teed, mis aitab sinu energiaväljast vabastada materiaalset ebaõnne. Tee on väga lihtne, seda tuleb lihtsalt terve päeva vältel juua. Kui sul on vähegi soovi, siis võid seda enne Kuu viimase veerandi loomise päeva ja ka peale seda edasi teha. Sellisel juhul teed sa endale korralikku Aurapuhastust ja vabastad enda hinges olevat ebaõnne ja lased asjadel paremaks muutuda. Tee endale Aedsalvei teed ja lisa sinna sisse ka veidi piparmündi lehti. Aedsalvei puhastab sinu Aurat ja kui sa lisad sinna piparmünti, siis see vabastab konkreetselt sinu hingest materiaalset ebaõnne. Ära kindlasti jäta piparmünti lisamata, seda selleks, et see ikka õigesti toimiks. Kui sa piparmünti ei lisa, siis see ei reageeri materiaalsusele, vaid aedsalvei puhastab lihtsalt üleüldiselt sinu Tšakraid. Kui sa ei tea, kust kohast saaksid aedsalveid tee tegemiseks, siis kõige lihtsam viis on seda leida apteegist.

 

"KÜÜNLA RITUAAL MATERIAALSE PROBLEEMI VABASTAMISEKS"

 

Sa saad teha 19. aprillil, päev enne seda või päev pärast 19. aprilli ühte imelihtsat küünla rituaali enda materiaalse probleemi ära saatmiseks ning sellest vabanemiseks. Küünla rituaalid on alati väga lihtsad ja tänu küüla leegile ning õigele "sõnumisele" saame me enda energiaväljast teatud asju universumisse saata. Kui sa soovid seda teha, siis tee seda täpselt nii nagu ma olen selle siia kirja pannud.

 

- Kui soovid, siis kanna samal ajal Rohelise Aventuriini kristalli või eelpool välja toodud materiaalse ebaõnne vabastaja kristalle, mis annavad sulle head materiaalset õnne peale probleemi vabastamist.

 

- Sul läheb vaja kindlasti sellist rituaaliküünalt nagu selleks on Männi küünal. Mänd annab küünlale vajaliku väe, mis aitab kiirelt sinu soovil universumisse jõuda ning materiaalsel ebaõnnel sinu Aurast vabaneda.

 

- Sul läheb lisaks Männi küünlale vaja tikke, jämedat meresoola ja Rohelise Aventuriini kristallikest.

 

Kui sa soovid rituaali teha, siis leia enda kodus selline koht, kus sa saaksid seda mugavalt teha ja sa pead lihtsalt arvestama sellega, et küünal jääb mitmeteks päevadeks ühele kohale seisma ning seal sa põletad selle ka lõpuni.

 

Kui hakkad rituaali tegema, siis asetad küünla kuumakindla aluse peale, raputad suuremal hulgal meresoola ümber küünla ja nüüd võtad tikud. Tikkudega küünalt põlema pannes keskendu enda probleemile. Olgu selleks probleemiks siis tööpuudus, äri mitte õitsemine või lihtsalt ei jätku perekonnal toimetulekuks raha. Keskendu probleemile ja nüüd süüta küünal nii, et sa ütled selle probleemi kohta enda mõtetes: "Vabastan materiaalse ebaõnne". Seda sama lauset saab kasutada kõikide probleemide puhul. Sul tuleb lihtsalt enne küünla süütamist keskenduda probleemile.

 

Kui küünal põleb, siis võtad Rohelise Aventuriini kristalli ja peidad selle meresoola sisse. Kui meresoola on liiga vähe, siis raputad kristalli peale veel lisaks ka juurde seda.

 

Jätad küünla põlema, kristalli soola sisse ning lased esimesel õhtul sellel küünlal põleda senimaani, kuni võimalik. Kui sa soovid küünalt kustutada, siis korrutad uuesti enda mõtetes "Vabastan materiaalse ebaõnne". Kui sa seda teed, siis keskendu ka sellele, millest sa lahti sooviksid saada. Järgmistel päevadel põleta iga päev küünalt. Kui süütad, siis keskendud probleemile ja lausud selle sama lause. Kui paned küünla kustu, siis teed seda uuesti.

 

Jäta meelde! Küünal peab kuni soola ääreni ära põlema Noore Kuu loomise päevaks. Noorkuu loob end 26. aprillil.

 

Kui küünal on soolani ära põlenud, võtad küünla ja viskad selle minema koos soolaga. Kristalli asetad enda kodu põhjapoolsesse ilmakaarde teiste kristallide sekka või sellest saab sinu esimene põhja ilmakaare kristall. See sama Roheline Aventuriin kannab endaga kaasas seda mõtet, millest sa soovid vabaneda. See kristall ei tohiks sinu juurest kindlasti enne seda ära minna, kui sinu soov on täitunud. Kunagi hiljem, kui soov on täide läinud, siis võid selle kristalli võtta ja vabasse loodusesse viia.

 

"MATERIAALSE EBAÕNNE VÄLTIMISEKS"

 

Jagan mõned nõuanded selle kohta, kuidas sa saad ise enda elust materiaalset ebaõnne eemal hoida, et see mitte kuidagi ei saaks sinu ellu ligi tulla. Sellised võtted hoiavad pidevalt sinu külluslikku energiat töös.

 

- Kanna sularaha kaasas, kasuta sularaha, hoia sularaha rahakarbis ja kogu endale mõnel kindlal eesmärgil raha. Sularaha kasutamine toob head materiaalset õnne ja kui sa oled loonud endale külluse nurga, siis kasuta ka seal sularaha kristallide seas.

 

- Kingi teistele inimestele kingitusi ja seda otse südamest. Selline tegevus avab sinu energiaväljas külluse kanali ja aitab külluse karmal positiivselt sinuga tööd teha. Karma seadus näeb ette seda, et kui sa soovid enda ellu midagi, antud juhul siis materiaalset, siis pead seda ka ise välja andma.

 

- Ära ole ahne, kui sa materiaalseid mõtteid mõtled ja unistad rahast. Mõtesta see ümber armastusega, mõtle selle peale, et sul on seda vaja, et enda perekonnale süüa pakkuda või nendele sooja kodu luua. Ahnus on see, mis blokeerib sinu õnne.

 

- Põleta regulaarselt külluse viirukeid, Palo Santo puud ja külluse küünlaid enda kodus. Need samad viirukid ja küünlad puhastavad kiirelt ebaõnne tekitava energia, mis koju on tekkinud.

 

- Puhasta ja lae enda materiaalse õnne kristalle regulaarselt rituaalitaimedega ning geoodidega. Sellisel juhul ei lõppe need töötamast ja nad saavad pidevalt filtreerida sinu energiaväljast ebaõnne minema.

 

- Ole ise positiivsem ja usu paremasse tulevikku, nii sa saadad endast välja positiivseid signaale ning alateadlikult küsid enda ellu õnne juurde.

 

- Lisa enda menüüsse mõned taimed, mis likvideerivad materiaalset ebaõnne. Sobilikud on näiteks aedsalvei tee, piparmündi tee, sellerivarre söömine ja ka köömnete toidu sisse lisamine on selleks kasulik.

 

- Hoia enda kodu korras ja puhas ning ära lase mitte kunagi prügil seista kuskil nurgas. Puhtas kodus liiguvad külluslikud energiad kiiremini ja puhas kodu ei lase halval õnnel koju seisma jääda.

 

- Too enda koju aaloe taim ja jäta see enda külluse nurka kasvama. Lisa aaloe taime poti sisse külluse kristalle, et aaloe saaks kaitsta sinu perekonda materiaalse ebaõnne eest.

 

ROHELINE AVENTURIIN NÄDALA KRISTALLIKS 16. APRILL - 23. APRILL

Elevandi võtmehoidja kodu võtmete külge "Õnne perekonda kutsumiseks"

Rohelise Aventuriini elevandi võtmehoidja aitab kodule head energiat luua ning küllust majja kutsuda. Eriti töötab see tööedu võimendamisega, aitab perekonda head sõpruse õnne tuua ja aidates üleüldse perekonnale head mainet tuua.

Rohelise Aventuriini käeehe "Tööedu käekett"

Rohelisel Aventuriinil on oskus tuua tööedu ja head materiaalset õnne. Seda on hea kanda töö tegemise ajal, et enda töösse tuua küllust. Läbi selle külluse aitab see sinu materiaalsel seisul paremaks muutuda, see annab sulle vähemalt head energiat, et sa saaksid seda teha.

 

Kristallipuu "Õnne puu"

 

Rohelise Aventuriini bonsai puu on külluse puu, mis toob majja ja perekonda head materiaalset õnne. See on külluse element, mis täiustaks sinu külluse nurka. Külluse nurk asub sinu kodus Kagupoolses toas. See on energia kanal, mille kaudu sinu ellu tuleb hea materiaalne õnn ja edu. Rohelise Aventuriini bonsaid võid ka teistesse kohtadesse koju viia, see toob head õnne igal pool. Kui sa Kagusse selle asetad, siis see toob materiaalset õnne.

 

Rohelise Aventuriini südame talisman "Küllus Auravälja"

Roheline Aventuriin on külluse kristall, millel on oskus sinu Aurasse seda energiat luua. Külluse energia aitab sinu ellu ligi kutsuda head õnne, materiaalseid õnnestumisi ja kui Roheline Aventuriin on südame kujuga, siis see aitab ellu tuua armastuse ning sõpruse õnne.

Kanna Rohelist Aventuriini talismanina kaelas

Roheline Aventuriin avab külluse kanali sinu sees, see toob head materiaalset õnne ja head tööedu. Roheline Aventuriin tõmbab enda poole kõike seda, millest sa ise saad endale heaolu luua ehk see toob võimalusi. Sobib kandmiseks koos erinevate külluse kristallidega nagu näiteks Tiigrisilmaga, Krüsopraasiga või hoopis Püriidiga.

Rohelise Aventuriini Elevandi kuju "Materiaalseks õnneks"

Kui sa oled loonud endale rahakarbi, siis aseta Rohelise Aventuriini elevant selle peale seisma, et see kaitseks sinu varandust ja tõmbaks läbi raha energia seda sinu ellu juurde.

Rohelise Aventuriini Buddha kuju "Kodu sissekäigu juurde"

Aseta see võimas kuju enda kodu sissekäigu juurde või võimalikult lähedale välisuksele. See sümbol aitab majja kutsuda erineval viisil head õnne, ei lase perekonnal laostuda ja kaitseb perekonna materiaalset seisu. See Buddha aitab majja jõukust kutsuda ja eriti hea oleks, kui asetaksid selle välisukse juures oleva peegli ette.

ROHELINE AVENTURIIN ON AJAVAHEMIKUS 16. APRILL - 23. APRILL 10 % SOODSAM!

Uuendatud: 16.04.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja