INGLI SÕNUMID - 192

by in UUDISED, SÕNUMID INGLITELT .

 

Oled sa viimasel ajal näinud konkreetseid numbrite kombinatsioone? Kui jah, siis sinu enda Inglid või sind kaitsvad hinged soovivad sinuga kontakti saada. Läbi numbrite oskavad Inglid meid aidata. Igas numbris on peidus salajane sõnum ja sina pead selle enda elu jaoks lahti analüüsima, sa pead oskama selle sobitada sellesse hetke, millal sa seda nägid. Inglid suhtlevad meiega ja paljud inimesed suudavad numbrite kaudu nendega suhtluses olla.

 

Kui sa oled viimasel ajal näinud number 192, siis selles peitub sinu jaoks väga kasulik sõnum. Kui sa oled näinud number 921, 291, siis need numbrid ei ole sama tähendusega, kui on 192. Kolme või enam numbrikombinatsioonide puhul on väga oluline nende numbrite järjestus.

 

Kõik teised Inglite numbrit, mille ma olen eelnevalt kirja pannud, need leiad SIIT.

 

192 - Kui sa näed number 192, siis on selge see, et sinu Inglid soovivad, et sa kiiresti kellegiga rääkima läheksid, kellelegi midagi räägiksid või vastupidi, laseksid iseendale midagi rääkida. See sõnum, mis 192 endas peidab, selle võib keegi teine sulle tuua või sina oled see, kes peab kellelegi teisele sõnumit edastama.

 

Kui sa samal ajal suhtled kellegiga ja sa näed number 192, siis sa pead talle midagi välja ütlema, mida sa võib-olla ei soovinud rääkida. Samal ajal, kui sa seda numbrit näed, siis ole hea, analüüsi, mida sa vahetult enne seda mõtlesid.

 

Kui sa oled üksinda ja näed number 192, siis sa pead peagi kellegiga kokku saama. Vaata, mis sinu eluteele tuleb ja võta avasüli hetkel inimesi vastu. Keegi on sinu jaoks siis järelikult väga kasulik.

 

Ingli numbrite puhul on see, et mina annan sulle vihje kätte selle kohta, mis see number endast kujutab ja sina pead selle enda ellu sobitama.

 

Lisaks sellele kõigele on number 192 nägemine väga positiivne juba sellepärast, et sellega antakse sulle teada seda: "Sa oled enda elus õiges kohas!". Järelikult kõik, mida sa teed on õige. Seda on alati hea teada!

 

Kui sa soovid Inglitelt märke saada ja nende saadetud numbreid märgata, siis kanna Angeliidi kõrvarõngaid või La Tene "Inglite märgid" käeketti. Meestele soovitan Dumortjeriiti.        

Uuendatud: 18.04.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja