LUMI - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

 

Lume unes nägemine toob üldiselt väga palju head, kui sa just eelnevatel päevadel ei ole unistanud sellest, et lumi maha tuleks või lumi juba ära sulaks. Seda sellepärast, et kui sa oled viimasel ajal selle peale mõelnud, siis see unenägu näitab välja lihtsalt sinu mõtteid. Kui aga sa ei ole lume peale mõelnud, siis sellel on võimas tähendus ja ka põhjus sinu jaoks.

 

LUMI

 

Lume unes nägemine võib sümboliseerida uut algust, uusi mõtteid, uut suunda, uut energiat või ükskõik mida, mis on uus. Igatahes, kui sinu unenägu on seotud lumega, siis tea seda, et uued tuuled hakkavad sind viima teistesse suundadesse.

 

Lume unes nägemine ja kui sa oled veel rõõmus ka selle üle, siis see näitab seda, et midagi hakkab läbi saama ning sa tunned kergendust selle pärast. Midagi lõppeb, mis on võib-olla sinu jaoks veidi närvesööv või raske olnud ning see asendatakse uue ning heaga.

 

Kui sa lund näed unes, siis see on märk ka sinu hinge värskemaks muutmisest, sa vabaned mõnest murekoormast või stressist. Igatahes lume unes nägemine on väga hea sõnum sinu alateadvuselt, loomulikult siis, kui sa naudid seda lund seal unenäos.

 

Lumi, mida sa unes kardad, sulle see ei meeldi, tekitab ebamugavuse tunnet, närvilisust ja sa tahad sellest lahti saada, siis sellisel unenäol on halb sõnum. See unenägu vihjab sulle selle kohta, et midagi uut on sinu ellu tulemas, mida sa kardad, see muudab sind närviliseks ja sa ei tea, kuidas selle uue olukorraga toime tulla. See on hirm uuenduste ees!

 

Rohkesti lund - Mida rohkem on sinu unenäos lund, seda suurema tähendusega see lumi seal unenäos on. Kui sul on väga hea tähendusega lumi ehk sa naudid lume olemasolu, siis suur lume hulk sümboliseerib väga palju head õnne.

 

Vähesel määral lund - Mida vähem on unenäos lund, seda väiksem on lume sümboli tähendus. Ehk, kui lumi sümboliseerib uut algust, siis see uus algus ei pruugi olla nii märkimisväärne, kui seda lund on sinu unenäos vähe.

 

LUMEHELVES

 

Lumehelbe nägemine sümboliseerib uut lootust ja usku millesegi. Sa võid unes lumehelvest näha siis, kui peale pikka ebameeldivat ja kurba perioodi hakkab jälle sinu elus häid asju juhtuma. Lumehelbe nägemine sümboliseerib häid aegu, mis ei ole veel sinu ellu jõudnud tulla.

 

LUMEGA MÄNGMINE

 

Unenäos lumega mängimine sümboliseerib sinu head enesetunnet peale kehva perioodi või seda, et sa naudid millegi raske projekti/töö tulemust.

 

LUMI SULAB

 

Kui sa näed unes, et lumi sulab, siis peagi sa hakkad nägema, kuidas üks konkreetne probleem sinu elus hakkab lahendust leidma. Lume sulamine sümboliseerib probleemide lahenemist ja takistuste teelt kadumist. Kui lumi sulab väga kiirelt, siis tuleb tulemus kiirelt. Kui sa näed, et lumi alles hakkab sulama, siis see tulemus tuleb ka aeglasemalt.

 

LUND SAJAB

 

Kui sa vaatad pealt seda, kuidas lund taevast alla sajab, siis see unenägu sümboliseerib sinu sisemise rahu tekkimist. See on märk selle kohta, et sa ise muutud rahulikumaks, saad enda tasakaalu tagasi ja sinu jaoks tuleb peagi uus värskendav suund, mille poole liikuda. Lumesadu sümboliseerib värskust, uut energiat ja millegi uue algust.

 

Lumetorm või väga tuisune ilm sümboliseerib väga suuri emotsionaalseid muudatusi, mis võivad sind väga endast välja viia ning emotsionaalseks muuta. Kui üldine unenäo tähendus viitab heale, siis see võib olla millegi alguse tulek, mis võib alata keeruliselt.

 

LUME SEEST MILLEGI LEIDMINE

 

Kui sa oled lume sees ja sa leiad sealt midagi, siis see sümboliseerib iseendas millegi avastamist. Kui sa nüüd mäletad seda, mida sa lumest leidsid, siis tõlgenda selle sümboli tähendus enda jaoks ära. Igal elemendil on oma tähendus ja kui sa suudad selle ära tõlgendada, siis saad ka teada, mida sa endas avastasid. Kõik unenägude seletajad, mis ma olen eelnevalt kirja pannud leiad SIIT.

 

Kui sa soovid unenägusid rohkem näha, neid meelde jätta, osata neid meenutada, sa sooviksid neid tõlgendada ja enda ellu sobitada, siis riputa enda unenäopüüdja külge selline kristall - Barüüt päikeseratas. See on kristall, mis aitab sul seda saavutada. 
Uuendatud: 20.04.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja