ROHELINE SIBUL - KEHA TERVEKS JA MEELED ERKSAKS

by in UUDISED, TAIMED JA NENDE MAAGILISED OMADUSED .

 

Sama palju, kui ma armastan kristalle ja kasutan nende väge enda väe võimendamiseks, kasutan ma taimi sellel samal eesmärgil. Kui sa tahad olla terve füüsilises ja vaimses mõttes, siis kindlapeale peaks sinu menüüs olema roheline sibul. Roheline sibul on minu nõrkus, see on kindel asi, mis peab mul köögis olemas olema ja selle järgi on mul pidevalt meeletu isu. Kui ka sul on samasugune "hullus" rohelise sibula vastu, siis palju õnne sulle, sa sööd endale imerohtu sisse võib-olla eneselegi teadmatult. Roheline sibul on imeline taim, mis aitab meeltel erksad olla ja kui ma räägin meeltest, siis ikka nendest, mis tajuvad ja on sinu intuitsiooni kanaliteks.

 

"Tene, kuidas sa suudad seda koguaeg süüa?"

 

Minu lähedane inimene küsis minu käest just hiljuti, kui nägi mind rohelist sibulat söömas: "Tene, kuidas sa suudad seda koguaeg süüa?", vastus mille ma talle andsid oli lihtne : "Tee ise tööd sellisel alal nagu mina teen ja sa saad sellest siis alles aru". Ehk mida ma soovisin sellega öelda oli see, et selline töö, kus ma pean väga palju energiat endast ära andma teiste inimeste abistamisele ning pidev töö tegemine energiate kuulamisele ning tunnetamisele, see röövib hingest energiat. Roheline sibul on see, mis taastab minu energiavarusid ja annab mulle erksa meele energiate tajumiseks. Soovitan igatahes seda kõigile, kes vähegi soovivad enda energia tunnetust paremaks muuta.

 

"Intuitsioon või mitte?"

 

Annan sulle vihje selle kohta, miks sulle näiteks meeldib rohelise sibula maitse ja miks sulle näiteks absoluutselt see taim ei meeldi. Sellel on olemas oma põhjus, sa pead oskama enda keha signaale ja märke lugeda. Näiteks inimesed, kes armastavad rohelist sibulat, sellel hetkel, kui nad seda teevad, siis nende Kolmanda Silma Tšakra on töötamas. Ehk suurepärane uudis sulle, sibula armastajale - sa töötad! Aga sina, kes sulle absoluutselt ei maitse roheline sibul, sulle on mul paraku vähe halvem uudis. See on märk selle kohta, et sinu Kolmanda Silma Tšakra on energiavaeses olukorras ja ta ei tööta sinu heaks. Korrutame üle veel selle, mida see Kolmas Silm siis ka teeb. See on Tšakra, mis aitab sul tajuda õiget ja valet. Ehk, mida sa peaksid tegema, mida mitte, keda sa peaksid usaldama, keda mitte ja põhimõtteliselt kõike seda, mis aitab sul elus edasi liikuda ning otsuseid vastu võtta. Seega sibulat sööma!

 

"Maagia sinu köögis"

 

Taimed on üks viis, kuidas enda energiat mõjutada. Läbi söögi tegemise ning selle toidu söömise me muudame pidevalt enda energiat spirituaalsel tasandil. Ükskõik, mida sa sööd, see mõjutab sinu füüsilist ja vaimset keha mõlemat. Seega, kui sa midagi sööd, siis söö seda enda tervenemise eesmärgil, mitte ainult sellepärast, et see maitseb hästi. Ole teadlik, mida sa sööd!

 

Roheline sibul annab sinu toidule võime sind kaitsta, sinu energiat puhastada ja sinu meeli selgemaks teha. Seega kui sa lisad seda toidu sisse, siis sa samal ajal valmistad endale toitu, mis puhastab sinu Aurat. Ennekõike puhastab see näiteks Auralekkeid Kolmanda Silma Tškra ja Südametšakra kohalt. Seega, kui sa tunned, et need Tšakrad on sul veidi nõrgad, siis lisa seda taime enda toidu sisse.

 

Kui sa tunned, et sa ei suuda õieti tunnetada ja sinu intuitsioon veab sind pidevalt alt, siis samuti lisa enda menüüsse rohelise sibula kasutamine. See on üks lihtsamaid viise, kuidas enda meeli selgemaks muuta ja enda intuitsiooni tunnetust tervendada. Roheline sibul aitab sul õigesti näha ja tajuda.

 

Lisa rohelist sibulat söögi sisse, mida sa pakud enda perekonnale. Seda selleks, et leevendada riidusid, mis majas parasjagu eksisteerivad. Roheline sibul aitab tühjast kära tekitatud pingel vaibuda ja mõttetutel tülidel haihtuda. Seega, kui riidlete, siis sööge rohelist sibulat ja asjad lahenevad palju kiiremini. Kusjuures inimesed, kes söövad rohelist sibulat regulaarselt, need inimesed on tasakaalukamad ning mõtlevad enne enda mõtted läbi, kui välja ütlevad.

 

ROHELINE SIBUL JA SELLE SÖÖMISE 4 VEENVAT PÕHJUST TERVISE EDENDAMISEKS

 

1. SILMAD TERVEKS

Üheks põhilistest põhjustest, miks ma pidevalt ja pea igapäevaselt rohelist sibulat söön on see, et ma soovin, et minu silmad oleksid terved. Kuna enamus minu tööst on seotud Kolmanda Silma Tšakra energiakanali kasutamisega, siis pean ma seda Tšakrat hoidma. Kui sa ühte Tšakrat väga kasutad, siis sa ei tohi seda jätta energiast tühjana seisma. Sa pead pidevalt andma sellele Tšakrale lisajõudu juurde ja mina teen seda nii, et söön rohelist sibulat. Loomulikult on seal ka vitamiine, mis annavad füüsiliselt sinu silmadele tervist.

2. LUUD TUGEVAKS Roheline sibul on eriliselt kasulik neile, kellele väga meeldib kohvi juua või rohelist ning musta teed juua. Rohelist sibulat tuleb süüa sellepärast, et kehast ei väljuks kasulikud vitamiinid, eriti veel sellised vitamiinid, mis aitavad sinu luudel tugevad olla.

3. SÜDA JA SÜDAME TŠAKRA

Peale selle, et roheline sibul toimib suurepäraselt Kolmanda Silma Tšakraga, aitab see ka tervendada südant ja Südame Tšakrat. Roheline sibul on täis antioksüdante ja A-vitamiini, mida vaja sinu südame terviseks. Rohelist sibulat soovitan ma juba sellepärast südame jaoks kasutada, et see paneb vere liikuma. Mina õpin taimi nii, et ma tunnetan seda, mida need taimed minuga teevad, kui ma need olen ära söönud. Rohelise sibula puhul tunnetan ma seda, et see puhastab verd ja paneb selle liikuma, mis on omakorda ülimalt kasulik südame tervise jaoks.

4. IMMUUNSÜSTEEM

Kui sa tahad terve olla, siis kasuta enda igapäevases menüüs taimi ja loomulikult ka rohelist sibulat. Kust tuleb tervis? Loomulikult tervislikust toitumisest ja selleks on õigete taimede söömine. Roheline sibul on täis antioksüdante, mis takistavad sinu kehas haiguste teket.


Jäta meelde, mina ei ole õppinud meditsiini, need teadmised on mulle antud sünniga kaasa, minu missioon on inimesi aidata ja tervendada - seega kõik meditsiinilne nõustamine on puhtalt minu usk ja arvamus selle taime kohta, mitte arstlik nõuanne.
Uuendatud: 21.04.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja