ARMASTUSE KANALI AVAMINE NOORE KUU LOOMISEL

by in UUDISED .

 

Aprilli kuu Noorkuu loob end kolmapäeval 26. aprillil, mis tähendab seda, et sul avanevad väga suured võimalused enda armastuse elu paremaks muutmiseks. Tuleb Noorkuu, mida juhib Sõnn, mis tähendab omakorda seda, et on aeg armastuse kanali avamiseks, selle võimendamiseks, armastuse ellu kutsumiseks, romantiliste suhete parandamiseks ja iseenda Südametšakra taaselustamiseks.

 

Soodne periood tuleb selleks, et enda suhteelu korda seada. See on aeg sinu jaoks, kui sa oled vallaline ja soovid leida enda ellu seda "õiget" ehk hingesugulast, kui sa oled suhtes ning soovid suhet paremaks muuta või kui sa soovid lihtsalt avada iseendas oskuse rohkem armastada, armastust väljendada, armastust vastu võtta ning seda enda seest välja jagada. Igatahes on väga ideaalne aeg armastuse võimendamiseks ning armastuse kanali avamiseks.

 

Erinevaid armastuse rituaale tehakse ajavahemikus 25. - 27. aprill. See on periood, kus sa saad rituaalid teele saata nii, et Noore Kuu energia sinu soove suudaks täide viia. Seega on sul tegelikult kolm päeva aega armastuse energia võimendamiseks ja igal erineval päeval võid sa ka erinevaid rituaale läbi viia.

 

Kõik rituaalid ja soovitused, mis ma teile siia kirja olen pannud, neid on kõige parem teha ajavahemikus 25. - 27. aprill.

 

SÜDAMETŠAKRA TAASTAMINE, PUHASTAMINE, UUE ENERGIAGA LAADIMINE JA SELLES OLEVA ARMASTUSE KANALI AVAMINE

 

Ülimalt soodne periood on enda Südametšakrat tervendada ja selle tervendamine on ülioluline selleks, et sa sa suudaksid enda elus armastuse õnne leida. Selleks, et sa suudaksid armastada, armastust vastu võtta ja ka selleks, et sinu ellu saabuks armastus. Ma jagan sinuga vihjeid selle kohta, mida sa saad teha selleks, et sinu Südametšakra terveneks ja sinu armastuse kanal avaneks.

 

Armastuse kanal asub otse Südametšakra all ja kui see avaneb, siis sinu ellu saabub ka armastus või sinu suhe muutub veelgi kirglikumaks ning võimsamaks.

 

- Tee enda Südametšakrale tervendavat eliksiiri ravimtaimedega. Selleks võta endale kummelit ja veidikene karrit. Tee endale kummeli tee valmis ning raputa näpuotsa täis karrit kummeli tee sisse. Kummel on taim, mis puhastab sinu Südametšakra ja avab selle armastuse energiale vastuvõtlikumaks. Karri on hea armastuse õnne ligitõmbamiseks. Kummel sümboliseerib naist ja karri meest, kui sa teed nendest endale teed, siis sa tõmbad enda ellu ligi vastassoost armastajat.

 

- Noore Kuu loomise ajal ehk nendel kolmel soodsa energiaga päeval söö aprikoosi. Aprikoos on taim, mis puhastab väga kiirelt ja väga lihtsalt sinu Südametšakra energiakanali. Asendades sealse seisva energia küllusliku väega, mis paneb sinu armastuse kanali liikuma.

 

- Söö nendel kolmel päeval võimalikult palju punaseid õunu, et avada enda Südametšakrat. Õunad on armastuse sümboliteks, milles on olemas energia sinu armastuse õnne suurendamiseks. Täpselt sama moodi võid põletada Õuna küünalt, et avada kodus armastuse energiaid.

 

- Söö avokaadot, et vabastada enda energiaväljas seisvaid energiaid. Selliseid seisvaid energiaid, mis ei lase sinu ellu armastusel tulla. Sa võid kõiki neid eelpool nimetatuid taimi süüa nendel kolmel päeval ja kui sa seda teed, siis sa lisaks erinevatele rituaalidele annad enda kehasse veelgi rohkem juurde armastusele soodsat energiat.

 

- Põleta nendel kolmel päeval võimalikult palju ja kaua selliseid viirukeid, mis taastavad armastuse energiat. Armastuse energia taastajateks on Vanilje-, Lootose-, Orhidee- ja Roosi viirukid.

 

- Põleta kodus terve selle nädala vältel Granadilli, Vanilje, Sandlipuu, Sidrunmelissi ja Armastuse küünlaid. Seda selleks, et Noorkuu energiast armastuse õnne enda koju kutsuda.

 

- Puhasta enda kodu Lõna- Lääne- ja Edela ilmakaares olevad toad. Kindlasti peavad nendes tubades olema puhtad aknad ning too sinna õitsvaid lilli. Lilled toovad sinu koju viljakuse energiat, mis omakorda on armastusega seotud.

 

- Joo võimalikult palju jõhvika või pohla vett. Ehk võta külmutatud jõhvikad või pohlad, aseta need veekannu sisse, lase veel seista ning joo seda vett terve päeva vältel. Jõhvikad ja pohlad puhastavad Südametšakrat.

 

- Keskendu positiivsusele, usu armastusse, soovi armastavaid soove, unista, mõtle kõigele romantilisele, mida sa enda ellu sooviksid saada. Läbi sellise mõtlemise saadad sa enda seest armastuse soove välja. Toida enda energiat õigete mõtetega. Noore Kuu loomise ajal, mis on seotud armastusega, sellel ajal tuleb keskenduda kõigele heale.

 

- Alusta armastuse talismani kandmisega ja aktiveeri talisman konkreetse rituaaliga. Nendel kolmel päeval on kõige õigem aeg endale leida armastuse talisman, mis hakkab sinu ellu armastust ligi tõmbama just sellisel tasandil nagu sa ise seda soovid. Talisman peab olema uus ja puhta energiaga, mis tähendab seda, et sa ei saa aktiveerida enda mõnda vanemat armastuse talismani. Sa leiad endale täiesti uue talismani, millele sa loed enda soovid ning sõnad peale.


ARMASTUSE TALISMAN JA SELLE ÄRANÕIDUMINE


Leia endale uus armastuse õnne talisman nii, et sa valid endale sobiliku kristalli vastavalt sellele, millist väge sa enda ellu soovid saada. Seega esimeseks ülesandeks on sul jõuda otsusele, millist energiat sa enda armastuse ellu soovid saada. Küsi enda käest, mida sa täpsemalt soovid saada ja sellega seoses leiad sa ka endale talismani. See võiks olla talisman, mis saaks sinu südame kohal rippuda, kuna seal asub armastuse kanal, mille kaudu sinu ellu armastus ka tulla saab. Aitan sul iseendale esitada küsimust ja vastan sulle kristallidega, mis aitavad sul just seda armastuse soovi täita. Loomulikult, kui sa tunned, et sa soovid mõnda teist armastuse kristalli, siis tee enda valik nii, et sa usaldad enda intuitsiooni.

- Kas sa soovid enda ellu hingesugulast leida?

Rodokrosiit, Larimar, Akvamariin, Granaat. Soovitan läbi lugeda sellise artikli nagu HINGESUGULANE - 13 OLULIST FAKTI, MIDA PEAKSID TEADMA, seda sellepärast, et sa võid sellest artiklist ka leida endale õige hingesugulase talismani.

- Sa soovid iseenda tunnetes selgust saada ja mõista, mida sa kelle vastu tunned?

Sellist talismani soovitan ma neile, kes on suhtes või suhte valiku ees ning ei suuda ära otsustada, kas ta on õige inimesega koos või mitte. Selliseks abistavaks talismaniks on Phosposideriit.


- Sa soovid reetmisest, pettumuse tundest ja emotsionaalsest valust üle saada?


Rodoniit, Malahhiit, Thuliit.

- Sa soovid õppida iseennast rohkem armastama, endas ilu nägema, uskuma armastusse ja lihtsalt enda armastuse energiat võimendama, mis tõmbaks sinu ellu erineval tasandil armastust. Nii perekonna-, sõpruse- ja romantilisel tasandil armastust.

Roosa Kvarts, Kuukivi, Krüsopraas, Kuntsiit, Roosa Kaltsedon, Pärlikarp, Maasika Kvarts, Petaliit, Piemoniit, Mango-Kaltsiit, Roosa Sammalahhaat, Tšaroiit, Türkiis.
 

Nende kristallide koha pealt ma soovitan eraldi lugeda, mis need täpsemalt annavad ja mida need suudavad sinus muuta. Kui oled leidnud endale õige talismani, siis võid alustada sellele armastuse nõiduse tegemist.

1. Kui sa oled endale selle õige talismani leidnud, siis sa ei tohi seda enne kaela panna nii, et sa mitmed tunnid kannaksid seda, enne, kui sa ei ole sellele nõidust loonud. Kindlasti valmista end ette ja leia sellele ka vastav pael või kaelakee, millega sa saaksid seda kandma hakata.


2. Võta tavaline valge rituaali & maagia küünal endale talismani nõidumiseks ehk sellele oma armastavate sõnade ning soovide peale lugemiseks. Kui sa ei tea, millist küünalt kasutada, siis soovitan enda valget rituaali & maagia küünalt, mille leiad SIIT. Kui sa kasutad teistsugust valget küünalt, siis selle mõõtmed võiksid olla mitte vähem, kui 6 cm kõrge ja 6 cm lai. Seda sellepärast, et sõnum saaks teele minna ja kui sa kasutad liialt väikest küünalt, siis sinu sõnum ei jõua läbi ära nõiutud küünla teele minna. See sõnum ei jõua ka vastasel juhul kristallist talismani sisse kinnituda.


3. Leia endale nuga, mida sa ei kasuta söögi tegemiseks. Need, kes on harjunud rituaale ja maagiaid tegema, nendel on kindlasti selline spetsiaalne nuga olemas. Seda nuga läheb sul vaja selleks, et sa saaksid küünla peale joonistada soovide ruuni. Soovide ruun on see, millega sa nõiud küünla ja talismani koostööd tegema.

4. Nüüd võta valge küünal, aseta see sellisesse kohta enda kodus, kus see saaks 1-2 nädalat põleda. Kui sa kasutad sellist küünalt, mida ma soovitasin kasutada, siis sa saad seda küünalt päris pikka aega põletada ja mida kauem see küünal sul kestab, seda võimsam on ka selle talismani nõidumine.

Aseta küünal sobiliku koha peale, võta nuga ja joonista õiget pidi küünla peale võimalikult suurelt selline Ruun: Teiwaz, see sama Ruun on ka pildil olemas. Teiwaz Ruun oma sümboli poolest kujutab noolt, mille tipp suundub ülespoole. Teiwaz on see, mis saadab sinu sõnumi talismani sisse.

Teiwase Ruuni joonistades soovi sinna küünla sisse soov. Soov, kas leida armastust või suurendada enda armastuse õnne. Soovi täpselt seda, mida sa talismanilt ootad.

5. Kui Teiwaz on ära joonistatud, siis aseta talisman otse Ruuni ette ja nüüd võta tikk ning pane küünal põlema. Kui küünalt põlema paned, siis soovi uuesti mõtetes see soov.

6. Jäta talisman küünla ette ja jäta küünal kuni südaööni põlema. Kui sa hakkad magama minema, siis kustuta küünal, võta talisman ja pane see ööseks enda voodi alla.

7. Järgmisel päeval hakka seda talismani kandma. Igal õhtul asetad selle talismani voodi alla, senikaua kuni küünal on lõpuni põlenud. Küünalt põleta vähemalt iga päev ja iga kord, kui küünla põlema paned, siis soovi see sama armastuse soov ning keskendu sellele, et see talisman sulle soovitud tulemust tooks.

8. Kanna talismani iga päev kuni küünla lõpuni põlemiseni, et sellesse sõnum kinnituks. Peale seda võid seda talismani kanda siis, kui sa seda soovid. Jäta meelde, see konkreetne talisman toob sulle konkreetse armastuse soovi täitumist!

Kui kunagi see talisman sulle soovi kohale toob, siis on see enda töö ära teinud ja peale seda ei tohiks seda enam kanda. Kui see talisman kaob ära või läheb katki, siis on see märk selle kohta, et see on oma töö ära teinud ja oma vajaliku energia sulle ära jaganud.

ARMASTUSE LIGIKUTSUMISE RITUAAL
 

Kui sa ei soovi armastuse talismani ära nõiduda, siis sul avaneb ka võimalus armastuse rituaali tegemiseks, mille kaudu sa enda ellu armastus ligi kutsud. Seda rituaali võid teha siis, kui sa oled vallaine ja siis, kui sa soovid suhtesse kutsuda ligi rohkem armastuse õnne.

1. Võta Granadilli küünal, Palo Santo puu tükk ja üks Granaadi kristall.

Granadilli küünalt kasutatakse armastuse maagiate ja rituaalide tegemiseks. Selles on olemas vastav jõud armastuse ligikutsumiseks. Palo Santot kasutatakse õnne rituaalidest ja Granaat on üks võimsamaid armastuse ligikutsujaid. Nende kolme elemendi kooslus loob võima armastuse väe.

2. Aseta küünal kodu Lõunapoolsesse ilmakaarde sinu jaoks sobiliku koha peale. Aseta selle küünla ette Granaadi kristall, mille hiljem saad lisada enda armastuse kristallide keskele või siis see võib olla sinu esimene armastuse õnne kristall. Armastuse kristallide komplekti on alati parem luua nii, et sa teed igale kristallile rituaali, et see konkreetse eesmärgi pärast hakkaks tööle.

3. Võta tikud ja süüta Granadilli küünal. Kui sa seda teed, siis ütle enda mõtetest nii: "ARMASTUS SAABUGU, ARMASTUS OLGU KÜLLUSLIK, ARMASTUS OLGU VÕIMAS".

 

4. Nüüd võta Palo Santo puu tükk ja pane see Granadilli küünla leegist põlema. Lase sellel leekidesse minna ning raputa see seejärel kustu. Suitseva Palo Santo puuga tee enda Südametšakra ehk südame kohal ringe, et see avaks sinu südame armastusele. Sa võid seda senikaua teha, kui sa soovid. Kui vahepeal Palo Santo kustub ära, siis võta uuesti leek üles ning jätka selle tegemist. Kui oled lõpetanud, pane uuesti Palo Santo puu suitsema ning jäta see Granaadi kõrvale.


5. Põleta Granadilli küünalt esimesel päeval võimalikult kaua. Jäta terveks ööks Granaat küünla kõrvale ja järgmisel päeval põleta küünalt edasi. Iga kord, kui küünla põlema paned, siis lausu see sama armastuse lause.

6. Hoia Granaati täpselt kolm ööd küünla kõrval ja peale seda lisa see enda armastuse kristallide keskele. Granadilli küünal tuleb ära põletada enne Täiskuu saabumist. Järgmine Täiskuu on 11. mail. Palo Santot võid teistel eesmärkidel edasi kasutada.

See on armastuse rituaal, mis aktiveerib Granaati sinu armastuse elu parandamiseks. See Granaat jääb sinu koju selleks, et sulle õnne tuua ja Granadilli küünal avab koos Palo Santoga sinu Südametšakra armastuse õnne suurendamiseks.

ARMASTUSE NÄDALA KRISTALLIKS ON GRANAAT, ROOSA KVARTS JA THULIIT


Kui sa soovid endale luua armastuse kanali avamise kristallide komplekti, siis saad selle luua just Granaadist, Roosast Kvartsist ja Thuliidist. Nendele kristallidele saad oma soovi peale lugeda ning nendest enda armastuse õnne talismani komplekti teha. Selle kristalli maagia leiad SIIT.

GRANAAT on väga võimsa energiaga armastuse kristall, mis suudab sinu ellu armastust ligi tõmmata, tuua sinu ellu hingesugulast ja anda sulle võimalust armastuse õnne leidmiseks. Granaat on ka ülivõimas kristall meestele kandmiseks siis, kui nad soovivad seda õiget hinge enda ellu tuua. Granaat sobib armastuse õnne talismaniks eriliselt veel neile, kes soovivad ka materiaalset õnne ning ärilist õnne leida. Granaat toob ka sellist õnne sinu ellu.

Kõik Granaadi ehted ja kristallid leiad SIIT.

ROOSA KVARTS on tingimusteta armastuse kristall, mis toob sinu ellu armastust ja veel eriti sellist armastust, mis aitab sul tunda turvatunnet. Roosa Kvarts pakub sinu Aurale energiat, mis avab sinu armastuse kanali armastuse leidmise jaoks. See tervendab ka sind ennast, õpetades sul armastust jagama ja seda vastu võtma.

Kõik Roosa Kvartsi ehted ja kristallid leiad SIIT.

THULIIT on Granaadiga sama võimsa energiaga ja see on kasulik neile, kes soovivad armastusealast blokaadi vabastada. Thuliit on ülim tervendaja, mis aitab sul elus edasi liikuda ning enda suhteelu kiirelt korda seada. Sobib sellele, kes on suhtes ja sobib ka armastuse leidmiseks.

Kõik Thuliidi ehted ja kristallid leiad SIIT.


GRANAAT, ROOSA KVARTS JA THULIIT ON 10 % SOODSAMAD AJAVAHEMIKUS 23. APRILL - 30. APRILL. SOODUSTUS KEHTIB E-POES, TALLINNA BUTIIGIS JA KURESSAARE BUTIIGIS.

Uuendatud: 23.04.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja