ARMASTUSE KANALI AVAMINE - KRISTALLIDE KOMPLEKT

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA, KRISTALLI KOMBINATSIOONID .


Kristalle kombineerides annavad nad ühe konkreetse väe sulle edasi ja neid saab niiviisi kanda endaga kaasas, et saada nende käest teatud maagiat, mis Aurasse kandub. See komplekt on maagiat täis, kui sa selle ise endale lood, aga see komplekt kannab veelgi suuremat maagiat, kui sa kellelegi teisele selle lood. Sellisel juhul peab komplekti saaja ise maagia läbi tegema.

GRANAAT, ROOSA KVARTS JA THULIIT

"Kristallid, mis toovad armastuse õnne ja avavad armastuse kanali"

 

Granaat on armastuse õnne, kire, romantilise armastuse, hingesugulase ja elujõu kristall. Granaat toob väga palju head õnne, kui seda selles maagias kasutada.

Roosa Kvarts on tingimusteta armastuse, sõpruse, romantilise armastuse, hoolivuse, heatahtlikkuse, armastuse õnne ja südamesoovide täitumise kristall.

Thuliit on emotsionaalsete blokaadide, haavade, probleemide tervendaja ja kristall, mis on sama võimas armastuse õnne toomises nagu seda on Granaat.

Loo nendest kristallidest endale komplekt tumepunase või musta koti sisse.


Kristallide sekka lisa enda ees- ja perekonna nimi koos sünnikuupäevaga punasel paberil. Kirjuta teisele poole enda lause: "ARMASTUSE KANAL AVANEGU". Kui sa seda kirjutad, siis mitmel korral korruta seda soovi enda mõtetes. Seejärel, kui sa oled soovi kirja pannud, siis aseta kokku volditud paber koti sisse. 

Kanna seda kristallide komplekti endaga täpselt 13 päeva kaasas, 13 ööd hoida voodi all. Seejärel ava paber, pane paber põlema ning vabasta kristallid enda armastuse kristallide keskele, kus need hakkavad sinuga tööd tegema.

 

13 päeva on oluline selleks, et kristallid võtaksid sinu energiat endasse ning hiljem armastuse kristallide komplektis asuksid sinu poole armastuse õnne tooma.

Seda komplekti ei pea energeetiliselt puhastama! Hiljem puhastad armastuse kristalle tavapäraselt, kui need on teiste kristallidega kokku lastud.

Uuendatud: 14.09.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja