KINGAD - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

 

Kingade unes nägemine tuleb üha tihedamini jututeemaks, kui ma jälle satun kellegiga vestlusesse unenägude seletamisega. Unes sümbolite nägemine - sellel on enamjaol alati positiivne sõnum sinu alateadvuselt või võib ka olla negatiivne. See, mida kingad sulle tulid ütlema, selleks sa pead selle unenäo detailselt lahti mõtestama ning enda ellu sobitama. Kui unenägude seletamisega on sul raskusi, siis soovitan unenäopüüdja küljes hoida Barüüdi päikeseratast. Barüüt on kristall, mis aitab sul unenägusid lahti analüüsida.

 

KINGAD räägivad enamjaolt ikka sellest, mis on sinu erialaga, tööga ja karjääriga seotud. Kingade unes nägemine vihjab sellele, mis on seotud sinu rahaasjadega ja eneseteostamisega. Seega, kui kingi unes näed, siis võid juba enda mõtetes keskenduda sellele elu poolele, mis on seotud sinu töö tegemisega. Nii on sul ka lihtsam seda unenägu seletada, kui sa tead, kust kohast pihta hakata.

Kingad näitavad sulle seda, millised muudatused hakkavad sul tööalaselt tulema. Ehk kuhu poole sa hakkad liikuma, kas leiad õnne või ebaõnne. See oleneb sellest, kuidas sa täpselt neid kingi oma unes näed ja mida sa nendega seal teed.

Kui sa soetad enda unes uued kingad, siis sa ise viid end uue võimaluse poole ja muudad enda elu.

KINGADETA OLEK Kui sa oled unes ilma kingadeta, kuid tunned, et sul võiksid kingad jalas olla, siis sümboliseerib see unenägu lapsikut suhtumist millessegi. Suhtumine, mis on hooletu ja läbimõtlematu. Kui sul ei ole kingi, siis võib see tähendada seda, et sul tuleb tööalaselt mõni suurem tagasilöök või isegi raha kaotus. Sa ei pruugi kas oma raha kätte saada või sul tuleb erialaliselt/materiaalses mõttes raske periood.

KINGADE ÄRA KAOTAMINE Kui sa enda unes kaotad kingad ära, siis on see ilmselge märk selle kohta, et sa ei ole valmis muudatuste ellu viimiseks. Sa ei ole valmis selleks, mis sinu elus hakkab toimuma. Teine võimalus on see, et sa ei tee piisavalt palju tööd selle nimel, et sul hästi läheks. Sa ootad head õnne nii, et sa ise ei panusta sellesse midagi.

KUI SA KANNAD UNENÄOS KINGI, siis tähendab see seda, et sa säilitad millegi suhtes kaine mõistuse ja suudad asju vaadata, hinnata ning analüüsida nii, nagu need tegelikult ka on. Ehk sa mõistad väga selgelt seda, mis toimumas on ja kuidas sa pead teatud olukorrale reageerima.

KINGADE VAHETAMINE Unenägu, kus sa vahetad kingi, see annab sulle teada seda, et sind on ees ootamas suured muudatused. Kui sulle see kingade vahetus meeldib, siis peab sulle ka see muudatus meeldima, mis sinu ellu tuleb. Üldiselt see muudatus peab seotud olema tööga, karjääriga või sinu eriaalaga. Võib-olla on see märk uue töökoha leidmisest või täiesti uue positsiooni saavutamisest. Kui see ei tähenda sellist muutust, siis see muutus võib olla sinu sees ehk sinu mõttemaailm muutub. Võib-olla sa muudad enda suhtumist töösse või leiad, et mõne teise võttega sa saad saavutada palju suurema edu. Igatahes kingade vahetus sümboliseerib muudatusi ja kui sulle unenäos kingade vahetus ei meeldi või see muudab sind närviliseks, siis ka tegelikkuses see muudatus tuleb sulle pingeliselt.

KINGAD, MIS ON SULLE LIIGA SUURED VÕI VÄIKESED Kui sul on unenäos kingad, mis ei sobi sinu jalaga kokku, siis sa võid iseendale valetada. Valetada nii, et sa lood millegi kohta endale vale pildi. Kuna kingad sümboliseerivad erialalist suunda, siis sa võid endale pettekujutelma millegi suhtes luua, mis on seotud tööga. Näiteks võid sa olukorda valesti hinnata.

Kingad, mis sulle unes ei meeldi või sa tunned end nendes lihtsalt väga ebamugavalt, see unenägu sümboliseerib ootamatuse tulekut, mis võib sind rivist välja lüüa.

Kingad, mis pigistavad sinu jalga sümboliseerivad muudatusi, mis ei too sinu ellu head ega ka edu.

 

KÕRGED KONTSAD sümboliseerivad kas sinu uhkust, enesekindlust, kõrgeid ootusi, ambitsioonide täitumist või kõrgelt kukkumist. Kui sinu unenäos on kõrged kingad haprad ning nendega on väga raske käia või nendega tasakaalu hoida, siis on see märk sinu hirmust millegi vastu. Hirm, et sa ei saa hakkama või et sul on raskusi millegi saavutamisel. See võib viidata ka ebakindlusele.

 

Kui kontsad on kõrged ja nendel on väga mugav olla ning nende kandmine ei põhjusta ebakindlust, siis toovad kõrged kingad sinu unenäos häid sõnumeid. Kõrgete kontsade kandmine viitab sellele, et sa oled millegi suhtes väga enesekindel, ambitsioonikas ja teotahteline. Sa võid tunda uhkust iseenda või mõne enda loomingu üle.

 

Kui unenäos ei ilmne probleeme kõrgetel kontsadel käimisega, siis sa võid saavutada täpselt selle, mida sa soovid. See viitab ka sellele, et sinu enesekindlus on õigustatud.

 

Kui alguses sa tundsid end kõrgetel kontsadel hästi, kuid siis mõne aja möödudes muutus sinu kingades olemine ebamugavaks, siis sinu enesekindlus röövitakse ära. 


MÄRGID, MIDA SA PEAKSID VEEL LISAKS ÄRA TÕLGENDAMA:

Vanad või ära kantud kingad - Kui sa näed unes vanu või ära kantud kingi, siis need kingad sümboliseerivad raske töö tulemusel õnne saavutamist.

Uued ja kandmata kingad - Olukord, kus sa tunned end liialt enesekindlalt või mida sa võtad liiga kergekäeliselt.

Madalad kontsad või ilma kontsata kingad - Sa tunned end väga mugavalt selles olukorras, kuhu sa oled suundumas. Sa tunned end enesekindlalt ja sulle meeldib see, mis sinu elus hakkab juhtuma.

Mida rohkem kingi... - Seda suurem on kinga sümboolika tähendus sinu unenäos. Seda suuremat rolli mängib see sõnum!

Uuendatud: 12.12.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja