TOORKAKAO - NATURAALNE ENERGIAALLIKAS ÜLITUNDLIKULE INIMESELE

by in UUDISED, TAIMED JA NENDE MAAGILISED OMADUSED .

 

Toitumine on ülioluline, kui sa soovid olla nii füüsiliselt kui ka vaimselt terve. Minu ellu kuuluvad taimed selleks, et ma saaksin füüsilisele kehale kiirelt õigeid energiaid anda ja kristallid selleks, et enda emotsionaalsele kehale energiat anda. Taimed ja kristallid peavad käima käsikäes, et tulemus, mida sa nendel ootad, oleks võimas.

 

Mul on kombeks teha iseenda kehale pidevalt taimseid kuure, mis tähendab seda, et ma intuitiivselt võtan ette endale konkreetse taime ning tarbin seda mitu nädalat järjest, et selles olevaid vitamiine ning kasulikku vaimset energiat kätte saada. Seda ma teen selleks, et minu keha saaks kõike, mis tal vaja on ja ka selleks, et minu keha oskaks taimedest energiat välja võtta. Enda puhul ma tunnen vähemalt seda, et peab pidevalt midagi erinevat sööma, et keha oleks erk ning ei muutuks laisaks. Laiskus tekib siis, kui pidevalt süüakse vaid ühte ja samu toitaineid. Keha enam ei soovi sellisel juhul neid vitamiine nendest toitudest ka ammutada. Seega pidevalt peab sööma midagi erinevat, et keha suudaks maksimaalselt välja võtta kõik vitamiinid, mis sellel taimel on sulle pakkuda. Kui sa erinevaid taimi enda menüüsse lisad, ära võtad ja uuesti asendad need uutega, siis sinu keha reageerib palju kiiremini uue taime tulekul kehasse.

 

Selliseid taimseid paarinädalaseid kuure teen ma selle põhjal, mida minu intuitsioon mulle räägib. Mul on väga hea suhe enda kehaga ja ma oskan lugeda märke, mida minu keha mulle räägib. Ehk ma oskan ära tabada selle, milline vitamiini puudus mul on või mis taime ma pean sööma, et mõnest füüsilisest või emotsionaalsest probleemist vabaneda. Tunnen ära ka selle, millist taime ma pean sööma, et enda Tšakraid avada ning neid tervendada. See on üks väga hea omadus, mis kaasneb selgelttajumise ande juures. Seega olen ülimalt tänulik, et olen selle ande enda eelmiste eludega välja teeninud. Andsin sulle lihtsalt ühe väikese sissejuhatuse selle kohta, miks ma teen taimseid kuure ja miks ma soovitan ka sul seda teha. Pealegi, kui sa hakkad rohkem taimi sööma ja veel eriti enda keha jaoks õigeid taimi sööma, siis ka sinu meeled avanevad. Sa pead lihtsalt õppima enda keha kuulama ja selle õppimine võib võtta aega, kuid kindlasti see juhtub kiiremini, kui sa ise soovid ennast kuulata. Taimne toitumine avab sinu meeled ja muudab sind enda keha suhtes intuitiivsemaks. Sama teeb ka toorkakao sinuga, seega head isu!

 

Toorkakao on äärmiselt tervislik, selles on väga suurel hulgal vitamiine ja rasvu, mida sinu kehal on vaja selleks, et terve olla. Kui sa hakkad kakaod sööma, siis kindlasti veendu selles, et see on toorkakao ilma igasuguste lisanditeta ja suhkruta. Mina eelistan süüa toorkakao nibse ehk toorkakao ubade puru. Toorkakao on see, kus on väärtuslik energia olemas ja kui sa küsid, kuidas seda süüa, siis see on täpselt suhtumise ning soovi küsimus. Mina eelistan lihtsalt paljalt süüa seda toorkakaod, sina võid lisada seda kuhu iganes. Peaasi, et sa seda ei kuumutaks, et selle energia ära ei kaoks.

 

"Toorkakao avab oskuse sul iseenda keha paremini tunnetada"

 

Toorkakao on väga kasulik sinu ülemistele meeltele ehk Tšakratele ja ka Juurtšakrale. Ennekõike hakkab toorkakao töötama nii, et see annab sulle vajalikku füüsilist energiat, et sa hakkaksid liikuma ning tegutsema. See sama energia on kasulik Juurtšakrale. Kui sinu Juurtšakra on tervendatud, siis see hakkab mõjuma ülemistele Tšakratele, milleks on Kurgutšakra, Kolmas Silm ja Kroontšakra. Need kolm Tšakrat on seotud sinu oskusega maailma tunnetada ja ka iseennast tunnetada. Ennekõike töötab toorkakao nii, et see annab sulle hea suhtluse iseenda kehaga. Õpetades sulle, mida sa vajad, miks sa seda vajad, mis on sulle hea ja mis on sulle halb. Sul tekib intuitsioonis selline suund, mis õpetab sind enda keha kuulama - märke lugema, mida sinu keha sulle saadab. Kui sa oskad enda keha kuulata, siis sa muutud järk-järgult tervemaks inimeseks. Kui sul on tõsine probleem selles osas, et sa ei suuda ära tajuda, mida sinu keha vajab ja mida mitte, siis soovitan sul pikka aega kanda Apatiidi kristalli. Apatiit avab ülemisi Tšakraid nii, et see õpetab täpselt sama moodi sind enda keha vajadusi kuulama. Ka üleüldine kristallidega tegelemine soodustab paremat keha tajumist.

 

"Energia allikas ülitundlikule inimesele"

 

Toorkakao on ülimalt tähtis energiaallikas inimesele, kes on ülitundlik. Inimesele, kes tajub maailma, kes on haavatav, kellele teiste inimeste emotsioonid lähevad korda ja kellele keskkonna energia osutab suurt mõju. Kui sina tunned, et sa oled ülitundlik, siis soovitan sul toorkakaod süüa. Tee endale samuti paarinädalane kuur ning tulevikus mõne kuu pärast uuesti ja nii terve elu vältel. Loomulikult tee seda siis, kui sinu keha kannatab seda ja kui sul ei teki allergilisi reaktsioone.

Miks ma soovitan toorkakaod süüa ülitundlikul inimesel? 

Ennekõike see likvideerib depressiooni, stressi, melanhoolia ja liigse negatiivsuse, mille sa võid keskkonnast iseendasse kinni püüda. Väga kasulik on seda süüa juba enda energia kaitsmiseks.

Toorkakaod on hea süüa ka selleks, et tõsta enda energiat, elujõudu, vitaalsust ja muuta iseenda Aurat säravamaks. Ülitundlikud inimesed filtreerivad kõike energiat, mis vähegi nendega ühes ruumis eksisteerib ja see võib muutuda vägagi kurnavaks. Toorkakao aitab sulle pidevalt energiat - vaimset energiat juurde anda. Seda kõike selleks, et sa suudaksid end liigutada ja tegutseda. Kellel on ülitundlikkus, see teab täpselt, millest ma siin räägin ja kui sa tunned end ära, siis anna toorkakaole võimalus ning vaata, kuidas see sinu hinge ja kehaga tööle hakkab.

Näiteks mina söön toorkakaod selle pärast, et taastada enda emotsionaalset, vaimset ja füüsilist energiat. Kuna ma tegelen inimestega, aitan neid, suhtlen nendega väga negatiivsetel teemadel ja seda sellepärast, et neid aidata, siis mul on vaja lisaenergiat. Selleks, et energiat tagasi saada kasutan ma kristalle ja ilmselgelt ma ei suudakski ilma nendeta olla. Lisaks kristallidele kasutan taimi, et pidevalt olla energiat täis. Minu jaoks on ülioluline see, et ma ei jääks enda elus rongist maha ning liiguksin pidevalt edasi. Edasi saad sa liikuda vaid siis, kui sa tegeled enda füüsilise ja vaimse energia hoidmisega. Seega inimeste abistamine kulutab minu energiat, sinu energiat võib kulutada ülitundlikkus ja samuti teiste inimeste energiad.

Toorkakao annab väga palju head spirituaalset energiat, mis aitab sul maailma tunnetada ja see on ülimalt kasulik intuitsiooni arendamise jaoks. Intuitsiooni peab iga inimene arendama, see on ülioluline, et sa seda ära ei unustaks. Intuitsioon on see, kui sa tajud iseennast, enda lähedasi ja endaga seotud inimestega toimuvat. See on sulle vajalik, et sa oskaksid tajuda, mis on õige ning mis on vale.

"Head energiad, mida toorkakao sulle veel lisaks annab"

- Toorkakaod soovitan ma süüa selleks, et leevendada enda negatiivset stressitaset. Soovid olla õnnelik ja optimistlik? Kas sa soovid olla vähem nääklev, vinguv ja virisev? Siis selle jaoks on kindlasti toorkakao. Kui sa hakkad toorkakaod sööma, siis sa peaksid mõne aja möödudes tundma, kuidas sa võtad elu lihtsalt veidi vabamalt. See on naturaalne antidepressant.

- Peale õnnetunde tekitamise annab toorkakao sinu kehale ka oskuse end ise puhastada. Selles on vajalikke vitamiine ja aineid, mis panevad sinu keha mürkainetest loobuma. Seega söö toorkakaod juba sellepärast, et sinu veri oleks puhastatud ja mürkained kehast vabastatud.

- Muudab sind kiiremaks mõtlejaks, kiirendab sinu reaktsiooni ja on väga kasulik sellisel perioodil, kus sul on käsil suured õppimised. Ka spirituaalses mõttes on kakaod hea süüa, et suurendada enda oskust spirituaalseid teadmisi kiiremini omastada ehk meelde jätta. Toorkakao suurendab ka analüüsivõimet. Seega, miks mitte seda süüa?

Kui sa absoluutselt ei suuda kannatada toorkakao maitset ja sa lihtsalt ei suuda seda süüa, siis on see märk tõsisemast Kurgutšakra probleemist. Järelikult sinu Kurgutšakras on halbu energiaid, mis ei lase ülemistel Tšakratel tööd teha.

Sellisel juhul soovitan kanda Angeliidi kristalli, mis vabastab Kurgutšakras sellised energiad, mida sa ei tunnista. See tähendab seda, et sa ei tunnista enda vigu, sa ei tunnista midagi, mis sinu elus halb on. Angeliit aitab vabastada blokaade, mida sa ise lood. Kui sa toorkakaod ei suuda süüa, siis on see märk selle kohta, et sa eitad midagi, mida sa ei tohiks eitada. Sa ise lood endale halba energiat mingisugusel tasandil.
Uuendatud: 25.04.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja