HALLID SILMAD - MIDA NEED SINU KOHTA ÜTLEVAD

by in UUDISED, ASTRAAL INGEL .

 

Silmad on hinge peegliks, andes meile märku, kes me oleme ja andes meile võimaluse lugeda teise inimese olemust. See, millist värvi silmadega sa oled sündinud, annab sulle märku sinu hinge sügavusest ning sinu emotsioonidest. Olen eelnevalt kirja pannud pruunide silmade kohta, mille kohta saad lugeda SIIT ja roheliste silmade kohta, mille artikli leiad SIIT.

 

HALLID SILMAD

 

Hallide silmadega inimesed jätavad alati teistele inimestele endast väga müstilise mulje ehk teistel inimestel jääb mulje, et seal sees on enamat, kui nad endast välja annavad. Tegelikkuses ka nii on ehk hallide silmadega inimene ei räägi tihtipeale kõike, mis tema sees tegelikult eksisteerib. Jättes pidevalt teistele inimestele "fantaasia ruumi" ja samas võib hallide silmadega inimene tihtipeale jätta endast vägagi eksitava mulje teisele inimesele. Hallide silmadega inimesest ei ole kerge esmakohtumisel aru saada ning tihtipeale võib ta kuulda lauseid: "Ma alguses tundsin, et sa oled teistsugune" või "Ma alguses arvasin, et sa oled kuri", "Sa tundusid mulle alguses väga vaikne". Selle asja juures on hea külg see, et nendel avaneb võimalus varjata neid emotsioone, mida nad tegelikult tunnevad.

 

Küll aga on hallide silmadega inimene äärmiselt tundlik kriitika osas. Peale kriitika on hallide silmade taga ka ülitundlik ning emotsionaalne inimene, kes tihtipeale ei oska iseenda ülemõtlemise, ülereageerimise ning ülemuretsemisega midagi peale hakata. Hallid silmad sümboliseerivad kiiret mõttetegevust ja analüüsivat hinge. Kuid see sama analüüsiv hing võib olla iseenda jaoks kõige kahjulikum. Kahjulikum seda selles mõttes, et ta võib iseennast paanikasse viia olukordades, kus paanikaks ei ole põhjust.

 

Hallide silmadega inimesed kipuvad pidevalt juhtimispositsiooni ja rolli üle võtma. Nende sees on vajadus ise juhtida ning olukorda kontrollida. Seega kas nad kontrollivad enda perekonna elu, suhteelu või soovivad seda tööjuures. Isegi, kui nendele pole antud ülesannet, milleks on asjade ise tegemine või enda peale võtmine, siis nad hakkavad sinna poole liikuma nii ehk naa. See tähendab seda, et hallide silmadega inimene ise ei saagi aru, kuidas ta soovib juhtida ja kõik selline ülesannete enda peale võtmine toimub nii muuseas, mööda minnes ning loomulikult. Tihtipeale võib tema kaaslane tunda temas kontrollihimulisust ning vajadust "kõike teada". Tegelikult on nii, et see sama hallide silmade esindaja üleüldse ei soovigi midagi halba sellega. Ta teab seda, et kui ta ise teeb kõik ära, siis on asjad tehtud ja korras. Seega, kui sina ei ole hallide silmadega ja sinu kaaslane seda on, siis ehk mõistad nüüd teda veidi paremini. Kui sa ise oled hallide silmadega, siis saad enda kaaslasele öelda, et see oled lihtsalt sina ja sinu suguseid on veel teisigi ning see kõik on tegelikkuses hea. See on hea sellepärast, et hallide silmadega hingel on väga suur "emalik" või "isalik" instinkt olemas. See sama instinkt teeb neist head perekonna kokku hoidjad, kuna nendele on väga tähtis see, mis nende lähedased teevad, kuidas neil läheb ning kas nad saavad oma eluga hakkama. Ainult vahel teistele võib see tunduda ülimalt kontrolliv.

 

Hallide silmadega hinged võtavad armastust väga tõsiselt ja vahel isegi liiga tõsiselt. See sama liigne tõsidus võib nad muuta ka armukadedaks. Samas nad võivad armastada väga sügavalt ja nende tunded on väga ehtsad. Kui tunne kaob, siis nad hakkavad suhtest põgenema või muutuvad sarkastiliseks. Nad ei suuda eksisteerida suhtes, kus sädet ei ole. Pole mõtet enda aega raisata.

 

Hallide silmadega hinged on küllaltki impulsiivsed, kiire reaktsiooniga ning äkilised. Need omadused on nii head, kui ka halvad, olenevalt olukorrale. Samas, kui sa ei ole kiire, siis sa ei suuda ka elus headest asjadest õigel ajal kinni haarata. Kuna hallide silmadega hing seda suudab, siis tal on vähemalt võimalus õnnele ning ta ei maga seda maha. Samas võib ta tihtipeale ülereageerida olukordades, kus tegelikult pole vaja üldse reageeridagi.

 

Kui sul on hallid silmad, siis sa vajad enda kõrvale inimesi ja sul on meeletu vajadus suhtlemise järgi. See võib olla ka põhjus, miks paljud teised inimesed otsivad sind üles, kui nad tahavad rääkida. Sa lihtsalt ise tõmbad seda enda poole. Sulle meeldib rääkida maast ja ilmast, vahet ei ole, mis see teema on, peaasi, et suhtlus oleks käimas.

 

Hallid silmad annavad sulle vajaduse pidevalt plaane teha ja ka plaanide järgi elada. Plaan on vajalik, et ellu jääda. Hallide silmadega inimesele ei meeldi teadmatus, udune tulevik ja kahtlased elu käigud. Kui midagi on segane, siis ka närvid on need, mis kannatada saavad.

 

TUMEDAD VÕI HELEDAD?

 

Lisaks sellele iseloomustusele, mille ma kirja panin, loe läbi ka see, mida sümboliseerivad tumedat või heledat halli värvi silmad.

Tumedat tooni hallid silmad sümboliseerivad väga sügavat sisemist maailma, inimest, kellel on väga suur fantaasia ning kujutlusvõime. Need silmad on inimestel, kellele meeldib omaette mõelda, lugeda, tegeleda õppimisega ning enda arendamisega. Tihtipeale võivad nad enda maailma ära kaduda ja vahel nad ei oska vahet teha reaalsusel ning nende enda loodud maailmal. Kui see inimene suudab enda sügavat hinge kasutada enda ande välja toomisega ning enda elu konkreetse eriala/ande arendamise peale suunata ja sellele väga suurt rõhku osutada, siis see inimene on õnnelik. Vastasel juhul võib ta pidevalt olla stressis ja seda kõike sellepärast, et tal on lihtsalt vaja ära rakendada oma energiat. Selle energia rakendamine tema puhul on vaid konkreetses suunas võimalik. Kui sul on tumedat värvi hallid silmad, siis soovitan sul ande avamise kristalle kanda, et mõista, kuidas enda annet avastada. Selliseks kristalliks on näiteks Krüsanteenumit.

Heledat tooni hallid silmad sümboliseerivad inimest, kes soovib pigem elada ilusas idüllis. Soovib enda ellu palju luksust, romantikat ning ilu tuua ning luua. Heledad hallid silmad sümboliseerivad inimese hinge, kes soovib enda elu kujundada kaunilt ning talle on väga oluline, milline ta välja näeb. Heledad hallid silmad näitavad ka hinge, kes on kriitikale ääretult tundlikud ja kes ei suuda teiste inimeste negatiivsetest sõnadest kergelt vabaks lasta ning üle olla. Nendele inimestele soovitan ma enda Aurat tugevdada ja selle kaitsega tegeleda. Ehk need inimesed võiksid kindlasti terve elu vältel erinevaid kaitseenergiaga kristalle kanda. Kaitse kristalliks võib olla näiteks Hematiit või hoopis Ahhaat.

Silmad annavad mõista, kes me oleme, mida me kuidas tunneme ja kui sügav on meie hingeline maailm!
Uuendatud: 26.04.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja