VANN - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

 

Oled sa kunagi unes näinud vanni, ise käinud vannis end pesemas või näinud, et keegi teine on seal? Igal sõnumil, mida me läbi une näeme on oma tähendus ja neid sümboleid ning sõnumeid tuleb sul iseenda jaoks tõlgendada. Tõlgendada selleks, et mõista, mis on eespool tulemas, mis on sinu elus hetkel käsil ja kus kohas näiteks tuuakse sulle hoiatusi. Igatahes unenägusid tuleb enda jaoks tõlgendada, selles on väärtuslik sõnum sinu alateadvuselt.

 

Kui sa soovid unenägusi tõlgendada nii, et sa saaksid ka aru, mida sulle soovitakse sellega öelda, siis sa pead kõik sümbolid, tegevused ja emotsioonid kokku liitma ning asetama need kuidagiviisi enda ellu. Sa pead leidma seose selle unenäoga enda elu suhtes, nii tulevad ka vastused. Seega ära jäta tahaplaanile mitte ühtegi märki, sümbolit või tegevust, mis unes eksisteeris - kõik on tähtis tõlgendamise jaoks!

 

VANN JA ISE SELLES OLEMINE

 

Vann sümboliseerib sinu hinge, sinu emotsionaalset keha ja sinu tundeid. Vann on sinu enda hing ja selle kohta see unenägu ka räägib. Kui sa näed iseennast vannis end pesemas ja sa tunned seal end ka hästi, siis suure tõenäosusega sinu alateadvus annab sulle märku, et sa saad millestki lahti, hakkad end paremini mõistma, puhastad enda minevikust midagi ära, teed lõpparve mõne emotsiooniga või alustad täiesti uuelt lehelt. Kui sa tunned end kehvasti seal vannis ja pesed end seal, siis see sama teekond on lihtsalt raske sinu jaoks.

 

Kui sa näed iseennast vannis, siis on see märk ka selle kohta, et sa peaksid võtma asju kergemalt. Järelikult on sul selline eluperiood, kus pinge on õhus, palju on teha ja sul on vaja lihtsalt tempot tagasi hoida. Alateadvus annab märku, et sellest ei juhtu mitte midagi halba, kui sa asju rahulikumalt teed.

 

Sa näed ennast vannis ka siis, kui sinu keha annab sulle märku, et sa pead endaga tegelema hakkama ehk ennast tervendama asuma. Sul on vaja puhkust, head sööki, meelelahutust ja kõike muud, mis sind õnnelikuks teeb.

 

Kui sul on raske endale vanni vett lasta ja vanni minna, siis hoiatab sinu alateadvus sind peagi saabuvate probleemide eest. Selliste probleemide eest, mis muudavad sind rahutuks, närviliseks ja võib-olla isegi haigeks.

 

Kui sa oled enda unes väga kaua vannis ja see unenägu käibki vaid vannis käigu kohta, siis ilmselgelt sa soovid enda elust midagi likvideerida, ära puhastada ning vabaks saada.

 

TEISE INIMESE VANNIS NÄGEMINE

 

Kui sa näed kedagi teist, kes võtab vanni ja peseb end seal, siis sul on vaja kellelegi teisele nõu anda. Sul on vaja kedagi aidata, aidata otsus vastu võtta või sul on vaja teda suunata. See, keda sa unes nägid, see sama inimene ei pruugi olla see sama, keda sa pead aitama. Lihtsalt ta võib sümboliseerida neid iseloomu omadusi, mis on sellel samal inimesel, keda sa peaksid aitama. Mõtle, milliseid emotsioonid sul tekivad temaga seoses, milline ta on? Võib-olla see sama inimene sümboliseerib oma tegudega seda sama otsust, mida sa pead aitama kellelgi teisel vastu võtma.

 

KELLEGI TEISE VANNITAMINE

 

Kui sa näed und, kus sa vannitad kedagi, siis on see märk sinu vajadusest aidata, hoolitseda ning toeks olla. Kui see oli inimene, keda sa tunned ja kellega sa oled seotud, siis sa soovid temale anda suurt hoolt. Kui see oli keegi, keda sa ei tea või kellega sa otseselt seotud ei ole, siis on sul vajadus lihtsalt olla rohkem toeks teistele inimestele. Küsi enda käest, mida see sama inimene sümboliseerib, milline ta on, milline on ta iseloom? Sellest sa saad tegelikult aru seda, mis iseloomu omadust näiteks sa soovid teistel inimestel aidata lahti saada. Kas ta on alkoholi sõltlane, kas ta on halbade toitumisharjumustega, kas ta teeb liiga palju tööd - küsi neid küsimusi enda käest ja mõtle, milline see inimene on, kellega sa otseselt seotud ei ole. Siis sa saad aru, mida sa soovid teistes inimestes muuta.

 

KINDLASTI PÖÖRA TÄHELEPANU KA NENDELE ASPEKTIDELE:

 

Kuum vann - Sümboliseerib rutakaid otsuseid, liigset kiirustamist, kiireid asjade muudatusi ja lahendamata probleemide päevavalgele tulemist.

 

Külm vann - Sümboliseerib vajadust, et asjad sinu elus muutuksid ja vajadust uuenduste järgi.

 

Tühi vann - Annab märku sulle sellest, et sa ei tea kus kohast alustada, kui sa soovid enda elus midagi muuta. Võib-olla sa soovid muudatusi, kuid ei oska leida nende jaoks lahendusi või sa ei näe, et lahendused saaksid sinuni jõuda.

 

Jooksev vesi vannis - See on märk selle kohta, et sinu ellu saabub rahu. Seega, kui jooksev vesi on unenäos, siis see annab märku sulle sellest, et ükskõik, kui raske sul täna on, homme on parem. See on märk asjade paremaks muutumisest.

 

Puhas või must vesi - Puhas vesi sümboliseerib millegi suhtes kergenduse tundmist. Must või sogane vesi sümboliseerib probleemide sisse kinni jäämist või tunnet, et sa oled nii suure probleemide kuhja all.

 

Kui sa näiteks pesed ennast mustas ja sogases vees, siis see võib viidata tervise probleemidele, mis sinu kehas eksisteerivad. See on väga halba kuulutav unenägu, millele peaksid kiirelt ka reageerima. Järgmistel päevadel ürita märgata, mis sinu keha sulle räägib ja kuula ennast. Kui on vaja puhkust, siis puhka. Kuid puhtas, selges ja isegi veidi külmas vees olemine sümboliseerib head õnne.

 

Kui sa soovid õppida unenägusi seletama, siis loo enda voodi alla unenägude nägemise jaoks kristallide komplekt, kuhu aeg-ajalt lisad kristalle juurde. Lisa sinna erinevaid kristalle just unenägude nägemise jaoks. Esimeseks kristalliks võiks olla seal Larimar. See on kristall, mis aitab sul unenägusi meelde jätta ja esile kutsuda.

Uuendatud: 27.04.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja