SAADAN TEELE PALJU ERINEVAID KINGITUSI

by in UUDISED .

 

Kingituste tegemine on minu üks suurimaid kirgi ja mis on veel kaunim, kui saada kingitust, millel on olemas tõeline väärtus. Kristallid juba ise kannavad endaga kaasas võimsat väge ja nendele ehetele lisan veel ka mina oma armastuse kaasa. Soovin ära kinkida kõik need kaunid kristallehted enda kristallisõpradele.

 

KÕIK OSTUD OSALEVAD KINGITUSTE LOOSIS!

 

Loos kestab 28. aprillist - 28. maini. Kõik ostud osalevad selles samas kingituste loosis, mis on tehtud meie e-poest www.latene.ee, Tallinna ja Kuressaare Butiigist.

 

Anna endale võimalus kingituste saamiseks, soovi soov ja saada see teele!

 

1. MALAHHIIT SÕRMUS

 

Malahhiit on võimas külluse energiaga ja materiaalse õnne väega kristall. See sõrmus on kauni suure Malahhiidiga ja see on valmistatud 925 prooviga hõbedast. Malahhiidi sõrmus toob jõukust sellele, kes seda kannab. Malahhiit avab sinu külluse kanali heale õnnele ja likvideerib ebaõnne energia, mis ei lase sinu ellu materiaalsel õnnel tulla. Kõik Malahhiidi teised ehted ja kristallid leiad SIIT, loe kindlasti selle kristalli kohta veel lisaks juurde.

 

2. MALAHHIIDI SÜDAME TALISMAN

 

Malahhiidi südame talisman on täpselt sinu jaoks, kui sa soovid enda tundeid, suhet ja armastust kaitsta. Südame sümboolika annab Malahhiidile suuna sinu emotsioone kaitsta ja sinu armastust hoida. See väeese on kasulik sulle, kui sa soovid enda Südametšakrat tervendada, armastuse õnne suurendada ja enda suhet paremaks muuta.

 

3. IMELISED INTUITSIOONI KÕRVARÕNGAD

 

Kingin ära imelised kõrvarõngad intuitsiooni võimsamaks muutmise jaoks. Kui sa tunned, et sul on vaja lisaenergiat enda spirituaalsele kehale, sa soovid end spirituaalses mõttes arendada, intuitsiooni tugevamaks muuta ja enda energiaid parandada, siis need on sinu jaoks. Need on Prasioliidi, Peridoodi, Topaasi ja Pärli kõrvarõngad, mis on valmistatud 925 prooviga hõbedast. Võimsa väega kristallehe, milles on olemas intuitsiooni arengu jaoks kompaktne energia .

 

4. SAMMALAHHAAT SÜDAME TERVENDAJA

 

Võimsa Sammalahhaadi talismani kohta saad lugeda SIIT. See on kristall, mis kannab endas oskust sinu südameelu korda seada. See on tervise õnne talisman ja just sellel Tulekuke aastal kulub selline väeese ära. See on kristall, mis hoiab sind tervena ja sinu hinge korras. Talismani kinnitus on valmistatud 925 prooviga hõbedast.

 

5. SAMMALAHHAADI AUGUGA TALISMAN

 

Sammalahhaat on küllusliku väega kristall, millel on oskus sinu ellu häid võimalusi ligi tõmmata. Sammalahhaat aitab sul leida tasuvat töökohta, erialaliselt edukas olla ja tuua ärilist edu. Sammalahhaat viib sinu külluse energia teele just õiges suunas, et sinu soovid materialiseeruksid. Loe Sammalahhaadi kohta lähemalt edasi SIIT.

 

6. VALGE KALTSIIT KÜÜNLAALUS

 

Valge Kaltsiit küünlaalus sobib igasse koju, see on värskendava väega kristall. Küünlaalused on väga tugeva toimega ja neid on hea kasutada enda kodu tervendamiseks. See on kristallväeese, mida sa saad kasutada enda kodu Aura tervendamiseks ja ehete laadimiseks. See on valguse andja, mis annab sulle puhtaid mõtteid, selgust ja likvideerib sinu kodust energiaid, mis sulle või sinu perekonnale liiga teevad.

 

7. KUUKIVI AUGUGA TALISMAN JA 8. KUUKIVI KÕRVARÕNGAD

 

 

Kuukivi on romantika kristall, mis toob selle kandja ellu armastust, romantikat, kirge, sensuaalsust ja oskust leida see "õige"  armastaja üles. Kuukivi on spirituaalse energiaga kristall, mis annab sulle tugeva intuitsiooni ja oskuse energiaid tunnetada. Kristall, mis paneb sind märke lugema ja neid enda ellu sobitama. Peale selle aitab Kuukivi ka leevendada uneprobleeme ning rahutuse tunnet. Kuukivi toob hingerahu ja stabiilset elu. Kuukivi on naiselikkuse kristall, mis toob viljakust ja armastuse õnne. Kui sa soovid endale midagi, mis aitaks sind elus õigesse kohta juhtida ja valelt teelt kõrvale tõmmata, siis selleks ongi Kuukivi. Kuukivi kõrvarõngad on valmistatud 925 prooviga hõbedast.

 

9. LASURIIDI TALISMAN

 

Lasuriit on kurja ära hoidja, aidates sind kaitsta nähtamatude jõudude eest, mis sinu ellu ebaõnne toovad. See on kristall, mis aitab kaitsta "The Evil Eye" eest ja annab sulle spirituaalse kaitse. Lasuriit on kristall, mis aitab sul õigel ja valel sisetundel vahet teha. See on intuitsiooni arengu jaoks ülimalt oluline kristall, mida võiks kanda see inimene, kes tahaks sellisesse müstilisse maailma väga sügavale suunduda ning avastada hinge keerdkäike. Lasuriidi talismani kinnitus on valmistatud 925 prooviga hõbedast.

 

10. AKVAMARIINI, PERIDOODI JA HÕBE TOPAASI TALSIMAN

 

See on talisman sulle, kui sa soovid iseendast rohkem aru saada. Selle kinnitus on valmistatud 925 prooviga hõbedast. Kui sa soovid mõista, kes sa oled, miks sa selline oled, kust sa pärit oled, millised on sinu selle elu eesmärgid ja mis on sinu karma. See on karmaatiline lahendaja, mis aitab sul mõista iseennast. Aidates sul selgust tuua ka kõige raskematesse küsimustesse. Peale selle on need kristallid väga head intuitsiooni kristallid, mis aitavad sind juhtida õnne poole.

 

11. ANGELIIT AUGUGA TALISMAN JA  12. ANGELIIDI HÕBE TALISMAN

 

Angeliit on Inglitega kontakteerumise kristall. See on kristall, mis aitab sind kokku viia sinu hingedega ja Inglitega. Kanna seda kristalli endaga, et saada teispoolsusest sõnumeid või Inglitelt juhatusi. Kristall, mis aitab sul märke näha, neid lugeda, Ingli sõnumeid mõista ning lasta end Inglite poolt juhtida. Angeliidi kandmine toob ka unenägudesse prohvetlikke nägemusi.

 

13. MEESTELE MÕELDUD LA TENE KRISTALLEHTED

 

Lisaks sellele ei unusta ma ära mehi ja annan kolmele mehele võimaluse endale minu loodud käekett võita. Kui sa oled naine ja võidad endale La Tene meeste ehte, siis sa saad selle rõõmuga edasi kinkida oma kallimale või armastatud mehele, pojale, vennale...

 

Head loosiõnne kõigile, kes kingituste loosis osalevad ja ma loodan siiralt, et kingitused jõuavad õigete inimesteni ning teevad nende elud rõõmsamaks!

 

LOOSIS OSALEVAD KÕIK OSTUD, MIS ON SOORITATUD AJAVAHEMIKUS 28. APRILL - 28. MAI!

Uuendatud: 27.04.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja