VOLBRIPÄEV BUTIIGIS

by in UUDISED .

 

Volbripäeva tähistame 30. aprillil ja 1. mail, seda sellepärast, et Keltide kalendri järgi algab Beltane ehk Volbripäev juba 30. aprilli õhtul. Need kaks päeva on rituaalide tegemise ja enda külluslike energiate võimendamiseks. Beltane on nõiduslik traditsioon tähistamaks viljakust ning suurendada sellega enda õnne võimalusi. Beltane on aeg, kus tehakse erinevaid traditsioonilisi rituaale, millega saadetakse enda soove teele.

Beltane ajal liiguvad ringi meie kõrval hinged. Hinged on need, kes annavad meile võimaluse enda külluslikke soove teele saata. Beltane ajal saadetakse head mõtted teele, et need leiaksid tulevikus koha sinu elus. See tähendab seda, et nendel kahel päeval tuleb tegeleda soovmõtlemisega, unistamisega ja erinevate külluslike/viljakust toovate rituaalidega.

Hingede portaalid on avatud, mis tähendab seda, et hinged on Beltane ajal meie kõrval, juhatavad meid, annavad meile vastuseid ning nende abiga me saame ka soove teele saata.

Beltane ehk volbripäev on aeg, kus iga nõiduslik hing teeb endale sobivaid rituaale, maagiaid ning soovmõtlemisi.

Beltane ajal on ülioluline see, et keskendutakse sellele, et sinu elu hakkaks paremaks muutuma. Tuleb keskenduda positiivsusele, mõelda lahendusi elu paremaks muutmiseks ja loobuda asjadest, mis sinu elu raskeks teevad. See on iseenda elu ja hinge puhastamise aeg. Tegeletakse erinevate puhastusrituaalidega, korrastatakse kodu, värskendatakse kodu välimust, istutatakse taimi, süüakse väga palju puuvilju, juurvilju ja maitsetaimi. See on hetk, kus sa saad läbi Beltane väe enda viljakuse ehk külluse energiat suurendada.


30. aprillil ja 1. mail tuleb võimalikult palju küünlaid põletada, et suurendada enda elujõu energiat. Põleta küünlaid igas toas, kõikide küünlaaluste sees ja nii kaks päeva järjest. Tuleenergia aktiveerib sinu enda energia ja tänu küünaldest tuleneva tuleelemendi saad sa Beltane kaudu elujõudu.

Nendel kahel päeval mine õhtul unne nii, et sa keskenduksid enda unistusele. Keskendu sellele nii kaua, kuni sa magama jääd. Läbi une sa edastad enda soovid hingedele, kes on sind valmis aitama.

Nende kahe päeva ajal kingi enda lähedastele kingitusi. Südamest loodud kingituste kinkimine suurendab sinu külluslikku energiat.

VOLBRIPÄEV BUTIIGIS


Tule meile 30. aprillil külla nii Tallinnasse kui ka Kuressaarde, et meiega koos Volbripäeva tähistada! Jagame mõlemas Butiigis erinevaid rituaale, mida sa 30. aprillil või 1.mail saad ise kodus enda heaolu jaoks teele saata. Tule vali endale sobiv rituaal, kas kaitse energia suurendamiseks, külluse väe võimendamiseks, armastuse edendamiseks või hoopis leia endale universaalne soovide rituaal.

Lisaks rituaalidele pakume hingede poolt sõnumeid ehk sa saad ise endale soovitusega sõnumi võtta. Vaata, mida hingedel sulle rääkida on. Tule katseta enda sidet hingede maailmaga.

Kuressaares on Tene ise koha peal ja on igati avatud suhtlema erinevatel teemadel ning sind aitama.

Lisaks sellele loob Tene soovide altari, mis annab sulle võimaluse koos Tenega ühe konkreetse soovi teele saata. See on maagia, mis aitab sinu soovil jõuda õigesse kohta, et see täituda saaks.

VOLBRIPÄEVA SOODUSTUS!

30. aprill - 1. mai on e-poes kõik ostud 10% soodsamad!

Tallinna ja Kuressaare Butiigis kehtib nendel kahel päeval Ruuni-soodustus. See tähendab seda, et meie Butiigis ostu sooritades saad sa ise endale võtta vastava soodustuse. Soodustus võib ulatuda kuni 20%-ni! See, millise soodustuse saad, selle saad ise enda õnnekäega endale valida.

HEAD VOLBRIPÄEVA EHK BELTANE TÄHISTAMIST!

Uuendatud: 29.04.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja