VÕIMU ÜLEVÕTMINE EHK ENDA ISIKLIKU VÄE SUURENDAMINE

by in UUDISED .

 

KOLMAPÄEVAL, 3. MAIL ON KUU ESIMESE VEERANDI LOOMINE! See ei ole lihtsalt üks kuu faas, see on aeg, kus sul on võimalik enda isiklikku väge suurendada ja enda elu üle võimust võtta. Kui sa tunned, et asjad on kuidagi koost lagunenud, sinu ümber toimub liiga palju selliseid asju, mille üle sul kontrolli ei ole ja soovid enda isiklikku väge suurendada, siis see on täpselt sinu aeg.

 

Kui sa soovid enda väge suurendada, siis selleks avaneb sul võimalus 2. - 4. mail. See on see periood, kus sa saad Kuu esimese veerandi energiat enda kasuks pöörata.

 

Päikest juhib Sõnn ja Kuud valitseb samal ajal Lõvi. See on kombinatsioon kahest võimukast märgist, kes soovivad enda elus iga hinna eest enesekindlust, võimu ja iseseisvust saavutada. Tänu nendele märkidele annab seekordne Kuu esimese veerandi loomine sulle võimaluse enda isiklikku väge suurendada.

 

Jagan sinuga mitmeid erinevaid viise ja võimalusi, kuidas seda Kuu faasi enda kasuks pöörata. Sinul ei jää muud üle, kui järgida neid samme.

 

- Ennekõike soovitan ma sellel nädalal ja eriti veel nendel kolmel päeval kanda sellist kristalli nagu on Punane Jaspis. See on kristall, mis aitab sul enda elu üle kontrolli saavutada ja isiklikku väge suurendada.

 

Punane Jaspis on elujõu allikas, mis annab sulle energiat, oskust edasi liikuda, oskust probleemidega silmitsi seista ja oskust lahendada erinevad probleeme, mis sinu elus eksisteerivad.

 

Seega kanna Punast Jaspist! Kui sul on sellest kristallist juba ehteid olemas, siis lae see Kuu valguse käes uut energiat täis ning puhasta Palo Santo suitsuga. Seda selleks, et see oleks võimas abiline sellel Kuu faasil sinu kõrval.

 

- Joo musta kohvi nendel kolmel päeval! Must kohv on see, mis aktiveerib sinu Sakraaltšakra ja Juurtšakra tänu Lõvi Kuu faasile tööle. See on sinu jaoks imejook, kui sa soovid seisvaid energiaid liikuma viia. Musta kohvi joomine nendel kolmel päeval aitab sinu isiklikku jõudu suurendada.

 

- Põleta enda kodus võimalikult palju oranžikat-punakat tooni küünlaid. Need on küünlad, mis toovad sinu elamisse eluenergiat ja jõudu. Lisaks sellele see sama energia, mida küünlad sinu koju loovad, aitab ka sulle endale energiat juurde koguda.

 

- Põleta enda lähedal võimalikult palju Palo Santot. Palo Santo aitab puhastada sinu teelt takistavaid energiaid, mis ei lase sul enda elu suhtes kontrolli omada. Palo Santo muudab sind võimekamaks, enesekindlamaks, julgemaks ja tervemaks. Põleta Palo Santot kolm päeva järjest ja kõik see aeg, kui sa enda kodus oled.

 

- Kellel on oma koduhoov, siis nendel soovitan ma peita täpselt 3. mail ühe Punase Jaspise kristalli koduhoovi. Selleks võetakse kristall ning maetakse maa sisse täpselt koduhoovi lõunapoolsesse nurka. Selleks leitakse üles lõuna ilmakaar ja peidetakse selle kõige kaugemasse aia nurka. See on elujõu, väe ja võimu kristall, mis toob sinu perekonnale oskust enda eluga hakkama saada. See on ka kaitse kristall, mis blokeerib perekonnast õnne eemale.

 

- Kui sa soovid enesekindlamaks, võimekamaks ja julgemaks muutuda, siis kanna nendel kolmel päeval järjest Tiigrisilma koos Punase Jaspisega.

 

- Too endale majja uus taim, milleks on Sulgvõhk. Aseta selle taime mullale Punase Jaspise kristalle ning leia sellele taimele enda kodu lõunapoolses toas sobiv koht. See taim aitab sul koos Punase jaspisega enda ellu võimu, julgust, energiat, head õnne ja iseseisvust tuua.

 

- Söö selliseid taimi nendel kolmel päeval: Spinat, rukkola, tšilli, must pipar, cayanne pipar, sarapuupähklid, pastinaak, redis, granaatõun, paprika ja granadill.

 

Need on taimed, mis suurendavad sinu isiklikku võimu, väge ja annavad sulle oskust enda eest seista. Kõikides nendes taimedes on sellist energiat, mis suurendavad sinu isiklikku võimu.

 

- Nende kolme päeva sees ära lase endale liiga teha. Iga kord, kui sa tunned, et keegi tõstab sinu peale häält või surub sind enda sõnadega nurka, siis astu enda eest välja. Loomulikult ära tee seda nii, et sa satuksid tüli sisse, vaid tee seda viisakalt. Keeldu, kui sa ei soovi midagi teha. Selgita, kui sa tunned ja näed asju teises valguses. Kui sa viisakalt kehtestad end nendel kolmel päeval, siis sa kogud enda energiasse isiklikku jõudu ja võimu.

 

- Pane end nendel päevadel proovile, ületa enda hirmusid ja tee midagi, mida sa ei ole juba väga ammu julgenud teha. Räägi asjadest, mida sa oled juba ammu soovinud rääkida, kuid julgusest on väheks jäänud. Nende kolme päeva jooksul rääkides ja tehes asju, mida sa kardad, need vabastavad sinus blokeerivaid energiaid. Neid energiaid, mis ei lase sul enda elu üle kontrolli hoida. Seega ületa hirmud ja ava end!

 

- Nende kolme päeva jooksul tee võimalikult palju uusi samme enda elus. Alusta midagi, mida sa soovid, kuid sa kardad selle tegemist. Käivita projekte ja algata uusi mõtteid!

 

- Kui sul on kodus ahi, siis põleta nendel kolmel päeval ahjus tuld. Tule-element sinu kodus avab sinu isiklikku jõudu.

 

PUNANE JASPIS  - NÄDALA KRISTALL "ELUJÕUD, ISIKLIK VÄGI JA ENERGIA"

 

PUNANE JASPIS Väga kasulik on Punast Jaspis kanda kevadisel ajal selle energiat andva omaduse pärast. Punane Jaspis on Oranži Kaltsiidi kõrval teine üks tugevamaid kristalle, mis suudab võidelda kevadväsimuse või pideva kurnatustunde vastu.

- Kanna Punast Jaspist endaga öösel magades kaelas, kuna sellel on oskus soove täide viia, kui sa enne magama minekut mõtled enda ihaldatud unistuse peale.

- See kristall on kasulik neile, kes pidevalt tunnevad, et nad hõljuvad pilvedel ja ei suuda keskenduda olevikule või oleviku probleemidele. Punane Jaspis aitab sul jääda hetkesse ning tegeleda kõige sellega, mis just hetkel on tähtis. Punane Jaspis õpetab hetke nautima ja sellest maksimum võtta.

- Kasulik talisman kõigile neile, kes töötavad juriidilises organis, on kohtunikud, juristid või politseid.

- Punasel Jaspisel on üks väärtuslik omadus veel ja see probleem on väga laialt levinud, küll aga sellest valjusti välja ei räägita. Punane Jaspis aitab lahti saada füüsilise läheduse hirmust ja aitab tõsta madalat libiidot. Punane Jaspis aitab suurendada kirge ja aidata tundeid füüsilisel kujul välja näidata.

 

KÕIK PUNASE JASPISE KRISTALLID JA SELLEST VALMISTATUD EHTED/VÄEESEMED LEIAD SIIT.

 

Punase Jaspise südame talisman on ennekõike elujõudu andvaks talismaniks, see taastab sinu energiavarusid ja aitab sul olla füüsiliselt aktiivne. Punane Jaspis tervendab verevarustust ja aitab immuunsust tugevdada.

- Väga kasulikuks talismaniks lastele, kellel on veri nõrk ja kes ennast pidevalt väsinuna tunnevad.

- Punane Jaspis aitab tõsta kirge, kui seda talismani kannab täiskasvanud inimene, siis see aitab tõsta romantilist kirge ja armastussuhtes olla aktiivsem.

 

Punase Jaspise delfiini talisman sümboliseerib vabadust, armastust, emotsionaalset heaolu, sõpruse loomist, enda tunnete vabalt jagamist, usaldamist, uuendusi, eluga edasi minekut ja noorust. Delfiini sümbol on hea, kuna see annab igale kristallile jõudu muuta selle kandja tulevikku ja vabastada paigalseisust. Delfiini talisman aitab lapsele tuua usku, lootust ja soovi edasi liikuda ning midagi luua. See on täiuslik motivatsiooni ja eluenergia talisman just lapsele. Aitab takistada väsimuse tekkel ja aitab suurendada energiat.

 

Punase Jaspise kassi talisman on õigluse kristall, mis aitab selle kandjal peegeldada tagasi ebaõiglust. Ehk kui sa kannad Punase Jaspise kassi endaga kaasas ja keegi soovib sinuga ülekohtune olla, siis see peegeldab, nagu karmagi, seda tagasi allikasse, et kiusaja lõpetaks oma halvad soovid sinu vastu ja toob õigluse majja.

 

Punase Jaspise Kilpkonn aitab kaitsta selle kandjat ebaõnne eest, ohtlike olukordade ja ülekohtu eest. See on kasulik kõigile, kes tunnevad, et neile on lisakaitset vaja.

 

Peale selle aitab Punase Jaspise Kilpkonn tõsta eluenergiat, aidates vabastada laiskust mõtetest, aidates negatiivsusest üle saada ja suurendada positiivset suhtumist.

 

PUNANE JASPIS ON 10 % SOODSAM AJAVAHEMIKUS 30. APRILL - 7. MAI

Uuendatud: 30.04.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja