HOBUNE - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

 

Hobuste unes nägemine ja selle tähendus on väga mitmekülgse sõnumiga, mis annab sulle ka vajaduse see enda jaoks väga põhjalikult lahti seletada. Seda selleks, et sa mõistaksid seda, mida sulle tuldi sellega seoses ütlema. Seega, kui sa oled hobust, hobuseid või midagi nendega seonduvat unes näinud, siis seleta see enda jaoks väga põhjalikult lahti.

 

Hobuse unes nägemine ei lähe sümbolina arvesse, kui sa just vahetult mõned päevad enne oled hobustega tegelenud, nendest rääkinud või unistanud. Sellisel juhul näed sa unes enda soove, mitte ettekuulutust.

 

HOBUNE

 

Hobune sümboliseerib kiireid asjade muudatusi, enese väljendamist, loomingulisust, millegi poole pürgimist, edu, karjääri alaseid muudatusi ja ka seksuaalsust ning armastust. Sellel on väga palju erinevaid tähendusi ja konkreetse vastuse saad sa sellest, millises olukorras sa selle hobusega enda unenäos olid.

 

Kui sa näed hobust unes, siis ma soovitan sul kõikidest minu näidetest kokku panna selle tõelise sümboli. Ehk mõtle seda, kas ta jooksis selles unes, kas ta oli puhas, mis värvi see hobune oli, milline ta oli ja nendest kõikidest sümbolitest sa saad selle sõnumi kätte. Sõnumi, mida see hobune sulle tuli rääkima.

 

Hobusega ratsutamine sümboliseerib millegi poole liikumist. Mida kiiremini sa hobusega ratsutad, seda kiiremini sa jõuad kohale selleni, mida see unenägu sümboliseerib.

 

Vabalt jooksev hobune sümboliseerib sinu enda hingelist vabadust. Sa tunned millegi suhtes vabadust, sa saad end vabalt väljendada või sa naudid seda hetke, kus sa eksisteerid. Jooksev hobune annab sulle märku, et sul tekivad peagi võimalused ennast teostada ja saada seda, mida sa tõesti soovid saada.

 

Vabaks saanud hobune sümboliseerib seda, et sa saad tagasi enda võimu ja oskuse asju juhtida. Kui sa näed unenägu, kus hobune vabastatakse ja see jookseb sinu poole või sa näed teda vabalt peale kinni pidamist jooksmas, siis see on ülimalt hea unenägu. See on märk selle kohta, et sa saad tagasi enda isikliku võimu ja väe.

 

Hobune jookseb sinust mööda. Kui sa näed unenäos, kuidas hobune või hobused jooksevad sinust mööda, siis see on sinule äratuskõne. See on märk selle kohta, et sa oled laisk või sa lihtsalt ei kasuta häid võimalusi enda elus ära.

 

Hobune ilmub eikusagilt välja. Kui unenäos ilmub hobune eikusagilt välja, siis see on märguanne järskude asjade muudatust ja kui sellel hobused on head ning positiivsed omadused, siis see sündmus on ka sinu jaoks hea.

 

Kinni peetud hobune jookseb sinu käest ära. Kui sinu käest jookseb hobune ära, kelle sa oled kinni püüdnud, siis see unenägu sümboliseerib ebaõnne. See on märguanne sulle selle kohta, et sa oled heast võimalusest ilma jäänud ja andnud oma õnne kellelegi teisele.

 

Õnnelik, terve ja elurõõmus hobune sümboliseerib positiivsust, küllust, häid sündmusi ja soodsat võimalust. Mida õnnelikum ja kaunim on hobune, seda suurem on selle unenäo õnne sõnum.

 

Halvasti hoitud, näljane ja räsitud hobune sümboliseerib halbu inimesi sinu ümber, halba keskkonda ja halbu asjade käiku. See on sõnum sinu alateadvuselt, et sa peaksid eemale hoidma kõigest sellest, millega sa täna seotud oled ja mis sulle vähegi ebameeldiv tundub.

 

Räpane hobune sümboliseerib kellegi teise poolt suunatud kadeduse tunned. See on märk ka vaenlase olemasolust, kuid sellise vaenlase, kes esialgu tundub sõbra moodi olevat.

 

Metsik hobune sümboliseerib raskendatud olukordi. See hobune tuleb sulle unenäos ütlema, et kõik ei ole ja ei saagi sinu kontrolli all olla. On elus asju, mida me ei saa ise muuta, suunata ega ka luua. Metsik hobune võib sümboliseerida ka sinu või kellegi teise väga temperamentset loomust.

 

Hüppav hobune sümboliseerib võimalusi. Kui sa näed unenäos, kuidas hobune hüppab või üritab tagajalgadel seista, siis see on märguanne headest võimalustest, õnnest ja heast soodsast perioodist.

 

Hobune koos kaarikuga sümboliseerib rasket tööd ja vaeva nägemist. See on märk selle kohta, et sa pead millesegi enda energiat väga palju suunama, kui sa soovid sealt saada seda, mida sinu hing ihaldab. Mida suurem ja raskem on hobuse kaarik, seda suurem on ka see töö, mille sa pead ära tegema. Tühi kaarik sümboliseerib kerget ülesannet, millega on lihtne hakkama saada.

 

Hobuse seljast maha kukkumine sümboliseerib järksu muudatust, mis toob ebaõnne. See on märk selle kohta, et asjad sinu elus võtavad hoopis teise suuna ja seda mitte heas mõttes.

 

Raskusi hobuse selga ronimisel annab märku sulle sellest, et sul on raske konkreetse teemaga enda elus hakkama saada, mis sind täna vaevab.

 

Suureks söödetud hobune sümboliseerib sinu unenäos raskusi, raskesti ületatavaid probleeme, probleemide ilmsiks tulekut või raskendatud olukordasid. Sellise hobuse unes nägemine ei ole kaugeltki hea ettekuulutus.

 

Arglik hobune sümboliseerib sinu saamatust millegi osas. See oled sina ise, see arg hobune, kes ei julge elule vastu minna, oma võimalustest kinni haarata ja enda eest seista.

 

Julge hobune sümboliseerib sind ennast, sinu julgust, pealehakkamist, enesekindlust ja oskust probleemidega silmitsi seista. See on märk selle kohta, et sa julged enda elus asjad korda seada ja võimalustest kinni haarata just siis, kui sul kõige õigem aeg selle tegemiseks on.

 

Unes varsa nägemine sümboliseerib midagi uut ja midagi, mis võib alles algust saada. Uued võimalused, uus suund, uus projekt, uus võimalus. See on kindlasti midagi, mis ei ole sinu elus väga kaua eksisteerinud.

 

Vana hobune sümboliseerib teemat, mis on sinu elus kaua eksisteerinud või midagi, mis on väga vana.

 

Hobune jookseb ära ja kui see hobune jookseb sinu juurest ära, siis see sümboliseerib ohtlikku olukorda. Võib-olla on keegi sinu elus, kes tekitab sulle probleeme või paneb sind väga täbarasse olukorda. Kui see hobune jookseb ära, kuid mitte sinu juurest, vaid sa lihtsalt näed seda pealt, siis see sümboliseerib sinu enda oskust probleemidest vabaks saada. See võib tähendada ka seda, et sa oled mõnest kahjulikust olukorrast välja astunud/välja astumas.

 

Saduldatud hobune sümboliseerib head eluperioodi, kus sa tunned end hästi. See on märk ka selle kohta, et sa oled ohjad enda kätte haaranud ja konkreetse teema puhul selgust saanud.

 

Hobusega jalutamine sümboliseerib võimaluse poole liikumist. Kui sa hoiad hobuse päitsetest kinni ning jalutad temaga edasi, tundes, et sa pead kiirendama seda jalutuskäiku, siis võib hea võimalus peagi sinu teelt kaduda. See on nagu märguanne, et sa pead kiirustama enne, kui hilja on.

 

Hobune on tallis, siis selle sõnum sinu alateadvuselt on see, et sinu poole on liikumas õnnelik periood. See, mille kohta see hobune sulle õnne kuulutab, selle pead lahti seletama teistest sümbolitest ning tegevustest, mida see sama unenägu endaga kaasas kandis.

 

Hobuseraud sümboliseerib väga suurt õnne, kui selle unenäo üldine sõnum on positiivne. Kui sa oled õnnelik, leiad selle hobuseraua ja kui sa tunned selles unenäos end väga hästi, siis head ajad on sinu poole teel. Kui unenägu on negatiivne, sa kardad ja sa näiteks oled hobuseraua ära kaotanud, siis sümboliseerib see hea õnne kaotamist.

HOBUSE VÄRVIS ON OLULINE MÄRK

Kindlasti pead sa ära seletama enda jaoks ka selle, mis hobuse värvus sinu unenäos tähendas. Hobuse värvus annab sulle ilmselge märguande selle kohta, milline on see üldine sõnum hobuse unenäos nägemise kohta. Seega ära jäta kindlasti seda kahe silma vahele.

Valge hobune või väga hele hobune sümboliseerib vabadust, soovi vabaks saada, soovi vabastust saada millestki, soovi olla iseseisev ja omada kontrolli millegi üle. Valge hobuse nägemine annab sulle ka vihje, et selle hobuse üldine sõnum on seotud lahti laskmisest. Valge sümboliseerib millegi uue loomist ja alustamist.

Must hobune või väga tume hobune sümboliseerib kahtlaseid asjade käike, pettusi, salakavalust, pettlikku visiooni, valearvamust, müsteeriumeid. Must hobune sinu unenäos tuleb sind hoiatama ja tavaliselt see tähendab seda, et sul on vaja enda elus valedest valikutest eemale hoida.

Punane hobune sümboliseerib hirmu, närvilisust, paanikat, ebastabiilseid olukordi ja ootamatuid asjade käike.

Pruun hobune annab märku jõukusest, tööga seonduvast, ärilistest tegevustest ja kõigest sellest, mis on seotud raha ning materiaalsusega. See sama pruun hobune annab sulle unenäo seletuse, kus sa pead analüüsima just seda, mis sinu elu materiaalsemas pooles toimub. Pruun hobune võib viidata ka sellele, et sul on väga hea vaist millegi osas ja sa näed seda unenäos selleks, et kinnitust enda sisetundele saada.

Kui hobune on mitmevärviline siis see sama hobune sümboliseerib nende samade värvide sümbolit. Ehk, kui sa näed musta-valge kirjut hobust, siis sinu unenäo tähendus võib olla see, et sa soovid kõigest halvast vabaneda ning lõpparveid kellegagi/millegagi teha. Kui see hobune on näiteks pruuni-valge kirju, siis võib see tähendada seda, et sa näed uusi materiaalseid võimalusi, kuidas enda elu paremaks muuta. Seda sellepärast, et valge sümboliseerib midagi uut ja pruun materiaalsust.

Kui sa soovid rohkem magades ettekuulutusi ehk unenägusid näha, siis loo enda magamistuppa või voodi alla unenägude kristallide komplekt. Sinna komplekti võiks kindlasti kuuluda Larimar, Galaksiit, Phosposideriit ja Tselestiit geood. Hiljem lisa sinna ka teisi unenägusid toovaid kristalle.
Uuendatud: 03.05.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja