KOLLANE VÄRVUS SILMADES - MIDA NEED SINU KOHTA ÜTLEVAD

by in UUDISED, ASTRAAL INGEL .

 

Silmade värvus ei pea olema alati ühevärviline, vaid need võivad olla ka mitmevärvilised. Tihtipeale on rohelistes silmades kollakas varjund, täpid või mõni osa silmast on kollaka tooniga. Kollane toon silmades esineb enamjaolt rohelistes, pruunides ja hallides silmades. Kui sinu silmades on kollakat tooni, siis sellel samal kollasel toonil on ka oma spirituaalne energia, mida see sulle edasi annab. Kui sul on kirjud silmad, siis sa pead lugema mõlema värvuse tähendust, et mõista, milline sinu hing on. See värvus, mis silmades domineerib, selle värvuse omadused on sinus võimsamad ja esiletungivamad. Kui sul on vähesel määral ka mõnda teist värvust nagu näiteks antud juhul kollast värvust, siis see kollase värvuse energia mõjutab sind samuti vähesel määral.

 

Silmade värvus peegeldab sinu hinge sügavust, sinu emotsionaalsust, temperamentsust, tahtejõudu, enesekindlust ja kõiki teisi iseloomu omadusi. Meie silmad reedavad väga suuresti ära selle, milline on meie hinge emotsionaalne tugevus.

 

Kui sul on silmades kollakat tooni, siis loe ka enda silmade põhivärvuse kohta, et mõista enda hinge sisemust. Liida need kahe värvuse omadused kokku ning sa saad aru, miks sa just selline oled.

 

Roheliste silmade kohta saad lugeda SIIT, pruunide silmade kohta saad lugeda SIIT ja hallide silmade värvuse tähenduse leiad SIIT.

 

KOLLASE VÄRVUSE SPIRITUAALNE TÄHENDUS SINU SILMADES


Kollane värvus sinu silmades annab sulle väga palju väärtuslikke iseloomu omadusi juurde ja see, et sul kollakat tooni silmades on, selle üle sa peaksid spirituaalse vaatenurga alt olema väga õnnelik. Loomulikult on sellised silmad ka väga kaunid!


Kollane värvus silmades annab sinu hingele oskuse olla rõõmsameelne ka väga raskel eluperioodil. See on selline lisaomadus hingele, mis annab sulle võimaluse kiirelt raskustest, negatiivsetest olukordadest, rasketest situatsioonidest, tagasilöökidest, kurbusest, reetmisest ja kõigest halvast kiiremini taastuda. Kollane värvus annab sulle oskuse kiirelt ennast kokku võtta ja edasi pürgida. See tähendab aga seda, et hing kellel on kollase tooniga silmad, ei lase ennast nii-öelda "maha materdada". Ta on inimene, kes hoolimata tagasilöökidest astub edasi ja pürgib sinna poole, kus tal siht oli võetud. Seega teistele võib selline inimene tunduda võitmatu.

 

Lisaks sellele, et kollane värvus sinu silmades annab sulle oskuse enda elu eest võidelda, see annab inimesele kohati ka väikese egoismi kaasa. Egoismi selles mõttes, et ennekõike need inimesed mõtlevad iseenda peale. Enda soovide, tunnete, vajaduste ja unistuste peale. See on positiivne ja negatiivne omadus mõlemat pidi. Ühe külje pealt see õpetab iseendale elama, ennast mitte alla suruma ning enda heaolu nimel pingutama. Teise vaatenurga alt võib see inimene olla teatud hetkedel külm teiste inimeste suhtes. Siinkohal loeb ka see, milline on sinu silmade põhivärvus ja kui selles värvuses on väga palju andestamist, hoolivust, teistele elamist, siis see kollane värvus toob vaid positiivset energiat sinu hinge.

 

Kui sinu silmade sees on kollast värvust, siis see annab hingele lisaomaduseks olla särav ja õnnelik. Tavaliselt nendele inimestele on antud ka kummaline huumorimeel või oskus lennult haarata kõike seda, mis naljakas on. See annab inimesele oskuse ka reageerida kiirelt ning õigel ajal õiges kohas olla. Kollane toon annab oskuse olla nagu kameeleon, kes läheb kiirelt asjadega kaasa, kohaneb kiirelt ning võtab vastavalt olukorrale ka positsiooni.


Kollane silmade värvus annab sellele inimesele, kes seda tooni endaga kannab edasi julguse. Kollaste silmadega hing on suhteliselt enesekindel ja julgeb elus edasi liikuda. See on hing, kes julgeb otsuseid vastu võtta ning suunda muuta, kui asjad lähevad halvaks. Inimene, kes üldiselt ei jää enda elus nõiaringi, vaid liigub samm-sammult pidevalt edasi.


See on hing, kes võib teistele tunduda ülimalt salapärane ja veel eriti siis, kui kollane värvus on roheliste silmade sees. Seda sellepärast, et roheliste silmadega inimene on nii ehk naa väga salapärane ning jätab endast alati küsimärgid maha. Kollane värvus silmades tekitab teistele inimestele blokaadi selle eest, et nad ei oskaks teda lugeda. See on nagu kaitsekilp hingele, mis ei lase väga kergelt seda inimest lugeda, kellel on kollakas toon silmade sees.


Kollane värvus silmades annab sellele inimesele oskuse teiste inimeste emotsioone lugeda. Nad lihtsalt panevad väga väikeseid detaile tähele, jätavad näolmeid meelde, sõnu ning neil on hea vaist kehakeele suhtes. Seega intuitsiooni annab see värvus samuti juurde!


Kollase tooniga silmad kannavad endaga kaasas väga sarnast energiat, mis on Päikesepõimikule omane ehk oskus küllust ligi tõmmata. Nendel inimestel, kellel on kollane toon silmades, nendel ma soovitan kanda Päikesepõimiku kristalle, et enda väge veelgi võimsamaks muuta. Nendeks külluse kristallideks on sobilikud Tiigrisilm, Tsitriin, Päikesekivi, Mookaite, Merevaik ja ka näiteks Kollane Jaspis.Silmad on hinge peegliks, andes meile võimaluse teisi inimesi rohkem mõista ja nende hinge lugeda!

Uuendatud: 05.05.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja