ELULÕNG - ROMANTIKA JA LOOVUSE LILL

by in UUDISED, TAIMED JA NENDE MAAGILISED OMADUSED .

 

Igal taimel on olemas vaimne keha ja spirituaalne energia, mida see endast välja kiirgab. Elulõng on üks parimaid lilli, mida enda koduhoovi istutada, kui sa soovid enda ellu romantikat ja loovust tuua. Kõik taimed, mis meie ümber eksisteerivad, need kõik omavad enda isiklikku väge, mida nad endast välja kiirgavad. Inimesed lihtsalt tihtipeale ei mõista seda, kuidas keskkond meid mõjutab ja kuidas selles keskkonnas olevad taimed meile energiat jagavad. Kui sul on oma koduhoov, siis kindlasti täidad selle erinevate taimedega, kuid tegelikult oleks hea ka see, et sa teaksid, mida need taimed sinu kodule, sinu hingele ja sinu perekonnale edasi jagavad. Seda kõike sellepärast, et sa saaksid teadlikult end ümbritseda positiivsete ja õigete energiatega. Selliste energiatega, mida sa soovid enda ellu rohkem juurde tuua.

 

Elulõng sümboliseerib romantikat ja armastust. Elulõngade kasvatamine ja istutamine koduhoovi toob sinu hingele armastavat rahu. See suurendab armastuse tunnet ja annab sulle võimaluse enda elus rohkem armastust tunda. Kui elulõngad sinu koduhoovis kasvavad ja seda ka võimsalt, siis seda energiat nad annavad sulle kuhjaga. Ühel hetkel, kui elulõng end ära suretab, siis see on märk selle kohta, et perekolndlikud kehvad uudised on sinu poole teel. Seega elulõngade kasvu tuleb jälgida. Kellel aga elulõngad kohe mitte kuidagi kasvama ei soovi hakata, siis nendele annab elulõng teada, et sinu enda armastuse kanal on kinni. Elulõng vajab ennekõike sinu armastust, et kasvama hakata. Ta võtab sinu armastuse ja hakkab selle energiaga kasvama ning seejärel hakkab ta sulle seda energiat tagasi andma. Ehk elulõng võtab sinu armastuse ning hakkab seda võimsamaks muutma.

 

Peale romantika ja armastuse energia suurendamise oskab elulõng suurendada ka loomingulisust. Elulõngu istutatakse hoovidesse, kus inimene ise soovib tegeleda loominguliste tegevustega. See on taim, mis kiirgab endast välja inspiratsiooni. Energiat, mida läheb sinu Kolmanda Silma Tšakral vaja. Kui elulõngad õitsevad ja sa nende keskel aega veedad, siis nad avavad sinu Kolmanda Silma kanalit. Seega on hea luua enda terassi ümber elulõngadest hubane koht, kus sa saad lihtsalt oma mõtteid käia mõtlemas. Elulõng puhastab sinu Kolmanda Silma Tšakrat, kui sa oled selle taime lähedal või siis, kui sa tegeled selle taimega. Andes sulle võimaluse analüüsida, tuues sulle inspiratsiooni ja avades sind asju lahendama. Seega järjekordne hea põhjus, miks elulõnga enda koduhoovi tuua.

 

Kui sa elulõngu istutad, siis ma soovitan sul elulõnga juurte alla asetada armastuse kristalle, et elulõng saaks sinu ellu armastust tuua ja seda veelgi võimsamal viisil. Kui sul on oma koduhoov, siis kristallidega saab ka kodu energiat võimendada nii, et sa asetad kristalle taimede alla. Elulõnga alla soovitan ma panna Roosat Sammalahhaati selleks, et sellele taimele anda ennekõike armastavat energiat ja loomulikult ka selleks, et see taim terve oleks. Roosa Sammalahhaat, nii nagu ka tavaline Sammalahhaat tervendab taime ja annab sellele elamiseks energiat. Kui sa soovid elulõngale anda ka võimsat väge, et see sinu Kolmandat Silma avaks ning inspireeriks sind, siis aseta sinna mulla alla ka Atlantisiidi kristall. Mõlemad kristallid võid üheskoos ühe ja sama taime alla panna.

 

ERINEVATEL ELULÕNGA VÄRVUSTEL ON ERINEVAD TÄHENDUSED:

 

Punane elulõng sümboliseerib romantikat, elujõudu, kirge ja armastust.

 

Sinine elulõng sümboliseerib rahu, tasakaalu, stressile leevendust. Kui on tegemist helesinise elulõngaga, siis see leevendab väga tugevalt suhte probleeme. Kui on tegemist tumedama sinisega, siis see avab Kolmanda Silma Tšakra kanalit ja edendab loovust.

 

Lilla elulõng sümboliseerib intuitsiooni ja enesesse vaatamist. Kui sinu aias kasvavad lillad elulõngad, siis need ennekõike aitavad sinu hinge spirituaalsemaks muuta, aidates sinu Kolmanda Silma Tšakrat avada.

 

Roosa elulõng on armastuse energia ja armastuse kanali avamiseks. See lill on sinu jaoks, kui sa soovid enda ellu suhteõnne, uut armastust, romantikat ja head suhet iseenda ning partneri vahele tuua.

 

Valge elulõng annab energiat, mis puhastab stressi ja ebaõnne, mis on armastuse ehk suhteelus. See on väetaim, mis annab oskuse ka puhastada sinu Kolmanda Silma Tšakrat.

 

Kui on tegemist kirju elulõngaga, siis see sama elulõng kannab mitme erineva värvuse energiat ja väge.

Uuendatud: 05.05.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja