11. MAI TÄISKUU - UUED VÕIMALUSED JA UUED ALGUSED

by in UUDISED .

 

Mai Täiskuu päev on neljapäeval, 11. mail. Täiskuu vägi annab endast tunda juba 10. mail ja selle tippenergia hetk kestab kuni 12. maini. See tähendab seda, et sul on kolm päeva aega selleks, et sellest Täiskuust endale maksimaalselt palju positiivset energiat kaasa võtta. Igal Täiskuul on oma konkreetne vägi, sellel korral Täiskuu annab meie eludesse uusi võimalusi ja uusi alguseid. See tähendab seda, et sul on võimalik midagi täiesti uuesti alustada või mõnele uuele teemale enda elus head õnne ligi kutsuda. Selleks, et seda teha, annan ma sulle mõned head viisid, kuidas enda ellu positiivset energiat läbi Täiskuu väe ligi kutsuda. Ole tark ja kasuta Täiskuu energiat ära enda elu paremaks muutmiseks.

 

UUTE VÕIMALUSTE TÄISKUU:

- Annab sulle võimaluse midagi täiesti uuesti alustada. Näiteks, kui sa tunned, et sinu suhe ei ole heas vormis ja teie vahel on tekkinud palju probleeme, siis selle Täiskuu ajal saad sa seda kõike enda suhtest vabastada. Näiteks, kui sa tunned, et sinu algatatud töö/projekt ei ole mitte kuidagi liikuma hakanud ning ei paista edu tulevat, siis ka selleks on hea kasutada selle Täiskuu väge.

- Õige aeg on teha erinevaid soovide rituaale, et enda ellu uusi positiivseid sündmusi ligi kutsuda. Ideaalne aeg on soovide laegas luua ja kui sul on juba soovide laegas olemas, siis sinna kristalle ning soove lisada. Soovide laeka kohta saad eraldi lugeda SIIT.


- Ideaalne aeg on algatada midagi täiesti uut ja seda igas valdkonnas. Kui sa tunned, et sa oled viimasel ajal liiga kehvasti toitunud ja soovid uuesti järje peale saada, siis alusta tervisliku toitumisega nüüd Täiskuu ajal. Seda sellepärast, et sa saad Täiskuu ajal piisavalt palju energiat, et ennast uuesti taas käsile võtta.

 

- Mai Täiskuu annab sulle jõudu selleks, et ennast taas positiivsemaks muuta. Kui sa tunned, et sa oled viimasel ajal pessimistlik, negatiivne ja melanhoolne, siis nüüd on sul võimalus sellistest emotsioonidest vabaks saada. Asenda läbi Täiskuu väe need emotsioonid positiivse ellusuhtumisega.

- Väga ebasobiv aeg on vanade probleemide üles kiskumiseks ja nendega tegelemiseks. Kui sa tahad, et midagi sinu elus paremaks muutuks, siis sea sellesse samasse vanasse teemasse uut energiat, mitte ära kisu vanu haavu lahti. Vastasel juhul võid sa ennast suurde ummikseisu viia, kus sul hiljem välja tulla on ülimalt keeruline.

- Ebasoodne aeg on millegi müümiseks, müüki panekuks või millestki lahti saamiseks. Pigem on soodne aeg müügitehinguteks, kus sina soetad midagi endale.

- Kui sa oled töötu või sa otsid endale tööd, siis nüüd on võimalik sul Täiskuu energiat enda kasuks pöörata ja läbi selle endale head töökohta/töö võimalust ligi kutsuda.

ERINEVAD VIISID, KUIDAS ENDA ELLU MUUDATUSI TUUA LÄBI 11. MAI TÄISKUU

Kui sa lugesid eelpool nimetatud võimalused ära, mida sellel Täiskuul saab teha, siis siin on sulle mõned viisid, kuidas neid teemasid enda elus muuta. Siin on vihjed selle kohta, kuidas teatud viisi õnne ja uusi võimalusi enda ellu ligi kutsuda.

1. "Kui sa soovid midagi muuta, mis sinu elus hetkel ei suju"

Sellisel juhul soovitan ma sul oma kodule põhjalik Aura puhastus teha, et sa läbi Täiskuu likvideeriksid ära enda kodusest keskkonnast takistavaid energiaid. Kui sa enda kodu puhastus rituaali läbi viid, siis keskendu sellele, mida kõike sa sooviksid enda ellu, mitte seda, mis sulle liiga teeb. Ehk kui sa soovid enda kaaslasega paremini läbi saada, siis kodu puhastus rituaali ajal keskendu sellele, kui õnnelikud te olete. Kui sa soovid paremat materiaalset seisu enda ellu tuua, siis keskendu sellele, kui hästi sul läheb. Kui kodu puhastuse rituaali teed, siis sa võid keskenduda mitmetele erinevatele teemadele.
 

Kodu puhastuse jaoks esmalt puhasta enda kõik toad ära füüsilises mõttes. Ehk tee enda kodu puhtaks, pese aknad, tee kapid puhtaks ja siis tee see tuba, kus sa koristasid, Salveiga puhtaks.

Kui Salvei puhastus on tehtud, siis tee kohe järgi ka Palo Santo puhastus. Seda selleks, et sa saaksid esmalt likvideerida seisvad energiad ja siis läbi Palo Santo enda ellu positiivsust ning uusi alguseid ligi kutsuda.

Põleta seal samas toas küünlaid, kus sa koristamist teed, et küünalde energia saaks sinu elamisse uut energiat tuua.

2. "Alusta kristallehte kandmist, millega sa soovid enda elu muuta"

Õige aeg on täiesti uue kristallehte kandmiseks ja eriliselt hea on, kui sa alustad selle kandmist 10. - 12. mail. Leia endale kristall, mis toob sinu ellu midagi, millest sa unistad ja mis aitaks sul midagi konkreetset saavutada. Igal kristallil on oma unikaalne vägi. Kui sa hakkad uut kristalli selle Täiskuu ajal kandma, siis Täiskuu vägi annab sellele kristallile jõudu seda kõike sinu ellu kutsuda.

3. "Keskendu kõigele positiivsele, unista ja saada enda soovid teele"

Tegele nendel kolmel päeval positiivsete mõtete mõtlemisega. Saada soovid teele, mine unistades magama ja keskendu kõigele sellele, mis sinu elus võiks olla.

Sellega seoses valisin ka nädala kristallid, mis on seotud unistuste täitumistega. Need samad kristallid aitavad unistustel ja soovidel universumisse jõuda ning sulle soovitud tulemust tuua. Nendeks kristallideks on Rutiilnõeltega Kvarts, Sinine Kuldkivi ja Goldriver.

RUTIILNÕELTEGA KVARTS

Rutiilid on need, mis selle kristalli eriliseks teeb. Rutiilnõeltel on oskus filtreerida energiaid, mida Kvarts juba ise oskab teha ja seega on see üks võimas energiate kinni püüdja, mis võib väga kasulik olla, kuna Rutiilnõeltega Kvarts oskab sinu ellu tuua seda, mida sinu ellu vaja on

SININE KULDKIVI

Sinine Kuldkivi lummab neid inimesi, kellel on hetkel elus üks suur, suur soov, millele nad ootavad universumi poolt vastust ja selle täitumist. Sinine Kuldkivi on soovide täitumise kristall, mida kandes aitab see soovidel kiiremini universumisse jõuda ning sellel soovil füüsiliselt kuju asuda võtma.

GOLDRIVER

Goldriver on selline kristall, mis aitab sul enda püstitatud eesmärgi või unistuse poole liikuma hakata. See hakkab tööle kõige etemini nii, kui sa enne kasutamisele võtmist hoiad seda enda käes, saadad selle kristalli sisse mõttelise soovi. Seejärel hoiad esimese öö padja all ja enne uinumist soovid oma soovi ning keskendud endale seatud eesmärgile. Jääd sellise emotsiooniga unne ja järgmisel hommikul hakkad seda kristalli kandma. Kanna seda konkreetset talismani senikaua kuni sa oled jõudnud ihaldatud tulemuseni.

NÄDALA KRISTALLID ON 10 % SOODSAMAD AJAVAHEMIKUS 7. MAI - 14. MAI
Uuendatud: 07.05.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja